Přejít na obsah

2.Chlubárna - pochlubte se neúspěchy


Mantavirus

Recommended Posts

T-25 letí z garáže ... 5 bitev = 5 proher ... v listu jsem až dole (vždy) a tak jen koukám na ty trotly, jak to prohrávaj..... Tak mizerný MM jsem nezažil ... v každé hře 4 KV-1 minimálně a vždy na opačné straně (MM dává proti sobě rychlejší a pomalejší týmy a já skončím v tom prvním).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Remíza

Bitva: Bažina 22. května 2012 16:06:00

Vozidlo: SU-152

Získáno zkušeností: 1 173

Získáno kreditů: 46 779

Úspěchy v bitvě: Bölterova medaile, Válečník

 

Už vím, jaké to je, když 8 killů je prostě málo.

A když zůstanu já a jedno medko a napíšu mu ať jde na cap a on mi na to odepíše, že ne, že má mrtvýho velitele a nestihl by to. 2,5 minuty před koncem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porážka

Bitva: Himmelsdorf 27. května 2012 13:20:39

Vozidlo: T-54

Získáno zkušeností: 895

Získáno kreditů: 42 343

Úspěchy v bitvě: Obránce, Odstřelovač, Válečník

 

normálně by mi nevadilo, že je to porážka, protože člověk si v tomhle tanku dobře zahraje a zastřílí i tak. a je to docela zábava. ale já potřebuju výhry na to, abych vyexpil lepší moduly, právě jsem ten tank koupil. a když tyhle víkendový týmy dokážou prohrát Úplně všechno, tak je to expení pak pěkná otrava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Siegfriedova linie 27. května 2012 18:59:54

Vozidlo: VK 3601 (H)

Získáno zkušeností: 1 035

Získáno kreditů: 27 991

Úspěchy v bitvě: Vzorný tankista: I. třídy, Mistr dělostřelec, Ostrostřelec, Odstřelovač

 

posádka v základu,dobře se s ním hraje i bez doplnků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak taky něco napíšu, občas jsem teda vzteky rudej, ale to co se dělo dneska, to snad nemá obdoby, sorry za tý výrazy ale už nevím jestli jsem trotl já a kazím to ostatním a nebo je v týmu 8 jinejch trotlů který to totálně pos..ou. Dneska asi za 3 hodiny snad 2 výhry, snažil jsem se hlavně udělat dvojnásobek na T34 ale to prostě něšlo, to je taková bezmoc a zoufalost že už nevím jak se vyřvat...

Jenom za ten dnešek jsem s T34 za ty prohry udělal skoro 7000 volných expů, za prohry!!! Fakt jsem ještě dneska dvojnásobek neudělal... Co to je za bezmoc když se 13 tanků vydá na jednu stranu třeba ba Karélii, já s nějakým medkem (možná jsem idiot proto že nejdu s davem jak ovca na porážku) jsme se snažili aspoň ukrejt druhou stranu, udělali jsme 3 kousky ale jak je ku.va možný že ten zbytek debilů tam na druhý straně do 3 minut vychcípají a to máme polovinu enemáckýho týmu my na druhý straně, po 3 minutách je skóre 3-12... Jak je tohle vůbec možný??? A to není jeden případ, to je snad pořád tenhle typ bitev... Po dnešku je moje zoufalost opravdu snad na hranici toho abych zmáčkl uninstall... Jen kdybych do toho nedal tolik peněz, tak už by to bylo...

Edit: To co jsem psal se dělo kolem poledne a během přenosu F1. Teď jsem tomu ještě dal šanci, tak dnes přesně na třináctý pokus, teď večer první to s T34 vyšlo, další bitva s M18 taky wins, takže že by už dneska dětičky zahráli za celej den dost a šli brzo spinkat? Nechci to zakřiknout, aby to od těď nebylo stejný jako dopoledne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem byl dneska hodně hodný,že jsem dostal takový dárek.

8 killů

Vítězství!

Bitva: Ruinberg 28. května 2012 14:15:59

Vozidlo: KV-3

Získáno zkušeností: 2 652 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 38 106

Úspěchy v bitvě: Vzorný tankista: Hrdina, Rozparovač, Bölterova medaile, Ocelová zeď, Odstřelovač, Válečník

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bože!! 6 killůů jsem měl - AMX 50 120,E75,Ferdi,Tiger 2, Tiger, AMX a kvůli Tiger P jsme to projeli!!! ach jo :-(

 

Remíza

Bitva: Pouštní řeka 3. června 2012 20:42:44

Vozidlo: PzKpfw VI Tiger (P)

Získáno zkušeností: 1 390

Získáno kreditů: 41 746

Úspěchy v bitvě: Válečník

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...18 proher v řadě, střídavě VK3601H a AMX12t... a kdybych aspoň chcípnul nějak užitečně, ale to je samý "ammorackfinishshot", pak se rozjíždíte z vaší base a lup, na ranu vypnut od arty co si to plivla naslepo, do třetice vám ustřelí palici Tiger skrze skálu a jako návdavek vám hra přišije snad ten největší výběr antitalentů coby spoluhráče:/ když jsem prohrával desátou bitvu, víte, co jsem vyzkoušel? odehrát deset bitev tím, že po načtení mapy zmáčknu dvakrát "R" a dále již nebudu zasahovat. Bilance? Již zmíněných deset proher vs. 5 win a 5 lost..místy jsem i dokonce "vydělal" více!!! (žádná vystřílená munice, opravy, léčení atd..) lidi, má to cenu hrát?! ... to už je na palici :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...