Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

K baru přijde krásná ženská, opře se o pult a koketně kývne na barmana, který na ní může nechat oči.

Ona mu zajede oběma rukama do fousů, až mu z toho naskočí husí kůže, pomalu se těmi fousy probírá zapřede:

"Vy jste majitel tohohle baru?"

"N..n..ne", vydechne barman.

Ženská mu sjede rukama z fousů do vlasů, pomalu mu je cuchá a zavrní:

"A kdypak přijde majitel?"

"N..n..nevím", koktá barman v sedmém nebi.

"Tak až se vrátí," zašeptá ta ženská, zatímco mu zasouvá prostředník do pusy, aby ho mohl cucat, "tak mu vyřiďte, ...že na hajzlu není papír"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Vánoce přijde dopis od známých z USA. Tatínek si ho přečte a povídá manželce: „No koukám, že se tvůj bratr v té Americe nemá špatně. Tady píše, že dostal nějaké elektrické křeslo.”

 

 

O Vánocích přijde klučina za tatínkem a zajímá se: „Tati, proč se u nás Ježíšek svléká?”

„Prosím tě, jak tě to napadlo?”

„No, když jsem včera přišel domů, maminka v ložnici říkala: Ježíši, rychle se obleč a vyleť oknem. Manžel přišel!”

 

 

 

Špatná zpráva: „Vaše žena utekla s vaším nejlepším přítelem.”

Dobrá zpráva: „Ubyli dva lidé, kterým je třeba kupovat vánoční dárky.”

 

 

 

„Můj táta je kutil,” chlubí se kamarádům Jenda. „Když nám o Vánocích nesvítily svíčky na stromečku, začal je opravovat. A nakonec to dopadlo tak, že když je zapojil do zásuvky, svíčky nic a začal nám svítit taťka!”

 

 

 

„Za chvíli budou Vánoce,” povídá pan Kalianko své polovičce, „měli bychom rozmýšlet o tom, jak příjemně strávit volné dny.”

„Správně, co navrhuješ?”

„No, já si myslím, že si koupím pět litrů vína a ty odcestuješ na venkov ke svým rodičům!”

 

 

 

Hovory ve školce: „Jaký máš stromeček?”

„Umělý.”

„A byl u tebe Ježíšek?”

„Byl, ale taky umělý.”

 

 

Pepíček se ptá na Štědrý den rodičů: „Určitě mi tohle všechno přinesl Ježíšek?”

Maminka na to: „Ano, a kdo jiný?”

Pepíček se zamračí: „A co jste mi teda přinesli vy?”

 

 

 

Před jedním americkým supermarketem vlezlo malé děcko Santa Clausovi na klín a on se ho zeptal, jako všech dětí: „Tak co bys chtěl k Vánocům, maličký?”

Děcko vyvalilo oči, poklesla mu brada a po pěti vteřinách povídá: „Cože?! Tys nečetl můj e-mail?!”

 

 

O vánočních svátcích: „Babi, co dostal děda pod stromeček?”

„Infarkt.”

 

 

 

Malý chlapeček napsal do dopisu Santovi: „Pošli mi bratříčka.”

Za několik dní došla odpověď: „Pošli mi maminku.”

 

 

 

Po vánočních prázdninách: „Tak jak se ti líbil letošní Štědrý den, Pišto?”

„Moc ne, dělal jsem rodině stromeček!”

 

 

 

„Tak jsem slyšel, že ti tchyně poslala na Vánoce kapra?”

„Kdepak, jenom jednou husu, a já blbec se s ní oženil!”

 

 

 

Paní učitelka před Vánoci dala dětem chyták: „Řekněte mi, kdo je autorem písně Nesem vám noviny?”

Pepíček pohotově odpoví: „Česká pošta!”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lool proč tam není na WoT

biggrin.png

 

russian_flying_tank.jpg

 

Antonov A 40 KT (Krylja Tanka) byl projekt "létajícího tanku" s namontovanými křídly a kormidly. Kancelář O. K. Antonova se tímto začala zabývat již roku 1941, kdy byl vznesen požadavek na užití tanku při vzdušně-desantních operacích. Závažnost rozhodnutí byla posílena po vzniku velkých partyzánských jednotek roku 1942, kdy je bylo nutno vybavit bojovou technikou. V létě roku 1942 byl sestrojen stroj, který se skládal z lehkého tanku T-60, na kterém byla připevněna dvouplošná křídla, ocas a kormidla. Tento hybrid byl tažen těžkým bombardérem Tupolev TB-3. V září roku 1942 probíhaly zkoušky, při kterých se ukázalo, že výkon bombardéru je pro tažení "létajícího tanku" nedostatečný. Kromě toho se vyskytly další problémy. Vhodným letounem k tažení se ukázal Petljakov Pe-8, ovšem těchto letounů mělo sovětské letectvo nedostatek a navíc je užívalo k bombardování vzdálených cílů. Ze sériové výroby A 40 KT nakonec tedy sešlo.

 

 

 

rozpětí křídel: 18 m

délka: 12 m

rychlost: 160 km/h

přistávací rychlost: 110 km/h

 

 

Zdroj:http://panzerweb.blog.cz/1210
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VÁNOCE Z POHLEDU TRESTNÍHO ZÁKONÍKU

 

Vánoční sazby:

 

· Sliby, že přijde Ježíšek: šíření poplašné zprávy, § 357 TrZ – až 2 roky

...

· „Když budeš zlobit, dostaneš!“: vydírání, § 175 TrZ – 6 měsíců až 4 roky

· „Když budeš hodný, od Ježíška dostaneš …“ : podplácení, § 332 TrZ – až dva roky

 

· Lití olova: činnost, která může způsobit újmu na zdraví, § 148 TrZ – až 1 rok

...

· Otevření dopisu Ježíškovi: porušení tajemství. § 182 TrZ – až 2 roky

 

Podle starého trestního zákoníku:

· Výroba vaječného koňaku: nedovolená výroba lihu, paragraf 194a – až 1 rok vězení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka: Proč líbáš rty červené jak růže líbej raděj prdrl vždyť je to stejné kůže.

 

Odpověď: Každý podle svého gusta ty ***** a já ůsta.

 

 

 

V slovenskej škole majú nového českého študenta. Na hodine angličtiny sa učiteľka pýta: - Žiaci, čo ste robili cez prázdniny? Nový študent sa prihlási a vraví: - Já jsem s tátou honil kočky. - A teraz to povedz po anglicky, Jirka. - I was masturbating babes with my dady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Několik měsíců se na moři plaví loď. Chlapík-námořník zašel za kapitánem a ptá se ho: Pane kapitáne, kam se tady chodíte sexuálně uspokojovat? No, vidíš ten sud a v něm tu díru? Strč ho tam a uvidíš... Námořník to udělal a říká kapitánovi: Pane kapitáne, bylo to vynikající!!! A to tak můžu každý den? Ano, každý den kromě středy, říká kapitán. No a proč ne ve středu? Protože ve středu v tom sudu máš službu ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...