Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Co sjem viděl záznamy, tak se mi nelíbí ta obrovská členitost map, nejsou tam žádné relativní pláně, je krávovina, aby TD vedlo kontaktní boj na 100m, na to není stavěné. Navíc ty tankové boje na tak malou vzdálenost se mi opravdu nelíbí. Žádný sniper moc, na WoT mám rád, že jakožto TD můžeš sundat nepřítele na stovky metrů, aniž bys byl spotnutý, to s emi zdá, že u tohoto moc nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to bych ani nechtěl protože to záměrně na full nemám. Jen to ruší od hraní....samý kouř a tak. Nic nevidím pak. :biggrin:

a co potom s toho litani mas když mas vypnuty koure a ruzny efekty???to paK preci není ono ne???ja sem teda velmi rad ze to muzu mastit na full detail je to totiž něco uplne uzasneho ty efekty a ta grafika vseobecne,,,,takovej pohled ze 2-3 km,,,na zem je fakt ulet na ty nej detaily :sweat: a ty masiny jak sou naaaadherne vymodelovany,,,hmm :tongue:,,,,je me te lito jestli to hrajes na nižší detaily,,,a ted si vzpominam netvrdil si me tudle ze to uz nehrajes protože mas neakej blize nespecifikovanej problém s joystikem :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co potom s toho litani mas když mas vypnuty koure a ruzny efekty???to paK preci není ono ne???ja sem teda velmi rad ze to muzu mastit na full detail je to totiž něco uplne uzasneho ty efekty a ta grafika vseobecne,,,,takovej pohled ze 2-3 km,,,na zem je fakt ulet na ty nej detaily :sweat: a ty masiny jak sou naaaadherne vymodelovany,,,hmm :tongue:,,,,je me te lito jestli to hrajes na nižší detaily,,,a ted si vzpominam netvrdil si me tudle ze to uz nehrajes protože mas neakej blize nespecifikovanej problém s joystikem :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  

Jenže já psal o WoT a né o WT..... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co má z toho lítání? Třeba to, že něco bombarduje, sestřeluje, kroutí dogfighty, s řevem se spouští na enemáka z převýšení atd...? Když budu chtít jen obdivovat grafiku, tak to ani nemusím do bitvy, můžu si dát cvičnej let a jen si tak lítat a kochat se grafikou bez toho, že bych riskoval, že mi to kochání bude chtít někdo zkazit nějakým bojem ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

A co má z toho lítání? Třeba to, že něco bombarduje, sestřeluje, kroutí dogfighty, s řevem se spouští na enemáka z převýšení atd...? Když budu chtít jen obdivovat grafiku, tak to ani nemusím do bitvy, můžu si dát cvičnej let a jen si tak lítat a kochat se grafikou bez toho, že bych riskoval, že mi to kochání bude chtít někdo zkazit nějakým bojem ;-)

Máš naprostou pravdu protože v bitvě nemám čas na nic koukat, tam je prostě frmol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co sjem viděl záznamy, tak se mi nelíbí ta obrovská členitost map, nejsou tam žádné relativní pláně, je krávovina, aby TD vedlo kontaktní boj na 100m, na to není stavěné. Navíc ty tankové boje na tak malou vzdálenost se mi opravdu nelíbí. Žádný sniper moc, na WoT mám rád, že jakožto TD můžeš sundat nepřítele na stovky metrů, aniž bys byl spotnutý, to s emi zdá, že u tohoto moc nebude...

 

Mapy budou 30 x 30 až 35 x 35 km.... (50 x 50 km má být strop)... Spawnpointy mají být od sebe cca 2 km dle druhu mapy.... Žádný spoting systém (tedy co je vidět je vidět a žádné zjevování či mizení techniky v liduprázdné ulici)... Pochybuji, že za této konstelace se to zvrhne v kontaktní boj na pár desítek metrů....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co sjem viděl záznamy, tak se mi nelíbí ta obrovská členitost map, nejsou tam žádné relativní pláně, je krávovina, aby TD vedlo kontaktní boj na 100m, na to není stavěné. Navíc ty tankové boje na tak malou vzdálenost se mi opravdu nelíbí. Žádný sniper moc, na WoT mám rád, že jakožto TD můžeš sundat nepřítele na stovky metrů, aniž bys byl spotnutý, to s emi zdá, že u tohoto moc nebude...

 

Stovky metrů? Kampingovka, Prochorovka, vpravo na Westfieldu a pak ještě zelená u Siegfriedovky a pouště. Zbytek tak max 200-250 metrů a to musíš vyjet na jevyšší krtinu v okolí, kde tě každej spotně (přeháním, ale mrkni se někdy na tozměry těch map a odkud kam můžeš střílet)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve WoT (krome strelby z artyn) nemuzes videt a strelit target na vic jak 500 metru :) nepochybuju o tom, ze ve WT to budou mnohem vetsi vzdalenosti. co se tyce clenitosti tech map, v tech videich byl videt urcite jen zlomek z map, co nakonec budou ve hre, nemluve o tom, ze mapy v historickych bitvach by mely mit predpokladam urcitou historickou vernost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to mě  překvapilo, protože se v tom článk píše o 30 pozemních cílech v HB , ale ten "achivement" píše 60/60?

 

Jinak splněno a to hlavně díky AHB s BDT

Máš tam napsáno "Multiplier (tedy násobitel) HB x2"... Tedy každý zničený cíl v HB se počítal jako dva.... Takže jich opravdu bylo jen třicet v HB... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jako každej den musíš jak magor dělat další a další ukoly ? Tak to ať si nechaj , už mně to nezajíma dokud to nevyjde , ale dík za info .

To je právě dobře :-) kdyby to hrál každej magor a potom roztruboval všude na forech, nějaké blbosti... ;-) takhle to budou mít lidi co mají zájem (opravdový) a baví je to :-) (já spíš nemám čas) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do příchodu misí se mi lítalo docela dobře, ale teď mě to tak akorát se*e. Do enemáckýho spitfira sem nahulil z BF-109 celej zásobník, zapálil ho a stejně mi to nepřipsalo kill. Pak prolítnu kolem enemáka, trefím ho dvěma ránama do ocasu a ejhle kill je doma :confused:

 

Házím bobek, tohle nemá cenu.

 

Blbý na tomhle systému je třeba to že mě letadýlka vlastně vůbec nezajímaj, ty mám jen jako okrajovou záležitost, ale sem nucenej s těma ludrama lítat, abych se dostal do tanků který mě naopak zajímaj hodně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je právě dobře :-) kdyby to hrál každej magor a potom roztruboval všude na forech, nějaké blbosti... ;-) takhle to budou mít lidi co mají zájem (opravdový) a baví je to :-) (já spíš nemám čas) :-)

 

Tak já ten čas mám ccca od 20 do 24 pak jdu spinkat, ale včera jsem to po dlouhé době zhnuseně vypnul, protože to nebyla zábava, ale opruz.

Snad tam dneska bude nějakej inteligentní event pro tanky, třeba přežít celou bitvu a budeme nahánět stíhačky nekde v rohu mapy v 10 000m

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozhodně se na tanky ve WT dost těším. každý den plnim mise a doufám, že to pak bude stát za to.

gameplaye vypadaly docela slušně, ještě aby vývojáři udělali skvělou hratelnost a aby hra jen tak neomrzela, i po dosáhnutí cílových vozidel :)

jen mi v těch stromě zařadily ty T-54, se kterými jsem počítal s příchodem US vozidly, ale ono to i beztak může být asi jedno, protože na 17. lvl (kde si osobně myslím, že by mohli t-54 začínat) se jen tak někdo nedostane :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...