Přejít na obsah

2.Chlubárna - pochlubte se neúspěchy


Mantavirus

Recommended Posts

já měl ale smůlu! nejdřív do mě omylem střelí t-50,, apožkodí mi pás. pak mě t29 zapálí> motor, munice, radio, střelec a benzin v prdeli. pak mi artyna vyřadí řidiče a dělo a schodí pásy. ale nějako to přežiju a jedu dolu (himmlsdorf). v zatáčce v serpentině se votočim, a jak sem se votočil, tak to do mě napálila t-50 co mě předtim střelila :Smile_teethhappy:

20c7fa55c5587b0b0067f016ce0af166.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to seš top tier, což takhle když zahraješ nejlíp mezi osmičkama, to nasere, když uteče násobek

Poslední dobou mi připadá, že čím níž jsemn v tabulce, tím líp se mi hraje. Jsem na pomezí, kdy hraji jak s dementy kteří nechají projet enemáka přes celou mapu až k artyně, tak s mazáky, kterým stojím za zády a pohodlně ostřeluji abych pomohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle se mi ještě nestalo! Šance na výhru byla 5%. U nás pouze 3 zelní hráči a ještě ne na top tancích. Nejvýš jsem tam byl já s Fochem asi a to jak do EFR, tak jako nejsilnější tank. U enemáků bylo 6 zelených, 2 modří a dva fialový. Četa z klanu MUMMY. Prostě katastrofa. Hned jsem utopil tank a šel hrát jinam. A on to ten lamatým vyhrál!!! To už opravdu není dobrá hra, tohle to jenom potvrzuje, že je to těmi losy na všechno rozhodnuté už předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle se mi ještě nestalo! Šance na výhru byla 5%. U nás pouze 3 zelní hráči a ještě ne na top tancích. Nejvýš jsem tam byl já s Fochem asi a to jak do EFR, tak jako nejsilnější tank. U enemáků bylo 6 zelených, 2 modří a dva fialový. Četa z klanu MUMMY. Prostě katastrofa. Hned jsem utopil tank a šel hrát jinam. A on to ten lamatým vyhrál!!! To už opravdu není dobrá hra, tohle to jenom potvrzuje, že je to těmi losy na všechno rozhodnuté už předem.

 

Promin, ale tohle je nejvetsi demence, co hrac muze udelat. Nesnasim to, kdyz nejaky debilek napise lama team a jde se utopit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, hrdinou jsem už byl, takže si mysli co chceš. Tuhle fázi WoTka už mám za sebou. Já za to platím a nehodlám hrát nějakou sračku. Pokud ty ano, je to tvoje věc a nepíšu, že jsi dement, když se necháš v prvních minutách rozstřílet jenom proto, že je v týmu dalších 14 dětí a nebo ignorantů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, hrdinou jsem už byl, takže si mysli co chceš. Tuhle fázi WoTka už mám za sebou. Já za to platím a nehodlám hrát nějakou sračku. Pokud ty ano, je to tvoje věc a nepíšu, že jsi dement, když se necháš v prvních minutách rozstřílet jenom proto, že je v týmu dalších 14 dětí a nebo ignorantů.

 

Nehraj to vůbec.... Pokud skáčeš do vody aniž by jsi se o něco pokusil.....

 

PROSÍM

 

Kazíš hru jak svému týmu tak enemákům....

 

PS: vždycky jsem si říkal... jaký kretén tohle dělá.. už vím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehraj to vůbec.... Pokud skáčeš do vody aniž by jsi se o něco pokusil.....

 

PROSÍM

 

Kazíš hru jak svému týmu tak enemákům....

 

PS: vždycky jsem si říkal... jaký kretén tohle dělá.. už vím....

Presne, parkrat jsem zazil ze se nase arty ze hry odhlasila s tim ze neni sance a my to kvuli ni tesne prohrali, v takovem pripade vsechny prosim o bonz na WG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta hra mě k tomu dostala za rok a půl hraní! Takže to není moje vina! Hru kazí WG a nikoliv já! A kretén jsi ty....

Jasne ze je to i tvoje vina! Ja misto toho radikalne omezil hrani.

Dokud si z nas neprestane WG delat srandu radsi nebudu hrat, ale chovat se takhle - to je na tve volbe ne na WG!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, hrdinou jsem už byl, takže si mysli co chceš. Tuhle fázi WoTka už mám za sebou. Já za to platím a nehodlám hrát nějakou sračku. Pokud ty ano, je to tvoje věc a nepíšu, že jsi dement, když se necháš v prvních minutách rozstřílet jenom proto, že je v týmu dalších 14 dětí a nebo ignorantů.

 

Ale tvuj team nakonec vyhral i kdyz byl slabsi o jedno delo. Proste Kanare tobe nejaka radoby chytra tabulka rekne, ze je nulova sance vyhrat bitvu tak spachas sebevrazdu a kdyz team vyhraje tak za to muze WG. To je na terapeuta ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta chytrá tabulka má na 99% v případě 5% šance pravdu, takže je nesmysl utratit tolik kreditů uplně zbytečně. To, že jsme vyhráli byla zprdeleklika a nikoliv pravidlo, takže ty, když budeš mít šanci v něčem třeba i 80%, tak do toho půjdeš? Já teda ne! Vím, je to jen hra, takže nejde o nic a klidně můžeš dělat jakékoliv voloviny ale kdyby to byl třeba poker a šlo ti o statisíce, tak bys to složil ale tady děláš machra. Proto píšu, že hrdina a rytíř už jsem ve WoTku byl. Hrdinně jsem bojoval, bránil a pomáhal. Dnes už jsem přišel k názoru, že toto už není potřeba dělat a co víc, pro ty lemply, kteří se nejsou schopni ani na webu dozvědět, že existují nějaké hitzóny, to je škoda. A nevěřili byste, jak krásně mi naskakují kredity, které by hrdinným nasazením šly akorát do hajzlu. A co je nejzajímavější, tak i EFR mi leze pomalu nahoru, včetně W/L. Tvrdit, že někomu kazím hru je nesmysl protože tu hru kazí WG svým přístupem a hráči sami. 14 dementů pokazí hru víc, než jeden, který se na to vykašle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle se mi ještě nestalo! Šance na výhru byla 5%. U nás pouze 3 zelní hráči a ještě ne na top tancích. Nejvýš jsem tam byl já s Fochem asi a to jak do EFR, tak jako nejsilnější tank. U enemáků bylo 6 zelených, 2 modří a dva fialový. Četa z klanu MUMMY. Prostě katastrofa. Hned jsem utopil tank a šel hrát jinam. A on to ten lamatým vyhrál!!! To už opravdu není dobrá hra, tohle to jenom potvrzuje, že je to těmi losy na všechno rozhodnuté už předem.

No to teda děláš svýmu klanu pěkný jméno....taková ubohost !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další moralista! Co je tě po tom?! Prosil se tě někdo o nějaké soudy? Kdoví co ty děláš v reálném životě a tady budeš moralizovat?! Kde je napsané, že se tohle a nebo tamto nesmí dělat?! Já si kupuju hru a tu hru hraju tak, jak uznám za vhodné. Jestli může někdo hrát i po 10k bitev s desátým tierem jako nějaký dement, tak to ti nevadí?! To není ubohé, když někdo má Mause a ani neví, že existují hitzóny?! Když si někdo koupí Loweho a má EFR 450 a kazí všem hru, to není ubohé?! Když tým ze samých skillerů rozstřílí protivníky 1:15, to není ubohé?! Celý ten WG systém je totálně ubohý a ponižující a ty budeš mě něco vyčítat?! Nejsi také ubohý?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanare hral jsi nekdy neco jineho nez WoT? Protoze kdybys hral tak uz davno zjistis jednu jedinou vec, ze na publiku je predementovano a je jedno, kterou hru hrajes a proto jedna chytra hlava vymyslela clan wars, kde uberultraskilleri muzou hrat proti sobe a zadny noob jim to nebude kazit.

 

BTW, myslis si, ze kdyz budes hrat WT nebo ***, whatever tak to bude lepsi? Ne, nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před měsícem jsem jel bitvu kde vypočítaná EFR šance na výhru pro náš tým byla 5%. A krásně jsme tu bitvu vyhráli 15:12. Takže jestli je ve hře někdo modrý či fialový vůbec neřeším. Taky neřeším mód protiútok, je to přece výzva dobýt bráněné území. Díky lamám, které vyjíždějí na bránící straně do útoku a zbytku co brání, mám za obě strany přibližně stejné výsledky. Hraji ale do max. tier 8, dál mne to neba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO, že se vyhraje v šanci 5% je jenom zprdeleklika a dávat to sem, jako kdyby to bylo furt, to je poněkud mimo. jak jsem už psal na 99% to je lost a nikdo z vás nepůjde do ničeho, kde má šanci uspět pouhé 1 a nebo ať nežeru 5%. Jiné hry jsem hrával a hraju. Jenomže, když hrajete kteroukoliv jinou hru, tak žádná z nich není o tom, že mi vylosuje nejenom haldu kriplů do týmu ale k tomu ještě vylosuje, zda se trefím, zda penetruju a za kolik dám damage. Tímto úžasným postupem pak dojdeme k totálně nasrávacímu výsledku a nikoliv k zábavě! A o tom to je a proto dělám to co dělám. Je to prostě protest proti WG a nějací spoluhráči mě fakt nezajímají. STejně tak utopím TDéčko, když zjistím, že tam je 15 artyn. A ještě to všem napíšu, že se omlouvám ale že hrjaju WoT a nikoliv WoA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...