Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

:-D

 

Druha svetova. Okupovane Belorusko. Rabinovic zdrhne k partyzanum. Ty mu pochopitelne moc neverej, tak mu na zkousku daj stos letaku a poslou ho do mestecka. Uplyne noc, den, znovu noc a Rabinovic se furt nevraci. Tak ten to zabalil nebo ho capli, panuje vseobecne mineni. Jake je prekvapeni, kdyz se za tyden Rabinovic objevi a hned do velitelsky zemljanky.
- Tak takhle by to dal neslo, pane sef. S tim aussusem, co mi dali, nemuzou cekat zadny zazraky. Clovek aby byl pomalu rad, kdyz to proda tri kopejky za kus.

 

 

Abeles ma tyfus, leží na infekčním oddělení na Bulovce a vypadá to s ním špatně. Nechá si zavolat katolického kněze:
- Tisíc zlatých odkazuji židovskému sirotčinci v Mukačevu. Padesát zlatých pohřebnímu bratrstvu Jakova Samishe a zbytek dávám na opravu synagogy...
Kněz praští perem o zem a volá:
- Tak na takovou poslední vůli jste si nechal zavolat kněze?!
- No to dá rozum, že sem nebudu tahat našeho rabína, do tohohle morového domu. Ještě aby se nám tu, nebich, nakazil!

 

 

Paříž. Vzteklý pitbull útočí na slečnu. Přiběhne mladík a obratně pitbulla skolí. Hned se kolem nahrnou novináři: "Hrdino! Jak se jmenuješ? Celá Paříž tě bude milovat! Zítra budou noviny plné titulků: Pařížský hrdina zachránil dívku před vzteklým psem!" Mladík se skromně usměje: "Ale já nejsem z Paříže." - "To nevadí! Celá Francie si tě zamiluje! Noviny budou zítra psát: Francouzský hrdina zachránil dívku před psem - zabijákem!" Mladík se opět plaše usměje: "Ale já nejsem Francouz." - "To vůbec nevadí! Celá Evropa bude na tebe hrdá! Evropský mladík zachránil mladou dívku ze spárů zdivočelého psa!" Mladík neví, kam s očima: "Ale já, když se to tak vezme, nejsem ani z Evropy." - "A odkud tedy jseš?" - "Z Izraele." Novináři ztichnou a začínají telefonovat do redakcí: "Titulek: Izraelec za bílého dne brutálně ubil dívce psa!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamil pozval svou matku na oběd.

 

Během jídla si Kamilova matka nemohla nevšimnout, jak krásná je Kamilova spolubydlící Lucie. Dlouho nemohla uvěřit, že vztah mezi Kamilem a Lucií je pouze platonický a její zvědavost se stále zvětšovala.

 

Během večera sledovala jejich vzájemné reakce a začala se zajímat, zda mezi Kamilem a Lucií nejde o něco více než vidí.

 

Jakoby Kamil četl její myšlenky, prohodil: „Vím co si teď určitě myslíš, ale ujišťuji tě, že Lucie a já jsme jen spolubydlící.

 

Asi o týden později přišla Lucie za Kamilem a říká mu: „Od té doby, co byla tvá matka u nás na večeři, nemůžu najít naši krásnou stříbrnou naběračku. Nepředpokládáš, že by ji vzala, že?“

 

Kamil řekl: „No, pochybuji o tom, ale pro jistotu jí pošlu e-mail. Tak si sednul a napsal:

 

Ahoj maminko, 

víš, neříkám, že jsi vzala z našeho domu naběračku, ani neříkám ani, že jsi ji nevzala. Ale faktem zůstává, že od té doby, co jsi tu byla na oběd, jedna chybí.

 

Se srdečným pozdravem

Kamil

 

O několik dnů později dostal Kamil email od své matky, kde se píše:

 

Drahý synu,

víš, neříkám, že spíš s Lucií, ani neříkám ani, že s ní nespíš. Ale faktem zůstává, že kdyby Lucie spala ve své posteli, musela by tam tu naběračku již dávno najít.

 

Se srdečným pozdravem

Maminka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malé děvčátko se ptá své matky: Mami, můžu vzít psa na procházku kolem našeho domovního bloku?"  Matka odpoví, "Ne, protože hárá. "Běž se zeptat tatínka. Myslím, že je v garáži."

 

Malé děvčátko jde do garáže a říká: "Tati, můžu vzít Bellu na procházku kolem našeho domovního bloku? Ptala jsem se maminky, ona  ale řekla, že pes hárá a abych se šla zeptat tebe."

 

Otec  řekl: "Přiveď Bellu sem."

 

Vzal hadr, namočil jej do benzínu, potřel jím zadní část psa, aby zakryl zápach a řekl: "Dobrá, můžeš jít. Ale drž Bellu na vodítku a obejdi s ní blok jenom jednou."

 

Malé děvčátko se psem odešlo. Za několik minut se ale vrátilo a pes na vodítku chyběl. Překvapený otec se zeptal: "Kde je Bella?"

 

Malé děvčátko odpovědělo:

"Asi v polovině cesty kolem bloku jí došel benzín a nějaký pes se ji teď snaží dotlačit domů..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...