Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Časopis Vlasta, pro naše babičky takový normalizační Cosmopolitan, v roce 1950 vydal několik rad svým čtenářkám, jak dosáhnout orgasmu. Přinesl je server Doma.nova.cz. Základní rada zní, že ženy musí následující cviky vedoucí k orgasmu cvičit ve starších trenýrkách a na vytřené podlaze.

Rada číslo jedna zní: Ležíme břichem na podlaze. Hlavu zvedáme co nejvýše a dlaněmi si lehce přejíždíme po prsních bradavkách. Přitom opakujeme otázku: „Kde jsou? Ach bože, kde jsou?“

Ano, naše babičky se chudinky snažily dosáhnout orgasmu způsobem, který připomíná Vlastíka Plamínka, když zaklíná astroubrus. Nevadí, jedeme dál.

Rada číslo dvě: Klečíme a klátíme trupem ze strany na stranu. Volnou paži přitom přehazujeme přes hlavu, jako bychom někomu mávaly. Zároveň voláme: „Tady jsem! Lásko, tady jsem!“

Dřepěním na podlaze ve starých trenýrkách a máváním rukama orgasmu jistě nedosáhly, ale některé z nich možná dosáhly hospitalizace v ústavu pro choromyslné. Co říká třetí rada?

Spočíváme na všech čtyřech. Pravidelně skláníme a zvedáme hlavu. Vzdycháme a říkáme si: „Už jedou! Už tady budou!“

Definitivně se potvrzuje, že redaktorky Vlasty v roce 1950 pravidelně vdechovaly benzín.

Rada číslo čtyři: Klečíme zvráceny nazad. Hlavou se dotýkáme podlahy a paže natahujeme co nejdále. Dlaně při tom leží plnou plochou na zemi a prsty směřují k čelu. Představujeme si, že jsme železniční most a přejíždějí po nás nákladní vagony plné nahatých, chlupatých chlapů. Dosažení orgasmu je zaručeno.

Bereme zpět, u mávání rukama a křičení do zdi je větší pravděpodobnost dosažení orgasmu než u představy vagonu plného nahých, chlupatých chlapů. Podle tohoto návodu orgasmu dosahovali maximálně členové výboru KSČ, kteří tato politicky nezávadná ustanovení schvalovali na sjezdech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarda nezklamal :-)
 

Po včerejší exhibici Tomáše Hertla jsem usoudil,že jestliže se chci aktivně zúčastnit olympiády, je potřeba se věnovat jinému sportu:) Sami na fotce vidíte, že s tréninkem už jsem začal. Teď už jen změnit občanství a pořádně se opálit:):) Promiň trenére Lojzo, ale takto mám větší šanci se do Soči dostat:)

Obrovská gratulace a k tomu jedna malá rada Tomášovi: to já mít takový začátek jako ty,tak si teď dám čtrnáct dní volno a tím pádem dám i šanci ostatním hráčům, aby soutěž o nejlepšího střelce NHL byla zajímavější:)

 

1375316_527646047312232_528139765_n.jpg

 

Z jeho facebooku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...