Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

v přepočtu na hodinouvou mzdu jsou naši učitelé královsky ohodnoceni. Taky bych chtěl jít na půl osmou do práce a ve dvě být doma..... 

hmm ale to ses měl lépe učit :-) a né všichni to tak maj a kdo ví za kolik... a prázdniny jsi na pracáku ... takovej pitchoviny jsem si myslel také... a učit tyhle zdegeneráty vážně ee :-) ne všichni jsou takový, někteří i vědí, co je hodnota, ale vsázej na to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm ale to ses měl lépe učit :-) a né všichni to tak maj a kdo ví za kolik... a prázdniny jsi na pracáku ... takovej pitchoviny jsem si myslel také... a učit tyhle zdegeneráty vážně ee :-) ne všichni jsou takový, někteří i vědí, co je hodnota, ale vsázej na to...

 

Prázdniny mají učitelé placeny jako dovolenou ale jinak s tebou souhlasím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prázdniny mají učitelé placeny jako dovolenou ale jinak s tebou souhlasím.

jak který... někteří jsou na pracáku a choděj max tak uklízet po ty dva měsíce... smlouvy na dobu určitou... ano bude lépe :-D tomu se musím smát, ptž zákoník práce s tebou může ******* od Á do Zet... v Tescu třeba choděj pracovní směny na 5,5 hodiny a pak jdou domů, ptž je pak nemusí nikdo střídat atd... vivat kapitalismus s lidskou tváří... a čeští zákonodárci? :-D :-D :-D dávno zaplacení... de facto je zákoník práce podle toho co chtějí zaměstnavatelé... jsme super země...

Upraveno uživatelem kvetule
vulgarita
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po více jak padesátiletém manželství ON umírá. Po nějakém čase ONA také umírá - a přichází do nebe. V nebi znova potkává svého manžela, běží k němu a radostně říká­: Můj drahý, jsem tak šťastná, že Tě opět vidím... ON odpoví: NEŠTVI MĚ!! FARÁŘ ŘÍKAL JASNĚ!! DOKUD VÁS SMRT NEROZDĚLÍ !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsi byl někdy "tam u nich", já třeba byl v Maroku, tak ti garantuju, že to tady dlouho čisté nebude. To, jak se muslimáci umějí chovat jsem viděl tam a jejich působení jsem zase viděl ve Švédsku a Norsku, kam jsem zavítal na stejná místa po 14-ti letech.

On nečetl, btw, že zatímco australská vláda jim znovu vzkázala, že pokud se nechtějí přizpůsobit tamním zákonům, tak ať táhnou odkaď přišli. Zatímco ti v Čechách vzkázali obyčejným Čechům, že pokud se nám nelíbí jejich náboženství, tak máme táhnout jinam.

Nechci zasírat tohle vlákno, ale pokud se budou muslimové prezentovat přes extrémisty budu si myslet to, co si myslí v Austrálii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se kamarádovi opravdu přihodilo a tak to večer sepsal...

 

 

Musím se o něco podělit, co mi docela vyrazilo dech...

 

Metropole Zličín - Foodcourt - tedy společná jídelna kolem dokola s fastfoody a... WiFi zdarma.

V klidu si žvýkám svůj pozdní oběd, když si k 'mému' stolu pro 4 přisednou dva starší pánové. Přesně střihu Chalupářů. Jeden dokonce s brýlemi ala Jiří Sovák z té doby. Pominu absenci slušného vychování, které dokonce i mladší generaci než je ta má velí optat se zdali je "zde volno".

 

Sovák se jal vybalovat z igelitky tříkilový notebook a jeho kumpán Kemr zatím odkvačil k Mc Donalds s jasnou objednávkou... "Jedno kafe a kdyby měli, vem' mi borůvkovej mafín"...

S urputností sobě vlastní Sovák vymotal ze záhybů notebookové brašny od výrobce Lidl adaptér k notebooku.

 

Cítil jsem příležitost k pobavení a pojednou jsem přestal s obědem spěchat a i dokonce debaty o Putinovi mne přestaly zajímat.

 

Najednou Sovák zmizel. Notebook na stole a od něj vlnící se kabel adaptéru naznačoval co se na jeho konci děje. Jak tak koukám, když jde o zásuvku k napájení výpočetní techniky, nelení ani dýchavičný důchodce na kolena padnout. Po několika zafunění a odstrčení mé nohy, bez jakéhokoliv slova, byl funící parní stroj pod stolem odměněn radostným pípnutím obživlého stroje. Znovuusazení páně Sováka bylo o poznání rychlejší a po nezbytném utření čela a odfrknutí do téhož kapesníku následovalo vyhrnutí rukávů.

 

S grácií klavírního mistra kterému po melouchu na pile zbyly pouze ukazováčky napošesté vyťukal heslo na odemčení počítače.

 

"Mafíny neměli, tak jsem ti vzal cukr navíc!" ohlásil svůj příchod Kemr.

Sovák cosi zamumlal a začal lovit WiFi.

 

"Teda tady toho dneska je..." mručel nespokojeně a z deseti centimetrů sledoval pravý dolní roh se seznamem dostupných sítí...

"Vidím toho všechno, ale mekdonald nikde" mručel Sovák, šátraje po touchpadu...

Po několika pokusech přerolovat seznam vzdal souboj s technikou dotyku a z plastové brašny vylovil myš. Připojil do slotu na straně a odsunul mi tác s oběděm, aby získal potřebný manévrovací prostor pro laserového hlodavce.

 

Kemr mezitím začal lovit jakási lejstra a obálky.

 

Sovák s jasným sebeuspokojením z vítězství zahlaholil "Tak už jsme tam!" Trochu mi to připomnělo scény z amerických filmů o proniknutí do bankovních účtů hackery...

Naklapal do prohlížeče jakousi adresu a zkevila se stránka komplet v ruštině. Mne to zaujalo natolik že jsem se již zcela přestal věnovat plastovému talíři a hrál etudu "moc zabraný do telefonu".

Logo webu značilo BEASTINVEST a zvědavost stoupala. Nejen má. Sovák se jal vyprávět jak mu "...to tady zbytnělo o 15% za poslední týden". Přepadla mne myšlenka zdali Kemrovi neukazuje poslední snímky prostaty, ale z omylu mne vyvedly další informace o tom jak mu to kazí kurz dolaru vůči euru... Pochybuji že by někoho se zbytnělou prostatou zajímaly kurzy západních měn na ruském webu.

 

Po nutném úvodu do problematiky investování Sovák ještě dovysvětlil... "Hele je to celý rusky, ale pro nás něma prablema, nět?" Kemr souhlasně pokýval hlavou a snažil se skrýt svůj vykulený pohled do polystyrenového kelímku z černou kapitalistickou bryndou. S dvěma cukry.

 

"Tak to vybal ať můžem začít!" zahlaholil Sovák a Kemr slavnostně roztrhl obálku.

 

Vykoukl dopis na jehož konci držela na kousku lepivého gelu platební karta. Pomalu ji sloupli a Kemr si ji začal zálibně prohlížet.

Sovák mu sebral dopis a začal nahlas předčítat instrukce k aktivaci karty. Když dorazil k návodu na online registraci karty, opět si vyhrnul spadlé rukávy flanelky a dvouprstý Chopin rozehrál svůj další kus. Kamsi do bankovního portálu začali pánové, tentokrát již v kooperaci doplňovat požadované údaje. Kemr předčítal, Sovák vyklofával údaje do formuláře.

 

Sovák: "Číslo karty"

Kemr: "4407 987.. ... "

Sovák:" Neslyšim... nahlas..." zamručel tak že se mi na ledovém čaji v kelímku udělaly kola jako když do něj hodím cihlu...

Kemr: "4407 9876 2211 ..." konečně dodiktoval zdánlivě nekonečné číslo...

Sovák:" Platnost karty" zazněl další požadavek

Kemr: "Nová"

Sovák:"Né... musíš datum"

Kemr:"Vosumnáctýho března" odpověděl bezelstně. To už mi vylítla nudle, což jsem se snažil skrýt jakoby odkašláním a pohledem na opačnou stranu.

Sovák:"J-žíš, datum na tý kartě né?!"

Kemr hlesl požadované čtyřčíslí, načež následoval požadavek na vyplnění nového PIN. Kemr opět s pohledem úžasu nahlas hláskoval ona čtyři čísla. Tak nahlas, že bych se nedivil kdyby si na něj koupily další desítky lidí okolo oběd...

 

"Táááák... a máš to aktivovaný" propnul Sovák spojené ruce až mu zapraštělo v kloubech. "Už to tam můžem převýst ty prachy"...

"A nebude to moc drahý?" nadšení Kemrovo vystřídaly obavy o úrokovou sazbu.

"Né, na tom jsou drahý akorát výběry v bankomatu..." uklidnil Sovák a mě došlo že si nebožák Kemr právě aktivoval úvěrovou kartu, chcete-li kreditku jen proto aby mohl peníze které nemá vložit do pochybného ruského webu, na kterém "mu zbytní o patnáct procent".

 

Už mi to nepřipadlo vtipné, zábavné už vůbec.

 

Pominu-li to, že je někdo tak blbej, že na veřejné síti McDonalds aktivuje kartu, přihlašuje se do int. bankovnictví a ještě hodlá převádět peníze do Ruska... Tak jejich přístup k věci že si budeme nahlas předříkávat všechny identifikátory karty tak aby to slyšeli všichni v okruhu 20ti metrů (včetně nedoslýchavých) mi přijde naprosto děsivý. A to i na lidi kteří nemusí mít potuchy o (ne)bezpečnosti veřejných sítí.

 

Dokážu pochopit, když někdo zmanipulován nakoupí předražené hrnce od tzv. 'šmejdů'. Nedokážu ale pochopit to, že se někdo chová tak, že nejen vytroubí helsa své nové karty nahlas, lautr když vedle sedí cizí člověk (já), ale navíc si vezme půjčku na to aby daroval peníze do Ruska rádoby investičnímu webu, za kterým stojí parta sportovních sázkařů... Když půjdu do hloubky, celkem by mne zajímalo zdanění takových příjmů a vůbec celé legislativní pozadí podobných transakcí. Nejsem znalec, ale něco mi říká že jsou to transakce daleko za tzv. "šedou zónou".

 

No a jak to skončilo? Zvedal jsem se, což oba pánové kvitovali s povděkem. Do té chvíle, než jsem se k ním přiklonil a pronesl "pánové, nezlobte se, nic mi do toho není, ale myslím že není dvakrát bezpečné takové věci dělat na veřejné síti..."

 

Starej se vo sebe mladej... zahřímal Sovák a mě nezbylo než pokrčit rameny...

 

Kdo chce kam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si klaun. Říkám, co vím. Nesnižuju hodnotu kantorské práce, ani nepochybuju o tom, že ty fakani jsou na ránu. Jen cituji manželku.

Moje žena učí ta mrňata už od roku 1980 a tím pádem může srovnávat. Je to rok od roku horší a horší. Už má obavu aby to do důchodu nervově vydržela. To, že děcka jsou totálně nevychovaná, tak to by ještě zvládala. Umí to s nimi a dovede si zjednat respekt a děti zaujmout ale s čím si neví rady to jsou RODIČE !!! Jen malý příklad. Matka jednoho děcka je v představenstvu obce a denně má nějaké připomínky a požadavky k výchově a k chodu té školky. Vyloženě otravuje protože ostatní rodiče už odmítají chodit na schůze, které neustále vyvolává kvůli blbostem. Ovšem to děcko téhle "expertky" na výchovu, to je NĚCO !!! Respekt k nikomu a ničemu, otravuje, nesoustředí se, nezabaví se ničím, dělá si co chce a přitom neumí nic a vrcholem je, že v šatně, když ho matka obléká, tak jí normálně nafackuje !!! A teď něco dělejte! Jedno totálně nevychované děcko vám zkazí samozřejmě cokoliv, co by ostatní děti bavilo a co by se mohly naučit a jeho matka je mistr světa a tvrdí, že učitelka to nezvládá. Po 34 letech praxe to najednou nezvládá ?! :wallbash:  A neuděláte nic! Nedávno uklízečka z té školky dala inzerát, že prodává štěňata. Zazvonil jí telefon a podle hlasu naprosto jistě poznala tuhle "expertku" a ta jí řekla, že my bychom rádi sežrali vaše psy. Myslela si, že nebude podle hlasu poznat. Když ji ta uklízečka oslovila jménem, tak to položila. Za pár minut jí to zvonilo zas a stejnou větu pronesl manžel téhle "expertky". Dobře ho zná, takže ho zase podle hlasu poznala. Mimochodem je o pár let mladší od své ženy a je to podpantoflista nejvyššího stupně. A teď mi řekněte, co dělat? Máte totálně nevychované děcko, které je důsledkem "nevýchovy" bláznivé ženské a tahle baba je navíc v obecním představenstvu. :sick:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plus jsem dal za slohové zpracování. Ještě v polovině jsem se bavil, na konci už ne. Od téhle věkové kategorie už člověk moc nečeká a kdyby jim stačil důchod, tak si budou možná spíš prohlížet slečny v negližé a ne dělat finanční pitomosti. A asi by možná byli i příjemnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plus jsem dal za slohové zpracování. Ještě v polovině jsem se bavil, na konci už ne. Od téhle věkové kategorie už člověk moc nečeká a kdyby jim stačil důchod, tak si budou možná spíš prohlížet slečny v negližé a ne dělat finanční pitomosti. A asi by možná byli i příjemnější.

Nejhorší na tom ale je, že tihle lidé mají také volební právo :sick:  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak který... někteří jsou na pracáku a choděj max tak uklízet po ty dva měsíce... smlouvy na dobu určitou... ano bude lépe :-D tomu se musím smát, ptž zákoník práce s tebou může vymrdávat od Á do Zet... v Tescu třeba choděj pracovní směny na 5,5 hodiny a pak jdou domů, ptž je pak nemusí nikdo střídat atd... vivat kapitalismus s lidskou tváří... a čeští zákonodárci? :-D :-D :-D dávno zaplacení... de facto je zákoník práce podle toho co chtějí zaměstnavatelé... jsme super země...

 

Školství je státní, tohle co píšeš možná platí na soukromých školách ale ve státních mají pedagogové placené prázdniny. Ono to s tím zákoníkem práce je asi tak, že pracovní smlouvu podepisuje podepisuje každý sám za sebe, když podepíše, že s ním může zaměstnavatel vydrbávat, tak si za to může každý sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

@HeavyBoyJoe ať už má člověk na politiky názor jakej chce, pravda je taková, že za posledních 20 let naše země dost zbohatla. 

jinak je to fakt hrozně sesmolený. "Je s podivem, že zemi ...dokáže dostat na kolena.."

ale to je fuk

 

Za prvé, já to nepsal a za druhé, která že to země za posledních dvacet let zbohatla? To je vtip? To myslíš tu zemi, která hospodaří s mankem 120 miliard a musí zavést registrační pokladny aby sedřela i nejmenší živnostníky, protože nemá na provoz státního aparátu? Zemi, kde státní aparát prožral a rozkradl bilionové majetky? Zemi, které už prakticky nic nepatří? Zemi, kde jsou nejvyšší daně a ceny v Evropě? Nevím, kde žiješ ty ale v mé zemi není o bohatství ani vidu ani slechu, tedy kromě pár vyvolených.

 

P.S. Já jsem ultrapravičák, jen kdyby někoho napadlo blábolit něco o komunistech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

P.S. Já jsem ultrapravičák, jen kdyby někoho napadlo blábolit něco o komunistech.

No, nějakej skromnej, ne? To já bych tam doplnil „rasistický a xenofobní nacionalistický ultrapravičák s nezdravými homofobními tendencemi…“ :laugh:

 

Ještě že mne tu máte, kdo jiný by to tu stále uváděl na pravou míru? :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Školství je státní, tohle co píšeš možná platí na soukromých školách ale ve státních mají pedagogové placené prázdniny. Ono to s tím zákoníkem práce je asi tak, že pracovní smlouvu podepisuje podepisuje každý sám za sebe, když podepíše, že s ním může zaměstnavatel vydrbávat, tak si za to může každý sám.

Nemáš pravdu. Na státních školách nikdo přes prázdniny dovolenou nemá. Pokud nevěříš, zeptej se našeho společného kamaráda Oldy (toho tlustýho). Učí na základce matiku a tělocvik a každý rok v září podepisuje smlouvu na dobu určitou a to přesně do posledního června. Pak si zase jde v září podepsat novou smlouvu. A dost pochybuju, že mají plat tak vysokej, aby si mohli dovolit být dva měsíce v roce bez příjmu. Takže jezdí po stavbách a přidává, nebo loni jel do německa stavět solární panely. Vysokoškolsky vzdělanej člověk, adept na cenu Komenského a buší celý léto krumpáčem (nic proti stavebním pracem),

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...