Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

 

no tak ja to upresnim,,,,,:abychom si rozuměly tak ja netvrdim ze je to nehratelne atd.....vim ze to casem daj do kupy/snad/ale pouze se tu pozastavuju nad tim co ze to vypustily za šmejd!!!

.......

 

 

OMG.....tak to bys mohl rovnou totéž říct o BETĚ WT-GF........

 

Swice, ještě slovo o češtině WT-GF a bude to přinejmenším za body!

 

 

 

 

Dej si par bitev v SB a pak nam to tu znovu zopakuj s tou travou. V AB a HB trava opravdu neni problem...

V FRB je někdy tráva doslova smrtelná........  jenže když ono to dává té hře "život", vlčí máky, podběl, ....  :-)

Takže ji vypínám operativně, jde to i při bitvě.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A představ si, že by GJ dal do hry Francouze - s PzII a PzIII bys potkával Somuy, Renaulty a Chary - nic z toho neprostřelíš ani zezadu. Osobně si myslím, že lehká nevyváženost ve prospěch Rusů je v pohodě, protože na vyšších tierech si to vynahradíš. Navíc - Němci měli opravdu zezačátku hrozný klumpry a Pz38t je na jedničce SUPER stroj.

 

Navíc - já ti říkal od začátku, přejezdi jedničky v arkádě a na historiky jdi až ve dvojkách :whistling:

 

 

Ja to dám lehkou nevyváženost :laugh: . Nasypu do T34 pět ran ( to už se taky stalo), díky APCR penetru a on žijde dál...otočí se a jdu na ránu ...já ti dám lehkou nevyváženost. Ale jo, jsem zelenáč, vždy to jde nějak obejít. Měl  jsem od začátku jezdit jen arcádu, ale koho to napadlo, že bude druhý SSSR rank tak často jezdit s prvním z reichu. Včera v četě jak jste mě vzali do druhého ranku, tak to taky šlo.....50% člověk penetroval, ale ty T34 jsou už moc.

Z frantíků strach nemám, APCR jejich kolmé pancíře prorve a když ne tak půjdou pěkně do boků. Objet narozdíl od T34 půjdou, páč víš, že to všechno byli šneci.

 

EDIT: kucíí nehádejte se kvůli nějaké čestině. Osobně ani nevím, jestli tam jsou nějaké chyby....když dle statů lítám na letadlech :laugh: . Je to beta....chce to klííd. Já třeba ještě ani nepřišel na pouštěná arty podpory. A to jí mám na vše strojích :laugh: . Co by spíše stálo za změnu je nabídka ovládání tanku....takový chaos jsem neviděl..ale beta no. .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome, já hraju jen FRB a tam když nevidíš přes trávu, tak máš problém a méně nastřílíš. Proto mi to snižuje úspěšnost. Na té mapě Kursk se sice dostanu nepozorovaně kam je třeba ale jakmile začnu střílet, tak je po srandě protože to už mě pak vidí každý. Samozřejmě, že se snažím krýt vůči komu to jenom jde ale vtip je v tom, že pokud jsem už tak blízko abych mohl efektivně střílet, tak je víc než jisté, že mě někdo vezme zboku protože na této mapě není snad místo, kde by se dalo krýt z více stran najednou.

 

Švejku, ty už si dej do richtiku ten mikrofon abych ti mohl poradit, jak na ty artyny a další věci protože psaním to moc dobře nejde a ani ti nestačím nadávat :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.

 

EDIT: kucíí nehádejte se kvůli nějaké čestině. Osobně ani nevím, jestli tam jsou nějaké chyby....když dle statů lítám na letadlech :laugh: . Je to beta....chce to klííd. Já třeba ještě ani nepřišel na pouštěná arty podpory. A to jí mám na vše strojích :laugh: . Co by spíše stálo za změnu je nabídka ovládání tanku....takový chaos jsem neviděl..ale beta no. .....

nabídka-ovladani-ruzne-scroll az dolu akce5,,,akce6,,,,,,,,,,,,5 je artyna,,,,6 je hasicak,,,,,,,,,, a prirad jakou chces klávesu:c)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to delam tak ze vetsinou najedu do stredu mapy a cekam na ty blby boty jak jedou na cap a jeden po druhym je strilim jak kachny  :Smile_teethhappy: obcas to ale nevyjde..  :Smile_sad: jinak vcera prvni hry s pantherem no super je to rachot  :Smile_harp:

 

Takže zatímco ty střílíš boty, tak někteří se snaží zničit hráče, protože zatím co si pár "hráčů" střílí na AI, tak tým prohraje, nádherná ukázka taktiky.

 

vypnout trávu je opravdu ukázka skillu  :facepalm:

 

 

proč odebrat? Aby se mohlo pěkně kempit s vědomím, že nepřítel nemá nic čím by byl schopen ohrozit kempu?? Stačí vyřešit problém s viditelností enemy v arty módu a je po problému...

 

Tráva je hnusná. proto taky jde vypnout :laugh:

 

Většina zakempených tanků jde nějak objet a zničit, A pokud se není někdo schopen vrátit na dekap, tak to není chyba hry, ale týmu. Takže znova arty je jen berlička dobrá tak do AB.

 

Dej už sakra pokoj........a ber to jako poslední varování.....

 

Už to začíná, někdo projeví jiný názor, nikoho neuráží jen poukáže na nesrovnalosti a už mu vyhrožují. Dobrá práce .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to dám lehkou nevyváženost :laugh: . Nasypu do T34 pět ran ( to už se taky stalo), díky APCR penetru a on žijde dál...otočí se a jdu na ránu ...já ti dám lehkou nevyváženost. Ale jo, jsem zelenáč, vždy to jde nějak obejít. Měl  jsem od začátku jezdit jen arcádu, ale koho to napadlo, že bude druhý SSSR rank tak často jezdit s prvním z reichu. Včera v četě jak jste mě vzali do druhého ranku, tak to taky šlo.....50% člověk penetroval, ale ty T34 jsou už moc.

Z frantíků strach nemám, APCR jejich kolmé pancíře prorve a když ne tak půjdou pěkně do boků. Objet narozdíl od T34 půjdou, páč víš, že to všechno byli šneci.

 

EDIT: kucíí nehádejte se kvůli nějaké čestině. Osobně ani nevím, jestli tam jsou nějaké chyby....když dle statů lítám na letadlech :laugh: . Je to beta....chce to klííd. Já třeba ještě ani nepřišel na pouštěná arty podpory. A to jí mám na vše strojích :laugh: . Co by spíše stálo za změnu je nabídka ovládání tanku....takový chaos jsem neviděl..ale beta no. .....

 

Tak ty Té34 co potkáváš s jedničkama sou taky jedničky, navíc APCR dává opravdu trapný poškození a musíš opravdu PŘESNĚ střílet na ammorack, aby to bouchlo na jednu. Rusové mají díky větším rážím a APHE munici výhodu většího BUMBÁC po penetraci, takže proto to jde všecko tak na ránu. Proto je taky dobrý nepřebíjet hnedka na APCR, ale nechat si nějaký standardní APCBC, ty mají taky trošičku trhaviny v prdýlce (standardní PzGr38).

 

Francouzi kolmý pancíře?

http://en.wikipedia.org/wiki/Somua_S35

http://en.wikipedia.org/wiki/Renault_R35

 

Pokud jde o tu artynu, použiješ jí stejně jako hasičáky nebo munici - zmáčkneš tlačítko (defaultně je to tuším 5/ř), pohled se vznese nad tank a objeví se kolečko z přerušovaný čáry - to plácneš kam chceš, aby to padalo, a zmáčnejš tlačítko pro střelbu. Nechá se tam taky trochu zoomovat, ovládá se to vlastně jako střelba z děla. Pokud si to rozmyslíš, tak zmáčnejš znova 5 a jseš zpátky v normálním pohledu.

 

Jen tak pro ilustraci:

http://www.youtube.com/watch?v=_hu3MCnTSqw

 

EDIT: Proč se pořád řeší arty? Je to docela užitečná pomůcka jak vykouřit zakempence nebo KV1 z hnízda, pokud má někdo jen pět pohromadě, tak ho nedostane. Souhlasím s tím, že v artypohledu by měly být vidět jen ty tanky, které člověk vidí i z normálního.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

 

... myslim si, ze zpusob zobrazeni travy ve WT - konkretne SimBat by se mel trosku doresit.

Chapu lidi, kteri dbaji na vizualni vzhled a chteji realicnost a stejne tak chapu lidi, kteri maji problem s vykonem pc, nebo chteji lepsi prehlednost.

Faktem je, ze zapnuti travy predevsim v SimBat je nevyhodou, prevazne pri pohledu pres hranu svahu. Idealnim resenim by nejspise bylo, dat moznost jako je ve WoT "vypnuti travy v ostrelovacim rezimu" ... nebo alespon castecne "zpruhledneni" travy v ostrelovacim rezimu. Zachovala by se tak vizualni kvalita pri vnejsim pohledu z/na tank a srovnaly se podminky  v ostrelovacim rezimu. :)

 

edit.: Nejidealneji pridat moznost v nastaveni hry - soupatko pro pruhlednost travy 0% - 100% samostatne pro ostrelovaci rezim a samostatne pro normalni pohled. Myslim, ze tohle reseni by vyhovelo temer vsem. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to začíná, někdo projeví jiný názor, nikoho neuráží jen poukáže na nesrovnalosti a už mu vyhrožují. Dobrá práce .

tohle neni o poukazani na nesrovnalosti, tohle je o swiceho opakujicim se OT a spamu. ted se navic snazil urazet Lynxe. za tu mu bude spravedlive prideleno nekolik varovnych bodu, viz pravidla fora o oprakovanem poruseni i pres varovani, jen co to proberu s global moderatory (mimochodem, swice za svoje pusobeni zde na foru nasbiral zatim jen 5 bodu, coz je dost mirny, vzhledem k tomu co za show tady kolikrat predvadel..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty Té34 co potkáváš s jedničkama sou taky jedničky, navíc APCR dává opravdu trapný poškození a musíš opravdu PŘESNĚ střílet na ammorack, aby to bouchlo na jednu. Rusové mají díky větším rážím a APHE munici výhodu většího BUMBÁC po penetraci, takže proto to jde všecko tak na ránu. Proto je taky dobrý nepřebíjet hnedka na APCR, ale nechat si nějaký standardní APCBC, ty mají taky trošičku trhaviny v prdýlce (standardní PzGr38).

 

Francouzi kolmý pancíře?

http://en.wikipedia.org/wiki/Somua_S35

http://en.wikipedia.org/wiki/Renault_R35

 

Pokud jde o tu artynu, použiješ jí stejně jako hasičáky nebo munici - zmáčkneš tlačítko (defaultně je to tuším 5/ř), pohled se vznese nad tank a objeví se kolečko z přerušovaný čáry - to plácneš kam chceš, aby to padalo, a zmáčnejš tlačítko pro střelbu. Nechá se tam taky trochu zoomovat, ovládá se to vlastně jako střelba z děla. Pokud si to rozmyslíš, tak zmáčnejš znova 5 a jseš zpátky v normálním pohledu.

 

Jen tak pro ilustraci:

http://www.youtube.com/watch?v=_hu3MCnTSqw

 

EDIT: Proč se pořád řeší arty? Je to docela užitečná pomůcka jak vykouřit zakempence nebo KV1 z hnízda, pokud má někdo jen pět pohromadě, tak ho nedostane. Souhlasím s tím, že v artypohledu by měly být vidět jen ty tanky, které člověk vidí i z normálního.

 

Neber mě tak za slovo, frantíky znám. Ale je to jiná tanková škola než SSSR a čelně půjdou možná lépe jak Rusák, spíš jde o boky a jejich výšku. B1 s tou mřížkou na levém boku, byla vyhledávaným cílem němců......ale pravda,,, protože ji jinde nepenetrovali. Ale z frantíků fakt strach nemám. Vem si, než oni přijedou na cap :laugh: , to už budou mít posledních pár kousku lajny :laugh: ....A budou se pěkně trolit.....jsou hrozně pomalý.

Artynu musím zkusit, když já na ni prostě vždy zapomenu.... :laugh:

Ale oproti WOTu o arty skoro nevím. To je paráda. Párkrát už  po mě šla, ale já se stejně skoro pořád hýbu, tak mě ještě netrefila..a když trefí, tak kolikrát za kolik her? Pohoda.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem to Švejkovi vypisoval půl hodiny a bez úspěchu, takže to asi neumím dostatečně srozumitelně popsat :confused:

Ty dědku! :laugh:  Já měl ten chat nastavený dřív než jsi to napsal, ale víš nefungoval mikrofon....artynu jsem zkoušel ihned dle návodu, ale nic....taky na ní pořád zapomínám a tak to nemám vyzkoušené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty dědku! :laugh:  Já měl ten chat nastavený dřív než jsi to napsal, ale víš nefungoval mikrofon....artynu jsem zkoušel ihned dle návodu, ale nic....taky na ní pořád zapomínám a tak to nemám vyzkoušené.

mno jestli to dobře chápu a nemas to nastaveny tak postup je tento:

 

nabídka-ovladani-ruzne-scroll az dolu akce5,,,akce6,,,,,,,,,,,,5 je artyna,,,,6 je hasicak,,,,,,,,,, a prirad jakou chces klávesu:c)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Tráva je hnusná. proto taky jde vypnout :laugh:

 

Většina zakempených tanků jde nějak objet a zničit, A pokud se není někdo schopen vrátit na dekap, tak to není chyba hry, ale týmu. Takže znova arty je jen berlička dobrá tak do AB.

 

 

.

Me se treba trava a vsechen ten bordel libi. Kdyz to vypnu tak je to jako 15 let stara hra. V prirode jsem prakticky denne a na trave ve hre mi neprijde nic zvlastniho.

 

Nemyslim si, ze to je berlicka jenom do arkady. Spis to je bic na lemply co si nekde stoupnou a stoji tam jak trubky celou hru. Diky ikonam na minimape v SB je docela problem objet tank. Stacilo by pouze aby nebyl videt tank ktery nevidim z pohledu velitele tanku a je po problemech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno jestli to dobře chápu a nemas to nastaveny tak postup je tento:

 

nabídka-ovladani-ruzne-scroll az dolu akce5,,,akce6,,,,,,,,,,,,5 je artyna,,,,6 je hasicak,,,,,,,,,, a prirad jakou chces klávesu:c)))

Ovládání jsem projížděl ihned po zapnutí první hry. Než artynu tak bych potřeboval lépe nastavit snip mód a přiblížení. Ikdyž už jsem si zvyknul. Ale třeba vymazat všechny předchozí písmena na daném pohybu nebo ukolu. Jsme si nastavil na pravím tlačítku přiblížení, vždy ho držím a super. Jenže se tam nevymazalo to předchozí tláčítko.....no mám v tom ještě chaos. To ovládání tanku nemám nastaveno ještě ideálně. Přitom to je 100% základ pro dobré hraní. I ve WOt to mám jinak než většina ostatních hráčů a je to prostě výhoda....človkě to dostane pod kůži a je pak rychlejší.......teď to tak rozhodně nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se treba trava a vsechen ten bordel libi. Kdyz to vypnu tak je to jako 15 let stara hra. V prirode jsem prakticky denne a na trave ve hre mi neprijde nic zvlastniho.

......

 

Přesně jak říkáš, ta tráva se všema kytičkama tomu dává život. Na druhou stranu to v celé své "kráse" vynikne až s lepší grafikou, což je v mém případě od včerejška... :-)

 

 

Ovládání jsem projížděl ihned po zapnutí první hry. Než artynu tak bych potřeboval lépe nastavit snip mód a přiblížení. Ikdyž už jsem si zvyknul. Ale třeba vymazat všechny předchozí písmena na daném pohybu nebo ukolu. Jsme si nastavil na pravím tlačítku přiblížení, vždy ho držím a super. Jenže se tam nevymazalo to předchozí tláčítko.....no mám v tom ještě chaos. To ovládání tanku nemám nastaveno ještě ideálně. Přitom to je 100% základ pro dobré hraní. I ve WOt to mám jinak než většina ostatních hráčů a je to prostě výhoda....človkě to dostane pod kůži a je pak rychlejší.......teď to tak rozhodně nemám.

 

Já mám přepnutí do sniperu na Shift (levý malíček) a zoom na bočním tl. myši, na PTM mám aktivaci rozhlížení.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak říkáš, ta tráva se všema kytičkama tomu dává život. Na druhou stranu to v celé své "kráse" vynikne až s lepší grafikou, což je v mém případě od včerejška... :-)

 

 
 

Já mám přepnutí do sniperu na Shift (levý malíček) a zoom na bočním tl. myši, na PTM mám aktivaci rozhlížení.... 

Já si nějak omylem nastavil na pravé tlačítko snip mod a zaroveň přiblížení. Což je bomba! Často tak i jedu, držím přblížení a frčím.....super přehled. Problém je, že abych to přiblížení udržel, tak musím stále držet levé tlačítko. Když ho pustím tak jsem pouze ve snip módu a když zmačknu pravé tlačítko potřetí tak to vyjede ouplně. Tohle je pak zdlouhavý problém......když omylem pustím tlačítko na přiblížení dřív a pak jej potřebuju znovu....než se překlikám, tak už jí mám. Ale jinak to je super.....jen nesmím to tlačítko pustit :laugh: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestačím kroutit hlavou údivem jak někteří tady řeší pitominky typu tráva vypnout nevypnout jen proto,že nevidí nic??Náhodou je tráva v mapách pěkná a třeba k mapě Kursk vyloženě patří a když se podíváte na fotky s té doby tak tráva byla vysoká skoro do půlky tanku.Už jen ta atmosféra frčím s tankem do bitvy minutu bez výstřelu a pak ta plocha a  cílů tohle ve WOT vůbec není.Ano hra má svoje chyby,ale sakra je to pořád BETA a pořád se vyvíjí  to někdo neumí pochopit??A vývojáři se snaží každý druhý třetí den je nějaká drobná aktualizace a upravení hry.Já taky mám chybu s tankem Panther A,že couvá jen 4 km v hodině ostatní Panthery to nedělají.Mapy jsou tady nádherné a dá se takřka jezdit opravdu všude a to že se omílají jen 4 mapy mě až tolik neštve.Skoro pokaždé zase najdu nějaké jiné místo odkud dávám do kožichu ostatním.A je docela možné,že se ty mapy úplně změní.Zkoukl jsem nedávno video WoonDoom a ten jezdil uzavřenou Betu a Kubáň vypadala úplně jinak.A jinak máme každý svobodné právo volby-nelíbí se ti hra ?Tak jí nehraj. :dry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono stejne tyhle vylepseni maj tak minimalni vliv, ze bych si nad tim nelamal hlavu.. dam na T-34 lepsi prevodovku a motor a jezdi to stejne. narvu do ridice 40 bodu driving skill a hadejte co.. jezdi to stejne. jediny vylepseni ktery fakt k necemu jsou, je hasicak, opravy, artyna, munice. zbytek je dobrej vicemene jen k tomu, ze kdyz jich clovek vyexpi radu, tak mu to da expy na vyzkum dalsiho tanku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...