Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Tak jsem si včera zase hezky zahrál Teda až na jednu bitvu, kdy koukám na monitor, jestli není někde chyba. Protože monitor byl totálně černý. Občas jen nějaký ten záblesk krásného nočního nebe. By mě zajímalo, kterého vola tohle napadlo. Člověk nevidí kam jede. Tak si jedu jedu jedu a naráz stojím. No jo, on je tam strom. Tak že ho obědu. Chyba, byl tam další. A teď my vysvětlete, jak v takové tmě, že nevidím strom na 5 metrů mohu vidět tanky? Ale jo, něco jsem tam postřílel, ale další takovou hru zažít nechci. Doufám, že to nebude mód, který by byl kdykoliv k mání. Tohle bych nehrál ani za nic. Jinak mě vyndal včera náš borec dělostřelectvem. Stojím 10 metrů od KV1 a už chyběl pouze zabitý řidič a byla by KV1 v trapu. No bohužel chytrák v Pz38 to tam poslal. Fakt dement. Nicméně celkový dojem pořád OK. Jen expení Tigra, když za 6 killů a 3 asistence dostanu 200XP je jaksi zdlouhavá. Tak budu doufat, že ten Tiger bude stát za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Morte, šavle hore, v AB se to dá i když je to očistec. Taková Pz II je nesmrtelná. Bum, smázneš T-34-34 85, bum smázneš StuG IIIF a ale ta sviňa je za 1xp bo chladič, spojka...

 

Obrátil jsem tu mrchu bachorem hore a co myslíš? Bum výše uvedené...čekal bych na spodku slabší pancíř a top municí větší zlo 

Kašli na AB++++ a pojď do SB je to těžší, ale nehoniš v křoví zelený křížek abys mohl střílet :-D

 

Na jaké nastavení?

 

max, ale od té doby co jsem začal SB mě to neudělalo a od včera hroju na movi a v poho FPS cca 40. Od doby( 2dny  :laugh: ) co hraju SB jsem ani nedostal tu džungli, za coš jsem vděčný, bo mě stačí bunker hill a spol.

 

rad by som to vyskusal, ale musel by som povypinat travu a vsetky efekty (aby som mal rovnake sance oproti superom), no nechcem si pokazit pekne spraveny vizualny dojem :-)

 

Tak ten vyzuální dojem je jako bych chodil po botanické zahradě a ne po stepy a v les.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak psal Jasson, mohl by zde někdo hodit postreh jaky je Tiger? Za nedlouho byde vyzkouman a jestli nejsem moc natesen, bohužel spatne zkusenosti.

Tiger by měl být v realistic bitvách suprový a jelikož ho bude chtít za začátku každý, tak by se s ním nemělo hrát špatně... určitě ale nebude nesmrtelný :-) Každopádně bych nečekal něco podobného jako ve Wot, i když i tam byl Tiger v closed betě dobrým tankem budící hrůzu... nicméně praxi s ním ve WT nemám... spoustu věcí se bude jistě ještě měnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle videjek, co sem zatím viděl na YTB, je to hodně solidní tank se slabými i silnými stránkami. Samozřejmě, není to nějakej uberkiller už jen díky tomu, že v arkádě má proti sobě taky slušnou techniku (a moc HB sem s ním neviděl), ale taková fraška jako ve WoT to není.

 

Ovšem T-34 jsou na ránu či dvě :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve WoTku jsem se na Tigera strašně těšil a posléze byl hodně překvapen co z toho někdo udělal.

Tiger je slušný i ve wotku. Jen se člověk nesmí nechat zmást tím, že tam potkává tanky, které ve skutečnosti buď minul dobou, nebo které pro jistotu vůbec neexistovaly.

A boji na blízko se musel vyhýbat i v reálu. 100 mm kolmého pancíře nebyla ani ke konci války žádná hitparáda. Např. při boji s IS2 měli velitelé tigrů přímo nařízeno vyhnout se boji 1 vs 1 a útočit vždy v četě, páč tigr na první ránu od IS prostě lehl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dnešek. Jak to slušně napsat? No je to neuvěřitelné co lze a nelze prostřelit. Spokojeně si hopsám se Stugem A arkádu a pak to druhý (jak se to jmenuje?) Suveréně vyndávám jednu T-28 za druhou, T-50 taky v pohodě. Ale poslední bitvy nepochopitelně neúčinná top munice a z obětí jsou rázem dravci. Netuším co se stalo.

Výzkum ruské linie asi zastavím bo nejsem sadomaso. Jedině tam juknu s SU-2 a píchnu jim ze vzduchu. Fakt nemám náladu jen prohrávat a oťukávat němcům lak. 

War Thunder Ground German Forces

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dnešek. Jak to slušně napsat? No je to neuvěřitelné co lze a nelze prostřelit. Spokojeně si hopsám se Stugem A arkádu a pak to druhý (jak se to jmenuje?) Suveréně vyndávám jednu T-28 za druhou, T-50 taky v pohodě. Ale poslední bitvy nepochopitelně neúčinná top munice a z obětí jsou rázem dravci. Netuším co se stalo.

 

Výzkum ruské linie asi zastavím bo nejsem sadomaso. Jedině tam juknu s SU-2 a píchnu jim ze vzduchu. Fakt nemám náladu jen prohrávat a oťukávat němcům lak. 

 

War Thunder Ground German Forces

ja za ne hraju rad, aspon si ty vyhry vic vazim a je to vetsi vyzva. me zas vubec nelakaj Nemci, protoze na ne jde uplne kazdej. vsichni budou mit KT a Jagdtigra, ja budu hrat T-44/54 ktery nebude mit skoro nikdo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenže prokousat se přes T-34 je pomalu nadlidský úkol. Vidíš jen jak to padá. A čekáš kdy příjde tvoje řada a pak ještě jednou...úžasný herní zážitek, jen co je pravda.

T-34 1942 smahne vše na jednu ránu jen co vytáhne rypáček. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenže prokousat se přes T-34 je pomalu nadlidský úkol. Vidíš jen jak to padá. A čekáš kdy příjde tvoje řada a pak ještě jednou...úžasný herní zážitek, jen co je pravda.

 

T-34 1942 smahne vše na jednu ránu jen co vytáhne rypáček. 

tak ja jsem se prokousal :) sice pravda ze rusaci vic prohravaj, ale slo to.. vzhledem k tomu ze je to closed beta, tak balanc tymu ma prepokladam malou prioritu. soveti by si samozrejme zaslouzili vic tanku do tymu aby se to trochu vybalancovalo, ale to si myslim ze je zatim v nejakym druhym tretim planu, kdyz jeste musi vyladit bugy a pridat mapy atd. navic prohry, vyhry ani dalsi statistiky se ti nepocitaji do profilu, takze na tom prd zalezi, akorat dostanes min expu za prohru, ale Nemci si zas dyl pockaji ve fronte... navic si myslim ze T-34 s 85mm delem je super tank, i proti selmam. tim ale samozrejme nikoho nechci prekecavat aby zacal za komouse hrat, je to kazdyho vec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze na jejich strankach si udelam ucet a potom si stahnu klienta a vsechno ??

 

Tak pokud si získal kód, tak stačí udělat účet, zadat kód a stáhnout (případně stáhnout a pak zadat kód), nebo se zaregistruješ a koupíš nějaký balíček s přístupem do tanků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...