Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Co se týče T-50, mají tam špatná data pancíře, či spíše je tam pancíř z prototypu, kdy však tank vážil 18 tun a vůbec nedosahoval uvedené rychlosti. Pro to, aby dosáhnul těch 50 km/h, mu museli ubrat pancíř, takže měl maximálně 37 mm, v rozsahu 12-37 mm. To už by nebyl problém pro protivníky si s ním poradit. Tož budem věřit, že zvítězí historická přesnost.

 

Jinak co se týče bojové hodnoty, byl to velmi pokrokový tank, měl velitelskou věžičku (u ruských strojů až o několik let později), tříčlennou věž (T-34 jen dvoučlennou, až se zavedením T-34-85 se rozšířila o jednoho člena) a standardní výbava radiostanicí (u ruských tanků nadstandard).

Pokud se nepletu, tak jeho osudem se stalo spíše to, že jej vyráběli v Leningradu, kde díky obklíčení nemohl být masově produkován.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po 14 dnech hraní wt se musím podělit o své dojmy. Podotýkám, že wot jsem od té doby nehrál (asi 2 hry, abych se ujistil, že fakt už ne)

Takže rozjel jsem němce asi skoro jako většina. Tigra jsem prostě musel mít. Ve wotku, ačkoliv na něj dost lidí nadávalo, jsem ho měl rád a dalo se s ním slušně zahrát. Jaké ale bylo mé rozčarování, když jsem ho konečně vytáhl na bojiště wt. Po výborných Pz IIIL a Pz IIIM je to strašná sprcha. A proč? Ten tank si prostě vyndá na ránu úplně vše, co na něj namíří. Pochopil bych, že po zásahu z IS2 jdu do kytek, to je OK. Ale abych ve 4 hrách po sobě vyletěl v jedné pikosekundě do luftu po čelní trefě z 85 mm laufu na T-34 nebo SU 85, to je trochu silné kafe i na mě. To jsem se ještě snažil úhlovat, marně. Ten tank jde do depozitu a jedu na panthera. Mrzí mě to, protože je to fakt můj oblíbenec. Mám o něm ledacos načtené a vím, co by měl zhruba vydržet, ale tady je to extrém. Jinak mě WT dost chytlo a už u něj asi zůstanu. Podotýkám, že jedu jen frb mód.

Nezapomeň,že Tiger I má prakticky ve všech směrech kolmý pancíř a kanony ráže 85 mm dokázali prostřelit i Panther na 1000 metrů věž skrz na skrz.Neviděl bych to tak tragicky,ale je fakt,že i mě se Tiger I hodně špatně expili moduly a pořád opravuju dělo a věž.To Tiger II a Panthery a TD jsou jiné kafe.Zvlášť u TD nebudeš zklamaný. :laugh: :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezapomeň,že Tiger I má prakticky ve všech směrech kolmý pancíř a kanony ráže 85 mm dokázali prostřelit i Panther na 1000 metrů věž skrz na skrz.Neviděl bych to tak tragicky,ale je fakt,že i mě se Tiger I hodně špatně expili moduly a pořád opravuju dělo a věž.To Tiger II a Panthery a TD jsou jiné kafe.Zvlášť u TD nebudeš zklamaný. :laugh: :laugh:

Já netvrdím, že jej nemají prostřelit. Viděl jsem hafo fotek prostříleného tigra i do čela. Mě pouze přijde nereálná ta okamžitá exploze munice po průstřelu čelního pancíře. Pokud vím, tak tigr má munici až pod věží a to v oddělených boxech. Co jsem se různě dočetl, tak neopravitelné ztráty tigrů v boji byly cca 25%. Kolik z těch 25% lehlo na 1 výstřel od T-34 / 85 asi nikdo nezjistí, ale určitě ne všichni. Tzn. aspoň 3 ze 4 prvních zásahů by ten tank měl ustát, byť s poškozením. Jestli se pletu, nebo máte s ním jinou zkušenost, tak mě opravte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednou to jde jednou ne, cik cak ob bitvu... mno přešel sem z panthy na tigera mno a to sem neměl dělat... :-D ten tank může nastupovat maximálně proti kvčkům :-D dám 10 free bitev a pojedu za něco jiného :-) není špatný, ale je to taková krabice... panther mi přijde dvakrát lepší, už jenom kvůli spawnu a možnosti artilerky...

Je to bug, v patchi některým strojům odebírali artylerii a tohle je výsledek........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně vpředu je obrovský kus železa - převodovka a tu prostřelit poté, co se prostřelil přední pancíř asi nezvládlo žádné dělo.

 

Teda tento systém je fakt o nervy. V mém týmu 3 x Kingtiger + 2 x letadlo a u enemáků 2 x T-44, jeden těžák a 2 letadla. Absolutně bez šance!!! 2 x resp pro medka = výhra pro ně bez práce. T-44 musím registrovat na velkou dálku, což jde jen na jedné mapě protože nejde spoléhat na to, že ji dám na ránu a jakmile přijede blíž, tak jsem v řiti protože se nestíhám točit ani celým tankem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče T-50, mají tam špatná data pancíře, či spíše je tam pancíř z prototypu, kdy však tank vážil 18 tun a vůbec nedosahoval uvedené rychlosti. Pro to, aby dosáhnul těch 50 km/h, mu museli ubrat pancíř, takže měl maximálně 37 mm, v rozsahu 12-37 mm. To už by nebyl problém pro protivníky si s ním poradit. Tož budem věřit, že zvítězí historická přesnost.

 

Jinak co se týče bojové hodnoty, byl to velmi pokrokový tank, měl velitelskou věžičku (u ruských strojů až o několik let později), tříčlennou věž (T-34 jen dvoučlennou, až se zavedením T-34-85 se rozšířila o jednoho člena) a standardní výbava radiostanicí (u ruských tanků nadstandard). 

Aha, tady je ta chyba. Ale co se týká historie.....T50 byla předem odsouzena k nezdaru. Stalin dobře zamýšlel unifikovat tankou armádu na pár strojů kvůli logistice. T34 byla prostě lepší....

 

Kanár: Proto nehraju moc simulátor. Nejsou lidi.....jsem rád, když se to sejde v RB. Ale až bude dost lidí, tak pojedu jen SB....tož se nemůžeš divit, že to takto blbne.

 

EDIT: kucíí už jsem se ptal. Mám Gečko, ale má cenu ho jezdit, nebo mám Háčko doexpit PzIIIM?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já už mám Háčka 50% tak už to dojedu s PzIIIM. Sním se daří jako blázen. Tento obrázek ukazuje co vydrží .....T34 na mě vyjela a pěkně mě překvapil ze zadu. Jenže udělal chybu. Nezná PzIIIM a míst aby mě sejmu čelně, tak mi vjel těsně k boku....to je to co PzIIIM potřebuje. pěkně mi ho očesal a já ho měl čas v klidu sundat. Přitom PzIIIM jde krásně čelně na ranku.....

Taky jak můžu ihned se úhluju jako blázen...nebo spíš stavím bokem :laugh:

 

Je libo očesat? :laugh: ....4x hity jsem přežil ....i předsazený pancíř z věže mi sundal....

 

1402409520.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem se natočil proti 4xT34, které srabsky jely killovat na naši base a dvě jsem sundal a dvě poškodil než jsem uhořel. Stačí natočit....Pak jsem dostal dvě od KV2 a nic :laugh: . Ovšem z blízka mě KV2 rozebere brnění nebrnění....

Že to ty hráče baví, jet killovat přímo na base....já vždy počkam za zatáčkou a pak snima bojuju. Koho muže bavit střílet po čerstvě "narozených" to nechápu. Holt každý má jiný charakter no....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi někdo vysvětlit proč mně to teď dva dny dává s Ausf D jen proti t-44 is-2 atd ... Maximum hráču tak 8. byla změna BR nehraju vůbec s nižšíma nebo stejnýma rankama de-fakto nelze vyhrát ... fakt sranda...

No a teď Hetzer taky proti is-2 no proč ne ... přestává měn to bavit ...

http://s11.postimg.org/vpq6zsc8j/shot_2014_06_10_19_05_26.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi někdo vysvětlit proč mně to teď dva dny dává s Ausf D jen proti t-44 is-2 atd ... Maximum hráču tak 8. byla změna BR nehraju vůbec s nižšíma nebo stejnýma rankama de-fakto nelze vyhrát ... fakt sranda...

No a teď Hetzer taky proti is-2 no proč ne ... přestává měn to bavit ...

 

Neexpíš piaty rank?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne e panter i Hetzer jsou trojky a letadlo mám ju-88 a hází mně to tak vysoko nechápu to ...

 

Ja mám T-26E BR je 1,7 a keď ho beriem do bitvy, tak mi svieti vo výbere pri čakaní III rank. Expim stroje III ranku ... Takže už s ňou nejazdim. Posledne som s ňou bol na Kursku spolu s T34-57 a KV-2. 

 

WT_T_26_E.jpg

 

Možno je to preto. že na vedľajšich slotoch mám lietadla z III ranku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie celkom tak, ale keď ťa zničia, tak začinaš na nejakom respe, su 2. A ak je enemy už pri respe tak máš smolu.

To je nějaký divný.

Je ve WT nějaká hodně náročná úroveň? Jinde jsem četl příspěvky o tom, že když se ve WT né v nějaké dětské obtížnosti udělá chyba, tak hráč končí a proto je velké riziko i zkusit přejet přes volnější prostor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je nějaký divný.

Je ve WT nějaká hodně náročná úroveň? Jinde jsem četl příspěvky o tom, že když se ve WT né v nějaké dětské obtížnosti udělá chyba, tak hráč končí a proto je velké riziko i zkusit přejet přes volnější prostor.

Hele, vyzkoušej si to a máš jasno. Popisovat to je přece jen ošemetné. Prostě tank nemá healtbar a nemůžeš ho klovat jak vrabec zmrzlé hovínko. Trefíš dobře, tak jde na ránu do garáže. Když hraješ arkádu, tak vidíš značky tanků a máš i záměrný křížek, který ukazuje, kam střela dopadne. Když hraješ historický mód, tak už tam křížek nemáš a když hraješ simulátor, tak nemáš ani značky tanků a všechno musíš odhadovat sám. Po zabití máš možnost vzít další tank ale v simulátoru to nejde. Pouze střední a lehké tanky mají 2 životy ale to je asi jen prozatím aby se to vyvážilo. I když je to spíš naopak protože ta medka jezdí jak draci a jejich 2 životy jim dávají velkou převahu nad těžkými tanky. Je to celé v divokém vývoji, takže se to nedá nijak hodnotit. Mění se to rychle, patche jsou i 2 x do týdne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohly by se zrušit historické bitvy, aby lidi přešli na simulátor (: Takto se lidi rozdělují do třech "obtížností"

Asi máš recht! Podbízet se v tomto případě asi nemá efekt. Měli by to zrušit i pro letadla. Když někdo chce hrát nějakou hru, tak to přece ještě neznamená, že ta hra musí jít ovládat vším co kdo kdy k počítači vymyslel a že by měla bavit i ty, kteří se nehodlají nic naučit. Přece Panzer Generála také nehraje každé děcko. Vím, online hra musí mít milión hráčů aby se to zaplatilo a vydělávalo ale pro ty "jednodušší" hráče je tu WoT a asi nemá cenu to stavět na stejno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...