Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Guest DinDin_snr

To, co zábavu poslední dobou u této hry zcela deklasuje, jsou statistiky. Od té doby, co jsou statistiky využívány pro indikaci kvality hráče, se všichni nejvíce bojí případného poklesu bodových hodnot. Nebýt toho, tak se nad neschopností spoluhráčů pouze pousmějeme, stejně tak nad vlastním neúspěchem, špatným losem nebo bugem ve hře. Určitě by ubylo také vzájemné agresivity. Je to hra a prioritně by mělo jít o zábavu a ne o povinnost udržování nějakých průměrných hodnot poškození, vítězství a jiných capin. Určitě by pomohlo, kdyby WG většinu statistických položek zrušilo. Stejně jako v reálném světě by úplně stačilo evidovat pouze počet bitev a medaile. Sorry za OT, ale reaguji na předchozí nářky.

 

Já ty statistiky rozhodně neprožívám. Především to beru jen jako hru. Koneckonců účet sdílím se synkem, se kterým dost často hrajeme nejnižší tiery a popřípadě hraje i sám (ale opět pod mým přímým dozorem a jen s nejnižšími tiery). Takže moje staty jsou takové jaké jsou a žíly mi to rozhodně netrhá. Mám sice statistiky nainstalované a používám (jako doplňkové informace) je v podstatě jen pro tier VIII, kdy v MM mne to hází i proti devítkám, někdy i desítkám. Takže když mne sejme někdo, kdo má mnohem více zkušeností než já, uznale pokývu hlavou a spíš se snažím poučit ze svých chyb a z bojové taktiky nepřítele. No a když mne sejme nějaký nezkušený zelenáč, tak se jen zastydím… no a samozřejmě vice versa.

Máš částečně pravdu. Zřejmě honba za co nejlepšími výsledky může (jako jedna z dalších příčin) za určitou degradaci hry. Vždyť i kolik zde na fóru je fanatických hráčů, co si dává okázale k podpisu vélikou tabulku se svými statistikami (ale přitom jejich příspěvek obsahuje tolik trapných chyb, až se to fakt nedá číst). No a když sami nemají žádný argument, vyhledají si oponentovy výsledky a vmetou mu do diskuse, že má horší staty, než oni — „hustokrutoüberplajeři“…

A je to samozřejmě škoda. Vždyť je to jen hra…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já včera nainstaloval 8.4

a díky tomu jsem hrál bez XVM modu, Jumbo zameřovači, wot statistic, a spoustě dalších co jsem měl nainstalovaný (jako vždy když přijde nová verze a já čekám až k tomu vydají nové verze)

musím říct že to byl mazec, hrozně jsem si na to zvyknul, nechápu jak jsem to bez toho mohl ze začátku hrát (stalo se mi včera že jsem si všimnul požáru až když mi to ubralo půlku HP)

 

sice je to hra jak psal DinDin, ale člověk je tvor soutěživí a honí se za výsledky (alespon já to tak mám a jsem rád když se zlepšuju)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostý souhlas Blackmene. Než vydal Musaci "záchranný balíček" má hra stála absolutně za prd. Tak jsem si na to všechno zvykl - asi už spoustu informací člověk nějak vnímá podvědomě .... Takže ze začátku samý prohry, po instalaci balíčku už hra jak jsem byl zvyklý. Musaci - fakt moc dík! :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ty statistiky rozhodně neprožívám. Především to beru jen jako hru. Koneckonců účet sdílím se synkem, se kterým dost často hrajeme nejnižší tiery a popřípadě hraje i sám (ale opět pod mým přímým dozorem a jen s nejnižšími tiery). Takže moje staty jsou takové jaké jsou a žíly mi to rozhodně netrhá. Mám sice statistiky nainstalované a používám (jako doplňkové informace) je v podstatě jen pro tier VIII, kdy v MM mne to hází i proti devítkám, někdy i desítkám. Takže když mne sejme někdo, kdo má mnohem více zkušeností než já, uznale pokývu hlavou a spíš se snažím poučit ze svých chyb a z bojové taktiky nepřítele. No a když mne sejme nějaký nezkušený zelenáč, tak se jen zastydím… no a samozřejmě vice versa.

Máš částečně pravdu. Zřejmě honba za co nejlepšími výsledky může (jako jedna z dalších příčin) za určitou degradaci hry. Vždyť i kolik zde na fóru je fanatických hráčů, co si dává okázale k podpisu vélikou tabulku se svými statistikami (ale přitom jejich příspěvek obsahuje tolik trapných chyb, až se to fakt nedá číst). No a když sami nemají žádný argument, vyhledají si oponentovy výsledky a vmetou mu do diskuse, že má horší staty, než oni — „hustokrutoüberplajeři“…

A je to samozřejmě škoda. Vždyť je to jen hra…

Já si myslím, že vliv statistik extrémně přeceňujete. Já XVM nepoužívám, páč mě to jen rozčilovalo, ale jinak pobitevní statistiky sleduju...já jsem odkojen Fotbal managerem apod.´kde je normálně přetabulkováno. Pak miluji RPG, kde taky hráč sleduje všemožné statistiky a hodnoty. Mě jen přimočará řezničina bez dalších zábavných a moptivačních prvků nebaví. Rád sleduju kolik jsem a jak dal dmg, trefil netrefil....rozhodně si nemyslím, že staty po hře, které ukazují výsledkyz boje nějak kazí hru. Můj názor je, že spíše zpestřují. A co se týká hráčů co používají XVM....jsou to doborvolní masochysti, ale je to každého věc.

A k názoru Sturma555, aby Wg zrušilo všehcny staty?Jeho názor respektuji nic méně za sebe tvrdím, že to je nesmysl. Metály a staty motivují. Já tu hru hraji 2,5 roku a právě tyto motivační prvky mě udržují u hry. Chci se zlepšovat, chci získat ten a ten metál....zlepšit se v tom a tom, na tom je něco špatného?

Odstraněním statů ze hry dementy neodtraníte....ti tam zůstanou. A k těm hráčům na fóru co, když jim dojdou argumenty ihned předhodí své staty...upřímně...ze zkušených a opravdu dobrých hráčů, to tu nikdy nikdo nedělá. A k tabulce u podpisu.....poctivě jsem si to vydřel, tak proč bych se za to měl stydět?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se jasně ukázalo kolik práce dělají lidé jako Musaci a podobně "za" WG. Když jsem 8.4 prvně spustil, bez Musaciho balíčku, tak jsem měl pocit, že jsem ocitl v nějaké betě 5 let zpět. A to podotýkám, že nepoužívím xwm, hitzony, minimapu a podobně, to už mě přišlo strašně přeplácané a roztylující. Ale bez hodin, ikonek, počítaní dmg, nového damage panelu, statistiky atd to pro mne ztrácí 50% přitažlivosti. Takže tímto bych hrozně rád poděkoval všem, kteří spolupracují s Musacim a všem ostatním, kteří pro nás tyto úpravy dělají, díky moc!! ;-)

 

Ohledně hry, víc jak hodinu jsem zjišťoval co funguje a co ne, takže o hraní to moc nebylo. Ovšem až na finále, kdy se mi povedla vynikající hra s Caernarvonem (dal jsem do chlubárny), to mi zvedlo náladu a mohl jsme jít v klidu spát..... :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď ke včerejšímu hraní. nainstaloval jsem patch a kouknul na staty nových TDček a tanků.

Do 4 třídy jsou Britská TDčka zajímavá a hratelná. Od 5 do 9 třídy to je jedno TDčko 4x zkopírované. Ano, sedmička a osmička mají výborné děla, ale ta rychlost.....a 18stupňů otáčení..téé hrůza.

Proč WG nenasadilo rozmanitější TD linii? Britové mají materiálu jistě dost. 10 třídu nemá cenu komentovat, s goldem průměrný dmg 1750....

Na druhou stranu se WG snažilo britskou TD větev odlišit. A to v počtu strojů ve Wotu je těžký úkol. Dát této linii originální charakter je vedlo k tomu co vytvořili.

Německé lehké tanky hru oživili, Jsem rád, že WG nasadilo pzKw I, který byl všeobedně známý tank. Jen rozšiřování stájí F1 si mohlo Wg odpustit...79km u PzKw I C...to už je na Chocholouška.

U PzII G mě zarazila penetrace u 3cm kanonu. Ukazuje to jen trend, který WG aktuálně udává...vytvořit zbraň, která penetruje skoro všechno a muže si tak zahrát i většina lempků co hrají WOT...která ani netuší co znamená slovo "hit zóny".

Nové premium TD hodnotím pozitivně. Svou palebnou silou je sice na úrovní Ferdy na 6 tieru, ale je to extrémně velká stodola, kterou po spotnutí na dálku sundá všechno. V dobrých rukou to bude Slayer.

Patch ničím nepřekvapil..až na jedno. Spoting systém.....

vyjedu s MkIII s dohledem 320...bino, síť. kamufláž a nařachaná posádka...první hra a já dostanu na ***** od nových TD2 třídy, které mají taky 320m dohled, ale ti co mě dostaly měly 40 her....a jistě né vybavení jako já....střílely na mě a já je neviděl....to jsem byl ve křoví...nehnutě se sítí a binem.

Druhou hru to samé na kampáni......a pak zas s vysokýma třídama.....WG na spoting kurevsky šáhlo a zprasilo ho.

Tak jsem se naštval a vzal zas PzIV....patch na ni nešáhnul :Smile_Default: . WG udělalo velkou chybu....8 winů v řadě a šel jsem spokojeně spát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se tady nadhodilo téma statistiky, tedy čísla, tak ty taky sleduju. Nemám nic nainstalovaného a ani nikam nic nenahrávám. Čísla a tedy nějaké ty hodnoty jsou aspoň nějakou jistotou v takovém tom světě, kde se říká: já si myslím či mám pocit. Když jsem naštvanej, že pořád prohrávám, tak se podívám do historie bitev a ono se ukáže, že to není až tak pravda. 60% proher přece není pořád. Jen trochu víc než výher. Další případ. Když je v bitvě nerovnováha v arty, tak má vždy výhodu v silnějších arty nepřítel. Udělám si statistiku, kde to vychází v poměru 16:18 pro nepřítele, takže je to s menší odchylkou jen pocit. Když je v bitvě jedna top četa a tedy vlivný prvek, tak je vždy u nepřítele. Udělám si statistiku, kde vyjde poměr 4:15, tak je to fakt a né jen nějaký neurčitý pocit.

 

Vždyť tohle fórum je plné takových těch jistý tvrzení (pocitových), že tank byl 10 m od cíle či 50 a pokud je množnost to ověřit, tak jsou ty vzdálenosti jiné. Z 10 je najednou 60 a z 50m 160m.

 

Tak asi takový vztah mám já ke statistikám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Já si myslím, že vliv statistik extrémně přeceňujete. Já XVM nepoužívám, páč mě to jen rozčilovalo, ale jinak pobitevní statistiky sleduju...já jsem odkojen Fotbal managerem apod.´kde je normálně přetabulkováno. Pak miluji RPG, kde taky hráč sleduje všemožné statistiky a hodnoty. Mě jen přimočará řezničina bez dalších zábavných a moptivačních prvků nebaví. Rád sleduju kolik jsem a jak dal dmg, trefil netrefil....rozhodně si nemyslím, že staty po hře, které ukazují výsledkyz boje nějak kazí hru. Můj názor je, že spíše zpestřují. A co se týká hráčů co používají XVM....jsou to doborvolní masochysti, ale je to každého věc.

A k názoru Sturma555, aby Wg zrušilo všehcny staty?Jeho názor respektuji nic méně za sebe tvrdím, že to je nesmysl. Metály a staty motivují. Já tu hru hraji 2,5 roku a právě tyto motivační prvky mě udržují u hry. Chci se zlepšovat, chci získat ten a ten metál....zlepšit se v tom a tom, na tom je něco špatného?

Odstraněním statů ze hry dementy neodtraníte....ti tam zůstanou. A k těm hráčům na fóru co, když jim dojdou argumenty ihned předhodí své staty...upřímně...ze zkušených a opravdu dobrých hráčů, to tu nikdy nikdo nedělá. A k tabulce u podpisu.....poctivě jsem si to vydřel, tak proč bych se za to měl stydět?

Jen bych vyjmenoval například takového Crabtre33…

Jinak já bych to také nerušil, ani nezakazoval. Jak jsem napsal — může to fungovat i jako informační pomůcka a pak, jak si myslím, svůj účel to splní. No a když někdo při shlédnutí statistických údajů o protivníkovi a při zjištění šancí na výhru se vrhne z mostu dolů, tak si zaslouží jen politování a záblesk naděje, že si WoT stejně brzy odinstaluje…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych vyjmenoval například takového Crabtre33…

Jinak já bych to také nerušil, ani nezakazoval. Jak jsem napsal — může to fungovat i jako informační pomůcka a pak, jak si myslím, svůj účel to splní. No a když někdo při shlédnutí statistických údajů o protivníkovi a při zjištění šancí na výhru se vrhne z mostu dolů, tak si zaslouží jen politování a záblesk naděje, že si WoT stejně brzy odinstaluje…

Tak to souhlasím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se tady nadhodilo téma statistiky, tedy čísla, tak ty taky sleduju. Nemám nic nainstalovaného a ani nikam nic nenahrávám. Čísla a tedy nějaké ty hodnoty jsou aspoň nějakou jistotou v takovém tom světě, kde se říká: já si myslím či mám pocit. Když jsem naštvanej, že pořád prohrávám, tak se podívám do historie bitev a ono se ukáže, že to není až tak pravda. 60% proher přece není pořád. Jen trochu víc než výher. Další případ. Když je v bitvě nerovnováha v arty, tak má vždy výhodu v silnějších arty nepřítel. Udělám si statistiku, kde to vychází v poměru 16:18 pro nepřítele, takže je to s menší odchylkou jen pocit. Když je v bitvě jedna top četa a tedy vlivný prvek, tak je vždy u nepřítele. Udělám si statistiku, kde vyjde poměr 4:15, tak je to fakt a né jen nějaký neurčitý pocit.

 

Vždyť tohle fórum je plné takových těch jistý tvrzení (pocitových), že tank byl 10 m od cíle či 50 a pokud je množnost to ověřit, tak jsou ty vzdálenosti jiné. Z 10 je najednou 60 a z 50m 160m.

 

Tak asi takový vztah mám já ke statistikám.

 

Přesně toto jsem si také myslel a i se tím řídil, ale jen do okamžiku, než jsem si ty statistiky dal poprvé. Páč vědět, a to jen pouhým kouknutím bez nějakého složitého počítání, že jsem dnes odehrál 20 bitev, z toho byl win 50%, průměr expů 800 a ČISTEJ výdělek je 200 tisíc, tak to je k nezaplacení. To jsou minimálně dvě hry, které mohu, díky ušetřenému času odehrát. A jak je obecně známo, statistika nuda je, má však cenné údaje... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych moc času neušetřil, protože to co potřebuju většinou vědět se asi jediným kliknutím zjistit nedá. Denní win by se asi poslední dobou hodil, ale to je díky MM losů. Stejně z toho nedostanu to co potřebuju. Počet proher díky týmu nebo technologické převaze nepřítele vinou losu. Počet bitev, průměr expů mě osobně nezajímá a u stříbrných jen to, zda mám na kontě částku potřebnou k nákupu toho co chci. Nemám žádné denní cíle jako uhrát pevně stanovený počet bitev nebo určitý čistý zisk, když na něco šetřím.

Víc sleduju dlouhodobě jen win, kde mě zajímá zda má stroj celkový win aspoň 50% a to po vyexpení před prodejem. Jsem v určitém směru nenáročný. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, po delší době se opět hlásím. Včera přišel patch 0.8.4., většinou v den patche nehraji,ale včera jsem udělal výjimku a hrál sám. Skončil jsem s winem 54% což je velmi slušné. Jinak zatím si nemohu vynachválit TigerP začíná to bejt mazel a to teprv s ním mám pár her. Včera mě jeden čecháček docela drsně osočoval lítalo tam něco jako kre*** a ču** atd. asi se mu nelíbilo že s Vk3601H jsem odvrátil utok 4 tanků a to byli samé sedmičky. Tak hned dostal stížnosti a rovnejch 5 aby mu to nebylo líto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes až na potíže s netem a jedním tankem vesměs dobrý. Denní win nevím, ale odhaduji kolem 58%. Vyzkoušel jsem poprvé v 6 bitvách Leoparda po přesunu ze 4 třídy na 5. Začínám se bát o svůj oblíbený stroj. Vypadá to, že je z něj tuctovka. Jednak to chce jiný herní styl a pak byl nasazován jen do bitev 5 třídy. Tedy žádný scout. Jasně, že se nedá podle 6 bitev soudit, ale obyčejný tank sem z něj nechtěl. Ostatním hráčům tahle případná změna asi vadit nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po asi 3 hodinách staženej patch. no zkusil sem britský td, ale to asi nebude ono. vzhledem k chaosu způsobenym novejma tankama, sem šel na vyšší tiery. ha! to sem nevědel, že nabíječe v tankách IS dělali 3 metry vysoký chlapy. protože mě to is6 narvala do spodku, ale nabíječe to zabilo. maximálně by mu to trefilo nohu. taxem nabíjel přes 20s, a byl proti 2x is6. samozřejmě sem pokaždý ding....tak probíhalo několik bitev. taxem vzal arty. přijede na base vk, sejmem ho jen my artyny, voláme, nikdo tady neni, kdyjte to trochu ne? lejno. pak přijeli další 2 tanky. přitom sme měli min3 medka v dosahu, ale oni se rozhodli jít hrdině umřít na jejich base. takže to dnes vypínám, nehratelný, nezálšží na tieru nebo trídě stroje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska pohoda..13:4...vše napoprvé i 8 a 9 . Poslední hra s PzIV mě mrzí...9ks, sundal jsem tři KV,PzIV, Stuga...dingnul SU85...náš tým dal jen dva kousky, ale vypadalo to na zázrak. Měl jsem jistých 13 killů...adrenalin jak kráva...bojuju jak lev....a pak přiletí jedna včelka od Grilla a byl konec..sice tisíc metálů, ale grill mezi 5 je moc. ****...sedí si v teplíčku u base a sere jen druhým zábavu.

Ale bitva předtím byla suprová....jak je dostatek hpček, tak to lítá krásně...5ks z toho dvě sedmičky zbytek 6...krásná hra, kdy jsme s Pivasem dali 7ks jako totálně poslední 5třídy v lose.

 

Vítězství!

Bitva: Step 7. března 2013 21:30:32

Vozidlo: PzKpfw IV

Získáno zkušeností: 2 526

Získáno kreditů: 57 481

Úspěchy v bitvě: Lehväslaihova medaile

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svejku, to samý se dá říct o tobě v PZ IV, to je větší prasárna jak Grille :Smile-tongue:

 

Jinak mě zajímá, co udělali s těmi houfnicemi? Papírově jsem vůbec nic nezaregistroval...

Dnešek 6. roty 9:0, potom četa s Hellcatem... tvle, dneska jen kolem 70% win a ty prohry! To jsem cinkal víc, než jsem penetroval a často jsem se uchyloval ke goldům, ač to nikdy nedělám. Dneska ten publik byl pěkná prasárnička, cinkalo to a cinkalo...(Unava dělala svý, ale s bulharem nemají nic společnýho)

 

Poznatky: nový TD mají weakspoty, ale dají zabrat, goldy fungují. Fishing bay na některých místech rapidně klesly FPS...brutus. Zvrásněná step je humus, opravdu, já nevím, ale WG má snad něco proti rychlým tankům. "Hmm, jezděj moc rychle a nikdo je nemůže trefit. Hmmm, co takhle dát na každejch pár metrů nějakej retardér..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už to nedávám.... více se rozčiluju než aby mne to bavilo. ... týmy totálních lam .... standardně se pohybuju mezi 4 - 7 killy a stejně to projedeme.... já 550 bodů .... další za mnou 102 a ostatní dvojciferná čísla... na to se fakt mohu vykašlat... (ano taky zalamím a dal bych si pár facek...ale tak 1x za 10 her a už stejně prohráváme 3:10) ...

 

ale problém je především v losech.... né v těch začátečnících či lemrách ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem s T 71 rozdal 2500 dmg a hevy 8 tier tak 1000, byl tam stupid s "caerovanem" dal 150 dmg a padl jako poslední schovával se v rohu mapy. Ti hráči jsou někdy neskuteční dementi, hráno ve 23:00, takže asi žádný děcko.Jak mě potom má růst win?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to bylo nějaký divný, hra mě nějak moc nebavila a popravdě nevím vůbec proč. Jestli to tak půjde dál, tak to snad už konečně přestanu hrát... :-P Taky mám pocit, že tímto patchem opět přibylo artyn na tirech 6-8. Ať vezmu KV1S nebo Tigera II tak mám 3-4 každou hru, před tím jich tolik nebylo. Možná proto mne to tolik nebavilo, no uvidíme.... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že od nového patche se mi nějak nedaří, ale nějak mě to nechává v klidu. Co mě však nenechalo v klidu byl včera jeden hráč nejmenovaného českého klanu, který mi nadával do z*** kemperských, pánských přirození a jiných ****. A to jsem měl v bivě desítek, osmičkové Mile ( které je TD - což ON asi neví ) a nadávající hráč jak jinak E-50M ...a uhrál houbeles.Již tradičně jsem umřel jako poslední mimo artyn.Nahlásil jsem jeho chování zástupci velitele klanu, snad toho trotlíka pořeší a to jsem jak mě vytočil to chtěl napsat na ofiko k jejich náboru.....spratek jeden !

 

K artynám...nevím jak Vám, ještě jsem neměl bitvu bez artyn, dokonce když jsem byl na topu s KV-1 tak jsem měl dvě. Mapy se mi taky nelíbí, bud se mi to jen zdá,bo jsme byl za šutrem kde na mě artyna dřív nemohla a nyní mi tam přiletěla popelnice...že artynám mapy zpřístupnily více. Taky asi se mi jen zdá , ale zrovna osmičkové Mile hůř zaměřuje....a přesnost není co bývala...

 

Asi bych se měl probudit....:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svejku, to samý se dá říct o tobě v PZ IV, to je větší prasárna jak Grille :Smile-tongue:

 

Jinak mě zajímá, co udělali s těmi houfnicemi? Papírově jsem vůbec nic nezaregistroval...

Dnešek 6. roty 9:0, potom četa s Hellcatem... tvle, dneska jen kolem 70% win a ty prohry! To jsem cinkal víc, než jsem penetroval a často jsem se uchyloval ke goldům, ač to nikdy nedělám. Dneska ten publik byl pěkná prasárnička, cinkalo to a cinkalo...(Unava dělala svý, ale s bulharem nemají nic společnýho)

 

Poznatky: nový TD mají weakspoty, ale dají zabrat, goldy fungují. Fishing bay na některých místech rapidně klesly FPS...brutus. Zvrásněná step je humus, opravdu, já nevím, ale WG má snad něco proti rychlým tankům. "Hmm, jezděj moc rychle a nikdo je nemůže trefit. Hmmm, co takhle dát na každejch pár metrů nějakej retardér..."

Jenže já bojoval jakoi lev a ty killy jsem si zasloužil, taky jsem dostal zabrat.....artyna všechno pokazila, si sedí v teploučku a posílá atomovky...jo a sejmula mě slepšem...ale to patří do humusu, né sem.

Včera jsem prohrál s PzIV jen dvě bitvy....v obou v tom měly prsty ty bestie artynářský. I když tu druhou jsem měl smůlu...ze 7 ran jsem 5 dingnul ...to je prostě špatně. Alei tak by jsem prohráli...druhou stranu držel kolega s Kv1...vyjeli na něj dvě AT-2....jednu sundal na 10%, ale víc nestihnul....jak je los, kdy jsou ty obludy na topu a naše artyny hrajou tužku....to je pak problém je dostat, páč okolo nich jezdili dvě pzIII/IV a marně se jesnažili poškodit...ani z boku je nepenetrovali.

 

Waltere: měl jsi ho sem napsat...jantara. Já zval včera JT...jeli jsem v četě...bitva se naštěstí povedla a o i přes to, že jsme měli ultra desítkové lamouš, páč jsem to s JT ve městě to pořešily.....ale bylo na každé straně 5 artyn! Dopadlo to tak, že jsem s JT museli jet na enemy base spotnout jejich artyny....no zbylo mi 130hp....

Ani po patchy nic nového.....jak je v lose desítka = arty párty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waltere: měl jsi ho sem napsat...jantara.

 

napsal jsem to švejku zástupci velitele, ten mi odepsal " děkuji za upozornění " a dál to neřeším,já si taky zanadávám stupids, idiots i někdy něco ostřejšího...ulítne, ale tohle bylo i na mě " nadávače " :-D silná káva, velitel klanu co se mnou jel v četě na něj dal report

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svejku, ber to s nadhledem. A neříkej, že to není pravda, ty v Pz IV jseš malinko víc OP, jak všichni ostatní :Smile_Default: A ještě mi řekni, jak se WG "dotklo" houfnic. Začínám být silně znechucen za kecy v kleci. T1 hvy bude asi ještě dlouho rezavět.

 

Dále mě nakrkli, že v patchi skoro zrušili na Útesech boční cestu k majáku (od spodní základny). Teď se tam sice dá vyjet, ale s něčím menším a ještě se musí couvat, tak to zabere víc času. Nebo se nechat postrčit.

 

Taky jsem promazal téma u M103, teda, lidi, nepiště k těm tankům tolik, všechno číst je šílenost :Smile-tongue: Pak mi v garáži stojí stroje vhodné na recenzi...a nějaký screeny na disku, ze kterých recenze musím udělat, než na ty stroje úplně zapomenu. Dneska asi budu míň hrát a víc psát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám konečně nový počítač a po víc jak tejdnu jsem si včera zahrál :-)

 

Ta hra je úplně jiná když mam všechny nastavení na max a 40-50 fps a navíc to nepadá, to se teď bude hrát :Smile-izmena: . Dokonce vidím i výbuchy granátů od artyn místo takovýho malýho šplouchnutí jak do vody :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...