Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

 

 

Já jsem pouze napsal své staty s premiáky které hraju, nikoho jsem neumlacoval. Nicméně si všimni, že pouze opice a exopice joovi odpověděli. Myslím, že se snažíme zodpovědět Jovi otázky. Pokud bychom tu nebyli, nikomu jinému nestojí Joe ani za odpověď.....sice se ho snažíš bránit, ale na jeho otázku neodpovíš, to o něčem vypovídá...

dle mého to vypovídá pouze o tom že se mi nelíbila reakce od některých přispěvatelů a neodpověděl jsem protože už to předemnou udělal někdo jinej (Sam, SmokingBanjo a vlastně i ty) a navíc já s prémiáky nehraju a proto by to byla jen nepodložená teorie.. nic jinýho v tom nehledej.. Pokud bys to chtěl dál nějak řešit, můžem PM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednu bych měl.. pár stránek zpět Golas a ještě někdo zmiňuje že pro EFR je nejdůležitější cap a decap, ale dle nového přepočtu byl prý tento vliv upraven (spíše úplně vyloučen) tak jsem přestal capovat a snažím se rozdat co nejvíc dmg což je díky expení strojů dost složité a efr padá a padá.. tak jak to vlasně je? Má Golas pravdu?

 

Edit: poprosil bych bez odkazů páč přes mobil mi trvá tejden než se někam dohrabu. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postoval jsem do WN6jako ekvivalent srovnání dvou dnů hraní

 

první den jsem hodně bojoval, rozdával dmg a prděl na cap pointy. Moje EFR šlo dolů, WN6 nahoru

druhý den jsem bojoval zhruba stejný počet bitev, moc jsem nenastřílel a abych to "zachránil" honil jsem cap pointy. Moje EFR šlo nahoru a WN6 dolů.

 

Osobně mě bavil první den.

 

To samé za včerejšek. Jel jsem spíš na bojový styl a báze mě nebraly. Zastřílel jsem si moc pěkně a bavilo mě to. Opět jde moje WN6 nahoru a EFR ( i po přepočtu dolů ).

 

I když je to přepočítáno, pořád má cap point harvest vliv na EFR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

překopírováno

 

Zkráceně ode mě :

Předevčírem zaměření na udělené DMG a bez snahy sbírat cap nebo def pointy.

 

Victory ratio: 60%

Battles: 25

Efficiency:1039.61

WN6: 1506.5

Average tier: 7.76

Experience: 20917 - 836.68

Capture points: 0 - 0

Defense points: 0 - 0

Damage: 42118 - 1685

Kills: 31 - 1.24

Spotted 14 - 0.56

 

Včera naopak menší zaměření na DMG ale s cílenou snahou na cap pointy ( z čehož ani jednou nedošlo k winu obsazením báze )

 

Victory ratio: 58.33%

Battles: 24

Efficiency: 1489.18

WN6: 1092.18

Average tier: 7.83

Experience: 15675 - 653.13

Capture points: 124 - 5.17

Defense points:0 - 0

Damage: 27294 - 1137

Kills 21 - 0.88

Spotted: 13 - 0.54

 

Z mého ( subjektivního pohledu ) :

 

Předevčírem jsem měl subjektivní pocit, že jsem pro ty výhry udělal víc. Poškodil nebo zabil více nepřátel, zamezoval jim aby se dostali až k bázi a dělal, co jsem mohl.

Včera jsem se snažil dostat vpřed, najít si skulinky v obraně a postupovat. Ale osobně mě hra nebavila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když budeš capovat a nasbíráš cap body, půjde ti efr nahoru. Ne tolik jako předtím, ale i tak to ze 23% ovlivňuje EFR.

 

Na druhou stranu doražením enemáků můžeš udělat dmg, mít i kill a zajistit win. Takže nebudeš mít cap na EFR ale body do WN6.

 

Jinak pak záleží, jestli se ti vůbec chce honit enemáka, jak je daleko a jak blízko jsou k němu tvoji spojenci, jak jsi na tom s výdrží a kdo je ten poslední enemák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bych měl dotaz. Za co dostal jožomrkvička víc expů, než já. Ne že bych mu to záviděl, s 2. tierem udělal mezi devítkama spoustu práce.

http://www.q3.cz/images/53shot_004.jpg

http://www.q3.cz/images/46shot_003.jpg

Jedině, že to počítá poškození vyšších tierů za víc, ale měl jsem za to, že tohle bylo zrušeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nuda, taky si semtam vystřelím (low tier)...asi bych v tom nic závratnýho nehledal...buďto chtěj upoutat pozornost, nebo se nuděj. A dokud to nelítá do našich tak to ignoruju. Pokud teda nestojíme v křovíčku, aby jsme překvapili enemy...

 

Testoval jsem ty základny na vzájemných bitvách. Opravdu je to všude stejný - 3:20 cca. Může ve vzájemných bitvách zabírat víc jak 3 tanky, aby to mělo efekt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se zeptám, jednou už jsem řešil něco podobnýho, na Tieru 2, nevim kde. Tenkrát jsem jel za posledním schovaným tankem co byl zašitej někde za skálou, v momentě kdy jsem ho našel tak rána a on vybouch. Až ve výsledku jsem koukal že zničil sám sebe, zajímalo mě tenkrát jestli to mohlo udělat odrazem Hečko... Ale jiná, ale podobná věc se mi stala včera a to mi hlava nebere.

Mapa Karélie, stojím s Arty u násd na bází, na levý straně od kruhu, ta otevřená strana se skálama je napravo. Naši capovali, mě tam přijel Batmobil a sundal mě. Tak jsem jim poděkoval že hlídají, koukal jsem co byl zač ten s TD kousek od báze, že mi nemohl pomoct když jsem před tím hodinu klikal na mapu že je voljen průsmyk, a v tom momentě kdy jsem na něj kouknul tak rána, nahoru vylětělo klasicky číslo jako při zásahu, celejch 1700. Koukám kdo ho mohl dostat, Baťák ho mohl nasvítít ale žádná jejich arty už tam nebyla? A jaká arty by smahla T95 na ránu? A pak koukám do statistik a vidím to samý, hráč zničil sám sebe. Za celou dobu neudělal vůbec nic a jakým záhadným zbůsobem se mohl zničit? Odnikud neskočil, prostě vybouch... Škoda že mám vypnutý replaye, prozkoumal bych to víc. Takže hledám vyscvětlení, i kdyby práskl do nějaký skály před sebou Hečkem, tak 1700 na ránu by prostě dát nemoh, věřil jsem tomu u tý dvojky ale u T95 fakt ne.

shot_284.jpg?ver=2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je docela divný. Dřív když se člověk odpojil, tak explodoval a umřel, ale pak to přeci opravili a tank zůstává na místě a jde do něj střílet, aby musel platit opravy a aby soupeři dostali XP a kredity za jeho zničení nebo se něco změnilo?

Jestli jste se někdo dívali na ESL, tak casteři mají možnost vlézt do hry s účastníky turnaje a pak se na spawnu odpálit sami. Stejně tak mají free look mode, který už se buď dostal mezi hráče nebo někdo vytvořil vlastní. Tak mě napadá, jestli se mezi lidi nedostala i ta vychytávka na sebeodpálení, ale je to jen myšlenka, nic podloženýho. Dlouho jsem nehrál, tak se taky rád dozvim něco novýho :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to stalo už párkrát a vždycky mi někdo odpověděl, že je mrtvá posádka. Taky se mi to nezdá. Chyba je v Matrixu. U WarGAYmingu nikdy...je to rukama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já zas kolikrát hraju s kolegama z klanu a ve hře u protivníka jsou třeba dva GwPantheři. No a občas se někomu stane, že ho zasáhne jedna ta artyna (gwP) a hned druhá artyna a asi po pěti vteřinách prý ta první(zobrazí se ty hlášky). A neslyším to poprvé. Stalo se někdy něco takového někomu? Jsem se ptal, jestli je třeba ta první nezapálila nebo tak, prý ne. Tak premýšlím, jak moc může být rozšířený nějaký reload cheat, nebo jestli je to jen nějaká divná shoda náhod a paranoia.

A druhá věc. Vím, že když se šikovně zasáhne kořen děla apod.může to dělo poškodit, ale přesně ten mechanismus nechápu. Když se koukám na mody s hitzonami, na děle jsou vyznačeny tři bílé pruhy, ale dělo samo o sobě je přece vším průchodné. Jak to tedy,prosím,je?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tohle se mi stává poslední dobou dost často.Na 9.tieru to dostanu do pásů od objekta212 nebo jiných rusů a než je nahodím(mám opravy na posádce a ty zrychlený opravy jako doplněk) tak o od něj dostanu znovu a je po mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...