Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

V Liberci taky jedna T-34-85 na dvorku jedne firmy postava a kousek dal ve Smrzovce maji Sluggera + par vraku k renovaci.

Ovsem za posledni tyden jsem ve WOT videl dlouho nevidene. Nase KV-3 pouzivalo automaticke zamerovani ve meste (samo ze uplne naprd, vse strilel do baraku, enemak ho naprosto v klidu ustrilel). V jine hre nase KV-5 strili pouze HE a prisel o 1/2 HP, nez si vubec vsiml, ze ma za zadkem nalepene T59, z 6-ti ran se do nej netrefil ani jednou, pritom treli kov o kov. Nekdy stela letela az o 45 stupnu mimo !!! Jeste ze ho nase arty zachranila a T59 sejmula. Mela spis sejmou tu lamu v KV-5.

Ovsem naposled jsem jako lama musel vypadat ja s AMX13-75, byl jsem na srazu za sutrem a na obou stranach surtru po chvilce hrani vrak a ja se odtamtud zaboha nemohl dostat, nepohnul jsem ani s jednim vrakem. Nakonec jsem jeste sejmul zvedave VK3001, co se jelo mrknout, co tam delam (celkem 3 killy). To bylo prvne, co jsem byl vic jak 1/2 hry zablokovanej. Nastesti jsme to vyhrali i bez me ucasti, ale 1-2 bych urcite jeste dal, kousek vedle byli enemacky artyny a vydrzeli tam az do konce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Rimmr: Já potkal pitomce, co si koupil Churchilla a v Karelii vylezl na kopec a odtamtud střílel ... byl mód útok a on prostě nevyjel z báze (ač měl s námi útočit). Enemácká medka to objížděla a sejmula artyny co stály těsně za ním ... ten pitomec se ani neotočil ... když jsem mu psal že je "volltrottel, feind hinter dir" ... tak nadávky uměl (německé, anžto to byl Skopčák) ale že by otočil lauf a sejmul tu T-34 10 metrů za zadkem ... to ne. 4:15 bylo nakonec milosrdných a to jsem 2 dal já s Marderem.

.

P.S. Stejně si myslím, že útok na MAlinovce by měl být od tieru 5 výše ... teď jsem zahrál 2 bitvy a vždy vyhrál obránce... páč lidi prostě neví co mají dělat.

P.P.S. Už jen 4 tanky do Esa... jenže žabácké TD 8+9 a SPG 7+8 nejsou ... je jich jak šafránu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Útok by měli zrušit uplně, to je ztráta času. Jen to kazí winlost. Jinak je celý ten prázdninový WoT oprvadu děsná tragédie. 30 bitev v četě a výsledek 15:15. Přitom byla asi jenom jedna vyrovnaná bitva a jinak jenom 3:15 a nebo 15:2. Rychlé výhry a prohry bez ohledu na to, co ukazuje statistika. Do 60% je to loterie a to na totální debakl, ne, že by se hrálo trochu rozumě. Nastřílel jsem toho s Objektem i s AMX 50B haldy, EFR mi za tu dobu vyskočil o 7 bodů ale zábava nikde a výhry také ne. A ten AMX 50B je opravdu nepoužitelný. Myslel jsem si, že to je jen náhoda ale není. Nejlepší těžký francouz je tier 8 a pak tier 9 ale ta desítka je naprosto tragická. Ze 4 střel vám projde jedna, dvě se odrazí a jedna jde mimo. U tieru 8 projde každá a každou trefíte. U tieru 9 jedna jde mimo ale projdou všechny. Je to velká sprosťárna od WG, že ani stejné dělo nemá stejné vlastnosti, když je na jiném tanku. Jsou to hnusní mamonící hajzlíci, kterým není nic svaté!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanare jen bych te poopravil, ze EFR kdyz je pod 40% win chance, tak se ze hry velice rychle stava boj o preziti, samo bavim se o top tierech na lowkach je to prakticky uplne jedno, tam EFR tymu nerozhoduje, tam rozhoduji jedinci s dobryma tankama.

Tento dlouhy vikend jsem celkem dost travil u WoT a mohu rici, ze vysledky 15-2, 2-15 se stavaly vice nez-li obvykle, asi je to prazdninama a tim horkem, nicmene neni vubec problem vyfasovat 10 porazek v rade za sebou v jakokoliv hraci hodine, coz drive nebylo a clovek se jen nestaci divit co vsechno muze ve WoT potkat.

 

Kdyz uz jsme u toho EFR, tak mel jsem moznost tyto 4 dny hru s timto modem testovat a vysledek je jednoznacny kdyz je EFR pod 30% win chance, hra konci z pravidla (99%) vysledkem 2 - 15 pro nepritele, naopak kdyz je EFR nad 70%win chance, tak je to z 99% vyhra. a take zalezi jestli mate v tymu siemky, pokud ano, tak je to take z pravidla 99% prohra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem to včera večer na chvilku zapnul, po krásném prodlouženém víkendu u tchýně bez PC, a hned sem se začal u WOT rozčilovat. Samej mod útok, šance na win 20% apod., tak sem hned začal chytat nerva. No nakonec sem to uhrál 7/6 win/lost, ale jelikož už sem bez premka, tak přestávám hrát 10 třídy, protože je to děsnej finanční propadák. Taková IS-4 to je černá díra na prachy, jednak se mi s ní nedaří a ty rány od artyn, kdy na jednu ránu za tisíc padnou ještě pásy a 3 členové posádky mně opravdu deprimují. Taky se mi včera několikrát opakovalo, že první ránu co sem koupil byla do kanonu, což mně taky dost prudilo. Ještě že Ti " lidumilové" z WG dali zase v akci opravy a léčení za polovic, asi už tuší, že to začíná lidi fakt hodně štvát, to jejich super poštelování munice apod. po každým patchy :Smile-izmena: :Smile-izmena: :Smile-izmena:

Momentálně mně ještě trochu těší, že to hraju zadarmo, ale začínám se poohlížet po nějaké kvalitnější alternativě, než je WOT. :Smile_sceptic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Statistika pokračuje:

Bitvy jen s T34.

 

11 000,- 23 000 hrubého - 1 poškození, 3 penetrovaný za 0 dmg, čelně penetrovali věž ... výhra

7 000,- prohra

36 000 - 2 střely bez dmg ...

38 000 - arty

28 000 - 3 díry v Jg Pantherovi za 0 dmg... rozdíl nějakých 10 000, kdybych ho zničil...

31 000 prohra - 2x penetrace za 0 - AMX 13 90, 1x penetrace za 0 Tiger... díky nezničení AMX 13 90 jsme prohráli, protože nám vystřílel artiny. Měl být mrtev dřív, než je viděl.

42 000 - 1 střela bez dmg ...

 

Začínám přemýšlet, že si dám znovu nějakou delší pauzu. Protože když začne výhry ovlivňovat kravina jako střela bez poškození, tak nevím co si mám myslet. Jdu hrát COD, tam hraje primární úlohu skill a ne náhoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za prodloužený víkend jsem to kompletně natřel dvoum oknům, další dvě jen napůl opálená a poslední dvě nedotčená. Doufám, že jsem přesto nasbíral dostatečný počet kladných bodíků ke hraní WoT :Smile_teethhappy:

a abych nebyl úplně OT povedla se mi včera pěkná bitvička s ISU-152 válečník a vzorný tankista I.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. A ten AMX 50B je opravdu nepoužitelný. Myslel jsem si, že to je jen náhoda ale není. Nejlepší těžký francouz je tier 8 a pak tier 9 ale ta desítka je naprosto tragická. Ze 4 střel vám projde jedna, dvě se odrazí a jedna jde mimo. U tieru 8 projde každá a každou trefíte. U tieru 9 jedna jde mimo ale projdou všechny. Je to velká sprosťárna od WG, že ani stejné dělo nemá stejné vlastnosti, když je na jiném tanku. Jsou to hnusní mamonící hajzlíci, kterým není nic svaté!

 

Kanáre, já mám s AMX50B jinou zkušenost, jako vždy..... ;) Ze začátku to opravdu nebylo to správné pokračování AMX50 120, ale po pár bitvách je to jiné kafe. Občas opravdu dingá jak mrcha......ale občas to vyváží nádhernou serii :) zrovna včera IS7 z full HP na 15HP do 20 sekund, prostě stál z boku a prošel celej zásobníček :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, já mám s AMX50B jinou zkušenost, jako vždy..... ;) Ze začátku to opravdu nebylo to správné pokračování AMX50 120, ale po pár bitvách je to jiné kafe. Občas opravdu dingá jak mrcha......ale občas to vyváží nádhernou serii :) zrovna včera IS7 z full HP na 15HP do 20 sekund, prostě stál z boku a prošel celej zásobníček :)

A copak píšu něco jiného? Je to jak hrací automat na chodbě hospody IV. cenové spupiny!!! Ty dva před tím, to byla stabilní úroveň ale tohle, to je prostě každá bitva jinak. Není na to žádný spoleh. Nelze tady tvrdit, že to je rukama protože rozdíl mezi devítkou a desítkou prostě neexistuje. Ale její dělo je "poštelované" oproti devítce docela podstatně. Co mě po tom, že s tím mám už Mistra hrdinu a kdejaké ocenení, když vůbec nezáleží na tom, jak se snažím protože je jedna bitva tak nastavená, že neprostřelím a ani netrefím skoro nic a pak najednou zas skoro všechno. Prostě se na to nedá spolehnout a tím pádem to není žádná zábava ale pěkný opruz. Třeba to někoho baví. Každý tank má své bulhary ale u tohoto je to už poněkud moc na to aby si toho nevšimnul i uplný idiot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc tomu věříš kanáre, oni tam totiž mají špatný přepočet. Důkaz je jednoduchý, testovali jsme HE malých ráží na E-75. Vzal jsem si M4 shermana a šel proti E-75. šanci na výhru jsem ml 56%, což je mírně řečeno podivné.

Nejde o to, čemu věřím ale co vidím a jakou mám zkušenost. A ta je taková, že je něco špatně proti tomu, jak to bylo před tím. Rozdíl tvrdí každý, kdo to používá delší dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A copak píšu něco jiného? Je to jak hrací automat na chodbě hospody IV. cenové spupiny!!! Ty dva před tím, to byla stabilní úroveň ale tohle, to je prostě každá bitva jinak. Není na to žádný spoleh. Nelze tady tvrdit, že to je rukama protože rozdíl mezi devítkou a desítkou prostě neexistuje. Ale její dělo je "poštelované" oproti devítce docela podstatně. Co mě po tom, že s tím mám už Mistra hrdinu a kdejaké ocenení, když vůbec nezáleží na tom, jak se snažím protože je jedna bitva tak nastavená, že neprostřelím a ani netrefím skoro nic a pak najednou zas skoro všechno. Prostě se na to nedá spolehnout a tím pádem to není žádná zábava ale pěkný opruz. Třeba to někoho baví. Každý tank má své bulhary ale u tohoto je to už poněkud moc na to aby si toho nevšimnul i uplný idiot.

 

 

Hraju s ním málo, víceméně jen dvounásobky, a nebo když mám na něj chuť....rozdíl v dělu oproti 9tce vidím jen v rychlejším nabíjení.....

Dej mu šanci, ze začátku to fakt byl porod po AMX50 120, ale stačí s ním chvíli hrát a jde to....

Mám s ním 2x tolik bitev co ty, 56%win a 85% hit ratio....lehce si to srovnej se svým skórem na tomhle tanku, a pak vykládej něco mě úplnýmu idiotovi o špatným gunu......když se netrefíš, dmd nedáš....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju s ním málo, víceméně jen dvounásobky, a nebo když mám na něj chuť....rozdíl v dělu oproti 9tce vidím jen v rychlejším nabíjení.....

Dej mu šanci, ze začátku to fakt byl porod po AMX50 120, ale stačí s ním chvíli hrát a jde to....

Mám s ním 2x tolik bitev co ty, 56%win a 85% hit ratio....lehce si to srovnej se svým skórem na tomhle tanku, a pak vykládej něco mě úplnýmu idiotovi o špatným gunu......když se netrefíš, dmd nedáš....

AMX 50 100 - 80% střelba, 57% výher, bitev 175

AMX 50 120 - 78% střelba, 60% výher, bitev 246

AMX 50B - 74% střelba, 46% výher, bitev 26

Nejsem žádný nováček a když něco hraju, tak to cítím a tady cítím jasně, že je to tvrdě někde jinde. A že to tak je, to potvrzuje jeho absence na CW. Skoro tam není vidět. A znovu píšu, NENI TO RUKAMA!!! je to nejnáladovější stroj, který jsem kdy hrál, a že jich mám už odehraných docela dost. Když s ním budu hrát 200 bitev, tak si na to samozřejmě zvyknu a pak to tak nepřipadne. Ovšem tohle se dá akceptovat, když přecházím z horšího na lepší a nikoliv z lepšího na horší. AMX 50 100 jsem neprodal a brzo se k němu vrátím, protože to je naprosto unikátní stroj. Už jenom fakt, že na vyexpení dalšího mi stačilo jenom 175 bitev, to hovoří samo za sebe. Penetroval Mause i E-75. AMX 50B nepenetruje čelně skoro nic od 8 tieru nahoru a že to lítá, jak muchy kolem hovna, to ani není třeba psát. Kdyby to byl dobrý tank, tak je jich na publicu jaxraček ale oni tam nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AMX 50 100 - 80% střelba, 57% výher, bitev 175

AMX 50 120 - 78% střelba, 60% výher, bitev 246

AMX 50B - 74% střelba, 46% výher, bitev 26

Nejsem žádný nováček a když něco hraju, tak to cítím a tady cítím jasně, že je to tvrdě někde jinde. A že to tak je, to potvrzuje jeho absence na CW. Skoro tam není vidět. A znovu píšu, NENI TO RUKAMA!!! je to nejnáladovější stroj, který jsem kdy hrál, a že jich mám už odehraných docela dost. Když s ním budu hrát 200 bitev, tak si na to samozřejmě zvyknu a pak to tak nepřipadne. Ovšem tohle se dá akceptovat, když přecházím z horšího na lepší a nikoliv z lepšího na horší. AMX 50 100 jsem neprodal a brzo se k němu vrátím, protože to je naprosto unikátní stroj. Už jenom fakt, že na vyexpení dalšího mi stačilo jenom 175 bitev, to hovoří samo za sebe. Penetroval Mause i E-75. AMX 50B nepenetruje čelně skoro nic od 8 tieru nahoru a že to lítá, jak muchy kolem hovna, to ani není třeba psát. Kdyby to byl dobrý tank, tak je jich na publicu jaxraček ale oni tam nejsou.

 

Že nejsi nováček, snad netřeba zdůrazňovat, nicméně to neznamená, že jsou tvé názory objektivní......ale máš na ně právo, jako každý tady.

AMX 50 100 jsem si taky nechal, sice radši lorraine, ale obě jsou to super mašinky.

AMX50B a clanwars - nehraju je často, ale už jsem ho potkal.....z mého pohledu - velitelé CW neumí tenhle stroj použít, stačí jeden kousek a s morálkou nepřítele udělá divy....

Je to dobrý tank, ale hrát s ním je náročnější než s IS7, musíš si hlídat spoustu věcí, o kterých hráč v IS7 ani nemusí vědět.....nepotřebuje je.....

Ještě si trošku vědomě rejpnu......ne jen rukama ovládáš wot, třeba bude chyba v jiné části systému zvaného tělo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se mi udělal red screen aniž bych jel Čínu(mapu)...

 

A i přesto se mi povedl odstřelovač... :Smile_veryhappy:

 

Penízky byly krásné + kompenzace od arty, která omylem sejmula mě namísto Ečka, ale mě to nevadilo- stejně jsem kvůli red screenu nemohl jít do sniper módu, takže bych mu střílel akorát tak do předku věže aniž bych ji prostřelil a navíc 1 rána a bylo by po mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde o to, čemu věřím ale co vidím a jakou mám zkušenost. A ta je taková, že je něco špatně proti tomu, jak to bylo před tím. Rozdíl tvrdí každý, kdo to používá delší dobu.

tak ještě jednou, podle ratingu se ted moc neřid jejich výpočty jsou podivné po té úpravě co tam udělali, ukazuje to nesmysly, stačí to takhle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...