Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Takže ty jdeš do obchodu a kupuješ třeba boty jen podle obrázku a to ti stačí, mě ne i kdyby stály 1 korunu.

aha, priklad ze zivota ala kanar. ja tady nikde nepsal, ze si ten balicek budu kupovat, to zaprvy. zadruhy, ty si treba nekupujes vstupenku do kina na film, ktery jsi jeste nevidel? zatreti, cela moje pointa byla v tom, ze si muzou prodavat co chteji za kolik chteji, vitej v kapitalismu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mimochodem timhle imho dal Gaijin docela dobre najevo, ze tanky v tyhle hre budou mit trochu jinou vahu nez ta hromada zbytecny techniky ve WoT, kde realnej tank ma stejnou vahu jak blueprint a dalsi vyexpeny vozidlo v garazi je jedno velky nic, jen dalsi tank z rady. bohuzel jsme tady na WoT foru a tak vsichni budou mektat jak si muzou dovolit za par goldu a dva tanky chtit tolik penez

 

O cem to mluvis? Co to ma vubec spolecneho s WoT mne osobne neni jasny treba mi to vysvetlis, co? Takze kdyz nekdo bude chtit za svuj nedodelany vyrobek, ktery ani neni zverejneny krom jednoho videa a par obrazku hromadu penez tak to svedci o kvalite. Aha, ok, hodne stesti v zivote a tak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O cem to mluvis? Co to ma vubec spolecneho s WoT mne osobne neni jasny treba mi to vysvetlis, co? Takze kdyz nekdo bude chtit za svuj nedodelany vyrobek, ktery ani neni zverejneny krom jednoho videa a par obrazku hromadu penez tak to svedci o kvalite. Aha, ok, hodne stesti v zivote a tak. 

já být tebou, tak si to prostě nekoupím !!!!! :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O cem to mluvis? Co to ma vubec spolecneho s WoT mne osobne neni jasny treba mi to vysvetlis, co? Takze kdyz nekdo bude chtit za svuj nedodelany vyrobek, ktery ani neni zverejneny krom jednoho videa a par obrazku hromadu penez tak to svedci o kvalite. Aha, ok, hodne stesti v zivote a tak. 

no, klidne si mysli, jak je to nedodelany, jak je to nekvalitni sunt nebo co vlastne chces, ale nevim komu to tady cpes. tvoje jedina moznost je bud si to koupit nebo ne, nebo tady o tom krakat jak babka na trhu, ktera zjistila ze tamhle na rohu maj drazsi jogurty nez jinde. jo pockej, oni se vlastne nikdy nedelali predobjednavky spousty ruznych her, ktery si lidi kupovali za nehorazny prachy, aniz by krome traileru a reklam dopredu vedeli jaky to bude, a pak zjistili ze je to sranec. gaijin s tim prisel dneska jako prvni! sakra to jsou zpravy clovece

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, klidne si mysli, jak je to nedodelany, jak je to nekvalitni sunt nebo co vlastne chces, ale nevim komu to tady cpes. tvoje jedina moznost je bud si to koupit nebo ne, nebo tady o tom krakat jak babka na trhu, ktera zjistila ze tamhle na rohu maj drazsi jogurty nez jinde. jo pockej, oni se vlastne nikdy nedelali predobjednavky spousty ruznych her, ktery si lidi kupovali za nehorazny prachy, aniz by krome traileru a reklam dopredu vedeli jaky to bude, a pak zjistili ze je to sranec. gaijin s tim prisel dneska jako prvni! sakra to jsou zpravy clovece

Muzes mi vysvetlit proc bych mel platit 100 EURO za to, ze nekomu budu testovat jejich free2play hru, kterou si pak kazdy stahne zadarmo az to bude v beznym provozu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ze im ide LEN o prachy to je samozrejmost. v dnesnej dobe ked su ludia schopny vysolit peniaze za virtualny tank, by bol hriech pre takuto firmu, to ludom neumoznit :-) tu sa nam skor naskytne otazka ci hru a komunitu budu brat vyvojari vazne alebo im zachutia peniaze a vznikne znich dalsie WG.

zatial ma hra velky potencial, zial sa bojim aby za rok- dva z toho nevzniklo dalsie wotko, vacsina online hier sa k tomu casom zvrhne. drzim palce vyvojarom aby udrzali kvalitu hry co najdlhsie. 

PS: nezabudajte, ze je to platena hra a vzdy budu mat vyhodu platiaci hraci. ak by to tak nebolo nikto by neplatil a hra by nemohla existovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzes mi vysvetlit proc bych mel platit 100 EURO za to, ze nekomu budu testovat jejich free2play hru, kterou si pak kazdy stahne zadarmo az to bude v beznym provozu?

proc bych mel mit potrebu nejakymu neznamymu typkovi na internetu vysvetlovat, aby si neco koupil? to je nejaky vtip? me je uplne jedno co si budes delat se svyma penezma, to ti tu povidam od zacatku. ale je videt ze ti tech 100 euro lezi fakt v zaludku, kdyz si to nechces koupit, nemas evidentne zajem zucastit se beta testu, jen nadavas na to, ze si nekdo dovolil neco prodavat za relativne vysokou castku. zly gaijin, velice zly. hlavne z toho nemej nocni mury

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že to lidi berou jako takový sponzorský dar. Věří tomu a chtějí aby se to zdárně dokočilo. Bez peněz to nejde. Přijde mi to férovější, než valit prachy do WoT, kde už všichni víme, že to nemá žádný efekt a že si koupímě něco, co ztratí hodnotu během měsíce. Tady ještě nevíme sice nic ale můžeme tomu věřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč se tady vlasně dohadujete o ptákovinách ?

Kdo che koupí, kdo nechce platit tak si počká.

Já třeba nekoupím ,proč ?

Za 1 ) hlavní tahák hry jsou pro mě éra, tanky jen okrajovka.

Za 2) když už tak by to musely být jiné stroje, nejsem příznivcem kořistních strojů u letadel a s tanky to mám tak nějak stejně.

Je tedy pravdou že ukořistěná pozemní technika se nasazovaa zpět do akce nejspíš častěji a ve větším množství než éra, ale stejně. To je ovšem můj pohled na věc a nevidím důvod proč odsuzovat ty kterým se neche čekat .

A hlavně, oni si nekupují žádnou možnost někomu zadarmo testovat free hru jak tu hloupě padlo, ale kupují si tank do hry který jim zůstane a s kterým budou pak hrát i po otevření hry. To že s tím můžou do uzavřené bety je jen bonus navíc.

No a jestli je to drahé ? Mám sem napsat  na co mě ročně příjdou RC vrtulníky ? :biggrin:  A je to taky jen koníček, někoho baví honit vrťase po nebi ,jiného tank na monitoru. Kdo chce a může tak platí, kdo ne tak má jiné možnosti jak se pobavit.

Je zbytečné se kvůli tomu dohadovat. :cool:

 

Ups. kořistní je tam jen ten ,,šemík "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ahojte, tu zosumarizujem informácie z rôznych zdrojov ohľadom výberu do CBT ako niečo nájdem, kľudne ma doplňte, bude sa priebežne upravovať až sa niečo zmení.(doplňte ma len ak sa niečo zmení a nie je to tu, diskusiu do náležitých topicov)

 

Prebieha prvá vlna pozvánok. Každý deň budú rozoslané pozvánky až kým sa nezačne open beta. Výber je náhodný, ak dostanete pozvánku, nasledujte pokyny - bude potreba dokladu s fotografiou-občiansky, pas, vodičský a podpísanie NDA (utajenie informácií). Zverejnenie, že ste dostali pozvánku je proti pravidlám.

 

Druhá vlna sa začne behom decembra, kedy budú do hry pustení aj majitelia balíčkov. Pri nej už nebude treba doklady a NDA už nebude podpisovaná, ale vo forme zaškrtávacieho políčka. Informácie vyzbierané od hráčov v prvej vlne budú následne zničené.

 

V prvej vlne sú len hráči, ktorí splnili misie veliteľstva pozemných síl. Ten kto nesplnil misiu ani jednu do prvej vlny pozvaný nebude. Každá splnená misia veliteľstva pozemných síl vám dá jednu šancu dostať sa do CBT. Teda človek, ktorý splnil 20 misií má 5x takú šancu ako človek, ktorý ich splnil len 4. (Predstavte si žreby, čím viac máte žrebov v osudí, tým je vaša šanca väčšia, ale aj keď máte všetky žreby, ktoré bolo možné získať, stále je tam okrem nich niekoľko stotisícov ďalších)

 

Pokiaľ ste si zakúpili balíček, stále môžte byť vybraní do prvej vlny.

 

Ak ste pozvánku dostali, ale nevonia vám zasielanie svojich informácií, o pozvánku neprídete, stačí, že odpíšete, že chcete počkať so vstupom do CBT až do druhej vlny.

 

Zdroj: http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/83150-pozv%C3%A1nky-do-cbt-info/&do=findComment&comment=1512799

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud hráč plnil mise a byl vylosován do první vlny testování a chce se jí zúčastnit, tak musí zaslat kopii občanky, řidičáku či pasu nebo má možnost zaslat mail, že se chce do testu připojit až s druhou vlnou, spolu s těmi co zakoupili nějaký balíček, a tam už stačí jen zaškrtnout že souhlasí s podmínkami (NDA).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...