Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

 

...

 

konečně po dlouhé době užitečné info :) jinak vydání hry má být s příchodem PS4 a pozemních jednotek, osobně se nemohu dočkat. Škoda, že nezveřejnili bitvy z historických či full realistických bitev, na které se těším nejvíc (gameplaye z arkádovek nevypadají špatně, ale je tam pár věcí, co by mi trochu vadili,... proto raději zůstanu u WoT, když bych si chtěl zahrát arkádu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konečně po dlouhé době užitečné info :) jinak vydání hry má být s příchodem PS4 a pozemních jednotek, osobně se nemohu dočkat. Škoda, že nezveřejnili bitvy z historických či full realistických bitev, na které se těším nejvíc (gameplaye z arkádovek nevypadají špatně, ale je tam pár věcí, co by mi trochu vadili,... proto raději zůstanu u WoT, když bych si chtěl zahrát arkádu)

Skus čítat FRB zatial nebude mod :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to velmi nadějně, snad tedy půjde samostatně hrát tanky a samostatně zůstanou letadla. Ta kombinace obojího se mi zdá velmi ošemetná, zvláště v případě že s výzbrojí AA to bude na začátku všelijaké. Ono aby se člověk soustředil na boj s tanky a mezitím mu spadla na hlavu 500 kg bomba nemusí být zrovna příjemné na hraní. A všechno to vybalancovat, aby to bylo pro všechny hratelné a zábavné nebude jednoduché.

Je to ale hlavně konečně konkurence pro WOT a třeba se WG konečně probere a místo nesmyslů v podobě dalších a dalších křápů co přidávají do hry, začnou řešit podstatné věci. :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...snad tedy půjde samostatně hrát tanky a samostatně zůstanou letadla. Ta kombinace obojího se mi zdá velmi ošemetná...

 

Skor sa priklanam k tomu nech sa to ladi spolocne hned, ako to ladit 2x.

 

Lietadielka tu su, tanciky su tu tiez litadiela a tanciky tu nikto poriadne nemal. Nevidim vyznam to rozdelovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm .. grafika je bozi, to prostredi vypada o dost realneji nez ve WOT.. ale WG ten grafickej naskok do pul roku vyznamne stahne..

jako absolutne nejvetsi plus vidim absenci pitomych obrysu.. 

na druhou stranu mod garazova bitva mi nesedi.. mit 4-5 pokusu v jedny bitve nebo jeden.. imho to kazi atmosferu a nesedi mi to ani na WT letadlech, nejsou to takovy nervy jak u WOT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm .. grafika je bozi, to prostredi vypada o dost realneji nez ve WOT.. ale WG ten grafickej naskok do pul roku vyznamne stahne..

jako absolutne nejvetsi plus vidim absenci pitomych obrysu.. 

na druhou stranu mod garazova bitva mi nesedi.. mit 4-5 pokusu v jedny bitve nebo jeden.. imho to kazi atmosferu a nesedi mi to ani na WT letadlech, nejsou to takovy nervy jak u WOT

V HB a FRB máš k dispozici jen jedno letadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V HB a FRB máš k dispozici jen jedno letadlo

njn ja sem letec jak Rampa McQuak ... totalni lama.. potrebuju arkadu... FRB je pro me uplne mimo - nechci hrat simulator. HB sem parkrat zkusil ale to me taky nebavilo...nekam par minut letet, pak me nekdo vykosi aniz bych si poradne vystrelil. Ve WT sem hral jen arkadu, ale to me prestalo bavit..

S tankama muzou byt historicke bitvy OK, uvidime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn ja sem letec jak Rampa McQuak ... totalni lama.. potrebuju arkadu... FRB je pro me uplne mimo - nechci hrat simulator. HB sem parkrat zkusil ale to me taky nebavilo...nekam par minut letet, pak me nekdo vykosi aniz bych si poradne vystrelil. Ve WT sem hral jen arkadu, ale to me prestalo bavit..

S tankama muzou byt historicke bitvy OK, uvidime.

je pravda ze treba v HB letis delsi dobu k cili, a obcas to jsou i trochu takticky sachy, zvlast kdyz se sejdou hraci co toho nepriteli moc nedarujou. ale ve vetsine pripadu bitvy konci tak po 15ti 20ti minutach, myslim ze je to dany hlavne tim, ze lidi nemaji trpelivost na delsi boje.. ten cas straveny ve vzduchu je hlavne diky velikosti map, coz ani jinak udelat neslo. chapu ze nekoho tohle bavit nemusi, kdyz treba hru bere jen jako oddechovku, ale myslim ze si na to da celkem rychle zvyknout a pak to zacne bavit, hra taky v HB hrace za straveny cas dostatecne odmenuje. pro me osobne je to trochu oddech napriklad od toho chaosu v randomu ve WoT, kde jsi vlastne porad v akci, tak v HB si casto jen tak pohodove letis, kdyz to reknu blbe :) jinak pokud jsi nezkusil, ve WT je jeste nekolik dalsich moznosti, napriklad custom mise nebo ruzny historicky a dynamicky kampane, ktery muzes hrat jak sam tak zalozit hru treba s kamosema. coz me jednu chvili taky bavilo a bral jsem to jako takovej malej trenink jak s cim litat

 

na historicky bitvy tanku se tesim nehorazne, kdyz panstvo z WG je nebylo za vic jak dva roky schopny pridat do WoT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn ja sem letec jak Rampa McQuak ... totalni lama.. potrebuju arkadu... FRB je pro me uplne mimo - nechci hrat simulator. HB sem parkrat zkusil ale to me taky nebavilo...nekam par minut letet, pak me nekdo vykosi aniz bych si poradne vystrelil. Ve WT sem hral jen arkadu, ale to me prestalo bavit..

S tankama muzou byt historicke bitvy OK, uvidime.

 

 

V tom případě nebude pro tebe ani pozemní technika ve WT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako proč? Tys už to hrál a víš, jak se to hraje a pro koho to je a není? Já myslel, že ještě není ani Closed Beta, počkal bych si tedy až to vyjde, než začneme vynášet soudy, kdo by to měl a neměl hrát ;-)

 

No vzhledem, že ho historická v letadlech nebavila kvůli “dlouhým“ přeletům, tak asi ho nebudou ani bavit tanky. Samo, že se neví, jak to bude vypadat, ale je dost pravděpodobné, že mapy budou v historické podstatně větší než v arkádě stejně jako v letadlech....tudíž bude “dlouhé“ pojíždění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vzhledem, že ho historická v letadlech nebavila kvůli “dlouhým“ přeletům, tak asi ho nebudou ani bavit tanky. Samo, že se neví, jak to bude vypadat, ale je dost pravděpodobné, že mapy budou v historické podstatně větší než v arkádě stejně jako v letadlech....tudíž bude “dlouhé“ pojíždění.

dlouhe pojizdeni mi prijde zabavnejsi nez dlouhy politani.. musis ridit, resit teren atp.. v letadle mi ty presuny prijdou nudnejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se z toho nezblázněte! Byla to jen legrace na téma vyšší složitosti ovládání. :biggrin:

 

Nikdo z toho neblázní a jak vidno (z toho co teď napsal Milano), tak to o ovládání nebylo, ale děkujeme za "vysvětlení" :-D

 

Ad tanky a dlouhé pojíždění - já bych fakt počkal na to, jak to bude vypadat, bavíme se tu o něčem, co jsme zatím viděli jen na pár screenech a videích a ač to vypadá dobře, tak to zatím nikdo z nás nehrál, tak nemá smysl předem říkat, kdo se u toho bude nudit a kdo bavit. Srovnávat už zase letadla a tanky mi opravdu nepřijde moc šťastný :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On se z toho vymlová, původně to bylo určitě jen takové popíchnutí jak jsem to pospal a teď z toho dělá logický závěr. Já bych mu nevěřil :biggrin: . Ale co tam potom! Vypadá to nádherně a pokud to v HB nebude jen taková přiblblá střílečka ale bude tam nějaká ta balistika a tím pádem při zaměřování potřeba určení vzdálenosti cíle, tak to bude papačka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo z toho neblázní a jak vidno (z toho co teď napsal Milano), tak to o ovládání nebylo, ale děkujeme za "vysvětlení" :-D

 

Ad tanky a dlouhé pojíždění - já bych fakt počkal na to, jak to bude vypadat, bavíme se tu o něčem, co jsme zatím viděli jen na pár screenech a videích a ač to vypadá dobře, tak to zatím nikdo z nás nehrál, tak nemá smysl předem říkat, kdo se u toho bude nudit a kdo bavit. Srovnávat už zase letadla a tanky mi opravdu nepřijde moc šťastný :-D

proc ne ? prestoze letadlo a tank fungujou na dost jinym principu, tak naopak hry WT a WOT fungujou na hodne podobnym.. srovnani se nabizi.

Me vlastne prekvapilo ze prestoze sem mel vzdycky letadla nesrovnatelne radsi nez tanky a hodne sem lepil modely atp tak me WT nechytlo a na WOT mam pres 20k bitev.. 

A resit tanky od Gaijinu se uz taky docela da, ty videa jsou pomerne hodne vypovidajici.. a minimalne v arkade ty mapy nebudou rozmerove o moc vetsi nez ve WOT.

Minimalne sem rad ze WG bude nekdo tlacit...konkurence je vzdy ku prospechu uzivatele. Vsak uvidite jak rychle WG ted posunou grafiku... A at dopadne fight WG versus Gaijin jakkoliv, stejne z toho budou nejvic tezit hraci.. a ja budu mastit ty lepsi tanky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A resit tanky od Gaijinu se uz taky docela da, ty videa jsou pomerne hodne vypovidajici.. a minimalne v arkade ty mapy nebudou rozmerove o moc vetsi nez ve WOT

ja bych si jejich vypovidaci hodnotou nebyl zase tak jistej. nevim to jiste, ale predpokladam, ze se tanky budou jeste dost menit. z tech videi se daji posoudit mozna tak zvuky, grafika, design map a podobny vice mene nepodstatny veci. proto me trochu stvou vsichni ti chytraci, co vsude na forech (jak tady tak na oficialnich) vynasi vselijaky definitivni soudy o tom, jaka ta hra bude a jestli bude lepsi nebo horsi nez WoT. uz na ne ani nereaguju... do doby nez to vydaji v hratelny podobe tak nikdo nevi skoro nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych si jejich vypovidaci hodnotou nebyl zase tak jistej. nevim to jiste, ale predpokladam, ze se tanky budou jeste dost menit. z tech videi se daji posoudit mozna tak zvuky, grafika, design map a podobny vice mene nepodstatny veci. proto me trochu stvou vsichni ti chytraci, co vsude na forech (jak tady tak na oficialnich) vynasi vselijaky definitivni soudy o tom, jaka ta hra bude a jestli bude lepsi nebo horsi nez WoT. uz na ne ani nereaguju... do doby nez to vydaji v hratelny podobe tak nikdo nevi skoro nic.

tjn, dokud si neodjedes minimalne par desitek bitev tak to stejne neposoudis.. WT me taky prestalo bavit po nejakych 100 bitvach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na historicky bitvy tanku se tesim nehorazne, kdyz panstvo z WG je nebylo za vic jak dva roky schopny pridat do WoT

Sice na mě určitě zase někdo plivne jedovatou slinu, že špiním Wot, ale tak mě nedávno napadlo, že WG ani HB udělat nemohlo, ptz by se v plný nahotě ukázalo, jak si německá technika proti spojencům ve Wot v globálu stojí. Za Němce by asi moc lidí hrát nechtělo a nakonec by byl se sestavením bitvy asi problém :smile:​ Jsem zvědav jak to vybalancujou tady, aby zase pro změnu všichni nechtěli hrát za Němce. Ledaže by hrálo 30 ruských vs. 15 německých, např :biggrin: Přece jen je to zase jenom hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen doufám, že opraví ten bug, kdy se Stug po soudovým výkrutu převalí na záda a nedokončí ho, no prostě špatnej FM.

Na to že to má za měsíc vyjít, tak jsem zvědav kdy to opraví ala opravy WT letadel.

 

Doufám, že ve hře bude fungovat maskování a možnost vybudovat okop pro tank  stejně jako, že velitel může vystrčit hlavu a čučet dalekohledem (HB).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...