Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

Nevím co je na tom směšného. Jestliže něco neumím, tak se to musím naučit a jestliže něco chci umět tak, že ostatní převálcuju, tak to vyžaduje tvrdý tréning. Chceš tvrdit, že to není pravda?

 

kanáre ukaž mi jediného hráče , kterého tyhle top klany vychovaly, myslím že není ani jeden :) . Zbytek už ti snad dojde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kanáre ukaž mi jediného hráče , kterého tyhle top klany vychovaly, myslím že není ani jeden :) . Zbytek už ti snad dojde.

Asi se bavíme každý o něčem jiném a nebo ty jenom provokuješ. Nejde o to, co ti hráči umí z publicu a z čeho mají vysoký EFR. Jde o to, že souhra 10-ti tanků, které se přestřelují s jinými na volné ploše vyžaduje určitý tréning a také organizaci. Můžeš být skiller jaký chceš ale v takové situaci je ti to k prdu. Teda neber mě zas doslova, samozřejmě, že uplná lamka je tam k prdu mnohem víc. Nevím, jestli jsi už podobné souboje zažil. Já jich zažil docela hodně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdepak ,neprovokuju, jen rozporuju tvé tvrzení o pečlivém tréninku a tvrdím, že tyhle TOP klany stahují nejlepší hráče na servru, kteří se to co umí naučili bud sami, nebo v jiných klanech. A žádné tréninky tam nejsou , kor pravidelné. Ti hráči většinou valí i ESL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdepak ,neprovokuju, jen rozporuju tvé tvrzení o pečlivém tréninku a tvrdím, že tyhle TOP klany stahují nejlepší hráče na servru, kteří se to co umí naučili bud sami, nebo v jiných klanech. A žádné tréninky tam nejsou , kor pravidelné. Ti hráči většinou valí i ESL.

A jak se teda sólo hráč naučí kooperovat s dalšími 8 tanky?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v rotách třeba?

Aha! A rota, to není tréning? A jak víš, že nejdou také na výcvikovku? Mě, když by někdo z HAMI řekl, že nijak netrénují, tak mu to nebudu věřit protože jenom machruje. Vypadá to lépe, když si každý bude myslet, že jsem borec jen tak bez ničeho, což je blbost a divím se, že ty, tak starý a na tohle skočíš. Tys nikdy nehrál COD závodně? A nebo CS? To co dělá většina klanů je jenom zábava ale tohle je už jiná liga a jen naivka to nevidí, což ty nejsi, takže je to jenom póza. Prostě zase musíš dokazovat, že Kanár nemá pravdu a o nic jiného nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kanáre lol, plácej si tady dál játra když tě to baví :) , protože pokud to bereš takhle, tak trénink je každá hra na randomce, každá hra v platoonu i v rotě, pak netrénují tvrdě3x týdně 2 hodiny, ale každý den tak jako každý hráč WOT, zase jsi prostě napsal nesmysl z doslechu a ted si všechno ohýbáš aby ti to sedělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Co dělám špatně???Včera v noci bitvy v četě s IS7 a IS4 9 proher.Dneska bitvy s IS4 v četě 9 proher s FV215b 2 prohry.Hraju s týmem pomáháme si v četě a jak je možný že nevyhraju???Pořád nastříleno nejvíc a killů taky. :facepalmic: ale win tragickej na 40 to bývalo s IS4 za dva dny na 38%.Jak už mám s tímto tankem jezdit abych vyhrál.Mám pocit,že když mám tak zkur... win tak mě to hází k stejným jako jsem já,protože kdzž vidím jak někteří hrajou tak to fakt není normální. :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nainstaluj si XVM abys věděl do čeho jdeš. Pakliže máš v týmu samé rajče a k tomu ani ty nejsi minimálně zelný, tak se tomu pak není proč divit. Tahle hra je loterie a jenom opravdu velmi zkušení hráči dovedou výsledek ovlivnit protože WG dělá co může aby to pokud možno nešlo a W/L měl každý kolem 50%. Což se jim u 80% hráčů v dlouhodobém měřítku daří. Když si vezmu sebe, což není příklad bůhvíjakého skillera, tak se mi daří držet W/L poslední dobou až k 60%. Ale včera jsem měl jednu prohru za druhou a nepřešel jsem přes 33% a to jsem už ze zoufalství hrál i s Mikromausem, což je mezi těmi nováčky téměř jistota výher. A prd to bylo platné. I když jsem vystřílel 3/4 enemáků, tak se většinou odněkud objevila T18 a Báááác, bylo po mě a tím pádem i po výhře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak jak píše Kanár, jsou dny parádní kdy to sype win jak na běžícím pásu, prostřelím na co si pomyslím a pak jsou dny jako včera, kdy s VK3601 nevyhraju ani kdybych se na hlavu postavil. Měl sem s ním několik slušných dní za sebou a to se musí, dle WG teorie, prostě zprůměrovat. :Smile-tongue:

Pak nezbývá než vyzkoušet jiné stroje, ono to většinou s nějakým jde lépe a když opravdu ne, tak si právě narazil na vylosovaný den superblbec a Bulhar a to je pak lepší hru vypnout a jít dělat něco užitečnýho. :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí si jenom dělat čárky jak dopadla bitva. Pokud to bylo o lupy tak OK, dalo se to nějak ovlivnit - jednotlivcem, ale pokud to skončilo 3:15, nebo 5:15 a ještě to trvalo pár minut, tak zde jednotlivec moc neudělá a tým byl prostě dementní. A já včera prohrával většinu bitev velkým rozdílem. Byl jsem až zoufalý, když jsem sejmul s VK3601H sám 5 tanků a zbytek týmu neudělal dohromady ani 3 killy... To nemluvím ani o tom, když mi MM nahází proti VK3601H 3x IS-3 ( ještě v četě ), 1x KV5, 1x KV4, pár sedmiček a jsou tam asi jenom 2-3 VI tiery...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...