Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dnes je pro mě ve WOT historický okamžik. Koupil jsem T110E5 a zároveň zažil něco, co jsem ještě za 9k her nikdy neviděl. 

 

Hra tier VIII-X, 3 arty. Rozjedeme se na obě strany mapy, i když jedna vypadá podezřele jako lemming. Už jsme všichni na pozicích, když se Maus vrací do základny. Říkám si, dobrý, asi chce pomoct druhé straně. Jenže pak Maus zabil naši arty. Snažil jsem se nenechat se rozhodit a jen jsme psali, ať ho reportují. Následně Maus zabil druhou i třetí arty a vyrazil na frontu. Tam zezadu dorazil naši T69, takže jedna strana byla celá vyčištěná. Dopadlo to -4:11. Takového idiota jsem ještě nikdy neviděl. Nick tupacora. 2,5k team damage.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes je pro mě ve WOT historický okamžik. Koupil jsem T110E5 a zároveň zažil něco, co jsem ještě za 9k her nikdy neviděl. 

 

Hra tier VIII-X, 3 arty. Rozjedeme se na obě strany mapy, i když jedna vypadá podezřele jako lemming. Už jsme všichni na pozicích, když se Maus vrací do základny. Říkám si, dobrý, asi chce pomoct druhé straně. Jenže pak Maus zabil naši arty. Snažil jsem se nenechat se rozhodit a jen jsme psali, ať ho reportují. Následně Maus zabil druhou i třetí arty a vyrazil na frontu. Tam zezadu dorazil naši T69, takže jedna strana byla celá vyčištěná. Dopadlo to -4:11. Takového idiota jsem ještě nikdy neviděl. Nick tupacora. 2,5k team damage.

asi nějakej prcek otevřel tátův účet.. a nebo už někomu ruply nervy z věčnejch artyparty :-P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s Mausem nehraju skoro vůbec, jako ostatně s každou desítkou ale když už ho mám a je artypárty, tak se rozjedu proti artynám a jedu dokud to jde a dokud mě nezničí. Většinou to funguje a pokud tým není uplně rudý, tak to i vyhrajeme. Všichni se totiž zaměří na toho Mause a ostaní mají pár minut klid, což se celkově projeví mnohem víc, než když bych se snažil něco nastřílet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čtyři hry a vypínám...hraju dva dny jinou hru a jsem spokojený.....T14 jsem málem zas prodal....ube killer, dingá..všechno ok, ale z 8 her 6x dole...samé KV1S apod...ok, je více hp...jenže scénář je pořád stejný...jako už měsíce....naše topky dementi a na mě vždy zbude půlka enemáků.....jdu zas hrát jinou hru...tak nějak pozvolna končím...bez nějakého datumu a čekání na konec prémka....šmejd je šmejdem...a jen proto, že jsem zaplatil to hrát nebudu....aktuálně jsem zjistil, že mi nejen WOT nechybí, ale že ho mám doslova u zadku....přistihl jsem se, že většinou hráčů prostě pohrdám. Tuhle hru komerce zabila....

Zítra posílám mail...jsem zvědav co WG odpoví. I když je mi to vlastně jedno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tý debatě nahoře - já už artyn ve svejch týmech vystřílel docela dost. není to tím že bych k nim měl averzi.. vždycky jsem k tomu měl dobrej důvod. podle mě je hra za artynu nejlehčí ze všech tříd ve hře, a když někdo v artyně dělá pravej opak toho co se od něj celej tým čeká, tak se mu to musí trochu vysvětlit. zvlášť když to často přímo souvisí s mým tankem se kterým svítím nepřítele, dělám černou práci, často při tom dostanu čočku a artynář si za kompem honí péro. ale už jsem dlouho nikoho nesundal. naposledy to nebyla arty ale ISU, který střílelo po nějakejch šmuckách a netrefilo nic, místo toho aby sundalo Tigra II na poli, což jsem mu několikrát psal a označoval ho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já taky nechápu co se děje, vytáhl jsem z garáže po dlouhý době opět provětrat JGPI a sázím minimálně 2x větší dmg než když jsem s ním hrál primárně a stejně to ničemu nepomůže. Co můžu dělat, když mám v půlce hry nasázený 3500dmg a druhej je rád za litr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S kámošem hraju četu VI tier.Asi 15 her a všude v dolní pětce.Buď úplně dole nebo nad artynama.Neustále se VII nebo VIII tierem.Ani jedna bitva v první desítce.Nejsmutnější je,že nastřílíme co naše top tanky.Několikrát mě i došla munice.Nezbývalo než popřát soupeři a schovat se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkoumáno předposlední dělo u WZ 131... lahoda. To expení za to stálo, fakt jo.

 

Poslední hra na dobrou noc byla víc než extrémně perfektní. Ale říkám si: Není něco špatně, když lehkej tank 7. tieru dá čelně těžkej tank 9. tieru? Dnes jsem čelně dorazil s předposledním dělem a goldem (250mm) jednu E-75. Bylo mi ho brutálně líto. Dost trapný. Jinak lehkej tank, jasný. Výhoda maskování za jízdy, děla s penetrací jaxviňa, rychlosti a obratnosti...to je masakr stroj. Kroutí jedna radost, pene je celkem brutální na lehkýho...mazlík. A to se těším na top gun. Taky už jsem se s ním snad naučil zacházet  :teehee:

 

6aa7472d1bc433aa67a78457016b9ca7.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, naprosto tě chápu a pomalu se dostávám do uplně stejného rozpoložení. Zrovna teď jsem měl v týmu četu E100 + 2 x tier 3 !!! Slušne jsem jim napsal, zda nejsou idioti.  :devil:  Odpověď byla "MUHEHEHEHE". V ten moment někdo sundal jednoho toho hajzlíka a já hned druhého a jenom jsem sledoval jestli ta E100 nebude něco dělat. Naštestí nedělal ale lost to byl stejně protože to enemáci měli takový normální tým a my spíš slabší + ten handicap. Kdyby mi někdo slušně zaplatil, tak to prodám z fleku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, jedna bitva za všechny Porážka

Bitva: Murovanka 15. května 2013 23:42:04
Vozidlo: StuG III
Získáno zkušeností: 497
Získáno kreditů: 20 967
Úspěchy v bitvě: Halonenova medaile

 

moje první Halonenovka, DMG 2113, Tiger Blow up za 1007 a to jezdim s tou 75 mm a bez goldu,ten musel bejt nasranej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem konečně dostal tu malou čubku, vlastně jsem si dojel jen pro ni
Porážka!
Přístav (Port)
16. května 2013 6:13:17
SU-85B
: 221 6 151
Úspěchy v bitvě Expert: SSSR

 

(Pro ty co mě odsoudí, že tím kurvím hru jen malý dodatek, lost 3:15 moje dva sestřely + nejlepší v hodnocení týmu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...