Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

Ok, tak já už se na nic ptát nebudu abych nepoložil blbej dotaz a přitom na tu mojí první otázku stačilo odpovědět prostě NE.

 

To by tu ale nebyl flame a pár místních ramenáčů by ti nemohlo ukázat jak jsou silní :-) Já bych chtěl tyhle diskuze se stejnejma lidma zažít na Dělostřílnách a chtěl bych, aby se blbě ptal zrovna třeba Pepi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by tu ale nebyl flame a pár místních ramenáčů by ti nemohlo ukázat jak jsou silní :-) Já bych chtěl tyhle diskuze se stejnejma lidma zažít na Dělostřílnách a chtěl bych, aby se blbě ptal zrovna třeba Pepi :-)

 

Tak to bych si koupil lístek do první řady. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledám vysvětlení, je možné, že je to nějak nastavené, že prémiáky častěji prohrávají? Mám se všemi tanky min. 51% win, jen prémiáky 45% a když potřebuji vydělávat a tahám je tak mám denní win/los tak 30/70.

 

jenom já vidím u IS6 52%? (malejfacepalm)

jinak asi takhle: T34, SP, LOWE... všechno pomalý tanky často stavěný jako top tanky v bitvě. mě z toho vyplývá, že jsi špatnej taktik = nejezdíš s těma tankama kam bys s nima měl jezdit. ty hodně nízký procenta vypovídaj o tom, že jsi často jako top tank. pro upřesnění bych s tebou musel zajet četu abych to viděl naživo.

 

jinak malá k zamyšlení: pokládáš spoustu dotazů tohoto typu, o tom, že jsou většinou nepromyšlený a nepodložený tu nemá cenu diskutovat. všimni si ovšem, že forum je plný lidí z tvého klanu, nemůžu si ovšem vybavit, že oni by si dávali práci s odpovědí na tvé dotazy. odpovídají ti tu převážně kluci z HUGO ze svý dobrý vůle. to ti je ale, nevím proč, proti srsti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všimni si ovšem, že forum je plný lidí z tvého klanu, nemůžu si ovšem vybavit, že oni by si dávali práci s odpovědí na tvé dotazy. odpovídají ti tu převážně kluci z HUGO ze svý dobrý vůle. to ti je ale, nevím proč, proti srsti...

 

Je to nutný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom já vidím u IS6 52%? (malejfacepalm)

.....

jinak malá k zamyšlení: pokládáš spoustu dotazů tohoto typu, o tom, že jsou většinou nepromyšlený a nepodložený tu nemá cenu diskutovat. ...

 

Pozri si post 245, kde píše, že zrovna prémiak (IS6) s ktorým má nadriemerné staty už nemá. Proste ostali mu tie, s ktorými má horšie staty a práve preto je tu tento dotaz. Vás by to nenasralo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

absolutně mi uniká, proč by to mělo směřovat k flamu. ono je někdy potřeba to internetový hrdinství a ramena trochu krotit.

 

odpověděl jsem ve svý dobrý vůli Joeovi na dotaz, doufám, že mu to pomůže a klidně si s ním zajedu tu četu.

dále jsem mu vytknul, že se neférově obouvá do lidí, co se mu snaží pomoci.

 

jestli tu chceš slovičkařit a hledat v každý kravině důvod k rozpoutání flamu, posluž si. ale nečekej ode mne odezvu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolim si malou rekapitulaci: a vysvetleni me reakce:

Dotaz znel:

Hledám vysvětlení, je možné, že je to nějak nastavené, že prémiáky častěji prohrávají? Mám se všemi tanky min. 51% win, jen prémiáky 45% a když potřebuji vydělávat a tahám je tak mám denní win/los tak 30/70.

Ma odpoved byla:

jj premiaky maji horsi win lost, protoze maj zvyhodnenej MM.. Kamo vzpamatuj se a zacni hledat chybu u sebe, neco asi delas blbe.

u T34 mam win lost 61% u Type 59 59,9%

tzn odpovedel sem ti na vsechny dotazy a porovnal statistiky. Zduvodnil proc asi casteji prohravas.. rekl bych ze to bylo strucny jasny a priznavam urazlivy...ale

reagoval sem tak protoze mam stale v pameti nedavnou vymenu nazoru ve vlaknu s T34 na kterou sis stezoval ze je nejaka divna, ze neprostrelis T29 do vany apod.

T34 je muj milasek a mame hluboky citovy vztah :D tzn reaguji vznetlive kdyz ji nekdo urazi :) - delam si kozy :D Je to rposte druhy vlakno kde se snazis najit nejaky error na strane hry ve vztahu k T34.. nejdriv samotna T34 ted je to nejaky systemovy znevyhodnovani premiovych tanku..

Ja proti tobe osobne vubec nic nemam, sem jen krapek alergickej na vselijaky konspirativni teoreie a svalovani a hledani chyby vsude jen ne u sebe. Necekal sem ze te to urazi a nebylo to ani umyslem, opravdu. Takze za to se omlouvam, moje huba je nekdy nevymachana. :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zase souhlasim s bobbym. T34 jsem nevyexpil ale koupil a je to investice ktere nelituji. Stejne mi sedla jako T29 v systemu brutalni vez a slaba vana. Rozhodne jeden z mych oblibenych tanku. Ale je to o tom co komu sedne. Ale to uz jen opakuju to o cem mluvim uz skoro rok :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zase souhlasim s bobbym. T34 jsem nevyexpil ale koupil a je to investice ktere nelituji. Stejne mi sedla jako T29 v systemu brutalni vez a slaba vana. Rozhodne jeden z mych oblibenych tanku. Ale je to o tom co komu sedne. Ale to uz jen opakuju to o cem mluvim uz skoro rok :)

 

Přesně tak. Já s ní nerad hraju, ale když je člověk top a sedne bitva, tak částky nad 150.000 lítaj a ty bitvy jsou opravdu one man show. Každej tank má svoje a my máme určitý nároky a skilly, kterejm ne každej tank vyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Přesně tak. Já s ní nerad hraju, ale když je člověk top a sedne bitva, tak částky nad 150.000 lítaj a ty bitvy jsou opravdu one man show. Každej tank má svoje a my máme určitý nároky a skilly, kterejm ne každej tank vyhovuje.

 

Souhlas. A proto si myslim, ze hledat ve hre nejaky schovany system co zamerne a tajne neco ridi je v ramci win/lost zbytecnost. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dyť jo. Nesedí, jde na chvili k ledu, vytáhnu za nějakou dobu, nesedí dál - odjet pouze doubly az po nastupce a jde z garáže. Pokud se mi ovšem nelibí jako model.. viz treba Panther kteryho si s radosti sem tam vytahnu i kdyz je to vlastne plecka.

Samozrejme ze spatna investice do premiaku nasere vic, ale kdyz me to s nim neba a nejde mi to, proc se s tim trapit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bobby, ono jde o to, že s penetrací např. 260 ciunkneš armor 50.

Toť sice pravda, ale v kterých případech se to stává? Asi těžko to bude případ kdy trefíš 50mm pancíř v 90° přímo proti tobě postavený. Tyhle stupidní situace vznikají v případech kdy se trefíš tak nešikovně (ať už díky smůle a nebo díky tvému blbému zaměření), že se to po tom pancíři sklouzne protože úhel dopadu střely oproti pancíři je sotva pár stupňů. Ale přeci z tohohle nebudu dělat nějaké závěry, že nějaké dělo je úplně blbý a k ničemu. Spoooousta náhod je v té hře a člověk se to musí naučit přijmout, pokud se něco občas stane tak se to musí překousnout a jet dál, nic jiného nezbývá. Oni (WG) to prostě nezmění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toť sice pravda, ale v kterých případech se to stává? Asi těžko to bude případ kdy trefíš 50mm pancíř v 90° přímo proti tobě postavený. Tyhle stupidní situace vznikají v případech kdy se trefíš tak nešikovně (ať už díky smůle a nebo díky tvému blbému zaměření), že se to po tom pancíři sklouzne protože úhel dopadu střely oproti pancíři je sotva pár stupňů. Ale přeci z tohohle nebudu dělat nějaké závěry, že nějaké dělo je úplně blbý a k ničemu. Spoooousta náhod je v té hře a člověk se to musí naučit přijmout, pokud se něco občas stane tak se to musí překousnout a jet dál, nic jiného nezbývá. Oni (WG) to prostě nezmění.

 

Však mně je to ukradený. Stává se to všem, nejdou jen po mně :-) Nepříjemný to je. Nadávat může člověk jen na smůlu a vlastní chyby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toť sice pravda, ale v kterých případech se to stává? Asi těžko to bude případ kdy trefíš 50mm pancíř v 90° přímo proti tobě postavený. Tyhle stupidní situace vznikají v případech kdy se trefíš tak nešikovně (ať už díky smůle a nebo díky tvému blbému zaměření), že se to po tom pancíři sklouzne protože úhel dopadu střely oproti pancíři je sotva pár stupňů. Ale přeci z tohohle nebudu dělat nějaké závěry, že nějaké dělo je úplně blbý a k ničemu. Spoooousta náhod je v té hře a člověk se to musí naučit přijmout, pokud se něco občas stane tak se to musí překousnout a jet dál, nic jiného nezbývá. Oni (WG) to prostě nezmění.

 

to bych ani neřekl, už jsem dingnul i stojící šestkové amx z boku třeba s lowem, nebylo ze špatného úhlu, ať mi nikdo netvrdí, že se to nestává...nebo t50-2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bych ani neřekl, už jsem dingnul i stojící šestkové amx z boku třeba s lowem, nebylo ze špatného úhlu, ať mi nikdo netvrdí, že se to nestává...nebo t50-2

Tak dej replay a pak se o tom můžeme bavit dál, jinak jak jistě sám uznáš, by to nemělo žádnou cenu a ani úroveň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak sa dobre pamätám, malo by to byť asi takto:

Pri klasickej bitke a pri útoku/obrane je čas zaberania základne cca 90 sekúnd..

Pri vzájomnom stretnutí je čas dvojnásobný, a v prípade, že sa stretnú na báze tanky oboch týmov, stopne sa zaberanie na dobu, kým sú tam obaja, kým jeden z nich neopustí bázu, alebo nie je zničený.

Za presnosť týchto informácií sa nemôžem zaručiť, pred patchom, v ktorom boli tieto módy zavedené som to čítal na RU fóre, a je teda dosť dobre možné, že sa niečo zmenilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...