Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

A co je ještě horší, každej se bude pindit při krajích mapy, aby měl alespoň jednu stranu chráněnou (to jsem pochopil z jedné bitvy...

 

 

Pochybuju, v SB eventech bez ikon naprostá většina hráčů jezdila středem, a využívala ještě méně mapy než v normál SB...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po pár bitvách měním názor... asi to bude spíše výhoda pro lepší hráče a nevýhoda pro dementy... nicméně si zvykám a vše je takové neurovnalé a divoké... šel bych i do simu, ale nevím jaký tam je bonus k exp oproti real (na liony se neptám, to je odpadové zboží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že je to dost chaotické, když smíchali národy v bitvách, ale na to se dá snad zvyknout. Co mne osobně štve, že není ukazatel směru, odkud jsem dostal zásah ;-(

 

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk

mno včera jsem hrál za osu proti spojencům... Takže to zase tak hrozné nebylo... jinak musíš sledovat záblesk po výstřelu... jako uvidět na tu dálku siluetu věže moc dobře nelze... pokud není člověk kouzelník... de facto ten kdo jede po planině dává protivníkovi 2-3 výstřely zdarma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si začínám pochrochtávat... někdy je to opruz... ale dost často to ujede a jsem ku 5+ až osum killů... a to hraju pořád stejně ty svý cca trasy... akorát nevidím značky... jako paráda... ale občas saze bouchnou... třeba naposled 4 zásahy z KT do T44 a nic... na deset metrů... ale to se vsákne... stejně byla prohra jistá :-D i Bombardování má své kouzlo... je to zajímavější... kdo je kdo apod... rozhodně asi brzky soudit, ale začíná se mi to líbit... výdělky v exp a lions asi stejné... akorát lions možná trochu ubylo... ale asi jen subjektivní pocit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neudělám. Nebaví mne taková hra. Zkoušel jsem to. Z mého pohledu je arkáda a RB horší než WoT.

ty jsi prostě jen moc konzervativní. já zas upřímně nechápu co za výhodu je hra bez ikonek, když ostatní herní mechaniky i v simulátoru zůstávaj nerealistický - efektivita munice, odolnost posádky. nemluvě o tom, že to co vidíš na monitoru NIKDY nebude tak detailní a realistický, jako to co vidíš v reálným životě. takže mi uniká pointa toho módu a taky toho, proč se SB hráči povyšujou nad ostatní. co kromě omezenýho HUD ještě simulátor oproti RB nabízí... počkej... nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jsi prostě jen moc konzervativní. já zas upřímně nechápu co za výhodu je hra bez ikonek, když ostatní herní mechaniky i v simulátoru zůstávaj nerealistický - efektivita munice, odolnost posádky. nemluvě o tom, že to co vidíš na monitoru NIKDY nebude tak detailní a realistický, jako to co vidíš v reálným životě. takže mi uniká pointa toho módu a taky toho, proč se SB hráči povyšujou nad ostatní. co kromě omezenýho HUD ještě simulátor oproti RB nabízí... počkej... nic.

Ale vždyť už jsem to psal několikrát. Nesnáším, když každý každého hned vidí a vidí také jeho pohyb. Líbilo by se mi, když bych já všechny viděl, to jo ale nelíbí se mi, že všichni vědí o mně, takže radši jsem, když nikdo nic nevidí :-D . To je celý můj pohled na věc. Bavím se tím, že se snažím schovávat a střílet ze zálohy. Ostatně, o tom byl snad každý boj, ne? Ale na tom nesejde. Prostě mám zábavu jedině takto a nijak jinak. Ostatní může být totálně nerealistické ale spoting chci mít reálný co nejvíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najdi deset rozdílů ?!?

 

Jezdím teď v AB SU-85M a vedle toho T-34-85 (ZIS-53)

SU_85_vs_T_34_85_ZIS_53.png

 

Jo, jedno je TD a jedno střeďák. Zaujala mě však ještě další věc...

U SUčka mám komplet vyzkoumanou palebnou sílu, T-34 je v totálním základu se základní municí, člověk by řekl, v této fázi úplně k ničemu.

Přesto kuwa musím do SUčka naládovat APCR, abych čelně něco prostřelil, kolikrát Tigerovi II z boku neprostřelím věž s tou APHE.

A milá T-34? Twl to sem nežral co to v tom základu je schopno probít. Zepředu, zboku je to úplně jedno  :-o

 

Tigra II jsem na 10m poslal do pekla čelně do věže kolem hlavně (vpravo), málem jsem dostal infarkt, když mě vyjel sežrat  :laugh:

Někdo mu tam vymyslel nějaký dvě dírky, přesně tam jsem instinktivně zamířil, musel rozkousat klávesnici  :cool:

 

Ale ten markantní rozdíl v průbojnosti fakt nepobírám. Někdo zapomněl tu tabulku po zkopírování upravit, to není možný  :dntknw:

 

P.S.: K čemu tam vlastně ty dírky jsou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...