Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

Od 8.4 se mi několikrát stalo, že nemůžu zaměřit s houfnicí (cruiser Mk.II) tank stojící ode mě 200-400 m na horizontu. zaměření mi padá pod něj, jakoby byl na odvrácené straně (přitom není, vidím celý profil na straně ke mně). Doteď sem se s tím nesetkal, vždycky se zaměřovač "nalepil" na cíl, a najednou to někdy nejde (jenom houfnice a tank na horizontu).

to se mi taky děje u V tieru UK TD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímá mě jestli jsem v tom jenom já a nebo i ostatní,ale když dodělávám perk co má 99% a předpoklad je tak 5 bitev.Mě to hází k nejvyššímu tieru a stíhá mě prohra za prohrou.Mám to takhle pořád a trvá dodělat jeden perk dvakrát déle.Jsem akorát pěkně vytočenej.Jak ho dodělám tak je zase na mě MM relativně hodný a já si můžu milostivě zvednout win.Jen kvůli tomuto perku mě spadlo win na 48 z 50.A kdybych se strhnul tak to prostě neuhraji a můžu nastřílet kolik chci.Podle mě je to nespravedlivé. :facepalmic: :facepalmic: :facepalmic: :facepalmic: :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímá mě jestli jsem v tom jenom já a nebo i ostatní,ale když dodělávám perk co má 99% a předpoklad je tak 5 bitev.Mě to hází k nejvyššímu tieru a stíhá mě prohra za prohrou.Mám to takhle pořád a trvá dodělat jeden perk dvakrát déle.Jsem akorát pěkně vytočenej.Jak ho dodělám tak je zase na mě MM relativně hodný a já si můžu milostivě zvednout win.Jen kvůli tomuto perku mě spadlo win na 48 z 50.A kdybych se strhnul tak to prostě neuhraji a můžu nastřílet kolik chci.Podle mě je to nespravedlivé. :facepalmic: :facepalmic: :facepalmic: :facepalmic: :facepalmic:

 

Opět... Proč by to WG dělalo? Nějaký perky jsou jim víš kde... Někdy jsou losy luxus a někdy pláču, že jsem to vůbec pustil, ale že by v tom byl úmysl???? Myslím, že ne-e...

 

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

objekt 268,gold ammo-na 200 metru ding GW E.super

 

Proč používáš goldy, když základní dělo má pene 300mm???? :facepalmic: Těch 100mm co Ti přidají gold náboje už je jen do krajních situací na běžný hraní díky náhodě budeš "dingat" stejně tak jako tak...

 

A pokud jsi trefil dělo, tak by Ti nepomohla ani pene 106mm.....

 

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč používáš goldy, když základní dělo má pene 300mm???? :facepalmic: Těch 100mm co Ti přidají gold náboje už je jen do krajních situací na běžný hraní díky náhodě budeš "dingat" stejně tak jako tak...

 

A pokud jsi trefil dělo, tak by Ti nepomohla ani pene 106mm.....

 

:Smile_honoring:

gold byl nachystanej na T110E3,ale artyna ju smahla driv nez sem stacil vystrelit.a pak uz sem neprebijel.proto ten gold

a bylo to zboku,strilel sem zhruba na prostredek nastavby.

asi mel nabijec v kapse ocelovou placatku :Smile_trollface-3: :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli tohle někdo dokáže vysvětlit budu rád :Smile_Default: protože mě nenapadá nic.

 

 

odehraje se to asi 1min před koncem kdy sou na sebe nalepený 2 arty a jedna vystřelý a umře a té druhé do které střela de se nic nestane :Smile_trollface-3:

 

shlídnul jsem to dvakrát a zdá se že vystřelil ten Gambi od tebe z čety, (podle toho jak se zahoupal) a umřel ten co dostal zásah.. tak by to mělo bejt v pořádku...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět... Proč by to WG dělalo? Nějaký perky jsou jim víš kde... Někdy jsou losy luxus a někdy pláču, že jsem to vůbec pustil, ale že by v tom byl úmysl???? Myslím, že ne-e...

 

:Smile_honoring:

no vidíš a já když dodělával první (BIA) perk na SU5 chybělo 1% (asi 8000 exp) tak jsem šel z 67% w/l na 58%... než jsem to dal. to by byla krásná konspirační teorie :Smile_trollface-3:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ff67e066ccd37e40fb57c0b1e4ca99ab.png

 

Jedná se o bota? Myslím tu KV-1. Proč na replayi mizí, jako kdyby nebyl spotnutej, přičemž je kousek ode mě a je náš? Podle mě to byl bot. Pořád boural do těch zátarasů a jakmile jsem mu dal příkaz "Následuj mě", vymotal se a jezdil všude za mnou. Co na to říkáte vy?

 

Obsahuje vulgarity, vytočil mě. Nesnášim lidi, co dělaj ostatním takovýhle věci jen tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jezdil stebou tak měl furt lauf namířenej na tebe.. jako by se snažil pochopit co vlasně děláš....

hele švára půjčuje svý tanky synovcům 5 a 3 roky a občas na ně koukne co tam vyvádějí... to mohl bejt podobnej případ..

 

EDIT: já už potkal hráče s KV1 a ten měl hit ratio 5% !!!!!!! je to v Ulevte si....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na bota staty má... Prohlížel? Ani mi nepřišlo, měl co dělat s tim, aby boural do těch zátarasů.

 

http://worldoftanks....4402-EL_MENDAS/

Ha ha. Ty bys mě rozesmál. Já osobně mam ten dojem, že při tomhle počtu bitek sem měl staty podobný. Drž se při zemi. :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...