Přejít na obsah

2.Chlubárna - pochlubte se neúspěchy


Mantavirus

Recommended Posts

Dlouho jsem se nepochlubil nějakym neúspěchěm.. tak včera mapa přístav, mam stock T28prototype (s 90mm flusátkem), na každý straně je 8 osmiček. Spodní spawn, jel jsem bránit pravou stranu, se mnou 2 tanky, zbytek jel doleva útočit.

 

Jednou jsem se nechal hloupě trefit T34kou, ale jinak jsem pěkně dingal a střílel co to šlo. Když na mě čelně najel ferda s 400 hp, dorazil jsem ho goldama, pak jsem zabil ještě typa a scouta. Mezitim naši hrdinove nalevo puknuli, já měl 280hp. Přijel k nam zezadu typ, jednu mi napálil, zbylo mi 17hp. Pak mě 2x dingnul, dorazil jsem ho a jedu bránit base. Enemy měli už jen amx13 75 co capovalo, jgpzIV a T34 s 400hp. Nam zbyla arty, já a typ. Typ zabil AMX, já potkal jgpzIV, neprostřelil mě do boku, jednu jsem mu poslal, natočil jsem se čelem, on neprostřelil, poslal jsem mu druhou, třetí jsem ho dingnul do objímky děla a pak mě dorazil. Jak mě může čelně zabít jgpzIV? Nevím jestli to bylo HE, nebo goldy, ale ten by mě neměl prostřelit ani goldama a HE u takhle malejch děl nefungujou. Samozřejmě typ i artyna puknuli a prohra. 3600 dmg rozdanýho s flusátkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Druhá bitva s JT, stock gun...skoro 7000 dmg.

Porážka Bitva: Murovanka 24. prosince 2012 14:27:46

Vozidlo: Jagdtiger Získáno zkušeností: 1 260

Získáno kreditů: 71 836 Úspěchy v bitvě: Ostrostřelec

 

Člověk dře jak mezek a stejně kulový. Všichni chcípli. Kdyby neměli artynu, tak to možná ještě dam.

 

shot_033LM241.jpg

 

Replay:

 

http://mwreplays.com/replay/WQXSMZFFKAFU/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se nedá hrát. Po skore 4:9 jsem toho nechal. Ani jsem neodehrál násobky. Na nižších tierech na jedné straně normál obyčejný tanky a já na druhé 5-6 T 18, To si Pz 35 bez goldů neškrtne i když je losovanej nad nima, to se přece nedá, zvlášť proti klanařům v četě. Kdo to mm losuje, ožralej Bělorus? Tiery 5 - 7 tragedie, člověk sestřelí během dvou minut 2 - 3 tanky, rozhlídne se a zjistí že skore je 5 -10, 5-12, dneska fakt hraje každej blb a pokaždý se mnou v týmu. Polibte mi 5 násobky, těším se na obyč. všední den. Fakt jsem vzal do ruky celou garáž a všude průser. Losy na ..... spoluhráči na.... Takový sračky nepamatuju kolik měsíců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...