Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Snacha volá tchýni: "Maminko, prosím vás, když se dítě pokaká, kdo ho převlíká? Maminka, nebo tatínek?
Tchýně: "No pochopitelně že matka!"
"Fajn, tak k nám rychle přijeďte. Váš syn se tak vožral, až se z toho ******."

 

===

 

Mozek je úžasná věc... Přál bych si, aby ho měli všichni...

 

===

 

Jsem deset let ženatý a teprve teď jsem našel bod G své ženy. Měla ho její mladší sestra!

 

===

 

Včera večer jsem byl svou přítelkyni představit rodině... Moje žena se chovala jako totální idiot.

 

:biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- střední ekonomická škola z Litomyšle se potýkala s velmi unikátním problémem.
Mnoho dívek začalo používat novou rtěnku zn. AVON a chodily si malovat ústa na WC.
To bylo v pořádku, ale po nanesení rtěnky přitiskávaly ústa na zrcadla, nechávajíce tak na něm desítky otisků rtů.
Nakonec se ředitelka školy, paní ing. J.N. odhodlala s tím něco udělat.
Svolala postupně všechny dívky na školní záchodky ve 2 patře a setkala se tam s nimi spolu s panem školníkem a uklízečkou.
Vysvětlila jim, že jejich rtěnkové otisky způsobují při uklízení velké trápení, neboť pak se musí každý večer zrcadla náročně čistit.
Aby názorně demonstrovala, jak NÁROČNÉ je ono čištění, tak požádala pana školníka a uklizečku, aby jedno zrcadlo umyli tak, jak to dělají každý večer.
Školník vzal stěrku na dlouhé násadě, namočil ji v záchodové míse a setřel s ní zrcadlo.
Od té doby se na zrcadle neobjevil jediný otisk rtu.

Někteří učitelé učí, ale jen někdo je učitel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po operaci říká chirurg pacientovi: "Tak to máte šťastně za sebou. Ale dalo nám to pořádnou práci vás uspat, pořád jste nám utíkal. A ten druhý z vedlejšího lůžka, to bylo ještě horší." "A divíte se, pane doktore? My s kamarádem jsme vám přišli umýt okna."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muž: myslí na A, řekne A, chce A.
Žena: myslí na A, řekne B, chce C, doufá v D, ale uvažuje i nad E a F.
Není důležité, jestli dostala A, B, C, D, E anebo F, protože v tu chvíli chce G. Ale při takovém přístupu dostane tak akorát velké H

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...