Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

Mě by zajímalo, kde se poděly ty individuální mise na tanky, které tak slibovali v 9.5? QB na to dělali videa z testu, byl tam myslím nějaký object a T55. Nikde jsem nečetl, jestli to odložili, nebo co se s tím stalo?

Az skončí mise na WZ-111.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by zajímalo, kde se poděly ty individuální mise na tanky, které tak slibovali v 9.5? QB na to dělali videa z testu, byl tam myslím nějaký object a T55. Nikde jsem nečetl, jestli to odložili, nebo co se s tím stalo?

http://worldoftanks.eu/cs/news/pc-browser/46/january-sneak-peek/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neví někdo (už jsem se ptal jednou a po patchi 9.5 to opět chodilo), proč mi aslain blbne na win7 64bit a stejné nastavení modu na win7 32bit chodí normálně. To blbnutí znamená, že mi to nechodí vůbec. poslední verze. Jelikož to má, jako instalačku,tak vlastně mi nefungujou už ani předchozí vrze. Zkusil jsem tam něco zaškrtat odškrtat, ale nepřišel jsem na to. Používám pomalu vše,krom zvuků a nějakejch blbostí typu hitzony,esl atd. Kdo se s tím setkal děkuji za radu.

Blbnutí=vidím jenom 1tank,žádná řada, žádné údaje o tanku, nemohu si nic vybrat, běží mi intro ikdyž ho mám zaškrtlé, že nemá běhat,nastavení auto serveru i když si to má pamatovat poslední nastavení,v bitvě mi nejde mapa nejde vlastně xwm, takže nevidím kde kdo je,jen černé fleky.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neví někdo (už jsem se ptal jednou a po patchi 9.5 to opět chodilo), proč mi aslain blbne na win7 64bit a stejné nastavení modu na win7 32bit chodí normálně. To blbnutí znamená, že mi to nechodí vůbec. poslední verze. Jelikož to má, jako instalačku,tak vlastně mi nefungujou už ani předchozí vrze. Zkusil jsem tam něco zaškrtat odškrtat, ale nepřišel jsem na to. Používám pomalu vše,krom zvuků a nějakejch blbostí typu hitzony,esl atd. Kdo se s tím setkal děkuji za radu.

Blbnutí=vidím jenom 1tank,žádná řada, žádné údaje o tanku, nemohu si nic vybrat, běží mi intro ikdyž ho mám zaškrtlé, že nemá běhat,nastavení auto serveru i když si to má pamatovat poslední nastavení,v bitvě mi nejde mapa nejde vlastně xwm, takže nevidím kde kdo je,jen černé fleky.....

To nevím, jedu na W 8.1 64 Pro, Aslaina používám a jede mi to. Vždy dám při instalaci odstranit res_mods či jak se ta varianta jmenuje a vše funguje... Jiné mody nekombinuju, garáž má dvě řady, premiáky zlaté, hitzony ani zvuky nemám, minimapa super, vše jede. Co maximálně můžu udělat, poslat ti formou PM screeny z nastavení Aslaina, jinak nevím... Aktuálně mám verzi "Aslains_XVM_Mod_Installer_v.4.1.7.3_95.exe".

 

Asi se zpetám blbě, jak myslíš to dělení modu na 32 / 64? Já instaluju jen aktuální verzi z aslain.com a tam jsem žádné rozdělení 32/64 nenašel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi se zpetám blbě, jak myslíš to dělení modu na 32 / 64? Já instaluju jen aktuální verzi z aslain.com a tam jsem žádné rozdělení 32/64 nenašel...

2 operační systémy. nepsal jsem nic o rozdělení módů. a jestli jsem to napsal zmatečně,omlouvám se.

 

Snad jedině vymazat komplet hru a znova stáhnout. Některé mody se kopírují i jinam než do adresáře "res_mods", tak ti tam asi zůstal nějaký bordel z 9.4.

 to jedině znova naistalovat,ale bordel z 9.4 určitě ne.protože mě to do teď jelo. až prostě něco nového mi to poničilo.(a to co je nové jsem odškrtal-nepotřebné a stejně to tam je)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neví někdo (už jsem se ptal jednou a po patchi 9.5 to opět chodilo), proč mi aslain blbne na win7 64bit a stejné nastavení modu na win7 32bit chodí normálně. To blbnutí znamená, že mi to nechodí vůbec. poslední verze. Jelikož to má, jako instalačku,tak vlastně mi nefungujou už ani předchozí vrze. Zkusil jsem tam něco zaškrtat odškrtat, ale nepřišel jsem na to. Používám pomalu vše,krom zvuků a nějakejch blbostí typu hitzony,esl atd. Kdo se s tím setkal děkuji za radu.

Blbnutí=vidím jenom 1tank,žádná řada, žádné údaje o tanku, nemohu si nic vybrat, běží mi intro ikdyž ho mám zaškrtlé, že nemá běhat,nastavení auto serveru i když si to má pamatovat poslední nastavení,v bitvě mi nejde mapa nejde vlastně xwm, takže nevidím kde kdo je,jen černé fleky.....

nechápu už nic...je to prostě mezi židlí a klavesnicí, po dnešním upd ***16 to najednou šlape....omg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a zase problém.

Lze uložené pozice na Zaklínači 2 přenést na jiný PC (to určitě lze) a fungují? Mě to prostě nejde. i když to přenesu, tak ve hře mám prázdné ,,načtení pozic,, . A i když dám na steamu cloud uložení dat, tak to taky nefunguje. Dělám někde chybu nebo opravdu Zaklínač je zakletej a prostě to nejde a cloud na steamu nefunguje. (ubisoft-uplay v pohodě asasín). Od znova se mi teda hrát nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a zase problém.

Lze uložené pozice na Zaklínači 2 přenést na jiný PC (to určitě lze) a fungují? Mě to prostě nejde. i když to přenesu, tak ve hře mám prázdné ,,načtení pozic,, . A i když dám na steamu cloud uložení dat, tak to taky nefunguje. Dělám někde chybu nebo opravdu Zaklínač je zakletej a prostě to nejde a cloud na steamu nefunguje. (ubisoft-uplay v pohodě asasín). Od znova se mi teda hrát nechce.

Mel jsem stejnej problem s Far Cry 3, prenasel jsem pozice z XP na Win 7 a proste to neslo......jestli ale prenasis pozice na ten samej OS a mas tam stejnou verzi hry tak by to sakra melo jit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gwn4h.jpg

 

Otázka dne: Cca 25 zásahů - dva kritičáky do Aukf Panthera - velitel a munice střelou zezadu do věže. Co dělat, abych udělil tankům nějaký kritičák? Jaká jsou pravidla pro udělení kritičáku? Dřív jsem hrál na to, že jsem si jel někoho kroutit, první rány šly na motor, abych si to pojistil a zbytek pod věž na munici... momentálně mi je tato taktiky k prdu, protože po bitvě nemám rozdaný jediný kritičák. Sem tam kouknu na net na hitzony, koukám, kam enemáci střílí mě... ale když tam dělám díry já, je to naprosto k ničemu. Viz včerejší odřad - VK72. proti GW E-100. Střílím, trefuju dělo. Po bitvě zjišťuju, že jsem ho ani nepoškodil. 

 

Potýkám se s tím už dlouho a docela mě mrzí s každou opravou a léčením, že se mi nic takovýho u enemáků nedaří...

Ještě replay pro ukázku střelby - myslím, že třeba do těch T34 to lítalo zatraceně hezky ale? ...

http://wotreplays.com/site/1478268#fiery_salient-zvedak-object_140

nevím jestli ti někdo odpovídal , tak se pokusím . 1) 140tka má malou ráži , tudíž nemá takovou šanci poškodit modul . 2) všiml jsem si, že střelec nemá perk - Kanonýr . Já ho na 140 mám a na kritiˇčáky si nestěžuju , rozdávám je (jen teď nevím kolik je efektivní hodnota toho perku 10% ?? )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3% pokud vím s tím že máš "základní" šanci na to poškodit určite modul po tom co "na něj" střílíš a  "ubereš" mu požadované(skryté) HP

Základní šance na kritické poškození jsou tyto:
Suspension(podvozek/pásy): 100%
Engine(motor): 45%
Fuel Tank(nádrž): 45%
Observation Device(periskop, kopule...): 45%
Radio: 45%
Turret Ring(otáčení věže): 45%
Gun(kanón): 33%
Ammunition Rack(uložení munice): 27%

 

To znamená, že pokud střílíte na motor máte 45% šanci s perkem kanonýr 48% šanci na to, že ho "opravdu" poškodíte a "všechno" je to zase RNG

 

Každý tank má jinačí HP modulů a pokud máš kanón s menší ráží(dmg) tak pravděpodobně modul buď nepoškodíš a nebo ano, ale ne dostatečně. 

http://wot-news.com/game/tankinfo/en/ru

Taky musíš dát modulu více než 50% poškození(ubrat více než 50% hp modulu) aby ti to ukázalo "kritickej" zásah

http://wiki.wargaming.net/en/Battle_Mechanics#Damage_Mechanics

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli ti někdo odpovídal , tak se pokusím . 1) 140tka má malou ráži , tudíž nemá takovou šanci poškodit modul . 2) všiml jsem si, že střelec nemá perk - Kanonýr . Já ho na 140 mám a na kritiˇčáky si nestěžuju , rozdávám je (jen teď nevím kolik je efektivní hodnota toho perku 10% ?? )

tak tak, musis predevsim ten modul trefit a pak kazdej modul ma svy HP a 140 holt asi jednim zasahem ten modul neodrovna.. obvzlast u desitek ktery maj tech HP na modulech proste nejvic...

Ad kanonyr.. imho to je placebo - podle me je to perk k nicemu... a pridava to 3% pokud se nepletu

Ale na cem me kriticaky prudej nejvic jsou artyny...twe.. dam nejaky heavyne mrdu za litr a jedinej kriticak je pas, nebo periskop ? Sledovat po hre s artynou poskozeny moduly je k placi :D Bejvavalo ze slusna supa odrovna pulku posadky a aspon 2-3 moduly.. Meli by ty artyny zase buffnout :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...