Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

Rudá Matylda mě spotla. Rád bych věděl odkud. Dokážete to někdo rozpoznat? Nekoukejte na celý záznam, stačí poslední 3 minuty.

 

http://wotreplays.com/site/1343514#severogorsk-kanar-t67

řekl bych že projel tím korytem a spotnul tvoje vystrčený přední kolo.. projdi si body na tancích kterýma spotuješ (zřejmě si je všechny měl zakrytý šutrem) já to za tebe dělat nebudu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řekl bych že projel tím korytem a spotnul tvoje vystrčený přední kolo.. projdi si body na tancích kterýma spotuješ (zřejmě si je všechny měl zakrytý šutrem) já to za tebe dělat nebudu...

Možné to je ale proč ho nevidím já? Mám tam optiku, posádku na maximum, maskovačku a on má pár bitev, takže nemá asi vůbec nic. Škoda, že se to nedá nějak zjistit, kde byl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera po tom mikropatchi, nebo záplatě nebo co to bylo, se mi stává, že mi hra uprostřed bitvy jakoby zalaguje a pak spadne. když se přihlásim znova do hry, bitba pokračuje a pohoda.

 

No a co je na tom nejzajímavější, že se mi to stalo pouze a jen s Rhm. Borsig Waffentrager :mad:  Absolutně netuším proč se tak děje. Nemáte s tím někdo zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ho vidět nemůžeš, protože spotovací bod, kterým spotuješ máš zakrytý kamenem.

To je ale lumpárna! Takže, když chci vidět, tak se nesmím schovávat ale stát na volném prostoru. :sick:

 

 

PROTOŽE JSI MĚL VŠECHNY SPOTUJÍCÍ BODY ZAKRYTY. Je to tam napsané dost jasně, aby to pochopil i debil. Bohužel, tebe se to netýká.

Sorry, ale já nejsem tak namakaný v geometrii a matematice abych dokázal určit všechny možné úhly ze kterých mě lze spotnout a ze kterých naopak já nevidím nic. Když si vzpomenu na ty situace, kdy mi tank svítí ve městě a při tom není nikdo blíž, jak je kritický spot, tak se nediv, že se divím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možné to je ale proč ho nevidím já? Mám tam optiku, posádku na maximum, maskovačku a on má pár bitev, takže nemá asi vůbec nic. Škoda, že se to nedá nějak zjistit, kde byl.

 

PROTOŽE JSI MĚL VŠECHNY SPOTUJÍCÍ BODY ZAKRYTY. Je to tam napsané dost jasně, aby to pochopil i debil. Bohužel, tebe se to netýká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teďka se zeptám já jako lama.. Spotovací body jsou na všech tancích stejně? Nebo to má každý tank, nebo alespoň typ (HT, MT, TD, LT) jinak? :ohmy:

Řídím se tím, že spotuju čelem věže (jakoby výhled velitele - moje zjednodušení) na každém tanku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, a tohle je čím? Podle mého odhadu jsou všechny spotovací body bez krytí a to jak moje, tak i enemáka. Mám tam na posádce zvýšený dohled a binokulár. Zastavuju se po pár metrech a čekám, až se bino nahodí. Přesto toho hajzlíka nevidím. Není to náhodou zvýšení camo na capu ?! Jedná se opět o poslední 3 minuty bitvy.

 

http://wotreplays.com/site/1352954#northwest-kanar-s-35_ca

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opět máš schovanej čumák za překážkou, jinak bys ho viděl přijíždět..  když jsi vyjel, tak už byl zakrytej barákem..

stojící TD má proti jedoucímu ( a navíc střílejícímu) výhodu funkční sítě + full camo.. to měla být TVOJE výhoda, ale né, ty strčíš hlavu do písku (za vagón) a začneš reagovat až když se rozhouká siréna..  :pinch:  takže jestli je tam nějaký % na bázi navíc, tak v tomhle případě to bylo stejně jedno.. nechápu, že tak zkušenej hráč dělá takový blbosti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opět máš schovanej čumák za překážkou, jinak bys ho viděl přijíždět..  když jsi vyjel, tak už byl zakrytej barákem..

stojící TD má proti jedoucímu ( a navíc střílejícímu) výhodu funkční sítě + full camo.. to měla být TVOJE výhoda, ale né, ty strčíš hlavu do písku (za vagón) a začneš reagovat až když se rozhouká siréna..  :pinch:  takže jestli je tam nějaký % na bázi navíc, tak v tomhle případě to bylo stejně jedno.. nechápu, že tak zkušenej hráč dělá takový blbosti..

Vůbec nevím o čem píšeš. Popojel jsem pokaždé 5m a čekal na to až zapne optika. Nic nebylo vidět a tak jsem popojel zase. Udělal jsem to několikrát a furt jsem nic neviděl a pak už do mě našil, takže moje žárovka samozřejmě reaguje pozdě, tak je nastavená, to je ok ale já jeho uviděl, až do mě našil. Pokud nechceš jenom blbě machrovat, tak mi popiš, jak by se to mělo udělat správně, protože tyhle situace mám jak na běžícím pásu a už se jim dokonce vyhýbám a prostě decapovat nejedu protože i když je kruh na uplně holé pláni, tak toho zmetka neuvidím i když má Mause.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z tvého postavení se to už jinak (správně) udělat nedalo.. Základní chyba byla, že jsi zalezl a nehlídal jsi si příjezdy na cap, stačilo se postavit na násep, nebo těsně za něj, ale tak abys viděl.. Enemák nebyl blbej (nebo měl štěstí)a tak zalezl na jediný místo, kde byl alespoň trochu krytej rohem baráku a prd.el měl chráněnou vrakem. Po přestřelce s KV1 už věděl kde jsi a jen si počkal až se vyplazíš..

Rekapitulace:

On stál, takže síť, maskování naplno a věděl odkud vykoukneš + ty jsi byl v pohybu (síť a camobonus v pérdeli) + prodleva v rozsvícení žárovky = Kanárova smrt..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Čím to asi je? Toto se nedá vysvětlit nedostatkem zkušeností, herním stylem apd. Jedu se svým SU-100-122 a najednou se mi zpoza rohu baráku cca na 50 metrů předemnou ukáže bokem Comet. Někdo ho zastavil, takže nekrytej. První rána bok věže-neprošla, druhá rána mezi kola- neprošla. Comet otočí věž (už jsem taky něco schytal), jedna rána do čela a poslal mě do kopru. To už je fakt dost přitažený za vlasy. O tom, že mě posílají z 80% her proti VIII, kde nemám proti IS-6 a jiným zvěrstvům žádnou šanci. Votom ani potom. Nebo je to daň za to, že jsem vše, co mám, nahrál a neutrácím za goldy?  :wallbash:  :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím to asi je? Toto se nedá vysvětlit nedostatkem zkušeností, herním stylem apd. Jedu se svým SU-100-122 a najednou se mi zpoza rohu baráku cca na 50 metrů předemnou ukáže bokem Comet. Někdo ho zastavil, takže nekrytej. První rána bok věže-neprošla, druhá rána mezi kola- neprošla. Comet otočí věž (už jsem taky něco schytal), jedna rána do čela a poslal mě do kopru. To už je fakt dost přitažený za vlasy. O tom, že mě posílají z 80% her proti VIII, kde nemám proti IS-6 a jiným zvěrstvům žádnou šanci. Votom ani potom. Nebo je to daň za to, že jsem vše, co mám, nahrál a neutrácím za goldy?  :wallbash:  :mad:

ale vis jakou musel mit ten cometak radost ? :) cim to je ? nahod replay

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysvětlí mi někdo, proč jsme vyhráli když naše základna byla několik sekund plně obsazena? Sice jsem toho posledního smahnul, ale body za obranu jsem nedostal. Podle mě jsme měli prohrát, protože jsem to nestihl. A když už nám to dalo výhru, měl jsem dostat body za obranu. Děkuji za názory či případné vysvětlení. Prosím nekomentujte moji hru, ani závěrečné nadávání tomu hráči, co 2x opustil zabíranou základnu v závěru - prostě jsem se neudržel a málem za to zaplatil od PzJgI. Přikládám replay - jde o ten konec.

http://wotreplays.com/site/1406246#self

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...