Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

V baru přistoupí mladík k pěkné

slečně, která sedí u pultu sama, a zeptá

se jí, jestli ji může pozvat na skleničku.

"Na hotel?!" vykřikne ta slečna.

Ostatní hosté zpozorněli. Mladík

vysvětluje: "Vy jste mě, slečno, nepochopila. Chci

vás jen pozvat na malý drink."

"Chcete mě pozvat na hotel?" vyřvává

ta slečna.

Lidé se otáčejí. Mladík, červený až za

ušima, zmateně odchází. Slečna ho rychle dohoní a šeptá:

"Promiňte, že jsem vyvolala rozruch, ale

jsem studentka psychologie a zajímá

mě chování lidí v nečekaných

situacích."

"Cože?!" zařve mladík na cely lokál, "pět set euro?!!!"

 

Nechapem :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Liška se vyhřívá na slunku a vidí, jak okolo běží zakrvácený zajíc. „Proč jsi celý od krve?“ – „Ale, medvědice má menzes a použila mně místo vložky.“ Druhý den letí okolo vrána, také celá od krve a hrozně nadává. „Co se ti stalo?“ – „Ale, to samé jako zajícovi. Ale až chytnu toho, kdo medvědici nakukal, že nejlepší jsou vložky s křidélky, tak mu rozbiju hubu!“

 

Profesor : Ktery organ dokaze za par sekund zvetsit svuj objem 6-8krat?

Studentka : (mirne cervena) P p p…s ….

Profesor : Nerozumel sem, prosim zopakujte to

Studentka : (septajic) Penis …..

Profesor : Hlasiteji !

Studentka : Penis !

Profesor : (hlasity vybuch smichu) NE!, zornicka! Slecno, ale toho chlapa se drzte ….

 

Muž přijde zaražený domů, sedne ma židli a nekomunikuje.

Manželka, celá nesvá, koĺem něj poskakuje, nakonec se mu odváží sdělit radostnou zprávu: „Miláčku, jsem těhotná!“

Muž se chytne za hlavu: „Proboha, ty taky?“

 

„Vite, v ktere casti Somalska zije nejvic lidi? To zalezi na povetrnostni situaci.“

 

„Narazil jsem do stromu“, přiznává se řidič auta v autoopravně. Automechanik přejde okolo auta a ptá sa: „Kolikrát?“

 

Dopis ze školy v přírodě: „Milí rodiče. Mám se dobře. Včera jsme se s klukama učili boxovat. Kartáček na zuby, kelímek, pastu na zuby a další nepotřebné věci posílám v balíku. Váš Jenda.“

 

Jaky je rozdíl mezi manželkou a mlhou?

Žádný, když se ráno zvedne a zmizí, vypadá to na příjemný den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Lidi, jak mám vložit youtube odkaz rovnou k přehrání?

 

taky mi to dela nekdy problem - co jsem zjistil, tak vetsinou "zabere" ten nejkratsi/nejednodussi odkaz

 


tvuj odkaz http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=KVugsBipaMA&NR=1

a ten stejny, ale srozumitelny pro toto forum - http://www.youtube.com/watch?v=KVugsBipaMA

 

v tom tvem odkazu, jsou dalsi informace (ohledne prehrani videa na youtube), ktere proste toto forum nebere ...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Eifelovke stojí Američan, Francúz, Slovák a

Róm. Zrazu Američan začne vyhadzovať štósy

bankoviek a hovorí:

- My toho máme v Amerike veľa.

Francúz začne vylievať litre šampanského a vína a

hovorí:

- My toho máme vo Francúzsku veľa.

Róm pozerá na Slováka a hovorí mu:

- Dúfam, že ťa nenapadajú žiadne somariny?

 

Príde týpek do baru a vypýta si 2 poldecáky a k tomu ešte 1 prázdny poldecák. Zoberie 2 plné poldecáky a naleje oba do prázdneho pričom nevylial ani kvapku.

-"jéj vy ste kúzelník?"

-"nie. Obchodná inšpekcia"

 

Staví sa Rus, Američan, Slovák a Čech, kto má tvrdšiu

pálenicu. Rus vytiahne vodku, glgne si postavia

pred neho stoličku a spýtajú sa ho:

- Koľko ich vidíš?

Rus si grgne a povie:

- Dve!

Američan si vezme whisky a povie:

- Vidím ich tri!

Slovák si vezme slivovicu kuká a nič nevraví.

Ostatní sa ho pýtajú:

- No, koľko ich vidíš?

Chvíľku dumá a potom povie:

- Ja vidím štyri!!!

Čech vezme tuzemák, napije sa a čuší...

-Ty vole... Já nevidím ani jednu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se skutečně stalo:

 

Po příletu amíků z měsíce byla tisková konference.Spousta otázek.....Když tiskovka skončila,ještě však běželi kamery zamával Amstrong do jedné z nich a pronesl s úsměvem: Gratuluji pane Novák (sk.jméno si nepamatuji).

Nikdo tomu nevěnoval pozornost.Po nějaké době se při rozhovoru s Amstrongem ptal redaktor koho to tenkrát zdravil.

Niel odpověděl: Víte když mě bylo kolem 5ti-6ti let a hrál jsem si u domu,slyšel jsem mnohokrát od sousedů z otevřeného okna paní Novákovou jak křičí na manžela: Já ti dám orální sex!!!Leda až sousedovic kluk poletí na měsíc!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se skutečně stalo:

 

Po příletu amíků z měsíce byla tisková konference.Spousta otázek.....Když tiskovka skončila,ještě však běželi kamery zamával Amstrong do jedné z nich a pronesl s úsměvem: Gratuluji pane Novák (sk.jméno si nepamatuji).

Nikdo tomu nevěnoval pozornost.Po nějaké době se při rozhovoru s Amstrongem ptal redaktor koho to tenkrát zdravil.

Niel odpověděl: Víte když mě bylo kolem 5ti-6ti let a hrál jsem si u domu,slyšel jsem mnohokrát od sousedů z otevřeného okna paní Novákovou jak křičí na manžela: Já ti dám orální sex!!!Leda až sousedovic kluk poletí na měsíc!!!

 

Ten člověk by se měl údajně jmenovat Gorsky... Tato zpráva se začala poprvé šířit internetem v roce 1995... Od té doby se ve vlnách vrací.... Nikdy k tomuto nedošlo... Je to HOAX a je to zařazeno v databázi HOAXů..... Jen mě zaráží, kolik lidí je schopno poslat dál totální p*čovinu jako "zaručenou" zprávu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...