Přejít na obsah

2.Chlubárna - pochlubte se neúspěchy


Mantavirus

Recommended Posts

Koukal sem a zjistil, že se tu na chlubráně lidé chlubí skvělými výsedky, ale co kdyby jste se také pochlubili neúspěchy, nebo fatálními prohrami viz. rekordně malé množství peněz, zkušeností, nechtěných teamkillů, nebo výsledky 15:0 či jiné hrozné neúspěchy. :Smile-bajan2:

Ať všichni vidíme, jak na nás hra může být zlá. :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakráá já měl včera 1200 exp a 55000 za prohru s KT:D:Dprojel jsem v himmlu s jedním čechem s typakem ulici smrti po ceste jsme sundali 2xKV-5 T29 typaka a Jgpanthera+nejake male zaby byl jsem top..zbytek týmu samozřejmě mrtvý..tak si říkám jaká je to paráda že bude peněz jak želez no po příjezdu na jejich base se 400 HP jsem zjistil že proti mě stojí napoškozený KT+lorraine..za minutu bylo po mě..no a pak si ta dvojka pobila zbytek tymu,který se schovával všude po mapě:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakráá já měl včera 1200 exp a 55000 za prohru s KT:D:Dprojel jsem v himmlu s jedním čechem s typakem ulici smrti po ceste jsme sundali 2xKV-5 T29 typaka a Jgpanthera+nejake male zaby byl jsem top..zbytek týmu samozřejmě mrtvý..tak si říkám jaká je to paráda že bude peněz jak želez no po příjezdu na jejich base se 400 HP jsem zjistil že proti mě stojí napoškozený KT+lorraine..za minutu bylo po mě..no a pak si ta dvojka pobila zbytek tymu,který se schovával všude po mapě:D

Stává se, ale za t nemůže tvůj team, ale oni, to sou ale kempy :Smile_veryhappy: V poslední době ale časté

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co znaci ta farba hracov?

 

Vona je to takova utilitka ktera dle barev hodnoti hrace..je tam win lost ale barvy jsou dle ratingu(poskozeni za bitvu,kily,obsazeni a obrana zakladny proste celkovy uzitek pro tym...myslim ze 300-900 sou cerveni,900-1200 zluti a 1200+ zeleni..a ano jiz dle pohledu na zacatku bitvy z devadesati procent vim kdo ji vyhraje..pokud nejsem top a nemam OP masinu na svuj tier nic nenadelam..jednou jsem byl top s KV jediny zluty(uz mi na zeleneho chybi oprvavdu malicko snazim se:D)a zbytek tymu cerveny plus 2 cerni(ultimatni lamy)enemy 6 zlutycha tri zelene..kdybych nedal 9 kilu puknem:Djinak v bitvach prvni zdechaji cerveni proste to tak je silene ale pravda..no smutne je ze i X tiery sou nekdy cervene,a de to strasne znat..nechapu jak nekdo muze byt cerveny a mit X tier..jinak prinos je v tom ze pokud umis cist ve stateh a barvickach,bud hrajes starsne ale opravdu strasne klidne a vis ze vyhrajes nebo od zacatku bitvy zazivas infarktove stavy a smrtelny pot:Dno ale jelikoz za posledni dva dny jsem mel snad 70 win a jen kolem 20 lost tak jen chrochtam:Dna KT mam po 40 bitvach 62% win neuveritelne:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Ensk 27. února 2012 1:22:01

Vozidlo: T2 Light Tank

Získáno zkušeností: 785 (x5 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 4 746

 

tak třeba takhle? Chcípnout během pár sekund, jelikož jsem si jak troubla naběhla mezi dva luchsy

Tuto třeba naštve, také se mi to dost často stává :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No skoda ze na to nemam screen ale bolo to na plac. S t-50 na stepi som sa dohodol s arty ze im budem spotovat a ked som sa dostal tak zhruba do polky mapy tak som natrafil na t-50-2 a ta ma utocila prve stretnutie s niecim co bolo rychlejsie ako ja:-D Len to okolo buchalo ako sa ju arty snazil trafit no ale mne to nepomohlo a ani tymu kedze arty sa nesustredili na heavyny na druhej strane a dostal som az 16 expov:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je posledni dobou normalni jev vcera jsem mel bitvu s KT tem uraaaa na jednu stranu ja s typakem na druho t50 spot stredem..no hned me bylo jasne ze vetsi pulka enemy jede mym smerem tal jsem poslal tym do patricnych mezi a zaujal pozici.. samozrejme tym dole dokazaly zastavit 2 enemy TD..NO behem cvilky byl typak mrtev a na me se vyritil KT IS 3 dva enemy 59 Porsche tiger a sestkove jebky proste 6 kousku ..panove ja to tam 5 min drzel do srotu jsem poslal IS3 a dve VI,nasi nakonec nejakym zazrakem prorazili a po skonceni hry jsem mel o 600hp min a inkasoval jsem 39 zasahu ten tank je mazel.. ale 90 procent her pri zvoleni teto uzasne taktiky na publicku znamena porazku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mě nemáte! :Smile_teethhappy:

 

 

Porážka

Bitva: Redshire 29. února 2012 0:07:14

Vozidlo: IS-4

Získáno zkušeností: 111 (pokuta za poškození spojenců: 132)

Získáno kreditů: 0

 

Suma sumárum jsem byl -31 360 kreditů a -21 exp, tak kdo mě trumfne? :Smile_teethhappy: Při tý příležitosti bacha na hráče s nickem kreot (ač tak dobré statistiky, smutné), hned po startu začal s T29 střílet do naší E-100, namířil jsem tedy výhrůžně na něj a on začal střílet i po mě (IS-4), chvíli jsem čekal, jestli přestane, ale jelikož měl naládovaný HE, tak mi postupně odcházel jeden modul za druhým (první samozřejmě dělo a druhý munice), nedalo se nic dělat, musel jsem dát team kill (můj první úmyslný, již zmíněná E-100 mi pomohla). Po jeho smrti začal okamžitě hlásit naší polohu nepřátelům v chatu. Jak to asi dopadlo? E-100 ( a některé další nahlášené nepříteli) smahla na slepo artyna podle nahlášený pozice, já jsem stihnul trefit enemy (píšu pouze průstřely) E-75, 2x E-50, 1x IS-4 a 2x E-100 a prohra. Že mi to WG v konečném zúčtování až takhle vytmaví (a to jsem nezmodral), jsem nečekal. Je mi to vcelku jedno, ale mrzí mě, že jsem z pohledu bulharských propočtů WG byl na vině já.... :Smile_confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera sem neodolal a koupil E 75, páč bych rád poznal zda je lepší než IS4 či je horší. Dal sem s ní 6 her a všechny lost. To dělo 10,5 cm je snad ještě horší než u KT skoro nic neprostřelí a HE munice ubírá desítky HP, to je vopruz. Ještě nemám pásy a tak to leze jak šnek zatím prostě zoufalost. :Smile_mellow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...