Přejít na obsah

2.Chlubárna - pochlubte se neúspěchy


Mantavirus

Recommended Posts

Má největší porážka co pamatuji, a mohu si za ní jen já sám. Protože jsem blboun. Kdybych v závěru bitvy nazalamil a to TD-čo (Stug III) co na mě jako poslední vyjelo hezky objel druhou stranou mohla to být výhra. Ale co bitva to byla krásná....

Porážka

Bitva: Erlenberg 17. ledna 2013 7:03:42

Vozidlo: T-25

Získáno zkušeností: 740

Získáno kreditů: 29 400

Úspěchy v bitvě: Válečník, Odstřelovač, Rozparovač

 

2b28fdec44e579d75a3f7c4d18adcf68.jpg

 

0bbc539fd5b12cde6acfac364a6c3b7a.jpg

 

0bbc539fd5b12cde6acfac364a6c3b7a.jpg

 

fcf8ac797c3b1f4b3a7e0581f3305f8d.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem si vytvořil smutný černý rekord,kdy jse se StuGem III Prohrál 17 bitev v řadě. Ten jsem držel kdysi s T34-85 a to bylo 11 porážek. Tehdá jsem s ním vyjel poprvé z garáže a byl jsem z toho taky na mrtvici. Se StuGem mám něco lehce přes 300 bitev. A to jako s "nejneúspěšnějším" tankem jsem procentuální vítězství stáhl ze 42% na 40%. :facepalmic: Měl někdo z vás někdy větší pech? :Smile_mellow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud s jedním tankem prohraju dvakrát za sebou, vezmu jinej. Za půl hoďky dostane třetí šanci a když zase prohra, ten den si už nezahraje. Pokud se nedaří s ničím, 7-8 proher v řadě, nechám toho a jdu si dát kafe. Je to tak, že když se nedaří, nemá cenu to lámat. Pak vznikají takový hrůzy jak řikáš. 17 proher. Čím víc to člověk zkouší zlomit, tím víc mu tepe žíla na čele a dělá i chyby, který by jinak neudělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já střídal ty bitvy s Panzerem IV a s JagTigrem.Tam to bylo tak normálně půl na půl. Ale s tím StuGem jsem schválně zkoušel,jak daleko se ta šňůra může natáhnout. :Smile_ohmy: No a natáhla se pořádně. :Smile_Default: Pak následovali tři vítězné a pak zase prohra. Pak už jsem ho zaparkoval v garáži. :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Banda vymatlanej kemperů....nejdřív kempí na bázi naše über četa KV-S, takže nás nechaj převálcovat 5 hevynama nenemáků, pak tam sami jedou, jeden z nich hned zdechne a na konci když je to 4 na 4, tak naše retardovaná T-28 kempí u lesíka a hraje si na snipera....

 

Porážka

Bitva: Murovanka 25. ledna 2013 11:23:50

Vozidlo: Cromwell

Získáno zkušeností: 628

Získáno kreditů: 27 082

52shot_062.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...