Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Já to vzdávám, tolik demence pohromadě už jsem dlouho neviděl, na horským průsmyku mě zablokuje debil s tigrem, abych nemohl couvat a samozřejmě jsme na tý straně jen dva, zbytek týmu kempí nebo po jednom zdechává na druhý straně. Na pouští řece si hráč z týmu (horny658) s KV-2 zajede do jezírka a užívá si koupel, dokud ho nerozstřílej na hadry a navíc je to Čech, se nedivím, že poslední dobou dost často vidím "CZ + PL in team = lost". A když už nic jinýho, tak mě po minutě hraní smahne arty na jednu ránu. Kašlu na to, jdu dělat něco smysluplnýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V těchto víkendových bitvách dáš hafo dmg vždy, páč tým je skoro pokaždé dětsky neschopný, ale po pár bitvách tě nějaké výsledky nezajímají, páč chceš jen jedno....vyhrát.

Tak to hej :Smile_teethhappy: ...ale myslel som to všeobecne málo kedy sa mi podarí hrat v noci...hold človek chodí do práce to by ani tak nevadilo ale žena....jééééžííš....do kedy si tam sedel?.....tebe už naozaj šibe z toho... :facepalmic: .....tak tam sedím max do 22,00 a by bol aj vlk sýty aj koza celá..... :Smile_teethhappy:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si poprvé vyzkoušel nový patch a dostala mě jedna situace, kdy na začátku hry jedu s Matildou za skupinkou spoluhráčů a nebyl jsem schopen přejet přes shozený plotek s kamennou podezdívkou, který přede mnou ostatní přejeli (tank nebyl zatím nijak poškozen). Než jsem našel místo, kde to přes plotek šlo (vždy jsem se zasekl na vrcholu trosek), byla skupinka po smrti. Pokud mě někdo viděl, jak se marně snažím překonat překážku výšky tak 30 cm, tak se musel potrhat smíchy. Nakonec jsem zbořil asi dvacet metrů plotu, než jsem našel místo, přes které jsem přešplhal. Jen dodám, že tímto místem jsem již dříve mnohokrát projel bez problémů, stejně jako ostatní. Nevím, co si o tom mám myslet, ale vím, co by na to řekl WG :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si poprvé vyzkoušel nový patch a dostala mě jedna situace, kdy na začátku hry jedu s Matildou za skupinkou spoluhráčů a nebyl jsem schopen přejet přes shozený plotek s kamennou podezdívkou, který přede mnou ostatní přejeli (tank nebyl zatím nijak poškozen). Než jsem našel místo, kde to přes plotek šlo (vždy jsem se zasekl na vrcholu trosek), byla skupinka po smrti. Pokud mě někdo viděl, jak se marně snažím překonat překážku výšky tak 30 cm, tak se musel potrhat smíchy. Nakonec jsem zbořil asi dvacet metrů plotu, než jsem našel místo, přes které jsem přešplhal. Jen dodám, že tímto místem jsem již dříve mnohokrát projel bez problémů, stejně jako ostatní. Nevím, co si o tom mám myslet, ale vím, co by na to řekl WG :Smile_blinky:

nebylo to náhodou na Lakeville?? tam se mi stalo to samý... :Smile_trollface-3: jen jsem jel s T29 o to to bylo podivnější...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to byl hnus velebnosti, z 29 bitev jen 11 vítězství. A hlavě v žádné bitvě nebyla šance na vítězství větší než 45%. Většinou to hlásilo 35% šanci. Hráno od 21:00 do 00:00.

no vidíš... XVM ti říkalo že nemáte díky losu šanci a přesto se ti podařilo 11x vyhrát. A to je dobrý ne??? :Smile_great:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fuj..víkend...Já vůl se opět nedržel svého předsevzetí a zahrál si v neděli WOT. 5 lostů v řadě a to s 2 a 3 třídou....pak jsem vzal PzIV do četa a taky mizérie. Zahrál jsem si dobře, ale MM bylo šílené. Seštky sedmičky v lose a navíc klasické zpestření od WG...topky = ultra dementi

O víkendu jim v četě neutečete...hráčů 38-47% win rate je jak sraček.

Tak jsem opusti četu a bez problémů srovnal na 9:9...nebudu pokoušet štestí a končím. O víknedu to není o zábavě.

Jen zajímavost....kolega z čety šel s Kv1 hrat taky sám ....taky najednou dostával super losy a daleko lepší spoluhráče. Taky si srovnal denní staty.

To jen potvrzuje to, co WG ani netají, že se snaží lemplům pomáhat jak se dá. A často je hodí k lepším hráčům a navíc k četám. Jenže WG nechápe, že tekový neschopům to nepomůže a hru jen kazí normálním hráčům.

Upřímně....za dnešek jsem viděl dva hráče přes 50%....jinak na všechny,co jsem koukal se ani koukat nedalo(hlav ně herně). Kdepak, musím odolat a na ty víkendy se vykašlat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

švejk: je to tak :D jezdím teď hlavně 5 a 6 tier a pocity mám dost často podobný. ale furt mě to baví víc jak nejvyšší tiery, na těch se dá hrát jen s rychlejma tankama co se blbě trefujou ovbjektům 261 a podobným.

rozjel jsem nový německý lighty na 3 tieru - Pz I C a Pz II G, jeden lepší než druhej, sranda neuvěřitelná. posádka na 75%, výbava skoro žádná, jen ventilačka a killuje to strašně. škoda spousty losů s 5 tierama, kde má člověk možnost jen spotovat, ale to většinou nemá žándej efekt, pro ty umělce v pátým tieru

jinak T71, podle očekávání, skvělej scout. odměna za utrpení s M7 a T21

Churchill I mě furt nebaví, dá se s ním hrát trochu jen proto, že člověk využívá blbosti nepřátel v KV1 a podobnejch, ale jak potkám průměrnýho nebo lepšího hráče v KV1, tak je to smrt. ten tank na to prostě nemá, je to papírová krabice obehnaná pásama, takže každej hit je buď DMG nebo pásy dole, občas se mi daří trochu úhlovat bokem, ale i tam to prochází dost často. už abych měl Black Prince

Dicker Max super. zezačátku jsem s ním měl mizerný průměrný DMG 1000 na bitvu, teď se mi to podařilo zvednout skoro na 1200, baví mě čím dál víc. potkal jsem s tím dneska Wasilije a Thebestona proti sobě, a jsem si myslel že to bude rovnej fight, bohužel naše heavy zařvaly v prvních minutách, takže prohra rychlá, ale Wasilije jsem aspoň dvakrát hitnul :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nějak dělal inventuru na účtě a rozhodl jsem se zredukovat počet X tierů ze 3 na 2. Odnesla to T110E5, když pominu, že vlastně nevím jak dobře zahrát v "HTčku" tak vlivnost HT na randomu, když jezdím sám je minimální a to hlavně díky artynám a velkému počtu lumíků. Nechal jsem si M48A1 a to ani né z důvodu, že ho hraji (ten nerf asi nerozdýchám), ale jen je mi líto ho prodat když jsem do něj vrazil goldy za 2x camo a mam ve skladu asi 200 HEATek nakoupených ve slevě. Třeba se k němu vrátím a těch 150 bitev na metu 1000 her dám. Jediný X tier, který jezdím pravidelně podle chuti je Obj.268 je na randomu blbuvzdorný a ta vlivnost tam je i při velkém počtu lumíků i artyn (prostě se to dá tak na 1/2 map nechutně vykempit a potom když enemáci najíždějí tak jsou často na ránu.

 

Další nákup bylo opětovné pořízení IS-3. Nevím jak s tím hrát tak jsem jí prodal po 8 bitvách. Ta pomalost střelby byla k nevydržení. To nákup (opětovný) Cometa je nejlepší věc co jsem udělal. Zatím jsem si dal 30 bitev a z toho jsem jich 26 vyhrál. Trochu dost nastřelená série, ale někdy je to potřeba. Díky rychlosti střelby je hra akční, žádné prostoje, když řádí bulhar nevadí už letí další střela, paráda oddych stroj. Nevýhoda je nutnost použití goldů proti IX tieru (někdy i VIII) takže finančně střežím zisk/proděl na cca 0 a to s premium účtem (vozím 16 goldů). Takže pro mě nejzábavnější stroje jsou WZ-131 a Comet.

 

Patch 8.4

 

Nic nového to nepřineslo. Nová linie pomalých šněků zakončená zbytečňákovým (trolím) strojem (jsou tam výjimky, které si rád zkusím II a IV tier). Už jsem ten X tier 2x potkal. Na Westfieldu vydržel přesně asi 20 sekund o jeho prvního spotu, na Esku se držel do 12 minuty (na konci samozřejmě s 0 dmg). Tohle přeskakování strojů chce odvahu, která hraničí s tupostí, proč utrácet goldy a free expy za stroj, který bude nějaký ten měsíc jen kolonka pro lovce lovce tanků. Další věc je, že se dle mích měřítek zařadil po bok JagdPanzer E-100 tudíž na post "to je v klidu za tohle může hrát jen guma".

 

Mapy: docela v pohodě. Hlavně Ensk docela prokoukl. Rybářský přístav se na středu stal rájem pro všechny medka (nově i pro ty které neklopí tolik dělo) a Step je Step tam snad nešlo ani nic zkazit. Jediná mapa která se podle mě nepovedla úplně ideálně je Dubový lesík, kde na straně kde jsou koleje hodně zvýhodňuje jednu stranu tím, že jim stačí stát a střílet když to druhá strana se musí drápat do kopečka a tím přejíždět přes horizont, ale uvidíme jak se to nakonec rozehraje....

 

Ať se daří...

 

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nákup (opětovný) Cometa je nejlepší věc co jsem udělal. Zatím jsem si dal 30 bitev a z toho jsem jich 26 vyhrál. Trochu dost nastřelená série, ale někdy je to potřeba. Díky rychlosti střelby je hra akční, žádné prostoje, když řádí bulhar nevadí už letí další střela, paráda oddych stroj. Nevýhoda je nutnost použití goldů proti IX tieru (někdy i VIII) takže finančně střežím zisk/proděl na cca 0 a to s premium účtem (vozím 16 goldů). Takže pro mě nejzábavnější stroje jsou WZ-131 a Comet.

 

Popravdě řečeno mě Centurion I po úžasném Cometu dost zklamal (stroj to není špatný, ale...) a rozhodl jsem se díky němu tuhle lajnu medek nedojíždět. Chci jenom vyexpit další stroj a pak posádku vrátit buď na Cromwell nebo Comet. Zábavností mi přišly oba podobné - neboli jedny z nejzábavnějsích strojů, co jsem zatím hrál. Výhodou Cromwellu je, že tolik nepotkává neprůstřelné vyšší tiery - hlavně tier 8, kde hlaje v prémiácích opravdu hodně kedluben. Nicméně to jsem v Cometu řešil tím, že jsem vozil několik goldových nábojů, hlavně na Typa 59 (jehož hráči mě vždy považovali za lahůdku, ale pak zjistili, že se docela přepočítali :)). Comet navíc lépe vypadá - nižší věž mu sluší a docela dingá. Cromwell je zase rychlejší. Do vyřešení tohoto dilematu mám naštěstí ještě asi 80k zkušeností na Centurionu, kde odehrávám vždycky jen pár bitev. Nejradši bych si pořídil oba, ale mám jen jednu "zkušenou" posádku :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až to budeš vědět tak mi dej vědět, páč já jsem s ní úplně marnej... :facepalmic:

 

Já jsem jí hrál asi před rokem na rychlo abych stihl akci s přesunem strojů v ruském stromě, takže jsem jí pře-expil (a i docela bavila), ale teďka mi přišla nudná a hlavně jak říkám nevěděl jsem co mám hrát.... :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá se mě to nebo je ve hře víc rudejch do efr 500 než třeba na podzim?

lol XVM mám teď jen tu základní verzi, kde je vidět jen win ratio a nic jinýho, takže ani nevím kolik je lam :D shánět nějakej solidní config po každým updatu mě fakt nebaví. ale jsem za to teď dost rád, žádný vzteky nad tím že mám 5% šanci na win nebo 500 efr lamu v top tanku. ale stejně se zase vrátím k něčemu lepšímu, má to svý výhody

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se na win dařilo, ale boužel to nebyla většinou moje zásluha. Pak se mi zhoršil ping na 300-400 a tak jsem nemohl víc využít náklonosti štěstí. Aspoň se mi dnes podařilo odjezdít těch několik násobků co jsem chtěl.

 

Ping 300-400, to se vůbec nedá hrát. Taky jsem míval problémy s odezvou, ale jakmile to šlo nad 200, tak se dá jezdit jedině s TD , ty mají většinou čas a klid na zaměření nepřítele. Ping 400 je nehratelný ani pro TD.

 

U mne jinak za víkend docela pohoda.... 23 vítězství 13 porážek ... konečně se po dlouhé době dařilo a bylo i několik vyloženě napínavých bitev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem jel převážně T29. Musím říct, že je to opravdu luxusní stroj, začínám si zvykat na nepřesnost děla, ale ta věž! To je lahoda. Dnes jsem v boji proti převážně osmičkám stál na malinovce, koukal jsem skrz velký okno u baráku, potom jsem čuměl skrz malý okýnko. Já se bavil, kolik střel enemáci vystříleli vedle, kolik jich cinklo...pak někdo ze zoufalství vzal HE, to ho ale brzo přešlo. Sranda. S tou věží se fakt daj dělat divy. Cinká a cinká. dokonce i podvozek proti sedmám semtam cinkne. Fakt dobrý. Hellcat zůstal stát v garáži, nebyl na něj čas. 11:4 dnešní skóre. Poslední bitva opět krásný, podvozek cinkal pod úhlem i Tigerům.

 

Ale tnto víkend je těžkej, jezděj samý 7. HT. Vesměs nevylepšený, takže zachraňuju, co se dá. Super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noční hlášení

jedu s tou divnou věcí Chrchel guma carrier. omg tihle britský slimáci, to je hrozný expení, aspoň teda pro mě.. má to dělo, ale bez damage, je to pomalý, ale nemá armor. hrozná kombinace. myslím že v s předchozím Cherchlem asi to nejhorší co jsem v týhle hře zkusil, a že jsem toho zkusil dost.. ještě že v tom stromě není TOG k přeexpení, jinak bych se z toho už pos.. zatím jsou pro mě briti jeden velkej joke. jó takovej firefly...

 

denní hlášení

přidali nový light tanky a tak potřebuju kredity na výbavu pro ně.. projel jsem teda farm panzery

T-15 - furt zábavnej tančík, ale trpí na MM. proti KV a podobným si fakt neškrtá. též noví Němci na stejným tieru ho překonali. pořád je s ním ale zábava a dokáže trochu vydělat

T-25 - skvělý medko. rychlý s dobrým dělem, většinou mě to hází k pátýmu tieru max a to je pak sranda :D

u spousty lidí v KV1 a podobně je vidět, že tenhle tank vůbec neznaj a často ho podcení, pak se nestačí divit kdo je to rozšvihal

Type 59 - nějak mě omrzel, nedaří se mi s ním. nevim proč. ale furt farmí dobře tj

T34 - nuda

Dicker Max - dotáhl jsem posádku na 100% camo a myslím že to funguje dobře. vydělává skvěle, pro mě teď nejlepší prémiák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...