Přejít na obsah

2.Chlubárna - pochlubte se neúspěchy


Mantavirus

Recommended Posts

Marty neni už ti to blbý? Ještě pořád nemáte změněnej ten název topicu na "Brečení".. Takový screeny ti sem můžu dát 2-3 denně.. Co kdybys nám postnul něco kde jsi totálně zalamil i když tým hrál dobře?? Pls... ;-)

 

Není mi to blbé....

 

Brečím jen nad sebou, že nedokážu zahrát ještě líp...... co zahraje tým je mi fuk.....

 

Rád se na takové tvoje 2-3 screeny denně podívám....

 

Poslední dobou se mi lamení vyhýbá, hlavně proto, že mi enemáci nahrávají svojí tupostí, takže udělat lamu (a zahrát tužku) je čím dál tím těžší.....

 

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Není mi to blbé....

 

Brečím jen nad sebou, že nedokážu zahrát ještě líp...... co zahraje tým je mi fuk.....

 

Rád se na takové tvoje 2-3 screeny denně podívám....

 

Poslední dobou se mi lamení vyhýbá, hlavně proto, že mi enemáci nahrávají svojí tupostí, takže udělat lamu (a zahrát tužku) je čím dál tím těžší.....

 

:Smile_honoring:

Já vím že jsi fakt dobrej hráč ale nevěřím že brečíš nad sebou.. páč kdybys udělal ještě víc tak už bys vymlátil všecny enemy sám :-) a nejsem teď u compu a screeny si z porážek nedělám ale můžu někam uložit včerejší replaye kde mám 7 a 9 killů byl jsem 3. odspodu a přesto lost. A nebo ti nafotím něco dneska a pak ti pošlu odkazy. Sem to dávat nebudu. Připadal bych si jako uplakánek. :-P

 

Edit: to já lamim pořád :-P když na mě někde za skálou vykoukne čelně KV1S a jsem v T40 tak fakt nevim co mam dělat. :-D

 

Edit2: a kdyby byli enemy tak tupí jak tvrdíš tak by si sem asi neměl co dávat nemyslíš? ;-) leda, že by byli spojenci ještě tupější..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to týmu nakonec zkazil, páč sme se s poslední artynou zničili navzájem... kdyby se mi druhá (doražení) střela od poslední artyny neodrazila, mohlo to bejt vítězství:

 

Remíza

Bitva: Siegfriedova linie 27. listopadu 2012 13:11:08

Vozidlo: AMX 50B

Získáno zkušeností: 744

Získáno kreditů: 50 096

Úspěchy v bitvě: Burdova medaile, Válečník, Odstřelovač

 

wot_amx_50b_01.jpg

 

wot_amx_50b_02.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se zas předvedl když jsem zbyl sám proti 5 enemy při střetnutí na el halúf.. zbylí enemáci přijížděli po jednom capovat a já je díky super dohledu T40 lehce killnul, ozvali se dva češi, prej... nebuď srab a jeď dorazit tu artynu stejně je AFK a bla bla bla.. ta M37 neměla žádnej kill tak jsem si řekl že to asi bude pravda.. hledal jsem jí asi 2,5 minuty ale nikde nic.. už se krátil čas tak jsem se rozhodl jet na cap.. Ta potvora byla schovaná u báze ve křoví a já do ní málem narazil, byla ve full a já na ránu kdo koho asi sejmul když jsem jí v leknutí dingnul??? Ano správně.. byl to lost jako prase, kolbanovka zas nikde a co mi ti dva nazdárkové napsali do garáže to vám tady ani nebudu opakovat :@

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím že jsi fakt dobrej hráč ale nevěřím že brečíš nad sebou.. páč kdybys udělal ještě víc tak už bys vymlátil všecny enemy sám :-) a nejsem teď u compu a screeny si z porážek nedělám ale můžu někam uložit včerejší replaye kde mám 7 a 9 killů byl jsem 3. odspodu a přesto lost. A nebo ti nafotím něco dneska a pak ti pošlu odkazy. Sem to dávat nebudu. Připadal bych si jako uplakánek. :-P

 

Edit: to já lamim pořád :-P když na mě někde za skálou vykoukne čelně KV1S a jsem v T40 tak fakt nevim co mam dělat. :-D

 

Edit2: a kdyby byli enemy tak tupí jak tvrdíš tak by si sem asi neměl co dávat nemyslíš? ;-) leda, že by byli spojenci ještě tupější..

 

Ty budeš asi Kanár verze 2.0 :Smile_teethhappy:

 

Proč bych neměl brečet nad sebou? Většina těch bitev je zahraná dobře, ale nakonec je tam moje chyba, špatný odhad situace, nedoměření aj.. A to mě štve, že dojedu na začátečnickou chybu...

 

Další, co je vlastně lama? Když sundáš 4 kousky a pak jednou dingneš? To nebude lama, to je chyba. Lama třeba je, když z 11 zásahů udělíš 0 dmg (tenhle topic, str.:20, 4. příspěvek od shora) :facepalmic:

 

Jelikož všechny hry hraji sám na publicu, spoluhráče a protihráče neřeším, zbláznil bych se.

 

:Smile_glasses: (a můj cíl je samozřejmě pravidelně ničit všech 15 enemáckých tanků) :Smile_kamikaze:

 

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Ty budeš asi Kanár verze 2.0 :Smile_teethhappy:

 

Proč bych neměl brečet nad sebou? Většina těch bitev je zahraná dobře, ale nakonec je tam moje chyba, špatný odhad situace, nedoměření aj.. A to mě štve, že dojedu na začátečnickou chybu...

 

Další, co je vlastně lama? Když sundáš 4 kousky a pak jednou dingneš? To nebude lama, to je chyba. Lama třeba je, když z 11 zásahů udělíš 0 dmg (tenhle topic, str.:20, 4. příspěvek od shora) :facepalmic:

 

Jelikož všechny hry hraji sám na publicu, spoluhráče a protihráče neřeším, zbláznil bych se.

 

:Smile_glasses: (a můj cíl je samozřejmě pravidelně ničit všech 15 enemáckých tanků) :Smile_kamikaze:

 

:Smile_honoring:

já ti dám Kanára!! !hrozící smajlík! Jsi si nevšiml těch smajlů že to je nadsázka? a o lamách se dohadovat nechci páč to je na samostatnej topic..

 

No přeci jenom mi to nedá.. To že jsem 4 vyndal to bylo dobrý, ale to že jsem se nechal vyprovokovat anepočkal jsem až se mi sama ukáže tak to byla blbost 1. třídy :@ jo a tobě 2 hity prošky pokud jsem si všiml..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se obecně dařilo, pozitivní bilance, na moje poměry i dost metálů, první válečník s PZ III/IV včetně totálně vyprasenýho KVčka, i v prohraných bitvách důstojný skóre, no vznášel jsem se půl metru nad židlí. Na poslední bitvu jsem vzal PZII, na které mám pár desítek bitev a snažím se jí vylepšit hrůzný statistiky z počátků své kariéry. Hodilo mě to napůl mezi II/III tiery, ale zas to bylo město, takže pro kulomet dobrý. Brzo jsme hladce prohrávali, hrál jsem agresívní obranu, furt jsem lítal, můj pátej kill jsem dal už sám a byla to polovina toho, co jsme sundali. Zůstalo asi 1/2 HP. Kolem base jsem vyčistil všechno, ale blížil se netknutej pz 38. Postavil jsem mezi nás dům a chtěl jsem ho objet a vykuchat zezadu. Pár spoluhráčů mi asi koukalo přes rameno, protože dva napsali good work a nice player a to Lamu jako já ohromě těší. V této chvíli výše jmenovaný nice player udělal ze sebe blbce. Jednak jsem ve víru akce zapoměl, že enemy má artynu, že ta artyna sundala už tři spoluhráče, že jsem na mapě sám a tedy hledá mě, že stojím v prostoru kam artyna nejspíš může a dále mi nedošlo, že když já spotuju PZ 38, on asi spotuje mě. Krátce, zastavil jsem se. Mušku měl dobrou. Ale jinak fajn den. Ať se daří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ani nemusí bejt. S rychlejším tankem na nízkým tieru můžeš lítat jako čert a protože se mu bitva asi nevyvíjela dobře tak bych řekl že poletoval kolem základny a oni i neschopní spoluhráči aspoň něco trochu poškodí a když k tobě dojíždějí tanky na ránu, tak se dá udělat dost killů, než si pro tebe dojede někdo schopnej. Nedávno jsem měl za podobnejch okolností osm, prohráli jsme, spoluhráči nic. Ale tak nejmíň polovička byla už poškozená. A jak tvrdí nejlepší skilleři tohoto fóra, nejlepší výsledky jsou vždycky ze zadních pozic. Nedávno jsem jel Prochorovku s PZII. Náš top byl Marder, jel po cestě lesem a stále nás správně vyzýval, aby jsme mu spotovali. Nepřátel tam bylo jako much a mi lehcí jsme po jednom vyjížděli, naspotli a zemřeli. Ten dobrák měl osm killů, nezvládl závěr dva na dva, všechny nás nazval idioty a hrdě se odpojil. Vděku se nedočkáš..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při takovém počtu killů a prohra. Hmm. To vypadá, že jsi svůj tým jen využíval a hrál hodně ze zadní pozice nebo dokonce z jednoho místa.

 

Ty voe, jak tuto můžeš napsat? Koukal jsi vůbec na ten screen, co postnul? Myslíš, že by měl takovou hodnotu v expech, kdyby jen dorážel tanky? Chlape, zkus občas hrát WoT a pak zde komentuj, protože toto neni tvůj první přípěvek uplně mimo WoT realitu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...