Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

No tak jsem to jenom zkusil. Já tuhle fotku ještě neviděl, tak jsem si fakt myslel, že to zblejsknul Paramel na telefon. Ale to by asi bylo ostřejší. No ale protože tady není autor, tak já jsem to vlastně uhádnul, protože není, kdo by mi to vyvrátil :Smile_trollface-3: :Smile_trollface-3: :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, pomalu to sem ani nepatří. Ale záleží na úhlu pohledu. Takže — bylo chladno a majitel audiny si na dálku zapnul nezávislé topení, aby měl auto pěkně vyhřáté, než k němu dojde.

Nu a co se nestalo — nezávislé topení samozřejmě pouští trochu kouře z pod auta (kdo to má, tak ví, že to někdy ani není téměř vůbec vidět). No a nějaká kolemjdoucí si toho všimla a snaživě zavolala hasiče. Ti samozřejmě nic nezjišťovali, nepřemýšleli a hned konali a vykonali dílo naprosté zkázy…

 

 

 

Proč ti kreténi nerozbili okno a hauptnu neotevřeli normálně? :facepalmic: Vyšlo by to levněji. Chudák majitel. Měli kliku, že to je kliďas. Já bych je asi pozabíjel. Vždyť toho bufa museli slyšet? Dementi.

Bufika ve městě už pouštět nebudu. :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Kime, chceš aby se vám, vaší lidově-demokraturické vlasti ostatní omluvili, tedy tak to píše (Rudé) Právo na hovinky.cz Ano.A tímto se ti Kime-vepřová hlavo omlouvám i já,za to že jsem v minulosti pomlouval tvé rakety že létají na dřevěné uhlí potažmo na mrvu.Už si nikdy nebudu dělat srandu z tvých raket z letecké gumy.Přeji tobě i tvým vojákum mnoho zdaru s tímto novým pohonem.Dej pozor ať si při odpalování nevystřelí oko. A pozor! Nesežer je! Škoda jen, že test , tvé nové vzducholodi na parní pohon se nepovedl jak měl, z dřevěných trosek přežili jen palubní topič, truhlář a nástěnkář.

 

Zpráva dne, podle zpráv jihokorejské rozvědky se vrchní velitel severokorejské lidové armády, nejvyšší soudruh Kim Čong Un rozhodl zmodernizovat vojsko a přezbrojit své vojáky. Mezi nové vybavení patří mimo jiné:

KBT - krátká bambusová tyč.

SBT - střední bambusová tyč.

DBT - dlouhá bambusová tyč.

ZDBTPL - zvlášť dlouhá bambusová tyč proti letadlům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jsem to jenom zkusil. Já tuhle fotku ještě neviděl, tak jsem si fakt myslel, že to zblejsknul Paramel na telefon. Ale to by asi bylo ostřejší. No ale protože tady není autor, tak já jsem to vlastně uhádnul, protože není, kdo by mi to vyvrátil :Smile_trollface-3: :Smile_trollface-3: :Smile_trollface-3:

 

No já ti nechci brát iluze, ale byť to opravdu trochu vypadá jako barák na Vinohradské, tak pokud je ta fotka už letitá, tak ta tramvaj na to vypadá moc nově, její interiér neodpovídá žádné tramvaji, která běžně brázdí ulice Prahy - rozmístění a typ/tvar sedaček, prostor kolem nich, taktéž když se podíváš "pod strop", tak ty nálepky s piktogramy s informacemi pro cestující se dost liší od těch, co člověk vídá tady... To pro případ, že by šlo o tramvaj...

 

Pro případ, že by šlo o autobus, tak tam sice podobně rozmístěné a tvarované sedačky jsou občas k nalezení, vpředu u řidiče, ale proti nim tam zase bývají další, které tu chybějí... A když se pořádně podívám na tyč, tak tam vidím jakási "dvojtlačítka", zatímco autobusy pražské MHD mají na tyči obvykle jedno jediné - STOP :-) Plus platí totéž s nálepkama :-)

 

Takže Tě asi zklamu, s největší pravděpodobností to Praha nebude :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Studenti dostali za úkol napsat slohové cvičení na téma: "Lež má krátké nohy."

Jeden ze studentů byl hotov za pět minut. Učitelka byla proto velmi zvědavá, co za takovou chvíli stačil napsat a tak čte:

"V sobotu odpoledne jsem se vydal s kamarádem Karlem do lesa. Bylo krásně, slunce svítilo a tak jsme si lehli do mechu. Za chvíli se objevila na kraji lesa dívčí postava. Chtěl jsem se zvednout a podívat se na ní, ale kamarád řekl: Lež, ta má krátké nohy!"

 

Proč jsem to pochopil až napodruhé :| :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy mám chuť naší učitelce dějáku něco říct....

 

Malovaná skla neboli okna - Popis vytráží, při kterém jsem vyvalil bulvy tak, že se mi dotkly skel brýlí.

 

Černá plaménková orlice, která je černá a... zdobená plaménky - Přemyslovci by brečeli. Tedy v případě, že by jí nenechali radši zabít.

 

Zaměstnání vikingů bylo námořnictví - Nějak nevim, co na to napsat. Možná to, že povolání Italů bylo válečnictví, povolání Čechů bylo rvát se nebo podlejzat Němcům a povolání Němců bylo podlejzat nebo komandovat papeže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy, když se opravdu nudim, tak si začnu uklízet stůl což jsou tak dvě tři hodiny zábavy. Pak si začnu uklízet pokoj což je taky slušná doba.

 

 

Kecám. Ve skutečnosti jen maskuju hledání toho mravence, co mi tuhle pochodoval okolo klávesnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já ti nechci brát iluze, ale byť to opravdu trochu vypadá jako barák na Vinohradské, tak pokud je ta fotka už letitá, tak ta tramvaj na to vypadá moc nově, její interiér neodpovídá žádné tramvaji, která běžně brázdí ulice Prahy - rozmístění a typ/tvar sedaček, prostor kolem nich, taktéž když se podíváš "pod strop", tak ty nálepky s piktogramy s informacemi pro cestující se dost liší od těch, co člověk vídá tady... To pro případ, že by šlo o tramvaj...

 

Pro případ, že by šlo o autobus, tak tam sice podobně rozmístěné a tvarované sedačky jsou občas k nalezení, vpředu u řidiče, ale proti nim tam zase bývají další, které tu chybějí... A když se pořádně podívám na tyč, tak tam vidím jakási "dvojtlačítka", zatímco autobusy pražské MHD mají na tyči obvykle jedno jediné - STOP :-) Plus platí totéž s nálepkama :-)

 

Takže Tě asi zklamu, s největší pravděpodobností to Praha nebude :-D

Takhle hluboce jsem to nezkoumal. Spolehl jsem se na to, že to fotil Paramel, takže jsem to vzal jako bernou minci. Ty baráky jsou opravdu podobný těm na hoře v korunní, ale to nebyla dedukce detektiva (na rozdíl od té tvojí :Smile_teethhappy: ). Jinak všechny argumenty uznávám a navíc já toho mastnou tyčí moc nenajezdím, takže bych na to stejně nepřišel tak jako ty. Každopádně klobouk dolů před tvýma argumentama. Také mi to naasociovalo, že bychom tady mohli udělat sekci, kam bychom dávali fotky z různých míst naší krásné vlasti, třeba s lehkou nápovědou a ostatní by hádali, kde to je.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...