Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Tak vážení za toto video mě na foru 4gf. co hraji cod4 admini nadavali do rasistů no prostě stoho udělali halo že mě málem hlavní admin odebral VIP a sponzorska prava.

 

Zde napíšu nebo spíše zkopíruji co napsali:

 

1) hodně rasistické !!! žádám tímto autora příspěvku o dobrovolné odstranění !!!

 

2)george... Whitemedia? tvl... za vety ve tvem videu davame ve hre permabany... ze se na foru bude objevovat neonacisticka propaganda, to jsem netusil a obzvlast od tebe...

 

Moje odpověď:

 

Budiz video sem zmenil a nikdo to nebral jako propagandu ale jako priklad co se na tom svete deje proto je to v sekci pokec a zajimava videa a ne v sekci cod4 ow.

 

Nevím no ale ukazky z filmu a realita je u me rozdil a jen se tomu zasmeju jaky to jsou dementi.

 

PS.Njn to sem dal george ukamenujte ho :-)

Já tyhle multikulti lidumily prostě nepochopim :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tyhle multikulti lidumily prostě nepochopim :facepalmic:

Ale tady nejde o podporu Arabášů nebo Židů. Jde o komolení historie pro vlastní názory a k tomu ústavou zakázané chování. Jednou to tak je a nikdo s tím nic nenadělá.

P.S. Moje nacionalistické, rasistické a antisemitické smýšlení musí stranou :Smile_hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tady nejde o podporu Arabášů nebo Židů. Jde o komolení historie pro vlastní názory a k tomu ústavou zakázané chování. Jednou to tak je a nikdo s tím nic nenadělá.

P.S. Moje nacionalistické, rasistické a antisemitické smýšlení musí stranou :Smile_hiding:

Přesně tak, tohle video rozhodně není objektivní, ale jednoznačně účelové. Nemám nic proti tomu vyhnat hnědý huby tam, kam patřej, ale došel jsem si k tomu názoru sám a nikdo mi nepodsouval takovéhle pseudodokumenty.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tady nejde o podporu Arabášů nebo Židů. Jde o komolení historie pro vlastní názory a k tomu ústavou zakázané chování. Jednou to tak je a nikdo s tím nic nenadělá.

P.S. Moje nacionalistické, rasistické a antisemitické smýšlení musí stranou :Smile_hiding:

 

No když jsem na to koukal, tak v podstatě IMHO na tom nejvíc lidi dráždí to, že to publikovaly White media, plus že v titulkách prostě autoři neudrželi "nervy na uzdě" a občas ustřelili, takže to místy působí dost ehm... politicky nekorektně... Kdyby se to trošku učesalo, tak mám dojem, že by se s tím řada lidí ztotožnila, takhle je to lehce "spláchnutelné do záchodu", protože ta rétorika je místy fakt docela extremistická...

 

Na druhou stranu si myslím, že našim předkům, co umírali na bitevních polích, aby islámci neovládli Evropu, by se opravdu dělalo blbě z toho, jak si dneska necháme kálet na hlavu a dovolíme jim naprosto všechno, hlavně abychom nebyli málo mulťikulťi... A myslel jsem si to už dávno před tím, než jsem viděl výše uvedená videa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Subject: Poučení - jak NEzacházet s došlou e-mail poštou...

 

Tak to nemá chybu.................

 

Historka, která se stala kolegovi mé kamarádky, se mi moc líbí (zejména proto, že není vymyšlená a čas od času se přihodí ve zmenšených rozměrech a v jiných kulisách leckomu z nás).

 

Sbormistr pardubického chlapeckého sboru Bonifantes Jan Míšek odeslal 29.3. e-mailem na cca 420 adres seriózní pozvánku na premiéru koncertu.

Mezi příjemci této pozvánky byli

* přátelé sboru, * rodiče, * sponzoři, * lidé ze státní správy i samosprávy, * novináři, * atd.

 

Jeden příjemce odpověděl (bohužel nikoli jen sbormistru Míškovi, ale všem!!!) takto:

: * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * :

Zdar Honzo, normálně bych se ti na to skřehotání ******, ale dyž tam bude Jiřinka (bejku, doufám, že střízlivá, ne že ji zas naleješ a přefikneš, jak minule) tak se asi vokážu. Přeji úspěch.

Hezký den. Jiřík

: * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * :

 

Jako první mu odepsala jedna z pozvaných :

Milý Jiříku, všichni níže jmenovaní dostali vaši vtipnou odpověď ..... dávejte pozor,

zda kliknete na "odpovědět", nebo "odpovědět všem"!!!

PS: Doufejte, že se to Jiřinka nedozví, vy "bejku"

 

Následovaly i tyto reakce:

 

1/

Vážený kolego, již dlouho jsem nezaznamenal tak skvělou a veselou příhodu, která se Vám odesláním textu všem 420 el. adresám povedla.

Smál jsem až jsem se za břicho popadal a to právě při představě okamžiku Vámi zjištěného "FO PA".

Omluva se přijímá a jen tak dále - je to fakt ze života!!!

Přeji hezký den

-
Jaroslav Kňava

-
starosta městského obvodu Pardubice V

2/

Dobrý den, nebylo by možno pro ostatní rozeslat foto Jiřinky, abychom se mohli také rozhodnout o případné účasti?

S přání hezkého dne Pavel Simajchl

 

3/

Děkuji všem

a musím říci, že právě dnešní den jsem vzpruhu v podobě této konverzace potřeboval.

Náš Deník uvažuje o reportáži přímo z akce.

Marek Hovorka,

zástupce šéfredaktora Deník - Východní Čechy

 

4/

Vážený pane Míšku,

jako reklamní agentura si Vám tímto dovolujeme upřímně pogratulovat k této inovativní marketingové strategii, kterou jste s panem Čejkou vymysleli. Jsme přesvědčeni, že návštěvnost bude rekordní, a nabízíme vytvoření grafického návrhu odznaku s fotem paní Jiřinky, podle kterého by se všichni účastníci této komunikace mohli snadno poznat. V případě zájmu se na nás prosím obraťte.

Vaše Studio Artefakt,

Škroupova 673 ,

500 02 Hradec Králové 2

 

5/

Vážení,

i VUS Pardubice se připojuje k akci "Jiřinka".

Rušíme plánované akce a jedeme na koncert, sjednat spolupráci s Jiřinkou.

Nebyla by ale lepší hokejová aréna? Tam se asi všichni nevejdeme.

S pozdravem Andrea, Milan a Jirka za VUS

 

6/

Protože přéčinó hromadného odeslání bela chebná elektronka E13 z našeho podniko = Katoda Olomóc, připojuje se k omluvě i naša fabrika a sejdeme se všici na koncertě s Jiřinkó.

Tož se majtě PH.

 

7/

Vzhledem k tomu, že v tomto okamžiku se nám jeví dlouho očekávaný středeční hokejový zápas Pardubice : Sparta jako slabý odvar ještě ráno vůbec neočekávaného koncertu, zrušili jsme tímto rezervaci autobusu směřujícího na Prahu a vyjednáváme s řidičem ( který až dodnes neměl o vážnou hudbu zájem) o změně směru jízdy sborovým voláním :

" Na Hradec,Vávro, na Hradec !"

V případě, že budou v autobuse ještě volná místa, budeme Vás všechny kontaktovat!

S netrpělivým očekáváním zdraví

Viktorinová

 

P.S. Mohu pozvat i svou tetu Jiřinu?

 

8/

Milý Honzíku,

vidíš, Ty bejku, to mě nikdy nenapadlo, velmi děkuji za úchvatné pozvání a to si teda piš,

že tam bude nejspíš celá Unie českých pěveckých sborů!!

S heslem "ať žije Jiřinka" a přáním dobré noci

Libor Sládek

 

9/

Ahoj všichni,

na středeční koncert to zatím nevypadalo, ale po včerejšku Mám jasno i já !

Už se nemohu dočkat, pozdravuj Jiřinku.

PS.Doufám,že se tam všichni vejdeme !!!

S pozdravem - Vašek, Malý Vlčkovice

 

10/

 

Závěrem - pozor komu a co odpovídáte !!!

 

PS. Ten koncert měl opravdu naprosto rekordní účast !!!

 

Hezký den bez přehmatů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Subject: Poučení - jak NEzacházet s došlou e-mail poštou...

 

Tak to nemá chybu.................

 

Historka, která se stala kolegovi mé kamarádky, se mi moc líbí (zejména proto, že není vymyšlená a čas od času se přihodí ve zmenšených rozměrech a v jiných kulisách leckomu z nás).

.....

.....

Závěrem - pozor komu a co odpovídáte !!!

 

PS. Ten koncert měl opravdu naprosto rekordní účast !!!

 

Hezký den bez přehmatů

Tohle se mi stalo na gymplu. Spolužačka rozesílala přání hezkých Vánoc a já dal odpovědět všem ve svém stylu "Ulevte si...", až během týdne jsem zjistil, že přání směřovalo téměř celému učitelstvu. :facepalmic:

-------------------------------------------------------------

spolužačka:

"Přeji všem pěkný večer,

pravděpodobně vás do Vánoc už neuvidím, proto vám všem chci popřát krásné a ničím nerušené svátky plné pohody, lásky a božího požehnání. Samozřejmě také správné vykročení do Nového roku 2012.

 

Mějte se moc krásně"

------------------------------------------------------------------------------

já:

"Moc děkuji za přání. Pokud vynechám ko****kou ročníkovku, do**banou seminárku do ZSV, otravné IVT a debilní zkouškové, tk by to mohly být opravdu pěkné svátky. ;) :D"

------------------------------------------------------------------------------

třídní:

"Díky za sdělení, Vojto... :)"

-----------------------------------------------------------------------------

učitelka ZSV (ano, ta seminárka):

" Milý Vojto,

také Vám přeji pěkné svátky. Celá moje třída usoudila po vašem přání, že jste skutečně "reprezentantem" naší školy. alespoň co se týče slovníku a srdečně Vás po vlnách smíchu pozdravuje.. Jistě jste si povšiml, že jste tento text zaslal řadě učitelů. Chtěla bych Vás uporoznit, že se nejedná o dojebanou seminárku do ZSV, ale pouze o ESEJ. Zdraví H**** P*****"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde skříteček do Německa a zpívá: Já jsem malý skříteček, nesu, nesu kyblíček a všechny vás okradu! Němci řeknou: Ne,ne, tady se nekrade, běž do Maďarska.

Tak skříteček jde do Maďarska a zpívá si: Já jsem malý skříteček, nesu, nesu kyblíček a všechny vás okradu! Maďarové řeknou: Ne,ne, tady se nekrade, běž do Česka.

Tak skříteček jde do Česka a zpívá: Já jsem malý skříteček, nesu, nesu... k*rva, kde mám kyblíček?? :DD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...