Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Vůbec jsou ty módy totálně naprd!

Tohle ať se hraje v arkádě ale abych v simulaci lítal po mapě v pár lidech a obsazoval 3 body ?!

Asi jim hráblo v tom Gaijingu.

Nehledě na to, že tím nutí hráče jezdit do jednoho místa a stane se z toho srágora nemlich stejná jako WoT.

Copak lze jet s TDéčkem do města?!

Vystřelíš akorát jednou a někdy ani to ne a když má jedna strana 3/4 TDéček a druhá skoro žádné, tak je to vymalované už předem a můžeš být skiller jaký chceš.

Tady nejde ozobávat nějaká HPéčka. Rána a konec!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musí tam být nějaký systém, který řídí MM pro každého podle výkonosti protože když jsem koupil SU-122P, tak všechny bitvy, kdy byly opravy zdarma jsem to dával tak, až jsem z toho byl nadšený. To bylo včera. Dnes už jsem začal hrát s placenými opravami a je to jako kdybych hrál jinou hru. Neexistuje zásah, který by mě nezničil a nemám šanci se nikde schovat. Jakmile chci vystřelit, tak se odkryju a končím. Je to až frustrující, jak se to opakuje a jak se cítím naprosto bezmocný. Asi jako kdybych začal zrovna dnes hrát. Tuhle situaci jsem už zažil v této hře 2x, takže to nemůže být jen náhoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tomu stavu říkám, že ti hra nedovolí vyhrát. Nejlepší je sednout do éroplánu nebo na to vůbec hodit bobek. Nechat to prostě na jindy.

Já nepotřebuju vyhrát. Na výhry nehraju protože za ně není nic navíc ale abych byl zničeho nic tak totálně marný, to je fakt moc. Ve WoT si svoje udělám i když mi nepřeje nic od RNG až po Serba. Tam se jen prohrává jak na běžícím páse ale tady to je o tom, že nenastřílím ani na opravu a to mám PÚ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všimněte si prosím vtipně vyřešeného respawnu pro modré na Karpatech v oblasti B, který se objeví po dosažení základny.

WT_Karpaty_Respawn_Pro_Sebevrahy.jpg

 

Vysazení do tohoto bodu je hodné nejtvrdší sorty kamikadze  :Smile_kamikaze:

Okamžitě se totiž ocitnete před zraky celého enemáckého týmu  :Smile_ohmy:

Třešničkou pak je vysazení zády k enemákovi a čelem k základně, kterou máte bránit  :Smile_trollface:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je tam něco OP, tak smečky T-54 protože i když mám zatím jen model 1947 a jen tu střední munici, tak mám 97% výher !!!

trochu ses spletl o rank ale ok... :-D Němce hrát je na houno se shodneme všici a popravdě je jen hraju proto, že co jsem nehrál delší dobu, tak tam naházeli nový tanky.. každopádně němci jdou na ránu a do enemy bušej jak hovada a nic z toho... to si musí každej všimnout... nestěžuji si... vždy hraji to co potřebuji a s čím je největší sranda a pokud možno 80% šance na win :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teď hrajeme v četě 3 rank realistické za Němce a po tom patchi je to absolutně nehratelné. S Tigrem abych dingal M4ky to je funny. Přestřelka na 500 metrů. Dám mu asi 5x průstřel a 3 nic. A on si v klidu zajede za horizont. Dnes ani jedna výhra zatím 6 proher za sebou. Joo jak to tak vidím, tak už nemá cenu hrát vůbec za němce. :) 

 

7 prohra  :biggrin:

No to je mazec. I arkáda je nehratelná. Gaijing to pěkně domrvil. To je paskvil co s tím teď je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S německým TDéčkem a nebo s prémiákem kořistným KV to jde docela dobře. Jiné jsem ani radši nehrál. Ono je dost problém to, že ruská děla jsou nepřesná. Už jen ta úsťová rychlost je dost poznat. Tam, kde němec střílí na 2 čárky, tak tam rusák na 4. Pohyblivý cíl pak trefuju s němcem na obrovské vzdálenosti a tolik metálů za zničení na velkou vzdálenost s rusem nedáš. Podle toho se musí také hrát a to většina hráčů vůbec nedělá. Je to stejné, jako kdysi dávno ve WoT. Rusáci musejí kontaktně a agresivně a němci zase v klídku snajpujou přes celou mapu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm tak to já musím říct,že pro mě byl víkend dost výživný a měl jsem skoro pořád výhru až jsem se divil jak to jde.Každopádně porážky taky byli a museli stát za to,že jsem si vyloženě neškrtnul.Máš pravdu pevnost je pakárna.Zvláště,když máme jen jeden respown u vody a oni dva tak je prohra zaručena.Objedou nás s obou stran a vyndají kdy si jen vzpomenou.Hodně hraju za rusy a kombinace IS2/1944 T44 T34/85 zis a ZSU 37 mě dává dost slušné losy- tím myslím,že nepotkávám Ferdinady ani Tiger II Henschel.Ten s věží Porsche jo,ale dá se se vklidu sundat.Jinak se to hemží hráči s Tigerem I a T345/85 a podobně. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týče německé munice- moje T-34 by mohla vyprávět jak jí na ránu umírá posádka, jak hoří či jinak efektně lítá do vzduchu. Dále jak jsou Pz III nesmrtelné, mají nezničitelnou munici, ruská munice se nedokáže vně německého tanku odrážet jako jiná.

Toliko včera v AB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...