Přejít na obsah

2.Chlubárna - pochlubte se neúspěchy


Mantavirus

Recommended Posts

A prostě nevyhraju, DMG vždycky přes 1300 a stejně to nestačí.

Defeat

Battle: Siegfried Line 31. října 2012 16:16:01

Vehicle: Crusader

Experience received: 973

Credits received: 35 095

 

Defeat

Battle: Redshire 31. října 2012 16:35:21

Vehicle: Crusader

Experience received: 628

Credits received: 25 302

 

Defeat

Battle: Karelia 31. října 2012 16:41:39

Vehicle: Crusader

Experience received: 724

Credits received: 23 112

 

Defeat

Battle: South Coast 31. října 2012 16:50:07

Vehicle: Crusader

Experience received: 682

Credits received: 19 561

 

Defeat

Battle: El Halluf 31. října 2012 16:59:34

Vehicle: Crusader

Experience received: 867

Credits received: 24 345

 

:Smile-izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem dohrál bitvu s Fochem, kde jsem dal 3800 damage a 5 killů. Stejně lost! Hlavně, že tam měl v našem týmu nějaký debil už 9. tier anglána a hned chcípnul. Pak se někdo diví, že mi z toho jebe?! Pochopte, že když máte nějakou úroveň a nebo schopnosti, i když nejsou nějaké excelentní, tak očekáváte, že budou nějak zůročené a to při podobné bitvě v podstatě zůročené je ale z těch totálních debaklů se tohle povede jen výjímečně. Většinou si ani nestačíte vystřelit a proto ten tank raději utopím. Dělat hrdinu je sice hezké ale při takové přesile si vystřelíte tak 3x, takže je to totální zbytečnost a kravina. Je třeba si uvědomit, že vy střílíte jako jeden a oni střílí třeba za pár sekund 8 výstřelů. Prostě instantní a okamžitá smrt. Nelze tvrdit, že svou kůži neprodám lacino. Opak je pravdou! Kůži ztratíte velice lacino a hned!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě se mi povedlo potkat nejvymatlanější tým za poslední dobu. Přístav, horní báze. Jedu s M18 dozadu za levý most a co tým? Úplně kompletně celý tým zakempil vpravo na bázi a v kolejišti. Chudáci M41 (3 killy) a IS (6 killů), protože ostatní sme byli na nule. Jooo když se objeví 5 enemáků, tak ani útěk nepomáhá....

 

Další bitva, taky super. Rybářský přístav, horní báze. 3 jedeme vlevo, zbytek vpravo do přístavu. Po tom, co se mi před ksichtem objevily 2 tanky a 3. mě zničil, sem až do konce bitvy zběsile klikal na mapu (min 5 minut) kde sou enemáci, ale jako žádný problém, ostatní chrápou ve městě a nevadí že nás už zabírají......pak když se 2 rozhodli bránit, tak stříleli na tank mimo a vůbec je nezajímal kruh.....

Upraveno uživatelem vspingu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porážka

Bitva: Dubový lesík 10. listopadu 2012 16:23:43

Vozidlo: E-50

Získáno zkušeností: 987

Získáno kreditů: 53 760

Úspěchy v bitvě: Odstřelovač

 

Porážka

Bitva: Velký park 10. listopadu 2012 16:35:48

Vozidlo: E-50

Získáno zkušeností: 1 146

Získáno kreditů: 65 238

Úspěchy v bitvě: Odstřelovač, Ostrostřelec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím to ze sebe dostat ven. Ted sem hrál na El Hallufu s T25 /2, vždy sem vyjel, zasnajpřil, a zase zajel zpátky. Proti mě IS 3, KV 3, Lowe a nějaký medka. Bylo jasný, že nevydžim, ale než se ke mě vyškrábaly, tak sem je slušně poškodil. Už sem si říkal, že je vše zažehnáno, páč mě přijeli pomoct asi 3 naše heavy VIII tier. No jenže jeden debil s T32 ( ScoOotii ), si usmyslel, že je hrozně vtipný, že vždy když vyjedu tak mě zablokovat cestu, že nemůžu zpátky. Hahaha, taky sem se tomu hrozně smál, až sem toho debila z 75 % ustřílel asi na 15%. On věděl, že když do mě střelí, tak tim nic nezíská, no jenže já jednal z afektu. No skončilo to tak, že ani jeden z nás toho druhýho nemohl sejmout, páč sme se navzájem blokovali. Když sem se ho zeptal proč, tak odpověděl, že je hrozně vtipný když se takovej malej tančík rozčiluje. Přísahám, že kdyby zrovna někdo přišel do pokoje, tak ho zmrzačim. Tenhle ***** mě fakt nasejřil :Smile-angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...