Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

Co znamená, když se loguju do hry, ale hra se mi šprcne v načítací obrazovce,  celou bitvu sleduju jen z načítací obrazovky, dokonce mi i tmavnou tanky co jsou zničený a slyšim zvuky a pak na konci bitvy mi to napíše spam-protection a pošle mě to do garáže, už se mi to stalo podruhý a celkem mi to vadí, páč sem celou bitvu afk a když sem top rank tak většinou prohrajem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co znamená, když se loguju do hry, ale hra se mi šprcne v načítací obrazovce,  celou bitvu sleduju jen z načítací obrazovky, dokonce mi i tmavnou tanky co jsou zničený a slyšim zvuky a pak na konci bitvy mi to napíše spam-protection a pošle mě to do garáže, už se mi to stalo podruhý a celkem mi to vadí, páč sem celou bitvu afk a když sem top rank tak většinou prohrajem

Aby jsi dostal nějakej typ....kdysi tohle dělal nějaký starý mód, který si nerozuměl s novým patčem. Aspoň mě, bez té hlášky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co znamená, když se loguju do hry, ale hra se mi šprcne v načítací obrazovce,  celou bitvu sleduju jen z načítací obrazovky, dokonce mi i tmavnou tanky co jsou zničený a slyšim zvuky a pak na konci bitvy mi to napíše spam-protection a pošle mě to do garáže, už se mi to stalo podruhý a celkem mi to vadí, páč sem celou bitvu afk a když sem top rank tak většinou prohrajem

Tohle dělá starší verze Historical realism sound modu.......nová verze má šlapat bez problémů

Tady je link na nejnovější verzi: http://gnomefather.blogspot.no/2013/11/historical-realism-gun-sound-mod-1854.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Scholastikus

Kam a proč zmizel chat z fóra ?

 

 

Uplne dole vlevo je zmenit tema,nastav si tam IP.Board a live chat ti pujde.

Upraveno uživatelem George352
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

chtel sem se jen zeptat.Marne hledam fungujici modpack realne hystorycke zvuky+ zamerovacJimbo v CZ.Nesel sem je jen samostatne a nejak me je neslo dostat,aniz se smazal ten ci ten. :sad:  Dik za info  :smile:

 

Pánové, když už dáváte mínusy, tak byste, tedy alespoň v tomhle případě měli napsat za co. Jestli za tu příšernou gramatiku nebo za ten dotaz. Protože, pokud jsou za ten dotaz, jenom pro to, že si ten človíček neumí poradit (je tu nový a hledá pomoc), tak jste jelita. V případě, že dáváte mínusy za gramatiku, tak to byste se tady na fóru museli umínusovat a začal bych s tím jinde než u nováčka. 

 

P.S. Kecy o tom, že si má přečíst půl fóra a zkoušet, si laskavě nechte od cesty a když už mu nechcete poradit, tak mu alespoň nedávejte mínusy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtel sem se jen zeptat.Marne hledam fungujici modpack realne hystorycke zvuky+ zamerovacJimbo v CZ.Nesel sem je jen samostatne a nejak me je neslo dostat,aniz se smazal ten ci ten. :sad:  Dik za info  :smile:

 

Mrkni sem, v tom balíku je oboje a mnohem víc.

 

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/35125-0810-aslains-xvm-mod-v3122-upd-26122013/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele tohle se mi občas taky stává- asi nějakej bug. Stačí se odhlásit-přihlásit a už to jde v pohodě.....

Asi jo. Myslel jsem, že je to módy, jenže jsem to zkoušel na dvou počítačích. Bez a s mody, tak mi to přišlo divné. Ale nijak mi to nevadí, aspoň se nemusím tolik vztekat  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš tu posádku přeškolovanou z jinýho tanku? V některých je třeba radista zároveň i nabíječ a tak mu můžeš dát jak skilly radisty, tak i nabíječe. Já to mám teď na AMX 50 100, kde jsou velitel, střelec i radista zároveň nabíječi, takže všem třem můžeš dát skilly, jako mají nabíječi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Pajkazed

Mám dotaz.

Všude se mluvilo o "bugu" s automatickým doplněním gold munice za goldy.

Dneska jsem jich pár vystřelil a doplnění proběhlo za stříbrné, protože mi zůstal stejný počet goldů.Znamená to teda, že se to může stát?Já pochopil, že se to stane vždycky...

A ještě jeden dotaz, po bitvě se mi z tanků sundá vybavení.  :biggrin:  Předpokládám je to asi špatným modem a ničím jiným, je tak?  :ermm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš tu posádku přeškolovanou z jinýho tanku? V některých je třeba radista zároveň i nabíječ a tak mu můžeš dát jak skilly radisty, tak i nabíječe. Já to mám teď na AMX 50 100, kde jsou velitel, střelec i radista zároveň nabíječi, takže všem třem můžeš dát skilly, jako mají nabíječi.

joo to by mohlo být ono, už si přesně nepamatuju kde jsem ty posádky posbíral.., ale u toho Nashorna má druhej člen posádky první perk kterej jsem tam 100% nedával.. (něco o tom že je spotnutej enemy vidět o 2 vteřiny dýl).. no nic, přecvičíme.. vyškolíme.. :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...