Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak to, že má někdo EFR někde na úrovni IQ zmrzlý makrely je většinou proto, že jak už jsme se včera ptali, botuje/botoval... Ale aby bylo nějaký stupido ještě vulgární ve hře, na to jsem alergickej...

To se botem nadělat nedá, když má málo bitev. A navíc, když někdo botuje, tak to nemá v ruce, nemá odhad a ani zkušenosti. Teda pokud nemá jiný účet. Je jasné, že EFR 550 může mít z botování ale bez něho nebude lepší jak 800, maximálně 900.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nn to si proste zvyknes a zacnes se na to koukat tak ze je zbytecny se vytacet, protoze sobe tim vubec nepumuzes, opravdu malo kdy me wot dokaze rozhodit, spis se tou demenci bavim, vono kdyz si vemes ze sou lidi co nedelaj nic jinyho nez u toho sedej, od nich potom "jejich chovani" musis uz cekat :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem si, že jsem psychicky vyrovnaný a stabilní jedinec .... inu a po dnešních hrách nejsem... :-))) Jak zmíněno již nahoře... když se míchají hráči co ani neumí s tankem zatáčet, s hráčema co se snaží takticky přemýšlet... nic se nezmění... a bude to stále takovej marast co sem dnes zažil... pokaždé na konci bitvy mezi prvními třemi hráči... přesto 15 proher a jen 5 výher ....

A kde jinde mám brečet než tady že .... :Smile_smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem začal jako včera s M48A1 a opět mě mile překvapil MM. V 10 bitvách jsem nikdy neměl víc jak 3 arty, takže jsem si mohl dovolovat poměrně dost. 7 vítězství z 10 her beru na X tieru jako luxus :Smile_blinky: . Mimo jiné se mi také dost dařilo jen 2x jsem šel v dmg/hra pod 3000hp. Takže můj cíl mít na nějakém stroji avg dmg víc než 3000hp se začíná blížit, ale uvidíme. :Smile-playing:

 

S Cometem jsem dal jen 5 her, 3 se vyhrály, takže opět spokojenost. Jen ta bezmoc v IX losech mě štve, nastřílím 2x po sobě přes 2000hp a dva naše IX tiery nedají tuhle sumu ani dohromady....

 

JPII opět nezklamal, z 5 her 4x win. Losy krásné jen 1x proti X tieru jinak hlavně slabé IX tiery. Také jsem si připsal 19 zničení. :Smile_trollface-3:

 

Pronásobení s Obj704 má už několik dní stejný průběh. Dám si dvě rány. Tým to vyhraje. Kdybych nehrál, dopadlo by to stejně. :Smile_teethhappy:

 

M3 Stuart se mi dnes nepronásobil ani na třetí pokus :Smile-izmena: a jelikož jsem s ním dosáhl hranice 50 bitev, kterou jsem si určil pro I & II & III tier, mazal hbitě z garáže.

 

T-54 pronásobení by proběhlo celkem v pohodě, kdybych se o sobě nedozvěděl, že jsem idiot, noob, moron aj., to mi trošku snížilo ego :Smile_teethhappy: , v X tier losu jsem nastřílel 3200hp poškození a nasvítil 1800hp, ale i tak prostě noob, protože jsem nespotoval přesně to nejhorší místo, kde prostě nikdo nikdy nejezdí jen si ho vybrala naše nadávají IS-7 na pokrytí.... (IS-7 nahrála 0hp poškození). Nedalo mi to a po bitvě jsem na toho hráče (Lennonbjk) kouknul a už nic neříkám. Jeho průměrný dmg na hru s IS-7 je 1097hp. :facepalmic: To nechápu..... To snad ani nejde....

 

S prckama to šlo celkem v pohodě jen T-26 se trošku víc povedla a hra mě zavedla k 10 kouskům a 100% obsazení basu... :Smile-playing:

 

Tenhle víkend jsem konečně překonal dvě hranice. WIN se přehoupl na 57% a EFR nad 1700.... :Smile-playing: Konečně....

 

Ať se daří...

 

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marty: dobrý počtení :D s tím průměrným dmg: s většinou strojů jsem v tomhle směru taková průměrná lama :D jen s Objektem 268 se mi podařilo překonat hranici 3000 average dmg. to je zabiják. s M48, o kterým píšeš, mám jen 2700

 

jinak v TD mám občas podobnej pocit. jakobych se ve spoustě bitev k ničemu nedostal. pak člověk někam přijede a je hotovo. to jak píšeš, že si vystřelíš párkrát a je konec. naštěstí s těma rusákama člověk může zahrát trochu agresivnějc. kor s 268 kterej je na tom pohybově dost dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu nehraju a vždy když to díky vyšším násobkům poruším je z toho pekelný den. To samé dneska. Trojnásobek jsem teď dal jen u tří strojů a končím.

Buď je tým plný smradů nebo v případě 10 třídy artyn.

Vzal jsem Object 268 a lituji toho....jen jsem se rozčílil. Pokaždé bylo na každé straně po čtyřech kouscích těch "Satelitních hrdinů".

Na té čínské mapě zvrátíme v tvrdém souboji jasně prohranou hru ( z 2:8)....super pocit, super práce....

Enemák už měl jen 4 artyny a my 2xObject 268, AMX90 a T92....

A kdo vyhrál?

Po tom co jsem jednu artynu v klidu smahnul, jsem z 200m dingnul GW -TYP E....samo..s penetrací 303mm. V zápětí mě to stálo život...neva Bombej na něj vyjel taky s Objectem 268...ale coto? Diiiing! I on dingnul...a zas ho to stálo život.

Děkuji WG nejen za lost, ale z totálního zkažení jinak výborného kola, kde jsem udělali maximum. A pak hodí WG kostkou a stroj s největší penetrací ve hře nepentruje ty bachraté atomovkáře....

vypínám a jdu hrát jinou hru.

 

FAKEGOD: Když je to pro tebe a tvého kamaráda brečící fórum, tak sem nelez...nebo se tím přece taky stáváš ubrečánkem. Ztratíš tím punc tvrďáka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marty: dobrý počtení :D s tím průměrným dmg: s většinou strojů jsem v tomhle směru taková průměrná lama :D jen s Objektem 268 se mi podařilo překonat hranici 3000 average dmg. to je zabiják. s M48, o kterým píšeš, mám jen 2700

 

jinak v TD mám občas podobnej pocit. jakobych se ve spoustě bitev k ničemu nedostal. pak člověk někam přijede a je hotovo. to jak píšeš, že si vystřelíš párkrát a je konec. naštěstí s těma rusákama člověk může zahrát trochu agresivnějc. kor s 268 kterej je na tom pohybově dost dobře

 

Já když kouknu na X tier a má někdo přes avg DMG 2500hp. Prostě ví jak zahrát.

 

Vím, že avg DMG přes 3000hp je moc, ale hraju to pro zábavu a abych se zlepšoval, takže nějaký ten cíl mít musím :Smile_smile: . S M48A1 mam 580 bitev po nerfu mi avg DMG spadl na 2900, teďka za posledních 80 her jsem ho vytáhl na 2948hp na hru :Smile_teethhappy: . To je skok co :Smile_teethhappy: ? Ale leze a leze, tak uvidím....

 

Asi před týdnem jsem objevil TDčko pro medkaře. JagdPanther II. Neuvěřitelně se mi sním daří, mam na něm avg DMG přes 2800hp (po 110 bitvách) a není to ničím jiným než tím, že když tým jede tak ho předjedu :Smile_teethhappy: a ten DMG jsi najdu :Smile_teethhappy: . Pro mě je JPII medko na VIII tieru se 128mm kvérem. :Smile_teethhappy: A Obj268 kupovat nebudu, nevydržel bych ten reload a tu super přesnost X děl pro TD obecně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Scholastikus

To se botem nadělat nedá, když má málo bitev. A navíc, když někdo botuje, tak to nemá v ruce, nemá odhad a ani zkušenosti. Teda pokud nemá jiný účet. Je jasné, že EFR 550 může mít z botování ale bez něho nebude lepší jak 800, maximálně 900.

 

Předně se omlouvám za ot.. Dříve jsem si myslel, že diskuze ohledně využívání botů ve wot se nezakládá na pravdě. Domníval jsem se, že Wgn to má nějak vyřešené, aby to nešlo ve wot využívat. Ale našel jsem toto: http://tankleader.com/ a díky tomu už věřím, že to opravdu existuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me dneska s T30 s tim big nahovno gunem co ma udajne virtualni pene 286 dingnul GWtiger,typ E, a kv-3 asi 3x do kulometu, pak e-75 z boku kolmo, t32 jen pasy dole,t-54 asi petkrat do veze kdyz mu koukala atd, tank ujde ale to delo je desny, jestli je T30 TDcko tak ja sem Witman, to delo je nepresny jako prase lita to kam chce i pres plnej zamerovac, dinga to az to k zbliti je, naboj za 1600 a 18s reload ? si delaj kozy ne, kdyz ma enemak treba 600-700 Hp tak to delo podelany da nejmensi dmg aby enemakoj zbylo 5 zivota a moch me dat nez naladuju tu artynu, to je k placi co se deje na pobliku a co hraje za dementy, jak muze nekdo hrat s e-75 s 88 z tigra nebo s 122 d25 z IS na IS-4,8 ...... u st-1 to jeste beru kdyz nema nekdo vedlejsi lajnu a nema bl-9 a podobne tak mu nic jinyho nezbyde ale tohle je na podelani a na blaznologa !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po tom co jsem jednu artynu v klidu smahnul, jsem z 200m dingnul GW -TYP E....samo..s penetrací 303mm. V zápětí mě to stálo život...neva Bombej na něj vyjel taky s Objectem 268...ale coto? Diiiing! I on dingnul...a zas ho to stálo život.

Děkuji WG nejen za lost, ale z totálního zkažení jinak výborného kola, kde jsem udělali maximum. A pak hodí WG kostkou a stroj s největší penetrací ve hře nepentruje ty bachraté atomovkáře....

Čopak Švejku, že když už jsou na konci jen artyny neláduješ HE? Skleróza? :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím že víkend včetně pátku byl paradoxní. V pátek v noci jsem si konečně pořídil IS-7 a mou obrovskou radost se rozhodlo víkendové hraní řádně zkalit. Udělal jsem totiž jednu věc, naistaloval si ty barvičky...a to jsem neměl dělat, ve spojení s obvyklým lamerstvím v týmu jsem byl doslova zoufalej jací hráči mají tiery x. Já jsem těžkej průměr, ale mít přes desítku tisíc bitev a rating 600 a být se mnou v topu bylo příliš časté a tyto zásahy pro mé nadšení z báječného stroje IS-7 se ukazují smrtelné. Když už nervová soustava ukazovala blížící se kolaps, odinstaloval jsme si barvičky, pořidil si T44 a opět se dostavila radost ze hraní.Být záškodníkem je příjemné, než být terčem arty humusů, IS-7 je pro ně snad magnet ! Takže bude vytahována pouze na dvojnásobky, na publicu je prostě desítka nehratelná, snad s četou možná. Zlaté deváte tiery !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čopak Švejku, že když už jsou na konci jen artyny neláduješ HE? Skleróza? :))

K čemu he, když mám průměrný dmg 850. Navíc s HE je větší šance, že enemákovi zůstane 20hp...vyzkoušeno.

S AP už od ISU není problém artynky dávat.....ale samo né když WG hodí kostkou....oba jsem dingli...s nej stroji ve hře.

Desítky se prostě nedají hrát. V této třídě je bohužel bulhar nejvlivnější. Jednou nesmyslně dingnete či dáte za nulu a zbytek z miliónu artyn Vás v okamžiku smahne a vypaří.

Zdražení jejich oprav nepomohlo. Aby taky jo...8 artyny jsou jako Su26......třeba prodělají, ale jsou tak OP, že i největší lamy si stím zakilují víc, než kdyby jeli v desítkovém tanku. Proto stále takové šílený počty artyn na hru.

Škoda, páč s Objectem jinak hraju hrozně rád. Takže zase zpět na T29 a jeho kámoše...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No he by ti právě nedingla :). Ale já teda taky na artyny střílim AP.

S těma desítkama máš pravdu. Já jsem hrozně zklamán s T62-A. S T-54 už mi to nešlo a těšil jsem se na dobrý medko. Bohužel mi to s ním vůbec nejde a přestanu ho hrát uplně. Nemá to vůbec smysl. I s tím Mausem si občas vyjedu, ale IS-7 i IS-4 zapadaj v garáži prachem. Ta zoufalost při teamu blbů je pro mě nesnesitelná.

Zato jsem se zamiloval do T1 HT. Chtěl jsem jet na T29, ale tohle si asi nechám v garáži. Neuvěřitelný jak tenhle stroj dingá. Nejsem zvyklej na dingání na nízkejch tierech, ale tohle je paráda. A novej rozměr tohohle slona je ramování! Ramování na těhlech nízkejch tierech je neuvěřitelný. Beru i 300HP!!! To je u spousty strojů skoro plnej hp :)). Většina lidí tu ramování buď vůbec nepoužívá, nebo ani nezná. Krom heavyn sundám všechno na jednu ránu a jeden náraz. Už jsem několikráv vyhrál čelní souboj s KV-1 face to face. Stačí sázet jí to do průzoru řidiče a je vymalováno.

Posádka zatím jen na 80%, ale výsledek 51 bitev, 65%win bez čet na publiku mě ohromuje :).

Takže suma sumárum mi to vrátilo radost z hraní, kterou už jsem dlouho nezažil. Super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím že víkendové hraní bylo vcelku slušné ;-) byla akce se Stugem tak jsem toho využil odehrál jsem s ním cca 70 bitev a w/l 66% byl fajn.. KV3 21 bitev, w/l 51% tam to bylo jak na houpačce a víc jak 2 winy za sebou jsem prostě nedal.. Potěšila Fadinka získaná s IS..Na Malinovce jsem si vyjel do křovíček na vyvýšeninu u tý vesničky uprostřed mapy připraven likvidovat případný obchvat, naše medko vyjelo až nahoru na kopec a "svítilo". Enemáci přijížděli po jednom tak to byla snadná práce.. já je otvíral a medko je doráželo.. Vyndali jsme jich osm (4 killy 4 poškození) a pak se konal hromadný rush kdy se spojenci rozjeli přes pole a podařilo se jim vyčistit enemáckou základnu.. já jsem si zatím vyjel přes vesničku do lesa pro zbývající TD který se mě celou dobu pokoušelo dostat.. medko tam bylo dřív a detracklo ho tak jsem ho smáznul já... byl to poslední enemy stroj takže konec bitvy. V garáži na mě kupodivu čekala Fadinka... wtf? Až pak jsem si všiml že se mi nedoplnilo střelivo po předchozí bitvě kde jsem použil goldammo (5 ks) který bylo ještě za zlaťáky a protože jsem už zlaťáky neměl tak se mi munice (ani AP) nedoplnila.. proto byl ten 21. výstřel poslední :-P s ISkem nakonec po 36 bitvách (pro mě) nádherných 67% w/l a konečně jsem ho přehoupl přes celkových 50%, jen ten "Hrdina" mi u něj stále chybí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím že víkend včetně pátku byl paradoxní. V pátek v noci jsem si konečně pořídil IS-7 a mou obrovskou radost se rozhodlo víkendové hraní řádně zkalit. Udělal jsem totiž jednu věc, naistaloval si ty barvičky...a to jsem neměl dělat, ve spojení s obvyklým lamerstvím v týmu jsem byl doslova zoufalej jací hráči mají tiery x. Já jsem těžkej průměr, ale mít přes desítku tisíc bitev a rating 600 a být se mnou v topu bylo příliš časté a tyto zásahy pro mé nadšení z báječného stroje IS-7 se ukazují smrtelné. Když už nervová soustava ukazovala blížící se kolaps, odinstaloval jsme si barvičky, pořidil si T44 a opět se dostavila radost ze hraní.Být záškodníkem je příjemné, než být terčem arty humusů, IS-7 je pro ně snad magnet ! Takže bude vytahována pouze na dvojnásobky, na publicu je prostě desítka nehratelná, snad s četou možná. Zlaté deváte tiery !!!

 

Pořiď si Mause a potom teprve poznáš, co to znamená být terčem :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...