Přejít na obsah

2.Chlubárna - pochlubte se neúspěchy


Mantavirus

Recommended Posts

jediná 6ka v celý bitvě, ještě navíc bez top děla a rozdal jsem jen o cca 200 dmg míň než ISU a 2x T34 dohromady (Já 1700, ISU 1300, T34 každá kolem 300), ten první měl cca 2000 dmg, takže taky žádnej zázrak.

2zyjzbq.jpg

 

Neviditelná KV2 s derpem celou dobu seděla v magickym lesíku na Murovance... když vyjel na planinu, tak mě spotnul dřív než já jeho (jo, hold ten cammo factor KV2 je brutální... :facepalm_wowp: )

vj9q8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde je příběh, kterak jsem si zvednul osobní rekord v sestřelených tankach na jednu bitvu.

 

Na 7 tanků bylo skóre podezřele vyrovnaný.

shot_603.jpg

 

Při 8. zářezu vypadala situace optimističtějš.

shot_604.jpg

 

Na 9., muj rekordní, tank už padlo něco z mých životů, kruté prozření ale teprve mělo přijít.

shot_605.jpg

 

Zůstali jsme nakonec 3 na 2, já, M37 s minimem životů a Gril někde vzadu proti AT8 a VK36001H. Náš gril snad ani nevystřelil, hráli jsme tam na schovávanou a zároveň na honěnou kolem domů, bohužel naše M37 po chvíli padla. To jsem už tušil, že jsem v háji. A tucha byla správná, ustřílel jsem je sice eště na 13 a 16%, nicméně byl jsem doražen...

Dost nepříjemnej pocit.

shot_606.jpg

 

shot_607.jpg shot_608.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porážka

Bitva: Jižní pobřeží 26. března 2013 13:32:35

Vozidlo: T-44

Získáno zkušeností: 831

Získáno kreditů: 38 455

Úspěchy v bitvě: Odstřelovač

 

3000 dmg a zase prohra. mám to ale jen s tímhle tankem, že musím 4x prohrát abych mohl jednou vyhrát s jiným ne. Zbývá mi asi 90k na t-54, ale jestli to takhle půjde dál, vykašlu se na to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nenaštve tohle?

T34 a JT8,8 jsem ustřílel sám v soubojích 1 na 1, ten lowe si ani nezasloužil vyhrát :< Dělal prd a ve chvíli kdy jsem dokončil JT a loadoval jsem HE (abych těch jeho 5hp dal s jistotou na ránu), tak se akorát doplazil mě do zad. A naše arty ho pak nedokázala dát. Skoro 5k damage...

5xkdhg.jpg

sovio6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověk se chce vyhnout hroznýmu grindu ve stocku, tak za free expy koupí dělo, nasadí všechny doplňky, za goldy přetrénuje posádku a tohle je mu odměnou... Pravidlo speciálního MM (rozumněj týmy tragédů) pro nově koupený tanky se potvrzuje.

2ppx8aw.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...