Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Celé je to nějaké domrvené. Hráčů je připojených plus mínus jako obvykle ale dostat se do simulátoru je děsná čekačka a do simulace letadel to se nedočkáte. Rusáky asi poladili ale zase ode zdi ke zdi protože například IS-2 šla na ránu při každém zásahu a to i do toho čelního pancíře na velkou dálku. Do mantletu, do věže a prostě kamkoliv. Projel jsem opravy zdarma a vykašlal se na ni protože to byla čirá zoufalost. SU-100 na  tom byla ještě hůř. Samý Tiger II., co zásah, to konec a já ho neprostřelím ani na  20m nikam. Letadla asi nikdo nehraje a nebo nevím proč se nejde dostat do bitev. Americké mrcky v prvním ranku jedou proti StuGům a Pz4, takže totální opruz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ranku 1 z 12 ti bitev 3 výhry a hraji jen usa tanky... pomaličku si začínám myslet... že to hází i podle výkonosti (hází, nehází?) každopádně je to dost na nic... kdyby bylo 40% win tak ani neštěknu ale takhle... navíc když to člověk hraje po čase tak neví... ale díky předchozím úspěchům náležitě dostává po čuni :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ranku 1 z 12 ti bitev 3 výhry a hraji jen usa tanky... pomaličku si začínám myslet... že to hází i podle výkonosti (hází, nehází?) každopádně je to dost na nic... kdyby bylo 40% win tak ani neštěknu ale takhle... navíc když to člověk hraje po čase tak neví... ale díky předchozím úspěchům náležitě dostává po čuni :-D

Myslíš -li zda MM bere v úvahu úspěchy/neúspěchy hráče tak nejspíš ano.Cosi se o tom psalo před časem i na oficiálním foru ale mělo to snad být vázáno vždy na určitý stroj.Jak se ti s ním daří nebo nedaří.

Nedávno jsem tam vedl rozpravu s jedním trošku rejpalem ohledně Bf 110 .Podle něj jí lítám protože si potřebuju leštit ego na nováčcích na zálohách.Neřekl to takhle úplně přímo ale dosti jasně naznačil.

Já mu oponoval že zcela pravidelně bojuju proti dvojkám,velmi velmi často trojkám a i nějaká ta čtyřka se povede.Na to on vzal Befinu do bitvy a postl obrázek kde měl hafo lidí na chmelnicích.

Ovšem ten rozdíl mezi námi dvěma byl že zatímco on to vzal do bitvy cca 67 x ,přitom zdechnul cca 52 x a sundal cca 65 hráčů tak já mám se 110tkou něco kolem 965 vzletů ,cca 605 smrtí a necelé tři tisíce sestřelů.

Takže dost neporovnatelné výsledky,proto jeho to asi hází dolu a mě nahoru.

Tímto slohovým cvičením jsem chtěl podpořit svou doměnku že cosi jako osobní BR tedy nejspíš funguje. Z kompetentních se k tomu na ofiku nevyjádřil nikdo přesto že ten dotaz tam nepřímo padl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem svědkem různorodých systémů obsazování základen, 1, 2 a 3 bylo normál, teď to po dobití mizí, objeví se jiná, nebo ne, dokonce jsem byl v bitvě, kdy nebyla žádná, to bylo peklo, 95% tanků se mastilo na jednom fleku.

Co mě zaráží, že jsem o tom nikde moc nečetl, myslím že to už bylo i dříve, ale teď jsou to teda rozdíly jak hrom, třeba mé prokletí Polsko, jsem jel asi 5x za sebou, pokaždé v jiném režimu.

 

Nestěžuji si, spíš by mě zajímalo, jestli jsou ty režimy někde sepsané. Nevíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš -li zda MM bere v úvahu úspěchy/neúspěchy hráče tak nejspíš ano.Cosi se o tom psalo před časem i na oficiálním foru ale mělo to snad být vázáno vždy na určitý stroj.Jak se ti s ním daří nebo nedaří.

Nedávno jsem tam vedl rozpravu s jedním trošku rejpalem ohledně Bf 110 .Podle něj jí lítám protože si potřebuju leštit ego na nováčcích na zálohách.Neřekl to takhle úplně přímo ale dosti jasně naznačil.

Já mu oponoval že zcela pravidelně bojuju proti dvojkám,velmi velmi často trojkám a i nějaká ta čtyřka se povede.Na to on vzal Befinu do bitvy a postl obrázek kde měl hafo lidí na chmelnicích.

Ovšem ten rozdíl mezi námi dvěma byl že zatímco on to vzal do bitvy cca 67 x ,přitom zdechnul cca 52 x a sundal cca 65 hráčů tak já mám se 110tkou něco kolem 965 vzletů ,cca 605 smrtí a necelé tři tisíce sestřelů.

Takže dost neporovnatelné výsledky,proto jeho to asi hází dolu a mě nahoru.

Tímto slohovým cvičením jsem chtěl podpořit svou doměnku že cosi jako osobní BR tedy nejspíš funguje. Z kompetentních se k tomu na ofiku nevyjádřil nikdo přesto že ten dotaz tam nepřímo padl.

Něco na tom bude,protože jsem měl poslední dobou velmi výrazné úspěchy s IS2 model 1944 a dnes jsem měl dost zoufalé bitvy a navíc mě to házelo pěkně vysoko a to mám BR nasazený tak,že potkávám Tiger I a Tiger II Porsche.No zadařilo se a prohra šla s prohrou.Ale to je zatím jen slabý odvar co nás čeká o svátcích to bude mela :laugh: :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem svědkem různorodých systémů obsazování základen, 1, 2 a 3 bylo normál, teď to po dobití mizí, objeví se jiná, nebo ne, dokonce jsem byl v bitvě, kdy nebyla žádná, to bylo peklo, 95% tanků se mastilo na jednom fleku.

Co mě zaráží, že jsem o tom nikde moc nečetl, myslím že to už bylo i dříve, ale teď jsou to teda rozdíly jak hrom, třeba mé prokletí Polsko, jsem jel asi 5x za sebou, pokaždé v jiném režimu.

 

Nestěžuji si, spíš by mě zajímalo, jestli jsou ty režimy někde sepsané. Nevíte?

 

Ten mizící dobytý cap a objevující se nový je nový mód Breakthrough - Průlom. Je to popsáno v patchnotes. Proč se vygeneruje bitva bez capů netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nevíte proč za USA nemůžu zkoumat II tier? Všechny tanky v I mám vyzkoumané.

 

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk

Protože je to test a psali, že budou ty ranky otevírat postupně. Pouze testeři mají vždy odemčeno o rank výš. Je to proto aby se nestalo, že všichni budou mastit jen USA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty tanky to je mazec...amíci všude...s němci, proti ( RB) ....já s německou KV co jsme dříve trhal tanky dlouhou 75 na kusy mám problém tank zničit, samé jen zásahy.., ale co je vynikající je u US tanků ta deprese, jako ve wotku, jen koukat věží ....jen malá ústová rychlost kdy to lídá obloukem všelijak...tohle je ale rukama....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyto balíčky "usa"  byly s ru stránek stažené. Dnes jsem to četl na ofiko stránkách. teď už jen za ečka ...

za éčka si můžu klidně expit jiné národy... zase tak to nepospíchá... škoda, měl jsem být rychlejší :-) ale o nic nepřicházím... naopak jsem ušetřil a Gaijin o peníze přišel :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je celý topic o tom jak to udajně obejít...myslím nákup balíčku "starých třeba p-51 atd..." ale podle měn to bude napálené už nepamatuju si za kolik to bylo, mno mně funguje jen repeat posledních plateb tzn 2500 goldu za rubly, přes profil a pak podle návodu až 15k zlatých :D

http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/193592-zmena-cien-v-ruskom-e-obchode/

konkrétně na čtvrté stránce to je :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se tenhle patchmoc nelíbí :( , to míchání tanků v RB ( národy ) mně vyloženě s...

to jo... jakej je to pak rozdíl oproti AB... a zážitek je fuč... hlavně to vypadá divně vyrážet do boje s ruským soudruhem po boku apod. :-D když hraju za Němce... kde je ta realičnost, na kterou se celé wt stavělo od základů... máme balistiku atd... a nakonec se to podělá na takové hovadině... pokud je to dočasně tak ok... jinak je to opruz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...