Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

  Vítězství (Bitev):  17 (20)     (85%)
    XP (s bonusy):   921          (18 426)
XP (bez bonusu):   788          (15 763)
            Volné XP:   25            (914)
               Kredity:   311 705   (311705/0)

Tak dneska mi můj experiment "co jezdit" vyšel... :Smile_trollface-3: :Smile_trollface-3: :Smile-playing: :Smile-playing:  a pár super bitev, nemělo chybu. :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně melduju o včerejším řádění trojkové čety opic na tieru 6-7-8 a pro relax 2. 

Na Himelhergotu jsme to vzali s T18 přes kopec do uličky smrti, cestou jsme to pobili všecko, nakonec poslední enemáci před náma ujížděli a schovávali se. Zbytečně. Takový relax. 

Je potřeba přiznat, že na Dolech jsme potkali četu s Tetrákama, vyčistili nás podobně. Ale včera dobrá hra, slušný celkový výsledek.  :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se mi hrálo dobře jen výtězství né a né přijít. Je to smutný když s ISU nastřílím přes 5k DMG a stejně je to prohra, ale to je asi klasika. Nicméně stalo se mi něco zajímavějšího. Rozjíždím Pershinga, bitva celkem příjemná kdy se mi dařilo (3 killi a cca 3100DMG) a už to vypadalo na jasnej win. Protivníkům zbyl jen VK3001H, kterej vcelku nesmyslně kempil na duně, střelil jsem jej a on se pak rozjel, v plné rychlosti jsem jej ještě jednou trefil a jednou minul, pak se mi schoval, zbylo mu 135HP. Říkám si dobře dojedu si pro tebe a hero efektem jsem neohrožene jel a to i když jsem měl jen 36HP, no stalo se, že se schovával jinde než jsem čekal a ranou do boku mě sejmul. Říkám si to nic ještě máme další 4 hráče. Jenže! ISU mělo teprve základní dělo když se k němu střeďák blížil minulo jej a pak už nedostalo šanci, dále jsme měli comet, ale ten byl nepřihlášenej a potom už zbývali jen dvě artyny bez munice. Jedna pochopila a začala capovat druhá na rady nedbala a schovávala se. No našel je obě. Něco takovýho se mi už dlouho nestalo. A stačilo abych byl trochu opatrnější a vyhráli by sme. Takto jsem zkazil bitvu. :facepalm_wowp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že hraju momentálně 3 deváté tiery a je to neskutečné utrpení. To do těch desítek lezou opravdu jen lamy. S ST-1 ještě desátý tier zastavím, to tak nějak není problém, ale s M103 ve stocku to opravdu nejde.

 

Minule jsem hrál hru a naše 2 desítky stály za barákem a bály se vyjet proti T110E4 a schytat ránu. Tak si ríkám, obětju se a oni pak vyjedou a sejmou ho. Píšu jim a blikám, že si jedu pro ránu (jsem tier 9, tak to bude lepší), ať ho pak sejmou. Čekám asi minutu, aby to jejich mozky vstřebaly. Pak vyjedu, dostanu za 800 a zhasnu. A naše 2xT10 co myslíte že udělali? Pořád stály :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po slušném víkendu mi to včera WG dalo pěkně sežrat. Dlouho sem se logoval do hry a vždy to stálo za to. Většinou sem byl poslední nebo max. do poloviny týmu.  A spoluhráči, to byl rudý výkvět Wotu, prohry 2:15, 3:15 fičely jak na běžícím pásu, většinou ty killy byly moje a zůstával sem mezi posledními na které enemáci pořádali hon. :facepalmic:

Fakt humus, že se WG nestydí takhle hnusně manipulovat takovou parádní hru, doufám že se budou jednou smažit v pekle na tankovým oleji. :Smile-izmena: :anger: :anger: :anger:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera hodně rozporuplné, už moc nevím co si myslet. Po dvouhodinovém hraní v četě se švárou win 40% a přitom se mi podařilo získat "hrdinu" napřed s T20 a pak i dokonce s druhým sedmičkovým medkem T-43. Průměrné expy za celou dobu hraní 882  a přitom win 40%? Tomu teda říkám "paráda".... :biggrin: Naštěstí to pak zachránila večer rota s klukama, kde pro změnu byla pouze samá výhra. Akorát já nevím, ta IS3 je poslední dobou nějaká divná....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco takovýho se mi už dlouho nestalo. A stačilo abych byl trochu opatrnější a vyhráli by sme. Takto jsem zkazil bitvu. :facepalm_wowp:

Takových věcí se ti ještě stane. Jak máš vědět, že arty nemají munici, když to nenapíšou, nebo to někdy člověk v zápalu boje přehlídne. AFK se taky těžko odhaduje, zvlášť když je mimo startovní pozici.

Nedávno jsem na toto téma zažil taky vtipnou bitvu v režii hráčů. Munici jsem nešetřil a tak mi v tanku ke konci bitvy došla (u daného stroje poprvé) a to ve hře zůstalo na naší straně 5 strojů a u nepřítele 2. Tak jsem postupoval vpřed jako scout a zhoršil se mi i ping na 300. Co 20 sekund píšu, že jsem bez munice. Dost neochotně mě následuje v dost velkém odstupu náš další stroj. U nepřátelské základy zjišťuju, že jeden z enemáků je AKF a druhý se schovává za budovou. Vyrazí k tomu aktivnímu, abych ho přes spot 50 m ukazoval a někdo z našich ho mohl sundat. Přitom se snažím pohybem naznačovat nějakou jako taktickou hru při přestřelce. Enemák ve stejném stroji měl 25% HP a já 51% a proto to na něj asi zabíralo. Můj doprovod se bohužel vytelil na volné prostranství a věnoval pozornost AFK stroji a nechal se rozstřílet od hrajícího nepřítele. Ten pak dostal odvahu sundal mě a zbytek týmu. On stav na stroje 5:2 na začátku popisu bitvy vypadal dobře, ale jen na pohled. Nepřítel měl 2 stroje a z toho jeden AFK, což člověk netušil a ale mnohem horší to bylo v mém týmu. U nás rovněž jeden AFK na základně, což se dalo tuši ale to ostatní ne. TD u základny se seklo na svahu bez možnosti využít tvojí zbraň, další stroj v půlce mapy zůstal AFK. Pak jsem tam byl já bez munice a poslední jediný bojeschopný stroj. Super stav na tzv živé tanky  5:2 byl ve skutečnosti 1:1.

Rozhodně by hře pomohlo, kdyby měl hráč možnost zmáčnout nějakou zkratku a byl by v seznamu týmových spoluhráčů označen třeba nějakým barevným rámečkem, že je AKF nebo že nemá munici. Otázkou je, jak moc by se tak hráči označovali. No u té munice by to mohla být automatizovaná záležitost, kdyby WG chtělo.       

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že včera pokračovala série špatných losů s předpovědí na prohru. Přesto se nakonec podařilo nějakým zázrakem dostat na 55% w/l. Nicméně ani já jsem neměl svůj den, neboť jsem ve třech bitvách udělal nevynucené začátečnické chyby a pošel hned na začátku bitvy. Prostě jsem nerozvážně vlítnul do místa, kde jsem mohl předpokládat více než jednoho nepřítele, nebo jsem obsadil zcela nevýhodnou pozici, ne které se nebylo možné krýt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po slušném víkendu mi to včera WG dalo pěkně sežrat. Dlouho sem se logoval do hry a vždy to stálo za to. Většinou sem byl poslední nebo max. do poloviny týmu. A spoluhráči, to byl rudý výkvět Wotu, prohry 2:15, 3:15 fičely jak na běžícím pásu, většinou ty killy byly moje a zůstával sem mezi posledními na které enemáci pořádali hon. :facepalmic:

Fakt humus, že se WG nestydí takhle hnusně manipulovat takovou parádní hru, doufám že se budou jednou smažit v pekle na tankovým oleji. :Smile-izmena: :anger: :anger: :anger:

Měl jsem to úplně stejně.

Že já sem včera vůbec něco psal..kucí z WG si to očividně přečetli a včera mi to dali pěkně sežrat..33 bitev a win překrásných 39,4%. MM úplně tragickej, hráči v týmu z 90% rudo a když jsme spolu jeli 3 zelenáči, proti nám bylo 9 enemy. Po aspoň jedný povedený bitvě s T29 jsem to radši vypnul.

 

Ani nemám chuť to dneska zapínat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem to úplně stejně.

Že já sem včera vůbec něco psal..kucí z WG si to očividně přečetli a včera mi to dali pěkně sežrat..33 bitev a win překrásných 39,4%. MM úplně tragickej, hráči v týmu z 90% rudo a když jsme spolu jeli 3 zelenáči, proti nám bylo 9 enemy. Po aspoň jedný povedený bitvě s T29 jsem to radši vypnul.

 

Ani nemám chuť to dneska zapínat.

já tě varoval že to s tou T29 půjde dolů.. ;-) 57% už není taková paráda jako 75%.. taky jsem to zažil.. už jsi jen o vlásek lepší.. Ale neboj já se na těch 56% taky dlouho neudržim :-P na tomhle tieru už by to chtělo četičku..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tě varoval že to s tou T29 půjde dolů.. ;-) 57% už není taková paráda jako 75%.. taky jsem to zažil.. už jsi jen o vlásek lepší.. Ale neboj já se na těch 56% taky dlouho neudržim :-P na tomhle tieru už by to chtělo četičku..

Hned jsem si na Tebe vzpomněl, když jsem s T29 prohrál 5 bitev v řadě. :-D ještě to držím na 57%, ale asi to dlouho neudržím. :) taky jsem zavzpomínal na WG MM patent a zvýhodnění nově pořízených tanků, že už to zvýhodnění asi opadlo, když mě to včera házelo ze 70% na dno hned před arty..ale na to se vymlouvat nebudu, páč i tak jsem většinou zůstal jako poslední a nedal jim nic zadarmo. :)

 

Jo ta četa by asi byla lepší, taky bych to vyzkoušel. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapomněl jsem dodat, že se mi včera v garáži poprvé obarvil nick na modro. :-D mapa dubový lesík, já T29 a bitva tieru VIII, VII a skvělá četa PzIII/IV + B1 + nějakej IV scout, kterej je tam nejspíš zatáh..na začátku jsem se rozmejšlel, jestli je rovnou odstřelit, nebo ne..nakonec jsem je nechal bejt, že třeba schytaj nějakou ránu místo mě..chyba lávky..hned po startu do sebe B1 se scoutem začaly střílet, já projížděl kolem..no a najednou mi někdo trefil pásy..kdopak asi? Ano, B1..tak jsem otočil lauf a jednu mu nakouřil - tuhej..hrdinsky přijel borec v Pzku a dal mi ránu za 100..dobil jsem a nakouřil mu ji taky - tuhej..načež mi začal v chatu nadávat nějakej jouda, že jsem blb a ať radši hraju, přitom u toho nebyl a všem napsal, ať mě reportujou. Ignore. :) jenže to nebylo vše..v další bitvě s Hetzerem mi při výstřelu vyjel knedlik před lauf a další instant team kill. :-D a o pár bitev později něco podobnýho, takže mi nick tyrkysovatěl. :-D

Jelikož to ale bylo poprvé, tak z toho ban nebyl. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...