Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Dneska jsem koupil Tigera II verze H a je to super. Ta věž vydrží mnohem víc než věž od Porscheho. Dostal jsem už kolikrát zásah ze 122mm děla a buď mi to neudělalo vůbec nic, nebo mi zničily akorát dělo (asi velké štěstí). Na velkých mapách je super párat enemáky na velkou vzdálenost, kdy oni se teprve na mě zaměřují. Celkem už jsem vychytal i náměr na velkou vzdálenost (nad 1 km) a je paráda na první zásah zničit takovou IS-2. Menší mapy jsou pro mě zlo. Tam jsou IS-2ky dost dobré + T-44. No momentálně je IV rank pro mě nejzábavnější.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ále jo :) , dneska na poprvý a za 5x násobek cca. 12tisíc expů , hurá JS1 je na světě :)

Tak se povedlo. Ovšem na kolikátý pokus. Naštěstí padla Karelie a tam sem se parádně vyřádil s T-44. Kdyby byl Kursk, Terek, Mozdog atd... Asi by to opět nevyšlo. Gratulace k IS-1 :) Já pádím na T-54 na kterou jsem ovšem hodně zvědavý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obě T54 jsu bezvadný, já už nemám co ruské a německé pozemní větve co zkoumat.Velmi příjemná je IS4 co vydrží je až s podivem.Jen ta kvalita hráču ta chýba :laugh: potkat na své straně pořád ty samé lidi třikrát za sebou už nepřekvapí.Zajímavé je,když se podívám na záznamy svých bitev už asi po 6x se mi střídá prohra a vítězství.To už mě oprav du napadají konspirační teorie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta hra je divná. Za rusáky vezmu SU-122P nebo T-54 a mám násobek hned, maximálně na třetí bitvu. Za němce můžu vzít cokoliv a násobek nedám ani po 10-ti bitvách. Tak jak je možné, že u mě je to tak a u jiného jinak? Rukama to být nemůže protože tohle není WoT a sám jeden toho moc nenadělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obě T54 jsu bezvadný, já už nemám co ruské a německé pozemní větve co zkoumat.Velmi příjemná je IS4 co vydrží je až s podivem.Jen ta kvalita hráču ta chýba :laugh: potkat na své straně pořád ty samé lidi třikrát za sebou už nepřekvapí.Zajímavé je,když se podívám na záznamy svých bitev už asi po 6x se mi střídá prohra a vítězství.To už mě oprav du napadají konspirační teorie.

Ty mi hlavně vysvětli proč neodpovídáš na moje láskyplné dopisy, které ti v garáži posílám pokaždé, když tě vidím ?! To se asi nezobrazuje a nebo nevím :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 105 ka Sherminátor 17 bitev... 32 kills a 70% win... když se to s ním člověk trochu naučí, tak to jde (hráno v realistic) ... a M6A1 je vyexpena... ten tank na papíře vypadá bytelně, ale v armor ukazateli je celej zelenej :-D a vpředu spustu prostřelitelných míst... někdo má již s ním zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 105 ka Sherminátor 17 bitev... 32 kills a 70% win... když se to s ním člověk trochu naučí, tak to jde (hráno v realistic) ... a M6A1 je vyexpena... ten tank na papíře vypadá bytelně, ale v armor ukazateli je celej zelenej :-D a vpředu spustu prostřelitelných míst... někdo má již s ním zkušenost?

Podle toho co jsem o M6A1 slyšel a viděl, tak bych se tomu tanku vyhnul velkým obloukem.  :biggrin: Ale co bych to potom byl za testera že?  :biggrin: Nejhorší na tom tanku je ten sklopený pancíř (podobně to má i Ferdinand) ten je totiž hodně slabý a za ním je pak uskladněná munice. Co jsem tak koukal na youtube, hodně na to ten tank trpí. Jinak je to obrovská škaredá krabice  :biggrin:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mě s tím reálným slunečním svitem ale pěkně štvou!!!

Když se válčilo bez zabírání bodů, tak to ještě šlo ale teď je to katastrofa.

Jakmile naskočí bitva a máme slunce proti bázi, tak je to za pár minut prohrané. Není vidět lautr nic ale enemáci nás mají jak pod mikroskopem.

Simulace je sice hezká věc ale reálná válka by asi nikoho nebavila, tak by mohli taky trochu uvažovat a některé věci doladit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba vypnout slunce... :-D ano to zní dost arkádově :thumbsup::laugh:

Sorry, ale to není vůbec vtipné. To slunce je i v arkádě a je tak silné, že nejsou vidět ani ty značky, které v simulátoru nejsou. O simulátor se stejně nejedná ale je to hra s prvky reality, takže by se mělo v první řadě hrát a prvek reality, který hraní znemožňuje by se tam ani neměl objevit. Proč tam nedají bitvy v noci a nebo za sněhové bouře a mlhy a silného deště?! Předpokládám, že proto, že by to nikdo nehrál, jak se už stalo v letadlech, kde se hráči ze hry hned odpojovali, když tam byla tma a déšť. Bylo to totiž velice zábavné poletovat, nic nevidět a ztěžka najít letiště a přistát. Takže tvé veliké pobavení je dost mimo ale to tak u lidí, kteří nevědí nic o problému bývá. :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...