Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

vcera slusny

44 bitev - 64%win - 97 killu

predvcirem s T-43 10 bitev - 100% win, vcera 10 bitev - 70% win - ma casto dobry los a je top na mape ...

jinak T-40 se predvedla - kazdou treti mapu nastrili vic dmg, nez zbytek tymu dohromady ...

 

a jedna spatna zkusenost s hracem vcops[bSLP]

mapa Murovanka, tiery 4-6, ja T-40 - tudiz camp v zadu neb jsem low tier na mape a TD. KV-1S sunda 2xT-40 na ranu... nahle umiram a koukam ze me sundal vlastni a se slovy I HATE CAMPERS, sundal jeste artu - TD (low tier na mape) a arta proste dle vcops[bSLP] nesmi jen tak postavat ...

 

m-ek2j7dqf.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Petře bacha, odstřelovače nedostaneš pokud máš nějaký teamdamage, tzn stačí aby jsi se s někým srazil a máš po srandě

biggpete odkud to víš? no srážka tam byla, ze zadu do mě narazila Pz lV ale v zápisu po bitvě jsem byl ten poškozenej já protože mi byla vyplacena kompenzace za poškození spojenci a ta PZ měla ve výsledcích červenou dmg a já ne.. no pořídil jsem screeny a poslal jsem to na podporu ať mi to vysvětlí oni.. o rovnost zásahů se nejednalo páč jen 2 hráči měli 10+ výstřelů ale oba měli málo zásahů.. No jsem moc zvědavej co mi "chytrý hlavičky" pošlou za odpověď..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Možná jsi měl prostě smůlu. Viz :

 

Odstřelovač

 

Dosáhněte 85% zásahů s ničivým potenciálem alespoň 1000 bodů. Musí se jednat alespoň o deset střel (včetně odražených, zásahy spojenců se nepočítají). V případě, že více hráčů dosáhlo stejného množství zásahů, uděluje se hráči, u kterého se jednalo o větší ničivý potenciál. V případě rovnosti je uděleno hráči s více zkušenostmi získanými za aktuální bitvu (včetně bonusu Premiového účtu).
Při rovnosti zkušeností není uděleno nikomu.

tohle přece vím proto to sem píšu.. a proč tam není nic o tom teamcrash dmg??
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem vytáh E75, že kočku protáhnu taky... No pouštní řeka, nic moc mapa, ale budiž. Pak oko mé spatřilo něco, z čeho jsem neměl radost. Na každé straně 7 artyn!!! K zblití!

Nejdřív jsem nadával a říkal si, kde bych se mohl utopit a jít si zahrát s jiným tankem, jenže samosebou nebylo kde. Tak jsem zalez do koryta, tam jsem počkal až se ty hyeny vysekají mezi sebou a když zbyly dvě na každý straně, jal jsem se bojovat. Jednu čubku jsme smáznul, konec hry, vítězství a vodchod :Smile_trollface-3:

 

Demence WG při tvorbě MM, respektive logiky tvorby MM nezná mezí. Tohle si za moje peníze fakt nezasložim. Včera jsem si prodloužil prémko a měl jsem za poslední dobu nejhorší losy. Neustálí porážky 15:3 atd.. Jsem si tak říkal, jestli mi to za ty peníze stojí. Jestli to třeba nezkusit nějakej ten pátek nehrát. No začínám bejt po dlouhé době opět na vážkách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já neříkám, že to nevíš. Proto píšu "možná". Ani ti nic netvrdím. Ptal ses, tak prostě spekuluju.

O tom teamcrahi nic nevím. To je pro mě taky novinka. Já ocenění sniper nesleduju. To u mě nemá váhu.

u mě taky nemá váhu klidně vyměním 100 odstřelovačů za 1 poolovku, ale když mám na něco nárok tak ať mi to daj a nevymejšlej k tomu nějaký kraviny který pak napíšou někde bůhvíkde.. grrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svět wot je divnej .... když sem včera večer totálně podělal vícero her se Stugem.... tak jsme vždy vyhráli ...... a naopak když sem řádil jak černá ruka s VK3601H ... .... tak jsme prohráli.... konkrétně s tímhle super strojem mne to v poslední době stále hází k prohrám.... win lost mi spadl z 59% na 51% ... asi erekce na slunci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska na ten den blbec nakonec dobrý.

Tož jsem znovuzakoupil vychvalovanou T1Hit...z rok starých 45% jsme to vytáhli na 50%. A to s 75% posádkou...nic méně...nevím jestli si ho nechám. Taranuje to jak blázen(hned druhá bitva kamikadze), ale nějak mě to sním nebaví. Penetrace kanonu hodně průměrná. Stug je lepší stroj...ale ještě mu dám šanci. Je to dobrá mašina...jen mě zatím ničím extra nezaujala.

Pak jsem z velkou slávou doexpil devítkového Focha....poslední dnešní hrou jsem ho chtěl vyzkoušet, ale vystřelil jsem jednou...

Když odmyslím tupé desítkové stádo, tak hrát proti 5x desítkám, zbytek devítkám a hlavně 4x8 artynám na každé straně...téé fakt funny.

Zahájil jsem hru oblíbeným heslem" **** all arty". a ihned si vysloužil pár "pochvalných" odpovědí.

Ale bude to dobrý stroj...IS7 šla za 486hp...víc jsem nestihnul...

Nic méně snaha WG omezit zdražením počet artyn v 10 třídě se minula účinkem. Již týden se mi nestalo, že bych měl v lose méně než 3 prasátka.

Takže si Focha, JT a Objecta 268 moc neužiju. Škoda. Ale blba těm atomovkářům dělat nebudu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak pak dej vědět, co ti odepsali ze supportu. Taky by mě to zajímalo.

odpověď: Dobrý den.

Chápu, že neobdržet zasloužené medaile může být frustrující. Udělování této medaile je skutečně čas od času chybně vypočítáno a náprava je plánována do dalšího updatu. Děkujeme za pochopení a trpělivost. Přeji vám hezký den.. Jiří Čech CS Team Wargaming Europe

 

Tak na to jim fakt se.u!!!!!!!

 

Edit: nevim kde vzali frustraci... to je čirá naštv(sr)anost !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odpověď: Dobrý den.

chápu, že neobdržet zasloužené medaile může být frustrující. Udělování této medaile je skutečně čas od času chybně vypočítáno a náprava je plánována do dalšího updatu. Děkujeme za pochopení a trpělivost. Přeji vám hezký den.. Jiří Čech CS Team Wargaming Europe

Máš na toho agenta WG nějaký kontakt prosím? chtěl bych mu denně poslat tak 15 mejlů.... :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Scholastikus

Ale kam jsi to posílal? Já už poslal 3 x na support a ani za 4 měsíce žádná odpověď.

 

Tak to asi na tebe bohužel serou. Na suport jsem psal dvakrát a vždy mi odpověděli a to zpravidla do druhého dne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...