Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Herní den nebudu komnetovat..na to i přes dobrý win, nemám sílu....ale silně se omlouvám všem, kterým jsem celkem pozitivně vylíčil SU101. Každý ví, že jsem milovník TDček a moc špatných ve hře jsem nepotkal(až na devítkového Focha). Téma u SU101 je hlavně dělo.....penetrace  a dmg...

Na to kašlete....je to průměr, ale dá se...SU101 má něco horšího, něco z čeho mám kopřivku...něco co má ještě prý více jeho nástupce a tak nemám chuťjít dál...

Díky předělání map by WG...kdy je každý metr nějaký výmol či kopeček(od původních map to s realitou nemá už vůbec nic společného) si často s tímo TD nevystřelíte a to i když máte enemáky před čumákem...ze začátku jsem měl štěstí na mapy...Malinovka, Prochorovka...ale pak to začalo....

95% mých TD fleků je k ničemu...SU101 skoro vůbec nesklopí kanon..a to tak extrémně, že aby jste mohli vystřelit na cíl co je celkem rovně před vámi...musíte vyjet na hranu kopce či duny...takže Vám je nějaké její uber maskování k ničemu. Tu ubohost ještě umocňuje fakt, že to TDčko je neskuteně placaté...takže si najdete místo kde by jste možná něco mohli trefit....jenž o fous nevidíte...vadí vám zídka, hlína či kopeček...

To tdčko může jezdit 300Km, otáčet see 500st za minut, může mít pancíř 690mm.....ale pořád to bude totální plečka.

Neskutečně neuniverzální TDčko. Ano docela se mi sním i dařilo a to jsem byl ve stocku....jenže jsem měl štěstí na mapy...na 70% map jste k ničemu.

A 990hp je taky dobrý vtip. Důrazně všem doporučuji....vyhýbejte se tomuto šuntu. Jedna blbá vlastnost a zničí to celý stroj. Zítra jde z garáže.

I když v jednom je dobrý....pořád o je lepší TD enž devítkový Foch...toho nic nepřekoná. Ten letěl po třech hrách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naprosto souhlasím s tím co Švejk píše o SU-101. tohle TD versus terén. už jsem to tu psal. ale já ho neprodám, SU-122-54 prostě chci a to předtím zlomím. už jsem přeexpil řadu pleček, problém je v tom že tady na tom je potřeba těch expů hrozně moc, 150 tisíc. takovej kopec expů jsem ještě nemusel udělat na ničem co mě nebavilo, vždycky to byl nižší tier.  takže to budu hrát násobkama, abych na tom musel hrát co nejmíň her. ale ani jednu volnou zkušenost jim do toho nevrazím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WZ 131 v topu, už jen vyexpit 132, ale to půjde dobře. 

 

Výsledky maturity si říďa nechával pro sebe, ani osobně se mi je nepodařilo získat. Naštěstí v sedum večer třídní poslala mail, že to z něj dostala... ou, hurá, pozdě, ale přece.  ... stále mám chuť někomu říct, co si myslím o lidech, co ze mě dělají kreténa a myslí si, že jim to projde (naštvali mě víc jak tanky vůbec)... Ale výsledky jsou výborné  :teehee:

 

 

Zítra konečně bude Diablo II v plný kráse ve správné verzi, pokud to bude fungovat, jupí. Začíná se mi zdát, že konspiračky o týhle hře přestávají být konspiračkami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

to neřeším, ale řekl bych že uroven klanovych hracu opravdu jde dolu, drive jakmile jsem byl s dalsima treba 3-4 hraci v 9-10T bez klanu, proti nam samy klanovky jeste v cete, to byl skoro jasny lost... ted relativne +-   :cool:

 

Ted jsem si na tee vzpoměl,na to o těch klanech.Za mě tedy brutální mínus,co předvedli naše topky tuhle hru,to bylo k zblití a to sem si říkal jak ty enemáky vysekáme....čekám ban na chat..

826f34768deb9b8d9145aab3ab66074d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naprosto souhlasím s tím co Švejk píše o SU-101. tohle TD versus terén. už jsem to tu psal. ale já ho neprodám, SU-122-54 prostě chci a to předtím zlomím. už jsem přeexpil řadu pleček, problém je v tom že tady na tom je potřeba těch expů hrozně moc, 150 tisíc. takovej kopec expů jsem ještě nemusel udělat na ničem co mě nebavilo, vždycky to byl nižší tier.  takže to budu hrát násobkama, abych na tom musel hrát co nejmíň her. ale ani jednu volnou zkušenost jim do toho nevrazím

já sem najezdil bez free exp 235 bitev ale tak po 150 mě to začalo celkem i bavit ale kámoši furt na mě jak dlouho tu plečku budeš tahat :Smile_teethhappy: fakt je to nekonečný a s SU 122 54 mě neberou vůbec pač to je ještě vetší **** a sem z něho dost zklamaný prostě má jen rychlost nic navíc.

možná se můj názor na to změní ale nevěřím v to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porážka!
Velký park (Widepark)
16. května 2013 23:50:29
M103
: 973   65 317

 

Furt rozdavam DMG i killuju, ale WG proste reklo, ze vyhravat nebudu a spoluhraci mi to zdarne sabotujou. Win pod 30%. Za dva dny konci premko a uz se tresu na to, jak jim za tohle poslu penize a prodlouzim. ****** a rozmazat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odinstalováno. Snad to chvíli vydrží. Hodně mě bude lákat WZ 131, to je sranda, ač win nic moc... a roty, kluci to zmáknou. Musej.

 

Jen mě zarazila jedna věc - co to je těch fialových 4000? Já myslel ,že je to nějaký WN u aktuálního tanku, ale tohle...na to, že jsem ho celej expil, o co jde?

 

mBPkW.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 her s T-44, 4 trapné prohry, jedna nic moc výhra, pak ještě dvě hry s Cometem, v první bitvě výpadek připojení, prohra. Druhá hra výhra, pak opět výpadek připojení, tentokrát už na víc než dvě hodiny, takže teď už na to kašlu a jdu spát. Podělaný UPC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porážka!

Velký park (Widepark)

16. května 2013 23:50:29

M103

: 973   65 317

 

Furt rozdavam DMG i killuju, ale WG proste reklo, ze vyhravat nebudu a spoluhraci mi to zdarne sabotujou. Win pod 30%. Za dva dny konci premko a uz se tresu na to, jak jim za tohle poslu penize a prodlouzim. ****** a rozmazat.

hele Kozle, jak delas tech 40? Kdybych se snazil, tak to asi nedokazu! Rada  - necpi do toho peniz!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele Kozle, jak delas tech 40? Kdybych se snazil, tak to asi nedokazu! Rada  - necpi do toho peniz!

 

On má tu ľavú stranu upravenú :-). Keby si si našiel jeho staty, tak by si si odpustil tu radu. Nepredlzenie premka tu pisu aj takí, čo majú win rate cez 60% .. tomu sa vzhľadom na kvalitu hrania tankov a hlavne ich ďalší vývoj ani nedivím :-)

 

P.S.

jeho staty:

http://www.noobmeter.com/player/eu/kozlustechnykus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlasím, že včera paráda! Jsem v klanu novej, takže poprvé nějaká klanová četa a musím říct, že opravdu luxus. Nejde jen o výhry, ale hlavně o příjemné a pohodové lidi, což je opravdu důležité. Jinak teda musím říct, že četa T-54 umí nadělat slušnou paseku..... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš Opičáku :D opičky jsou přítulné a hodné. :-) My jsme včera rozdávali kokosy na potkání :) v četě T29, SU-122-44 a Comet a to byla zábava :D

Nejlepší byla asi druhá nebo třetí hra, zcela haluzově se v ní sešlo tuším 7 opičáků! Naštěstí 6 z nich na naší straně..... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hrál včera mírně pod vivem (byl jsem se v hospodě juknout na hokej) a to mi dodalo odvahu.. a tak jsem lamil jako p rase.. I tak denní win těsně pod 70% Kombinace Stug s 7,5cm StuK 42 L/70 a PzlV gold je ekonomicky velmi výhodná ;-) poslední hra s PzlV Válečník, Odstřelovač, Chladnokrevný a o dva bodíky mi nevyšel Obránce.. Šel jsem spát vcelku spokojen :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak moc špatná ta deprese je?

Plánuju tam vozit 122 + goldy a louskat to hrubou silou na DPMko. Nejlíp v četě s jiným MT se 122mm louskáčkem (T44/T-34-2) a hodně na close combat...

 

 

---

 

Já teda nevydržel SU-100M1 alias sovětské M3 Lee na tieru 7. Najel jsem tam nějakých 30kXP přes pětinásobky, prodáno, nafarmil jsem 30k freeXP + ještě něco překonvertuju za goldy, co mám z ESLka a pryč.

Přesné číslo deprese z halvy nevím....to s tím použitím 122mm kanonu s goldy kvituju. Jezdím ho taky a poškození dává pěkný. Když je mapa rovná a ty máš spot, tak si užiješ...každých 8 sekund poslat 400dmg není špatný. Ale to je taky všechno....ale to si musíš zažít sám...ty nervy, kdy krásně vydíš enemáky, jedou k tobě, ale ty se né a né naštelovat tak aby jsi na ně mohl.....tak pak musíš často vyjet a to je ultra rychlý konec. Uvidíš....tohle to SU101 spolehlivě znechutí....s ISU či Ferdou se to vůbec nedá srovnat.

Nové mapy jsou super pro T29 a další stroje s palicí...všude jsou nějaké hrany, kopce, muldy...ale pro tenhle stroj to je peklo.....často musíš vyjet tam, kde se stoupají dvojkoví noobíci....jenže ty si jinak nevystřeliš.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...