Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Tak už mám PzIC v maxu a dobrý stroječek. Jen mi vadí úsťová rychlost 75mm houfnice. Stejně jak na Stugu....na dálku jedoucí cíl není šance trefit. Ale louskátko to je dobré....zkoušel jsem všechny módy a výborně se osvědčila střední obtížnost. Reál byl na Kursku taky dobrý, páč jsem si dal na dálku dvě T34...ovšem těch nábojů než jsem je zaměřil :laugh: . Už se těším na kanon s dobrou úsťovkou. Simulátor je opravdu nejlepší, ale často hraje hrozně málo lidí.....to je pak nuda. Samý bot.....

V historické bitvě jsem dostal jungle.....to je taky mapa....boha. Ale pro tu houfnici super. Na blízko to dává hrozné šlupky. Jen to nechce hrát s PzIVC arcádovku. každý vůl Vás tak trefí a ten vagon toho moc nesnese....hrozný Titanic a po zásahu tuna poškození.

Kucíí až bude dost lidí na simulátor.....si snad vezmu 14 dní dovolenou.....no jsem OSVČ, tak pošlu ženu s dětma na prázdniny k babičce :-)

 

Na obrázku.....proto moc rád arcádovku nemusím....často prostě puknete.....Pak jsem to ovšem dal na historické a šup 7 kousků, dva poškozené a další věci...a hlavně WIN. Ono to půjde :laugh:

 

1401270963.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jdu taky pracovat :laugh: . Hry dobrý....ale mám dvě věci co mi na WT vadí...a dost. Což ovšem není moc :laugh: .

1. minimapa.....opravdu mini. Ani zvětšení nějak nepomáhá. Nic pořádně nevidím, to se mi vůbec nelíbí

2. T34 v bitvách s 1 rankem. Tohle překonává všechny UFA a ubohosti ve WOT. Teď jsem měli hru, kdy byl tým jasně lepší...i dobře obsazoval. Ale nakonec jsem pukli, páč PZIVC na T34 nemá. Tohle musí Gajin vyřešit, je jich hrozně moc....sáme T34 proti Pz38 či PzEIII.....šílenost.

 

Ale jinak super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Kucíí až bude dost lidí na simulátor.....si snad vezmu 14 dní dovolenou.....no jsem OSVČ, tak pošlu ženu s dětma na prázdniny k babičce :-)

 

 

 

 

 

---

 

pardon,,,,,, jinak k ty lokalizaci-srazec,tryskac atd.tak to je narez!!kez by to slo vrátit zpatky a prestat experimentovat s preklady!!podle me to ted pekne dokur...teda,,,,japonsky masiny-katastrofa,HUD-katastrofa:cislice se nevejdou k textu,ty cesky nazvy sou moc dlouhy!!,,,vodic místo ridic achjo,,,,hruza ta lokalizace a tohle ze delal profi tym??rammer-srazec to uz by znelo lip taranista,,,no nic no :facepalm_wowp: doufam ze to co nejdriv doladej teda

Upraveno uživatelem Zoltar
upraveno, swice dostava bod za vyvolavani konfliktu a OT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

To je fakt, ten "dělostřelecký balon" nená se simulací co do činění. S tou minimapou se mi to jeví jako dobrý nápad, zkus to navrhnout na ofic. foru.

 

Proboha přemýšlejte už jednou konečně!

Když to dáte pomocí minimapy tak jak se v simulátoru asi schováte za křoví nebo stromy?Na minimapě jste vidět,ale člověk,ač hledí přímo na vás,vás nevidí a vy jeho taky ne.S tímhe "přes mapu" vám tam nasolí na hlavu artyny sotva se někde na chvíli zastavíte a budete z toho mít Counter Strike.Mám pocit,že jste furt zblblí z WoT tady není žádný dodrbaný spotinkg a když on vidí vás vy vidíte jeho takže jak tady mnohokrát zaznělo,že je to proti kemperům tak moje odpověď zní NE.Nebo už někdo z vás viděl,že by tanky reálu jezdily jak splašený a sypaly to po sobě pouze za jízdy?Tanky v obraně skoro vždy stály ve vhodném postavení jestliže tohle nedokážete pochopit,tak se vraťte zpátky k WoT a nevymýšlejte tady nějaké nesmysly přes minimapu.Ano to zaměřování dělostřelecké podpory je v současné době podivné a do budoucna by ho bylo třeba (alespoň pro FRB a HB) změnit,ale ne tím že z tankových bitev uděláte rozlétanou divočinu ala CS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pardon,,,,,, jinak k ty lokalizaci-srazec,tryskac atd.tak to je narez!!kez by to slo vrátit zpatky a prestat experimentovat s preklady!!podle me to ted pekne dokur...teda,,,,japonsky masiny-katastrofa,HUD-katastrofa:cislice se nevejdou k textu,ty cesky nazvy sou moc dlouhy!!,,,vodic místo ridic achjo,,,,hruza ta lokalizace a tohle ze delal profi tym??rammer-srazec to uz by znelo lip taranista,,,no nic no :facepalm_wowp: doufam ze to co nejdriv doladej teda

Nic ti nebrání si českou lokalizaci vypnout.... A nedělal to profi tým... Dělal to tým lidí na úrovni fanouškovského překladu.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proboha přemýšlejte už jednou konečně!

Když to dáte pomocí minimapy tak jak se v simulátoru asi schováte za křoví nebo stromy?Na minimapě jste vidět,ale člověk,ač hledí přímo na vás,vás nevidí a vy jeho taky ne.S tímhe "přes mapu" vám tam nasolí na hlavu artyny sotva se někde na chvíli zastavíte a budete z toho mít Counter Strike.Mám pocit,že jste furt zblblí z WoT tady není žádný dodrbaný spotinkg a když on vidí vás vy vidíte jeho takže jak tady mnohokrát zaznělo,že je to proti kemperům tak moje odpověď zní NE.Nebo už někdo z vás viděl,že by tanky reálu jezdily jak splašený a sypaly to po sobě pouze za jízdy?Tanky v obraně skoro vždy stály ve vhodném postavení jestliže tohle nedokážete pochopit,tak se vraťte zpátky k WoT a nevymýšlejte tady nějaké nesmysly přes minimapu.Ano to zaměřování dělostřelecké podpory je v současné době podivné a do budoucna by ho bylo třeba (alespoň pro FRB a HB) změnit,ale ne tím že z tankových bitev uděláte rozlétanou divočinu ala CS.

Máš pravdu....beru zpět..... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nedělal to profi tým... Dělal to tým lidí na úrovni fanouškovského překladu.... 

A pěkně blbě. Když už s něčím takovým vylezu ven před početnější komunitu, tak si musím být sakra jistý, že to bude OK. A taky musím počítat s nějakou kritikou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pěkně blbě. Když už s něčím takovým vylezu ven před početnější komunitu, tak si musím být sakra jistý, že to bude OK. A taky musím počítat s nějakou kritikou.

Otázka názoru... Dle mého je to slušně udělaný překlad.... A že se nezavděčí všem??? S tím zajisté počítali....  :dntknw:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka názoru... Dle mého je to slušně udělaný překlad.... A že se nezavděčí všem??? S tím zajisté počítali....  :dntknw:

:dntknw: že je tady tak vehementně bráníte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

má HEATy jako StuG A. Jen je vyzkoumat. Pak už dáváš T-34 napít vlastní hořkou meducínu.

 

Jinak dneska s T-34 m1941 4 lidi a 10 lodiček :-D

Ty už mám dávno, ale T34 jsem nikdy na ránu nedal. T34 mě dá na ránu i čelně....Já ji škubu po 80.....ale neva. Však ona se s PzIV F2 či s Hetzrem karta obrátí :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:dntknw: že je tady tak vehementně bráníte...

Opravení mylného tvrzení, že překlad dělal profi tým, já osobně za vehementní obranu nepovažuji.... Tento fakt bych podotkl i v případě, že by se mi překlad nelíbil.... Se zmíněním možnosti, lokalizaci nepoužívat, je to totéž....  :dntknw:

 

Koho dalšího myslíš tím plurálem mi není jasné už vůbec.... Protože předpokládám, že mi nevykáš... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravení mylného tvrzení, že překlad dělal profi tým, já osobně za vehementní obranu nepovažuji.... Tento fakt bych podotkl i v případě, že by se mi překlad nelíbil.... Se zmíněním možnosti, lokalizaci nepoužívat, je to totéž....  :dntknw:

 

Koho dalšího myslíš tím plurálem mi není jasné už vůbec.... Protože předpokládám, že mi nevykáš... 

:dntknw:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešení, které mi blesklo hlavou a mohlo by být funkční je, že na pohledu "arty zaměřování" nebude vidět žádná technika.... Prostě jen terén a šlus....  :dntknw:

To by asi nešlo páč na něco musíš zaměřovat, ne? :wink: Ta palba je na docela úzkém prostoru a tak to nejde sypat to tam jak erteple do sklepa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by asi nešlo páč na něco musíš zaměřovat, ne? :wink: Ta palba je na docela úzkém prostoru a tak to nejde sypat to tam jak erteple do sklepa.

Proč bys musel zaměřovat na něco??? Zaměřuješ na terén.... Prostě se ti ukáže to co teď jen tam nikde nebude žádný tank.... kde to zmáčkneš tam to poletí.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč bys musel zaměřovat na něco??? Zaměřuješ na terén.... Prostě se ti ukáže to co teď jen tam nikde nebude žádný tank.... kde to zmáčkneš tam to poletí.... 

 

hlavně je potřeba dodat, že ten tank by nebyl vidět pouze v případě, že ho nevidíš z normálního pohledu velitele tanku. Pokud by jsi ho z pohledu velitele viděl tak by byl vidět i v arty pohledu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč bys musel zaměřovat na něco??? Zaměřuješ na terén.... Prostě se ti ukáže to co teď jen tam nikde nebude žádný tank.... kde to zmáčkneš tam to poletí.... 

To chápu ale KAM to TAM jako zjistím? Přece to nebudu pouštět jen tak od oka, ne? Myslíš to tak, jakože bych viděl enemáka, odhadnul si třeba podle stromu,  kde asi je a pak na mapě to  tam kliknul? To by šlo ale ta minimapa je tak mini, že na ní nerozpoznáš ani Matterhorn od krtince a to je blbé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavně je potřeba dodat, že ten tank by nebyl vidět pouze v případě, že ho nevidíš z normálního pohledu velitele tanku. Pokud by jsi ho z pohledu velitele viděl tak by byl vidět i v arty pohledu

Klidně bych udělal že není vidět nikdy.... Přeci odhadneš kde ten tank stojí.... I když, že by byl vidět pokud bys ho viděl z velitelského pohledu je také možná varianta...

 

To chápu ale KAM to TAM jako zjistím? Přece to nebudu pouštět jen tak od oka, ne? Myslíš to tak, jakože bych viděl enemáka, odhadnul si třeba podle stromu,  kde asi je a pak na mapě to  tam kliknul? To by šlo ale ta minimapa je tak mini, že na ní nerozpoznáš ani Matterhorn od krtince a to je blbé.

Nikde o minimapě nic nepíšu.... A proč bys to neměl pouštět od oka??? Pokud máš tank na dohled, tak víš, kde je... Pokud ten tank nevidíš, tak není důvod, proč bys ho měl z artypohledu vidět...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...