Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jenže ono je otázka, co znamená "vystrčit nos" - pokud to znamená "hrdinsky sám" někam vyjet, tak ano, to je prostě špatně. Včera jsem hrál Malinovku v bitvě T1/T2 - ačkoliv se tomu dřív přezdívalo "kempinovka", tak se zas až tak strašně nekempilo. Že nováček vyjede sám doprostřed louky bez podpory kohokoliv a dostane do rypáku je IMHO naprosto v pořádku. Když se pak postupovalo týmově ve čtyřech nebo pěti tancích, tak protivníci takříkajíc šli s..át během minuty...

 

Jináč kempit se samozřejmě "dá" na každé mapě, na druhou stranu to specificky v lowtier bitkách moc nevídám, hry jsou takové daleko živější a zábavnější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně. A to je to kouzlo dvojek. Lidi neumí, tak jezdí a střílí. Pro mě je samozřejmě mnohem snazší je sundávat, ale ta dynamika mě baví. Dost si zakempím na Kampánii :Smile_smile:

ZLATÁ mapa pro můj traktor s binem a naskillenou posádkou. A ještě když jsem s II. tierem :-) Akorát potřebuju nějakého přesného střelce v týmu. Pak je hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož si na mě WG zasedlo (poslední měsíc win pod 50%, předtím pomalý vzestup), ani se mi včera nechtělo moc hrát. Taky to dopadlo úpně na prd, se sedmičkama zásadně devítky, s BP z dvaceti ran 5 průstřelů apod. Nevím, jestli je to tím, že expím Comet, T-44 a Black Prince nebo prostě blbá náhoda, ale statistika nelže. A nebaví mě to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že trochu odbočím k tomu kempení. Bodejť by se nekempilo, když k tomu ta hra hráče vede. Stačí se podívat co za mapy dostanou nováčci - až na Himlhergot to jsou mapy, kde se prostě kempí (a ono to vlastně jde i na Himlu). Navíc se tam často venčí skilleři a nováček se bojí vystrčit nos. 

je pravda že province je jeden velkej kempící fail. nenapadá mě co si z toho nováček vezme. ale třeba Doly už jsou lepší, jsou tam tři flanky a tam si myslím že to jen o kempení není. je fakt že ty low tier mapy jsou navržený blbě, souhlas

btw chodíš ještě na diskutníky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZLATÁ mapa pro můj traktor s binem a naskillenou posádkou. A ještě když jsem s II. tierem :-) Akorát potřebuju nějakého přesného střelce v týmu. Pak je hotovo.

 

Já se přiznám, že tuhle mapu naopak moc nemusím - nevenčím jedničky a dvojky tak často a tak tam občas slušně zalamím  :Smile_trollface-3:

 

Na druhou stranu, když tam člověk vytáhne nějakej lowlevel TD se slušně přesným dělem, tak to je ukrutnej nářez... 

 

Nicméně o nějakým pohybu tahle mapa opravdu moc není... Ostatní mapy mi ale nepřijdou, že by nováčky nějak "deformovaly" - Malinovka, Prochorovka, Doly, to se všechno dá celkem obstojně jezdit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je pravda že province je jeden velkej kempící fail. nenapadá mě co si z toho nováček vezme. ale třeba Doly už jsou lepší, jsou tam tři flanky a tam si myslím že to jen o kempení není. je fakt že ty low tier mapy jsou navržený blbě, souhlas

btw chodíš ještě na diskutníky?

Dávno ne. A ke kempení-místní skilleři asi hrajou  jinou hru. Já začnu dělat screeny z her, co hraju a uvidíme, jak se nekempí a je to živější  :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dávno ne. A ke kempení-místní skilleři asi hrajou  jinou hru. Já začnu dělat screeny z her, co hraju a uvidíme, jak se nekempí a je to živější  :Smile_teethhappy:

 

 

Tak kemper přece nikdy nekempí, on strategicky vyčkává, případně brání s batchatem arty tak, že se postaví za ně . :))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já v tomhle souhlasím a JeyKeyem, sice artyny nemám rád, nebo spíš ty lidi co to hrajou jsou mi proti srsti, ale hlavní problém je v tom že tipická lama na high tieru si vyexpí heavy tank a pak hraje kemp tužku. pak má hra tempo jak pohřební song. přitom polovina heavy tanků má pohyblivost skoro jak medko a medka a lighty nemaj s artynama většinou problém, když se zahrajou dobře, takže by stačilo jen trochu použíat mozek a snažit se něco zahrát a ne že si dřepne za první šutr a čeká jak se to vyvrbí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psals o kempení, jako reakce na můj post s povzdechem, že se kempí kvůli artynám. Ano, těch pár noobiků, co se bojí ji slíznout, bude kempit furt, nicméně mám neodbytný pocit, že nejvíc se kempí ve hrách, kde je xyz artyn, takže to tvoje "není to kvůli artynám", platí tak přinejlepším pouze částečně. Pokud je počet artyn do dvou nebo tří, hraje se celkem v pohodě, pokud jsou to nějaké arty-orgie, tak prostě každej zaleze za šutr, protože hra typu "vylezu-plác-plác-plác-je ze mě mastnej flek" asi nebaví skoro nikoho, to doufám nepopřeš :-)

 

Jinak děkuji, že jistě úmyslně nevytrháváš věty z kontextu delšího příspěvku a toto byla pouze náhoda a nedorozumění ;-)

 

EDIT:

 

Zoltar:

 

Mně lidi-artynáři nevadí, jenom hrajou zbraň, která je právoplatnou součástí hry, to, co je z toho kolikrát za guláš, z toho dělá zhusta i Wargayming svou neschopností omezit počet arty ve hře na nějakou rozumnou hodnotu.

 

Ono popravdě, ani když člověk hraje za artynu, v takový arty-party hře, tak to není žádnej med-pomalu nemáš na co střílet a když už konečně po půlminutovým reloadu vystřelíš drahej granát, tak ti tam plácne kousek před dopadem granát kolegy, co míří na toho stejnýho chudáka, protože ten jedinej je vylezlej tak, že se dá rozumně trefit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem mu taky chtěl napsat něco štiplavého, ale chápu to jako lehkou provokaci pro nás uplakánky, tak ho nechávam být ;-) a je dobře že se tomu nejmenovanému hráči (Lipfert) daří :-) alespoň tu bude veseleji ;-)

Ti dám uplakánka.  :Smile-izmena:  No pravdou je, že hraní v četách jest opravdu někde jinde, bonus víkend jsem přežil více než pozitivně a úspěšně. Za což ovšem děkuji především mojim spoluhráčům. Tak nemám teď na co nadávat, no. Ale neboj, něco se najde.  :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, když je hra bez artny ( tohle zažiju s omičkou , vyšší ne ) tak je hra ještě horší, každej se rozjede....ani neví sám kam, artyna nutí hrát obezřetněji...využívat mapu, nutí přemýšlet....a napětí přiletí atomovka nebo ne :-) bez nich je to většinou šílenost....COD

 

takže za mě artyny do hry jo !...2 ks

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ti dám uplakánka. :Smile-izmena: No pravdou je, že hraní v četách jest opravdu někde jinde, bonus víkend jsem přežil více než pozitivně a úspěšně. Za což ovšem děkuji především mojim spoluhráčům. Tak nemám teď na co nadávat, no. Ale neboj, něco se najde. :Smile_trollface-3:

to jsi špatně pochopil (nebo jsem to špatně napsal), ty jsi teď pohodář a uplakánci jsme my ostatní a ty (pohodář) nás lehce provokuješ, tím jak se ti daří ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsi špatně pochopil (nebo jsem to špatně napsal), ty jsi teď pohodář a uplakánci jsme mi ostatní a ty (pohodář) nás lehce provokuješ, tím jak se ti daří ;-)

 Ale jo. :Smile_Default:  Daří, ale je to opravdu tím hraním v četách. Co jsem s nima začal, ještě jsem nekončil večer pod 50% Win. A jezdím především VK36.. a T29. Teď nově budu šlechtit novou T32. Spíše mne štve, že jsem s tím nezačal dříve, je to nejlepší škola. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zoltar:

 

Mně lidi-artynáři nevadí, jenom hrajou zbraň, která je právoplatnou součástí hry, to, co je z toho kolikrát za guláš, z toho dělá zhusta i Wargayming svou neschopností omezit počet arty ve hře na nějakou rozumnou hodnotu.

 

Ono popravdě, ani když člověk hraje za artynu, v takový arty-party hře, tak to není žádnej med-pomalu nemáš na co střílet a když už konečně po půlminutovým reloadu vystřelíš drahej granát, tak ti tam plácne kousek před dopadem granát kolegy, co míří na toho stejnýho chudáka, protože ten jedinej je vylezlej tak, že se dá rozumně trefit...

jn, hrajou věc která jim hra umožňuje, ono vlastně nic špatnýho nedělají. já chápu že je hra v artynách součástí herní mechaniky. zazlívat jim to nemůžu. ale svůj názor si na ně udělat můžu. je rozdíl jet v normálním tanku a udělat černou práci, nasvítit nepřítele, postavit se jim a rozdat dmg, vymyslet kam jet atd, než bejt v artyně a jen podporovat nepřímou palbou. pro mě jsou artynáři jen takový polohráči (pro náhodný rejpaly: v artyně jsem hrál a vím jaký to je, dokonce jsem s nima měl i dost slušnej rating i když jsem s nima nahrál jen pár her, takže si za tím stojím)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je otázka, kde je vlastně ta hranice, kdybychom to vzali takhle postupně, tak:

 

- "sniper" tanky typu Panther s dlouhým laufem jsou vlastně taky jen pro lamy - někam se zašiješ do křoví a oďobáváš to z dálky, většinou tě enemák ani nevidí

- TDčka jsou pro sraby, protože se taky někam zašijou a dávaj jeby jak hovado a maj slušnej přední armor... a kolikrát je člověk ani nevidí, protože se ty svině maskujou :-D

- scouti jsou taky takoví polohráči, vlastně se statečně nikomu nepostaví, jen tam tak krouží jak blbci kolem a spotujou to a často hned chcípnou

- heavy tanky - to jsou taky takový lamy, silnej armor, silný dělo, někam to doleze za šutr/barák, tam to čeká a kempí, člověk to pomalu neprobije a když ji slízne, má co dělat, aby odjel

 

Nakonec bychom přišli na to, že ti praví "gerojové" hrajou jen medium tanky a ještě nejlíp "ruského typu", tj. žádný vopižlávání z dálky, ale pěkně tělo na tělo :-D :-D :-D

 

Ne vážně - respektuju Tvůj názor, jen prostě každý si může vybrat podle svýho, OK, IMHO by i té nevraživosti vůči artynářům bylo míń, kdyby WarGayMing pomocí MM, který kontroluje, redukoval jejich přítomnost v bitvě na únosnou mez...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...