Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

Preco WG nehodnoti aj "hrdinske" sebevrazedne nalety?

Priklad mapa Mines-Doly, mam Bat-Chata, viem ze mojou "povinnostou" je rushovat kopec ako nastrategickejsi bod na mape.

Vyletim tam aj s inym batchatom a s nejakym medkom. Superove medka a ine tanky co idu tiez na kopec ma roztrielaju, ale jedno nase medko prezije a kopec je nas a bitku nakoniec samozrejme vyhrame.

 

Pozriem na koncovu tabulku a kolko mam DMG? 0...

Kolko mam expov? Najmenej zo vsetkych...

Kolko som zarobil? Som samozrejme v minuse...

 

Ak by som na ten kopec nesiel, nepriatelska strelba by rozbila to medko co nakoniec prezilo, kopec by sme neobsadili a mozno aj prehrali.

Sa pytam kde je ta spravodlivost?

1/ vyhrat kopec rozhodne neni nutnost

2/ pokud si nic nenasvitil ani nerozdal dmg tak nevim za co bys mel dostat expy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preco WG nehodnoti aj "hrdinske" sebevrazedne nalety?

Priklad mapa Mines-Doly, mam Bat-Chata, viem ze mojou "povinnostou" je rushovat kopec ako nastrategickejsi bod na mape.

Vyletim tam aj s inym batchatom a s nejakym medkom. Superove medka a ine tanky co idu tiez na kopec ma roztrielaju, ale jedno nase medko prezije a kopec je nas a bitku nakoniec samozrejme vyhrame.

 

Pozriem na koncovu tabulku a kolko mam DMG? 0...

Kolko mam expov? Najmenej zo vsetkych...

Kolko som zarobil? Som samozrejme v minuse...

 

Ak by som na ten kopec nesiel, nepriatelska strelba by rozbila to medko co nakoniec prezilo, kopec by sme neobsadili a mozno aj prehrali.

Sa pytam kde je ta spravodlivost?

 

Za co bys chtěl body? Že tě sejmuli? Jaká spravedlnost? Však víš, jak ta hra funguje, tak ti musí být jasné, že když uděláš takovou věc, tak si sice můžeš říkat: jooo, udělal jsem to pro tým, ale tady seš na publicu a ostatní by se na tebe z vysoka..víš co, takže pokus chceš být týmový hráč, tak neřeš takové věci nebo pokud chceš mít dobré staty, tak nedělej takové hovadiny na publicu, easy as f.ck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak by som na ten kopec nesiel, nepriatelska strelba by rozbila to medko co nakoniec prezilo, kopec by sme neobsadili a mozno aj prehrali.

Sa pytam kde je ta spravodlivost?

Spravedlnost je pověra!

Ale k věci, na ten kopec někdo jet musí, a pokud přežiješ tak si expy nasbíráš, někdy to nevyjde a expy zbírá ten druhej. Pokud kopec neobsadí rajčata (a nenechají ze rozstřílet na druhé straně v nekryté pozici) tak je to většinou pro tým, kterej vyhrál závod o kopec i celkový win. Ale zas někdy je lepší počkat a jet tam až v druhé vlně (tak sem se tam dostal i s Ferdinandem a byl z toho "Hrdina").

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledám vysvětlení pro toto: za posledních asi 15 náhodných bitev s T29 hraju z 90% furt tu samou mapu - Pouštní řeka... . Už mi to leze na nervy abych 9 z 10 bitev měl furt tu samou mapu. Nevíte někdo ze zkušenějších čím to je?

pro to neni logicky vysvetleni.pac ani WG netusi proc  ajak.

skus se odlognout ze hry  a zase prihlasit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledám vysvětlení pro toto: za posledních asi 15 náhodných bitev s T29 hraju z 90% furt tu samou mapu - Pouštní řeka... . Už mi to leze na nervy abych 9 z 10 bitev měl furt tu samou mapu. Nevíte někdo ze zkušenějších čím to je?

T29 má nastavenou mapu pouštní řeku jako primární.Výborné pro taktiku hull down.Dokud se nenaučíš s T29 využívat tuhle taktiku hra ti bude neustále dávat tuto mapu.Je to speciální novinka pro nováčky,aby se naučili využívat výhody svých tanků. :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T29 má nastavenou mapu pouštní řeku jako primární.Výborné pro taktiku hull down.Dokud se nenaučíš s T29 využívat tuhle taktiku hra ti bude neustále dávat tuto mapu.Je to speciální novinka pro nováčky,aby se naučili využívat výhody svých tanků. :biggrin:

No vidíš a já myslel, že po 280 bitvách s T29, a vyexpené T32 se to změní a Pouštní řeku mi to servíruje furt;-) Nu což, aspoň tam znám každý kout a snad každé zrnko :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T29 má nastavenou mapu pouštní řeku jako primární.Výborné pro taktiku hull down.Dokud se nenaučíš s T29 využívat tuhle taktiku hra ti bude neustále dávat tuto mapu.Je to speciální novinka pro nováčky,aby se naučili využívat výhody svých tanků. :biggrin:

 

nebuď takový!:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím obrysem se mi to stává docela často, když je soupeř třeba za nějakým vrakem. Řekl bych, že je to bug (nebo "úmysl"). Proč jsi ho netrefil, nevím, asi by pomohl replay. Může to být buď lag u tebe, lag serveru nebo prostě zmizení střely (1x za 10000 bitev, prý, nebo jak to říkali...). Při zpomaleném replay by se mohlo ukázat, že jsi ho třeba prostě jen těsně minul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledám vysvětlení. Tank přes celý zaměřovač ale nerozsvítí se obrys a když po něm vystřelím, tak jako by tam vůbec nebyl i když střílí a pohybuje se. Má někdo nějaké vysvětlení pro tento jev?

 

Bez replaye je to jenom věštění z křišťálové koule.

 

Tak to bude bug toho kere kdyz nejde prostrelit ani neukazuje obris jako nejaka prekazka.

 

Některá křoví nově obsahují i kameny, jak jsem nedávno zjistil, když jsem chtěl plně rozjetým Hellcatem projet jedním křovíčkem... a vono ne :-)

 

PS: za ten "obrYs" zasloužíš pětadvacet na holou ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

To je ten bug... Nainstaluj si freecam a koukni se v replayi za toho Jagdtigera, jestli za nim nevyletla hlina, co jsem slysel, tak proletavani strel tanky uz je zase zpatky.

Druha moznost, sezraly to pasy, ale to bys ho asi detracknul.

Treti moznost, dalsi bug, ten co ti delo miri jednim smerem a strela leti jinym. To pry taky jeste nevyresili.

 

Btw jestli te to uklidni...

 

eiy8.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj, po pár týdnech jsem sedl k tankům a chtěl bych se dotázat na misi Promotions incoming ( mám hru v ENG, z nějakého důvodu mi nejde cz). Jak je to s těmi 75k zkušenostmi? Dostane to každá posádka nebo jen ta, se kterou tu misi dokončím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, po pár týdnech jsem sedl k tankům a chtěl bych se dotázat na misi Promotions incoming ( mám hru v ENG, z nějakého důvodu mi nejde cz). Jak je to s těmi 75k zkušenostmi? Dostane to každá posádka nebo jen ta, se kterou tu misi dokončím?

 

ta, s kterou misi dokončíš, musíš si na to dávat pozor....až bude zbývat poslední krok, tak jezdi s posádkou, kterou potřebuješ vylepšit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož jsem nikde nenel vlákno "Denní hlášení", tak to napíšu sem .

Myslíte, že má ještě cenu si jet pro T57 Heavy, když ji v patchi 9.3 nerfnou(nevím jak, slyšel jsem přesnost a pohyblivost?) ??

Momentálně jsem u T69 (125k exp) . Nevím jestli mám jet dál, když mám 50B a to mi příjde už teď lepší než T57 .

Zeptám se takhle, pokud má někdo lepší info : Bude po patchi 9.3 ještě T57 heavy hratelná ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...