Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tohle se nám stalo s rotou s tiery 5-8... :-) my byli samí noobové, z 15 jsme měli TS jen 3 a vyndali jsme si nějakej německej klan..absolutní haluzí.. :-)

Mám takové podezření, že v tomto možná také hraje roli bulhar. Možná né vždy a né uplně ale je to fakt někdy až zarážející, jak jedna strana dává damage jako kráááva a druhá strana nedá ani prd a pak je to hned hotové protože jestli střelí každý 3 x a ubere slušnou damage a druhá strana nedá skoro nic, tak je to jednoduchá matematika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vítězná séerie padla,,ale až po deseti dnešních bitvách :Smile_teethhappy: . S T1 HIT....dostali jsem 3:15...to prostě nešlo :Smile-hiding: .

Ale s KV1S stále držím 100% :Smile_teethhappy: . jedenáct her...ono to příjde, ale jestli nám bude dávát Wg losy co dává, tak ĺost příjde až za dlouho...poříd top nebo v půlce, kde je nad náma pár sedmiček.

To KV1S je fakt šílenost...super stroj.

Tož uvidím večer....zatím deset her a jen jeden lostík.... :Smile_teethhappy: .

To mám z toho, že neberu desítky...zrovna před 20min.jsem Tomovi říkal....čum...zas jen jedna pětková arty....to se pak hraje.... :Smile_teethhappy:

 

Jo jo švejku, to byla dobrá rada koupit KV-1S co?? :Smile_blinky: Já na ní mám 14 bitev a 100%, prostě ten tank je brutální i proti VII je celkem v pohodě. Už se mi s ním povedl i master, samozřejmě top stroj a bylo přes 3000 DMG a 7 killů, z toho 5 v řadě na ránu.... Fakt jsem ty protihráče litoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem na tom jako Primergy, přeci hrajeme Wot a meta je tank 10 tieru.Pro mě tedy aspoň byla.... Navíc pokud je třeba v klanu tak desítku do CW mít musí a IS-7 je na to vhodná slušně.A po pořízení nastává rozčarování, ale to si musí prožít sám...třeba bude mít štěstí :-)

Přesně tak. Tanky X tieru potřebuju hlavněě na CW. Mám už E-100 a vím jakej je to očistec hrát artypárty. IS7 jsem si půjčil na chvilku u kámoše a byla to jasná volba :Smile_teethhappy:

Ne kecal bych, kdybych se jen tak začal hnát na X tier. Zkrátka tu hru harju rok a postupně k těm tankům přicházím, respektive se k nim dopracovávam. A když už se na něj táhnu takovou dobu, byl by hřích ho nepořídit :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnešek zase pohoda. Pěkný hry hlavně na 6 s KV1S...18 her a jen jedna remiza..jinak vše s KV1S win.... :Smile_teethhappy: . Ale sakra vydřená remiza...z totální prohry jsme málem udělaly win, ale už nebyl čas.

Po super dni jsem zariskoval a protáhnul Focha. Byla to jeho poslední jízda. Už je posákda z něj na S35(5TD). Penetroval jsem 4 rány a dal 800dmg...až neuvěřitelně nevlivný stroj. Ty lechtačky co posílá nikoho na 9 a 10 třídách nezajímají...jedou dál..

300m odemne byl Ferda...měl 400hp...a já s 9 třídou jsem ho prostě na ránu nedal...asi 20hp jsem mu nechal. I KV1S má větší dmg než tohle.

10 fr ani nechci. Páč nesnáším zásobníky....po nerfu mohu jako vášnivý TDčkář konstatovat, že jasně nejslabší TD větev je ta francouzská.

Dle tříd:

2 - po nerfu dobrý, ale s T18 neměřitelný...

3 - malá blecha co nesklopý kanon...není špatný, ale nic mi to neříkalo

4 - já měl štěstí na losy, tak jsem jí přeexpil v poho, ale všichní ví jaká je to"kvalita".

5 - nejlepší FR TDčko v lajně. To si nechám...ikdyž Stugu nešahá ani po paty...i SU85 je stále lepší. Nic méně výběer mězi skvělou 90 a atomovou 105 je parádní. Bohužel lenost a velký demask ho sráží na hodnocení...." dobré" ale jsou lepší :Smile_teethhappy:

6 - Mě vysvobodilo až nasazení 105mm...ale i tak porod hra...papír s hrbem na zádech, že by i Quasimodo mohl závidět. Jeden kanon co má dobré staty, ale nepenetruje 6 a výš....a druhý zas vytřelí 240dmg jednou za hodinu...a to musí cíl stát, páč pak nestačí odměr...

7- měl jsem ho před nerfem a 100mm luxusně přesný gun....aktuálně po nerfu je přesnost průměr...Konkurence je lepší...

8 - papírově 120mm měl být přesnější jak 100mm(před nerfem)..ale obrovské zklamaní. Nerf v podobě snížení přesnosti a prodloužení zaměřování z 2.3 na 2.9s s malým odměrem, udělalo své. S ISU či Ferdou nesrovnatelně méně vlivný..ale stále dobré TD.

9 - Málo bitev na objektivnější hodnocení....ale co jsem tušil a co se taky potvrdilo, je nedostatečný dmg....400 je zoufale málo. Před nerfem, kdy zaměřoval 1.7(teď 2.3) a kdy nebyly 10 TDčka to musel být král.....teď je k smíchu. Desítkový TD kanony ho dávají na dvě rány, páč má jen 1550hp.....Fochovo penetrace 267 přitom proti nim slabá....

Aktuálně si dovolím tvrdit, že je to neslabší TD 9 třídy ve hře.

 

Dle mých statů platím obecně, že fr TDčka od 6 do 9 třídy dávají podrůměrný dmg za hru. Oproti TD konkurenci. Před nerfem jejich zábavnost spočívala v přesnosti. Takže čéék dmg oželel....ale díky nerfu, kdy extrémně WG šáhnul na přesnost a dobu zaměření..navíc u TD s velice podprůměrným odměrem...mi nemají fr TD co dát. Tak si budu lehce šmudlat 5TD a zlepšovat si tak posádku pro nějaký fr stroj co mne zaujme.

 

Kdo chce jet TDčka pro jejich vliv....tak zvolte jinou lajnu. Sovětská či Náckovská nic nepokazí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hellcat je zvláštní stroj.3x se trefím skoro přes celou mapu na stejný místo a pak se třikrát netrefím do KV,které je ode mne na délku pěti tanků.Jako by to někdo řídil.

Jinak klasika výhra-prohra jak na houpačce.Sere mě,když zůstanu proti 5ti tankům a když zbývá poslední a mám ho na lopatě,tak trefím pás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hellcat je zvláštní stroj.3x se trefím skoro přes celou mapu na stejný místo a pak se třikrát netrefím do KV,které je ode mne na délku pěti tanků.Jako by to někdo řídil.

Jinak klasika výhra-prohra jak na houpačce.Sere mě,když zůstanu proti 5ti tankům a když zbývá poslední a mám ho na lopatě,tak trefím pás.

Já měl přesně tři taková bitvy....stačilo buď dřív vystřelit či předtím nedat za nula či dingnout...

S T18 9ks, ale v kovbojské přestřelce posledních strojů, mě sundala T57 první....Pak s SU26 8ks, ale dva stroje jsem měli afk....takže jsem byl sám proti třem...

A pak 7ks se Stugem.....kdy stačilo jen jednou nedingnout Churchilla....

Ale jinak se dneska dařilo...takže pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tato hra je totalne v srackach.Ked T110E5 dva krat na 100m dingne stojaceho Batchata a styrom enemy arty arty to staci na zameranie a totalnu likvidaciu.....To je fakt nehratelne.Vystrelis zasvieti ziarovka..bum bum a si mrtvola...Dva vystrely-7 zasahov.Bia+maskovanie 100% a to som bol akoze schovany za barakom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek pokračoval v dříve nastoleném trendu a to ve znamení snižování Win. Jinak jen dvě menší věci k pousmání, protože slz či nervů je škoda.

 

Na Malinovce bitva T7 dostáváme na ***** a máme o 3 stroje méně. Jsem uprostřed mapy a bažinou jede do útoku jedno naše TD a chce, abych ho po břehu (horním) následovat na nepřátelskou základnu, kde je min. 5 enemáků. Nereagoval jsem a nechal ho tam chcípnout. Co taky s expertem co se žene do útoku v takové situaci a požaduje to i od stroje co není v top třídě a má jen 18 HP.

 

Po druhé to byl špatný odhad na mapě Mountain Pass. V top třídě jediný stroj a u nás to bylo IS. Předpokládal jsem výhru. Omyl. Náš top stroj se pol až v čase 12:42 a vyrazil směrem, kde jsme měli nejvíc žijící techniky. Zemřel předposlední v celkem slušném debaklu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si ráno dal super bitvu, zničil jsem na Murovance 5 tanků s KV1S, byli jsme 4 u nich v základně, začali jsme obsazovat, a kde nic tu nic, jejich dvě KV2 a KV1S začali obsazovat naši základnu, moji tři spoluhráči s IQ houpacího koně se rozjeli za nima, že je zničí... Dopadlo to zcela jednoduše, KV2 si vyndal dva a 1S jednoho..a prohrál jsem..kdyby zustali se mnou obsazovat, vyhráli bychom..:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Tydyt007: nebol som tam, takže neviem v akom rozvoji bol súperov cap oproti vašemu ale:

1) mal si dosť rýchly tank s výborným delom nie za účelom ich zničiť, len vyhrať decapom (možno by stačil len jeden výstrel)

2) poznal si pozíciu enemy tankov oni tvoju nie

3) v publiku je často situácia jeden proti všem :-) takže by som tam určite nešiel s úmyslom padnúť :-)

 

pozrel som si video, kde T49 už bez nábojov vyhrala jednoznačne prehratý boj (súper mal veľký náskok v rozvoji capovania) a ramovaním, tým že sa zabil, no nezničil enemy tank, ale ubral z rozvoja capu tak výrazne, že spolubojovníci vpohode capli.

tu je to video:

 

P.S. neber to ako kritiku rozhodnutia, pretože každá situácia je iná. Týmto príspevkom ako aj predchádzajúcim som reagoval na Tvoje slova, že noobovia to posrali, pričom riešenie si mal v rukách aj Ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loutre67: podle mně je lepší, v klidu capovat, když jsme 4 proti 2, tak by to bylo rychleji.. :-( příště zkusím tedy vyrazit taky proti nim..potom sem dám názor..ale podle mně je lepší vyhrát v klidu bitvu, než riskovat zničení..

 

Já hraju na Win a udělal bych to samé co ty. Pokud si tým Win nepřeje, tak se s tím těžko něco dělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tydyt007 plně s tebou souhlasím.

Pokud je někdo poblíž základny tak se má pokusit zabránit capnutí základny, ale je blbost přestat capovat enemy základnu a vracet se, zvlášť když je vás víc. Bohužel tohle občas rozhoduje o vítězství...inteligence spoluhráčů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si ráno dal super bitvu, zničil jsem na Murovance 5 tanků s KV1S, byli jsme 4 u nich v základně, začali jsme obsazovat, a kde nic tu nic, jejich dvě KV2 a KV1S začali obsazovat naši základnu, moji tři spoluhráči s IQ houpacího koně se rozjeli za nima, že je zničí... Dopadlo to zcela jednoduše, KV2 si vyndal dva a 1S jednoho..a prohrál jsem..kdyby zustali se mnou obsazovat, vyhráli bychom..:-(

zahrál si to dobře.. a byli to noobové.. mysleli si že budou mít další zářez na hlavni, nebo dostanou bodíky za decap a podělali to.. tank na capu bejvá na otevřeným prostranství lehce zranitelnej a ti tři vaši nazdárkové si mysleli jak to bude jednoduchý je dostat, ale přecenili svoje síly. Pokud by zahráli alespoň něco tak by ubrali body z capování a ty jsi v klidu mohl docapnout... To že zahrajou tužku jsi nemohl tušit.. A to co píše loutre je pěknej nesmysl.. už vidím jak na publicu někdo poslouchá nějaký rozkazy... :-P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neskutečný, jsem z toho publicu znechucenej, už 2 dny zažívám totální marnost.

30mr56o.jpg

33jtie8.jpg

168zxc7.jpg

všechno 3 prohry...

K tomu 7 proher s AMX 13 75 v kuse, v každý hře jsem rozdal 1500-2000 dmg, dmg nasvícením průměrně kolem 1400, vždy 3-6 spotlejch enemy. 7x prohra. Doslova **** na hraní s amx, prostě to po startu napálím směr enemy báze a chcípnu do 30 sekund, je jedno jakym stylem s tim hraju, stejně výsledek neovlivím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes suprovej den.

Za 2 hodiny jsem nedal násobky a to jezdím jen 3 stroje.

Už začátek neměl chybu. Vezmu LT čtvrtý třídy a unemáků v týmu mimo arty (2ks na tým) není nic pod 6. Lost jak vyšitej. Tak někdy se stane, že to MM moc nejde. Vezmu LT sedmé třídy a u nepřátel mimo arty (3 ks na tým) nic pod 9. Opět parádní lost. Kašlu na to a pořídím si Brita HT 5 třídu a po první jak jinak prohrané bitvě mám 53 exp. No co, prej bejvá nějaká ochranná lhůta u nových tanků, tak aspoň ten násobek dám. Omyl druhá bitva předposlední v týmu v bitvě proti 7 třídě. Jak dopadl můj stock tank je jasné. Na naší základnu přifrčelo LT a TD s otočnou věží 7 třídy a ani jsem si neuprdnul. Ve třetí bitvě s tímto strojem jsem byl označen za Nooba, neboť jsem nejel 200 m přes otevřenou plochu pomoci jednomu MT 6 třídy proti dvěma nepřátelům 6 třídy. Další bitva v top třídě jako půlka týmu. Bohužel v protisměru jela vytůněná četa stug + další dva stroje 5 třídy. Po 6 bitvách s tím to novým strojem u něj mám win 0 a 423 expů.

 

Musím uznat, že dnes mi to dalo MM obvzlášť sežrat. To co bylo trochu vyrovnanější v lose podělali pro jistotu někteří hráči na top postech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pohoda....pěkný den se vším...Kv1S modla padla....už mám jeden lost :Smile_teethhappy: . Bohužel los s hafo 8, které byly...mírně řečeno "podprůměrné"...42,43 a dvojčlená četa JS3 45% win....to už je panečku sešlost.

Ikdyž na lost s T1Ht to nemá....naše četa dole...krčíme se mezi sedmičkami...ale na konci jsme suveréně nejlepší...bohužel. Jedinou enemy 7 (Tiger P) jsme sundali my....(spíš uštípali).

naše topky peklo....KV3..nick juniorjp....stím se vyhrát nedá. Ale pak to šlo jak po drátkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že jsem na nejlepší cestě se na tanky vybodnout. Včera šílené losy, zásadně o dva tiery výše ať jsem vzal jakýkoli tier. 90% týmů dementi. Nejdelší šňůra proher za ten rok a něco co to hraju ... 19. EFR šel dolů o čtyři body a win/los o 1%.

Teď ráno jsem to pustil a dvakrát jsem s T32 a goldovou municí dingnul artynu S-51, který mě sejmul jako nic. Něco není v pořádku a jestli to bude ještě chvíli pokračovat, tak se na to vykašlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...