Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Snad jsem to napsal v dost jasném kontextu s tím, že je na tieru 10 samý kečup.

 

Mě se zdá, že tam právě hrají lepší hráči. Podle WN6 je tam celkem zeleno i modro-fialovo. Akorát se to prostě kvůli artinám nedá hrát... A že to nalosuje tým rajčat proti travičce, to je nasrávačka zase jiná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím, že vysoké tiery nehrají jen nobíci, jak se tady tvrdí. Když jedu 5 tier, je nást tam pár žlutých, jeden zelený a ostatní červení, na 9 tém tieru, který teď jezdím často - neboť expím, je téměř vždy min půlka teamu zelená nebo modrá, někdy i víc a červení jsou v menšině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehraju tedy přímo desítku, ale momentálně E-50, takže desítky tvoří obvykle tak třetinu, leckdy polovinu týmu. Nepřijde mi, že by individuální lamkovitost hráčů byla nějak výrazně vyšší, jen je to zasekaný artynama a provoz těch tanků je výrazně dražší, takže každej fail naštve - na Tier V člověk obvykle vydělá i když se to projede, stačí trošku nastřílet a i tak kreditky přibývají... U TX vzhledem k cenám oprav a munice už je výhra nebo vyšší dmg holt žádoucí, tam to nestačí se čtyřikrát trefit a hrdinně umřít, aby člověk vydělal... A místy je to poněkud frustrující...

 

Nemůžu se zbavit dojmu, že část té frustrace je způsobená taky podvědomím - prostě dokud má člověk nějakej nižší tank, tak to hraje tak trochu s pokorou a má radost z každýho fragu, zatímco na vysokých tierech je to o tom, že tam jede s pocitem, že musí přece s tou suprmašinou zabít cokoliv, co se mu dostane do zaměřovače... a ono to tak kolikrát nejde, nebo ji slízne odněkud, odkud to nečeká, za pěknou "sumičku", a už je neštěstí a nářek na světě.. Zatímco když člověk slízne ránu na Tier V, tak se to bere tak nějak sportovně ;-)

 

Nicméně musím říct, že i bitvy vyšších tierů mě baví, naštěstí obvykle jsem ve hrách tak do tří artyn, takže se to docela dá.

 

BTW Kanare, měl bych prosbu - správně česky je výjimka, nikoliv výjímka, jak furt píšeš, zkus to respektovat, tahá to za oči, díky ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale že to vždy nalosuje tak,že červené papriky mám já a zelené se švastkami jsou vždy na druhé straně barikády a říkají si o to aby jsi si je utrhnul, ale jak??? proč nikdy když jsem mezi top tiery v losu jsou kolem mě a né obráceně..... a když to tak vždy čtu,že si každej takhle stěžuje tak do prčic,kdo teda hraje na té druhé straně.... to je jak paní Columbová (serial Columbo)...každej o ni ví,že existuje,každej o ni vypráví,ale nikdo nikdy ji neviděl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani tým papriček a švestiček nezaručuje výhru. Nedávno jsem dal bitvičku s T-43, půlka devítky, pak osmy a nějaká sedma. Tým lepší, zrušil jsem sám Lorraina, půlku typa a načal WZ131. Celou tu dobu jsem na to byl v podstatě sám, naši dál za mnou se nechali vystřílet. Zůstal jsem kouřit jak puk, když jsem zjistil, že ta podpora za mnou, co mi je nepustí do zad najednou není...

A za dnešek mám již dalšího prohranýho válečníčka. Potěší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale že to vždy nalosuje tak,že červené papriky mám já a zelené se švastkami jsou vždy na druhé straně barikády a říkají si o to aby jsi si je utrhnul, ale jak??? proč nikdy když jsem mezi top tiery v losu jsou kolem mě a né obráceně..... a když to tak vždy čtu,že si každej takhle stěžuje tak do prčic,kdo teda hraje na té druhé straně.... to je jak paní Columbová (serial Columbo)...každej o ni ví,že existuje,každej o ni vypráví,ale nikdo nikdy ji neviděl...

 

To je myslím jen subjektivní vnímání .... mozek si více zapamatuje prohru... kdežto výhru bere jako samozřejmost a příliš v hlavě neulpí.

Je to jako v mezilidských vztazích ... když se k vám někdo chová hezky berete to jako samozřejmost... pokud ublíží... tak si to pamatujete hoooodně dlouho a o to intenzivněji.

Já tedy XVM nemám a nikdy jsem neměl.... a ani mít nechci.... protože rozčilovat se hned na začátku hry by mne nebavilo. :-)

Dnes jsme ráno odjel na 5-ti strojích dvojnásobky na první pokus a utíkal do práce.... a beru to jako příjemný standard..... ovšem předchozí dva dny jsem myslel, že opravdu s wot skončím, protože byly neustálé porážky... porážka za porážkou ať jsem dělal co jsem dělal,,, a hádejte co mi více utkvělo v paměti... :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně jsem rád, že stále držím to, že XVM nepoužívám. Nestresuju se tím, jestli jsem v týmu s červenejma, zelenejma, modrejma, nebo růžovejma s puntíčkama... Přijde mi, že čistě jen podle chování hráčů, je to na nějakým středním a vysokým tieru dost podobný - na tieru V (čtyřky a pětky jezdím občas s kamarádem, co s WoT začíná) se dají zažít situace, kdy jeden dva tanky bravurně ubrání jednu stranu mapy proti přesile, stejně tak ovšem jsou k vidění situace, kdy šest tanků "rupne" proti dvěma nebo třem útočníkům... A to samý je v hi-tier bitkách... Takže co se týče lamkovitosti mi to opravdu přijde +/- nastejno, jediný rozdíl je, že ty vyšší tanky jsou dražší na provoz a tak holt každá prohra bolí i finančně... Což je ovšem celkem logický vzhledem k faktu, že WoT má ekonomický model nastavený tak, aby se to dalo "uživit" bez premka řekněme do sedmýho tieru a výš už jsou náklady na opravy a munici vysoké, že premko je nutností..

 

Obecně mi přijde, že se tu ty Tier X bitvy na publicu zbytečně démonizujou. A to, že na nižším tieru může člověk bitvu sám víc ovlivnit - ano, zčásti je to pravda, ale zčásti je to IMHO taky kvůli tomu, že tam snáze narazí na začátečníky nebo lidi, co ještě nejsou vyhranění, co budou hrát, mají rozjetých xy řad, na každým tanku průměrnou posádku, na vejbavu nezbývají peníze a je to styl "od všeho trochu, pořádně nic"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych netvrdil. Na vyšším tieru nenajdeš stroje se kterými bys dokázal otočit výsledek. Kdy a kdo dal naposled třeba 7 kousků s tierem 10 ?! Ne, že by to nešlo ale je to vzácný úkaz, kdežto s tím Hetzerem na full a houfnicí ty bitvy prostě vyhraju často sám. S Batchatem a nebo T110E5 to prostě nejde. A o tom to je ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je myslím jen subjektivní vnímání .... mozek si více zapamatuje prohru... kdežto výhru bere jako samozřejmost a příliš v hlavě neulpí.

Je to jako v mezilidských vztazích ... když se k vám někdo chová hezky berete to jako samozřejmost... pokud ublíží... tak si to pamatujete hoooodně dlouho a o to intenzivněji.

 

..... ovšem předchozí dva dny jsem myslel, že opravdu s wot skončím, protože byly neustálé porážky... porážka za porážkou ať jsem dělal co jsem dělal,,, a hádejte co mi více utkvělo v paměti... :Smile_trollface-3:

 

OT

jj, je to jako kdyz sem kdysi (cca 20 let) hraval casto karty o penize ... celej vecer sem vyhraval, ale ke konci stacily 2-3 vetsi prohry a byl sem do druhyho dne nastvanej .. i kdyz mi nakonec celkova vyhra stacila na utratu na celej tejden, stejne sem mel blbej pocit ... proste bych nemohl byt profi hracem a nad takovyhle veci se povznyst (mozna se to da naucit) .. ted me znamej tlacil do organizovanyho hrani, ale ... ani to nechci zkouset protoze vim, ze jedna prohra me rozhodi tak, ze to deset vyher nespravi ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano Kanare, to máš pravdu, na hi-tier nejsou obvykle už takové one-shot "vypínáky", jako na lowtier... žádnej Hetzer s houfnicí nebo KV-2 s popelnicometem, co ti jednu lískne a končíš...

 

Pak je ovšem otázka, co je lepší a co je horší - bitvy, kde je to vyrovnanější a není to tak, že by jeden hráč byl schopen zdemolovat 2/3 nepřátel sám? Nebo bitvy typu one-man show, kde jsou stroje, co jsou schopné rozebrat 2/3 soupeřova týmu bez větších potíží?

 

Každý ať si vybere sám, za mě musím říct, že mi ty vysoký bitvy docela sedí, byť už tam samozřejmě člověk není takovej "geroj" jako když se někam postavil s KV-1 a zlikvidoval cokoliv, co se přiblížilo, případně když jsem s M3 Lee udělal na Stepi tzv. "cestu tam a zase zpátky" a sejmul deset cílů :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš špatnej pohled na věc. 1. tier = lamy. 2. tier = menší lamy... 10. tier = skilleři. To je špatně. Já se hejbu na 2. 5. 6. a 7. tieru, občas na osmičkách. Proč? Protože základ hry je v prdeli. Na vysokých tierech se to mydlí hlava nehlava, jsou tam skilleři i lamy, ale hlavně artiny, který dělaj hru nudnou a nehratelnou. Navíc zaplatíš desítky tisíc za opravy a munici. Navíc to WG pohřbilo goldy zdarma, a jelikož já nejsem milionář a odmítám střílet pouze goldy, abych si zahrál, hraju níž. No a pak taková pecka do T110E5 od E-100 do horního klopenýho pancíře co ti zruší munici taky nic moc. Dneska každej, kdo nemusí, tak vysoký tiery nejezdí, protože zábava se skrývá na nižších tierech. Já osobně, a nejen já, jsem přesedlal do rychlých strojů bez pancíře. Tam mi je jedno, jestli jdou goldem nebo ne. No a stroje co vydělávají jsou okolo 5. tieru. Vyšší jedu kvůli expení, nižší pro zábavu. Jo, když se jdu vyhrát mezi dvojky, sednu do Cruisera a mlátím to hlava nehlava. Jasně, cejtím se jako king, když zůstanu sám proti pěti, napíšu nepřátelům, že mají problém a vyhraju to. Ten pocit je odměna za ty brutální prohry mezi pětkami a šestkami, který zamrzej, když skončíš s válečníkem a 3x vyšším dmg jak kdokoli jinej. Zkus si to. Porazit více živých a asi i myslících bytostí, ubránit se přesile a vyhrát, fajn pocit. A bude hůř, posádka se stále expí. Ale zase, za ty stroje se musí umět hrát. Člověk co ovládne stroj bude vždy OP, já valím Hellcata, T49, Cruisera a goldem si pomůžu jen v nouzi. Bavím se, lehce ovlivním % výher, když chci lepší požitek, hraju četu (bez ní mě to už ani nebere). Svejk si zas jede PZ IV s houfnicí s goldy a těší se z tanků na jednu ránu. Kanár si hraje zase v Hetzerovi s goldem a určitě mají kluci další mazlíky. Každej jsme si našli něco, co nás baví, zavraždíme si a někteří z nás dokonce odejdou od PC bez nadávek a s dobrou náladou :Smile_teethhappy: A o to vlastně u HER jde, no ne? Expení je vedlejší produkt, jelikož tu hru zmrvili tak, že medka jsou silnější jak těžký tanky, Artiny tě zpoza baráku dostanou díky svému zásobníku a na blízko tě rozbombičkujou rychleji, než stihneš přebít, abys ji dorazil. Tak si musíš hold najít stroj, kterej ti sedne, bude tě bavit, zvedneš si WIN + další staty a budeš se bavit. Já fakt nepůjdu výš jen proto, že umím. Vysoký neumím a nebaví mě, akorát se u nich naštvu.

 

Dodatek ke goldům: Petře, člověk přes rok piluje taktiky a dovednosti, aby byl na bojišti lepší. Úhluje, expí tanky s pancířem a hraje, učí se a ovládá stroje. Jedním patchem tohle vše WG pošle do kšá. Úhlování? Zapoměň, tady máš zlato! Když v tom můžou jezdit jiní, tak proč ne my. Mají stejné goldy, můžou mít stejnou posádku. Žádnej rozdíl. Jen to zahrát. Goldy bych hned zrušil, příčí se mi, ale občas je použiju, ale nedělá mi to radost. Hold se s tím systémem musí člověk nějako poprat.

 

Už se těším, až si dám později bitvičku s Cruiserem a pomůžu k výhře dalším 14 lidem. 14 šťastných lidiček za ten masakr stojí.

Sakra..i já kecal normálně nemám co bych doplnil :Smile_teethhappy::Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne každýho bavěj nízký tiery.....já hraju nejvíc osmičky a devítky a taky se hrou bavím.....

Skoro dva roky jsem jel taky hlavně 8 a 9 třídy...jenže doba je jiná. Jak je v lose desítka, tak je arty párty což se rovna 15 minut nudy. A zvláště v těchto třídách je spousta strojů, které využívali svou přednost pancíře....viz Ferda, KT...apod. Teď? V době goldů je pancíř jen přítěž...stroj je většinou pomalý... lenivý....nebo nemá top dělo. Zpřístupnění gold ammo za stříbrně hru totální zavedlo do chaosu...

Pro mě ovšem na těchto tierech největší problém počet a síla artyn. Zvláště, když si člověk může porovnat rychlost a zábavnost hry na třídách, kde artyn moc není...což je vlastně od 7-6 třídy dolů.....

Velký počet her je úplně bez artyn....a ukázalo se to co jsem já i Kanár vždy říkali zastáncům artyn v artyhumusu.......nikdo si na artyny ani nevzpomene...ani pes po nich neštěkne. Hra je rychlá, páč hráči jsou odvážnější....To bohužel v případě losu s desítkama neplatí....plesk 4xhyeny na každé straně a mám chuť Ferdu rovnou poslat do garáže.....něž to na dvě splešovky udělá GW Tiger....

Ale je to škoda, páč třeba hrát s JT, mě baví neskutečně....

EDIT: někdo to tu už zmínil.....doplněí 10 třídy o medka, byla od WG ultra rebalancová šílenost...Díky penetraci, přesnosti a reloadu jejich kanonů, jsou to vlastně rychlé, ale malé heavy stroje....

Pamatuji si poslední porážku na CW..jeli jsem mapu, kterou nemá klan nacvičenou....na jedné straně vyjelo 10xmedek....ani jsem se nestačili uprdnout. Já jedno narval do boku s Objectem 268..samo že penetrace za nula...než jsem reloadnul tak mě dvě medka sfoukli jak svíčku..nemířily...vše prošlo. Heavy jsou na 10 mrtvé stroje....dobrý hráč si v desítkovém medku dobrého hráče v heavy vyndá s prstem v pr....a proč ne? Když nemá desítkové medko slabých stránek....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano Kanare, to máš pravdu, na hi-tier nejsou obvykle už takové one-shot "vypínáky", jako na lowtier... žádnej Hetzer s houfnicí nebo KV-2 s popelnicometem, co ti jednu lískne a končíš...

 

Pak je ovšem otázka, co je lepší a co je horší - bitvy, kde je to vyrovnanější a není to tak, že by jeden hráč byl schopen zdemolovat 2/3 nepřátel sám? Nebo bitvy typu one-man show, kde jsou stroje, co jsou schopné rozebrat 2/3 soupeřova týmu bez větších potíží?

 

Každý ať si vybere sám, za mě musím říct, že mi ty vysoký bitvy docela sedí, byť už tam samozřejmě člověk není takovej "geroj" jako když se někam postavil s KV-1 a zlikvidoval cokoliv, co se přiblížilo, případně když jsem s M3 Lee udělal na Stepi tzv. "cestu tam a zase zpátky" a sejmul deset cílů :-D

Ono nejde o to vyhrát ale jde o to neprohrát 2:15 za 5 minut. Je neskutečně frustrující pro normálně myslícího dospělého člověka, když vidí, jak to kolem zbytečně chcípá a pak tam sám někde bez šance bojuje proti 5-ti a nebo i více nepřátelům. Pak je logická snaha se tohoto vyvarovat a Hetzer + 105mm + gold tohle řeší. Ovšem není to vůbec ideální řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To dohadování se může zkrá*** na větu:

V dnešní době je třeba mít na WOT co nejvíce debiluvzdorný stroj, co dokáže za půlku "spoluhráčů" zachránit win.....nic víc nic míň. Proč myslíte, že jsem prodal SU85,S35 či Stuga? Chce hráč vítězit a bavit se? Musí se chtě nechtě přizpůsobit. Ty OP anomálie nevymysleli hráči...ale WG....hráči chtějí jen vítězit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To dohadování se může zkrá*** na větu:

V dnešní době je třeba mít na WOT co nejvíce debiluvzdorný stroj, co dokáže za půlku "spoluhráčů" zachránit win.....nic víc nic míň. Proč myslíte, že jsem prodal SU85,S35 či Stuga? Chce hráč vítězit a bavit se? Musí se chtě nechtě přizpůsobit. Ty OP anomálie nevymysleli hráči...ale WG....hráči chtějí jen vítězit....

 

Stuga jsem prodal přesně kvůli tomuto před týdnem. Můžeš Švejku prozradit nám obyčejným odháněčům much, jaký stroj je dnes blbuvzdorný? :-) Dát tip?

Co mám skromnou zkušenost, tak mne se jeví dobrej Hellcat, a taky Cromwell?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stuga jsem prodal přesně kvůli tomuto před týdnem. Můžeš Švejku prozradit nám obyčejným odháněčům much, jaký stroj je dnes blbuvzdorný? :-) Dát tip?

Co mám skromnou zkušenost, tak mne se jeví dobrej Hellcat, a taky Cromwell?

 

Ty stroje jsou zábvný, ale nevím, jestli blbuvzdorný :Smile_teethhappy: To si spíš ber goldový vypínače nebo T-29 co mě teď z fleku napadá. Jo a KV-1S :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KV1-S mne taky pak napadl... v rukou dobrého hráče je OP.... ale jinak jsem myslel tanky bez goldů.... primárně je používat mne nebaví. Taky mne čím dál více uchvátil JPII a to kupodivu především ve městech. Je to takový medko s X dělem. Nedávno jsme zůstali s Pantherem II sami proti asi 7 enemákům v sestavě T34, T44, IS3 apod .... a nakonec jsme to spolu hezky vystříleli.... ručičky se pak klepaly. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem tu psal jak jsem zavedl nový pravidla pro public kde bezhlavě řežu všechny co dělaj blbosti. Průměr mám tak 1 vlastní na 2-3 hry a dneska se to trochu zvrhlo :-D Ale bylo to zábavnější než 90% her na publicu. Nakonci jsem napočítal 4,5k dmg rozdanýho navzájem mezi týmem :-D

u1mhs.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem tu psal jak jsem zavedl nový pravidla pro public kde bezhlavě řežu všechny co dělaj blbosti. Průměr mám tak 1 vlastní na 2-3 hry a dneska se to trochu zvrhlo :-D Ale bylo to zábavnější než 90% her na publicu. Nakonci jsem napočítal 4,5k dmg rozdanýho navzájem mezi týmem :-D

u1mhs.jpg

hmm já mam od včerejška BAN :-( a to jsem ani nezačal střílet první.. jenže než s Matildou ukloveš KV1 na 50hp (a to 2x) tak musíš mockrát vystřelit a to už WG nepřehlídlo.. ani nevim na jak dlouho to bude.. ale mě je to egál.. zajdu do svý tajný skrýše kde mám Stuga, Kv1 a E75 a budu si jezdit dál.. a jestli mě zaBANnujou i tam tak mám přístup ke 2 dalším účtům kde pomáham známým expit tanky.. mě se nehrající šmejdi jen tak nezbaví..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam jde podle mě o to kolik lidí tě nahlásí.. já dostal ban v neděli (na 1 den) a to jsem ve 3 hrách po sobě zabil vždy 1 člověka.

 

Dva dny na to jsem dal 5 vlastních a 4 soupeře v jedný hře a nic.

 

No a tím se chlubíte. To i můj 4letý synek vý, že kilovat se maji červení, ale ne červení dle XVM v tabulce, jen ti v zaměřovači.

Jo a jsou červení, červení. To že je červenej hráč co má odehraný pár bitev chápu, ale ti ostatní to je úlet.

No a dejte si hlevně bacha na ty fialky, ať vám ji nenakouři ze zadu, když budou kempit.

 

Kanáre ty na hetzra vozíš goldy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...