Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Po koupi T21 jsem o víkendu jako scout zavítal po dlouhé době párkrát do bitev, kde byly tiery X a povím vám, už dlouho jsem se tak nepobavil :smile: . Ani se nemá cenu rozčilovat, to už je opravdu jenom k smíchu, co je tam k vidění. Jen je mi záhadou, z čeho si platí opravu, když nastřílí 0-500, v lepším případě 1000 damage a jdou do garáže.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po koupi T21 jsem o víkendu jako scout zavítal po dlouhé době párkrát do bitev, kde byly tiery X a povím vám, už dlouho jsem se tak nepobavil :smile: . Ani se nemá cenu rozčilovat, to už je opravdu jenom k smíchu, co je tam k vidění. Jen je mi záhadou, z čeho si platí opravu, když nastřílí 0-500, v lepším případě 1000 damage a jdou do garáže.....

o tom WG prece jde. dotycni to musi uzivit prem kontem, prem tankama anebo kredity za goldy. nejlip kombinaci vseho ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po koupi T21 jsem o víkendu jako scout zavítal po dlouhé době párkrát do bitev, kde byly tiery X a povím vám, už dlouho jsem se tak nepobavil :smile: . Ani se nemá cenu rozčilovat, to už je opravdu jenom k smíchu, co je tam k vidění. Jen je mi záhadou, z čeho si platí opravu, když nastřílí 0-500, v lepším případě 1000 damage a jdou do garáže.....

dneska jsem měl v bitvě E-100, která si nedoplnila ammo. pak napsal že jede scoutovat a bylo. IS-7 byla zničená asi minutu po něm. oba rating kolem 500. to byly dvě desítky ze tří, ta třetí jsem byl já v T110E5. nakonec jsme teda překvapivě vyhráli, ale tak nějak to vypovídá o úrovni jakou hráči desítek maj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak o úrovni hráčů desítek není třeba příliš hovořit, ale nyní se konečně desítkové bitvy daj hrát, jedna dvě artyny, kterou nyní vytahuje většinou skiller a je to jen ta podpora jak má být a mnohdy spíše kompars...a je to dobře. Já si to neskutečně užívám, běžně potkávám stálice loňska Mause , těch TD ( četa desítkových Fochů je brutal ) ale je to konečně o tancích, o tancích....a kupodivu se ani toliko nekempí...prostě bitvy ocelových moster a to je labůžo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol...

Tak jsem si je napsal na papírek, když je uvidim, tak hned jdou. A ještě jsem je nahlásil na support.

Nahlásil jsem je na support také. S tebou a se svejkem jsme už tři. Čím více se nás najde tak je šance větší že tyto individua dostanou nějaký postih.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jejkey aim cisla nikdy neznamenala nic, protoze WG nikdy neudavalo vychozi presnost v bode 0. Takze kdyz si clovek vybiral arty podle cisel, tak pak byl nutne zkamany. Ale urpimne je me lito vsech lidi co ete wot hrajou. Protoze jsou odkazany na suport, ktery je schopny vas pripravit o ucet. Klidne odrizne pravoplatneho majitele od uctu a ani nad tim moc neuvazuje. Jede podle predepsane kolonky:D To, ze se v zadosti objevi uplne jina ip adresa, ktera na ucte nikdy nebyla neresi, nebo to ani nezkouma. Vlastnictvi uctu si necha podlozit daty jako je - den registrace uctu, ktery vidi kazdy ve hre. Nebo typ pripojeni, ktery si kazdy precte na forum :) Verte mi, ze nejlepe udelate kdyz od wot date ruce pryc.

Mluvíš jako kdybys věděl o něčem nekalém ... Například prodávání účtu? Nebo nejsi ty náhodou ze supportu že máš takové informace?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě ... Proto neexistuje důvod pochybovat, že o prodej se pokusil právě majitel účtu.

Oni totiž mají v Eule napsáno, že se nedělá rozdíl mezi pokusem o prodej a prodejem (tedy uz proběhlo předání účtu novému majiteli)

 

Nechci ti brat iluze... ale ja jako moderator - ci jakou tu mam funkci (vznikla z radce) vidim napriklad vsechny vase ip adresy. Nekdo vidi i vase emaily. S lidmi co se znate vice ci mene tak tyto udaje taky znaji. Nechat si prepsat na sebe neci ucet je diky neuvazovani suportu pomerne snadna vec. Nasledne pak muzes ucet prodat a uz neresis, jestli se puvodni majitel k uctu dostane.

 

Co se tyce jejich eula, tak tu nema cenu vubec resit, protoze vsechna prava jsou orientovana na poskytovatele a povinnosti naopak na hrace. Je to sice jejich hra, takze to beru. Ale znam pripady kdy se nekdo se suportem po x stovkach hodin hrani + 100 euro bavi se suportem a suport ten clovek defakto nezajima.

 

Co se tyce me, tak jsem pozadal uz pred 55 dni o smazani uctu. Ucet mel byt smazany po 45 dnech. Ja jako zabanovany hrac nemuzu z uctu dat pryc ani moje osobni cislo a uz vubec nemluvim o tom, ze u meho jmena sviti dozivotni ban a tak dehonestuje moje jmeno. Ale lidem ze suportu je tohle vsechno jedno. Nevim, co je tezkeho na tom zadat muj ucet automatu ke smazani... To nebude tak tezke parkrat kliknout myskou. To jen pro ukazku, jak lide ze suportu jsou ochotni a to i vuci hracum, kteri te hre venovali dost casu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci ti brat iluze... ale ja jako moderator - ci jakou tu mam funkci (vznikla z radce) vidim napriklad vsechny vase ip adresy. Nekdo vidi i vase emaily. S lidmi co se znate vice ci mene tak tyto udaje taky znaji. Nechat si prepsat na sebe neci ucet je diky neuvazovani suportu pomerne snadna vec. Nasledne pak muzes ucet prodat a uz neresis, jestli se puvodni majitel k uctu dostane.

 

Co se tyce jejich eula, tak tu nema cenu vubec resit, protoze vsechna prava jsou orientovana na poskytovatele a povinnosti naopak na hrace. Je to sice jejich hra, takze to beru. Ale znam pripady kdy se nekdo se suportem po x stovkach hodin hrani + 100 euro bavi se suportem a suport ten clovek defakto nezajima.

 

Co se tyce me, tak jsem pozadal uz pred 55 dni o smazani uctu. Ucet mel byt smazany po 45 dnech. Ja jako zabanovany hrac nemuzu z uctu dat pryc ani moje osobni cislo a uz vubec nemluvim o tom, ze u meho jmena sviti dozivotni ban a tak dehonestuje moje jmeno. Ale lidem ze suportu je tohle vsechno jedno. Nevim, co je tezkeho na tom zadat muj ucet automatu ke smazani... To nebude tak tezke parkrat kliknout myskou. To jen pro ukazku, jak lide ze suportu jsou ochotni a to i vuci hracum, kteri te hre venovali dost casu.

No s panem bohem, kde jen to lidstvo spěje když i doživotně odsouzení (zabanovaný) může být vysoký představitel (moderátor) CZ-SK neoficiální komunity.

A nyní k věci, to je jen tvoje teorie která se ti někdy po bannuti snila nebo ji můžeš podpořit i nějakýma věcnýma důkazy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na netu jsem narazil na toto, je to od českých hráčů, aneb jak být krypl na WoT.

http://www.youtube.com/watch?v=BfNkQyY3_ag

 

Tyhle dva debily potkat, tak z toho vyskočím, ať si hrajou, já se divím těm lidem, že se snaží s tím něco udělat, nahlásit a vyskočit. Oni z toho mají očividně radost, když se člověk trápí a tu bych jim nedopřál. Když je sejmeš, tak dostaneš ban a to za to nestojí.

 

P.S. A jsou to slováci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera to chvili slo, pak zase ne a nakonec zase jo, jako na houpacce. :-) Co me vsak dostalo, bylo s Ferdou jsem na 200 metru dingl z boku do M6 (VI tier) a to jsem mel jeste nabito zlato, inu hity za 0 a bozi zvule ve WG  jsou nevyzpytatelne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

    Past 24 Hours  

 

Battles   33      

Avg. Tier   8.52      

Victories     21 63.64%            

Defeats     12 36.36%            

Draws     0 0.00%            

Survived     10 30.30%            

Destroyed     42 1.27            

K/D Ratio   1.83      

Detected     34 1.03            

Damage     56818 1721.76            

Capture Points     49 1.48            

Defense Points     40 1.21            

Experience     28313 857.97            

Efficiency   1559      

WN7   1640      

VE   1809      

 

poslušně hlásím , včera takto, spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle dva debily potkat, tak z toho vyskočím, ať si hrajou, já se divím těm lidem, že se snaží s tím něco udělat, nahlásit a vyskočit. Oni z toho mají očividně radost, když se člověk trápí a tu bych jim nedopřál. Když je sejmeš, tak dostaneš ban a to za to nestojí.

 

P.S. A jsou to slováci.

 

Tak tyhle šmejdy bych si podal, bez debaty. By mne zajímalo, jestli někdo poslal na WG odkaz na to jejich video. Jinak to jen podporuje myšlenku, že nejen ve hře, ale i v životě, na kryply všeho druhu platí jen a jen násilí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...