Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

reakce hodna ditete na sebe dlouho nenechala cekat. nemam ten dojem, ze bych urazel tebe nebo tvou rodinu ale budiz. pokud povazujes kazdeho, kdo ti neleze do zadnice jako vetsina zde registrovanych za virtualniho chudacka, tak bys mel urychlene vyhledat pomoc. ja se za zadnou anon(Y)mitu neskryvam, nemam duvod. dale pak nechapu, proc bych ti mel zavidet tvou udajnou rodinu. nikdy jsem nikomu nezavidel a nehodlam s tim zacinat. jinak tva nabidka na setkani( chapano asi jako pestni souboj) je sama osobne smesna a presne vystihuje tvou nevyzralost. o ban si klidne pozadej, mozna bych se ani nedivil, kdybych ho dostal. prece jenom vim, ze kamaradicku tu mas dost. ja pravidla neporusil, ani jsem nebyl nikterak vulgarni. jen jsem napsal svuj nazor, nic vic, nic min. nakonec jen zduraznuji, ze narazka na mou pripadnou zavist je vylozene smesna a jen ukazuje, jak velky vyznam prikladas, tak nevyznamne veci jakou je tato hra. je mi vas lito, uprimne.

Ty nemáš názory, jen provokuješ. Přilítneš a provokuješ. A neboj, za tvůj BAN budu bojovat urputně. A to setkání platí? Rád přijedu kamkoliv. Mám služební auto...."na kafe". Nebo ti lepí provokatére. Rád bych konečně poznal provokatéra jako jsi ty osobně. Páč všichni jsou nějak stejní.....hrdinové jen přes net, že?

Dále už na tebe reagovat nebudu. Leda, že by jsi písnul tu adresu. Abych se ti ohlásil....hrdino.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bojuj chlape, bojuj :-). fandim ti. jak uz jsem jednou psal. nemam potrebu se setkavat s nekym, kdo se prezentuje podobnym zpusobem. tvoje nizsi inteligence si to asi vylozi tak, ze se bojim, ale co uz :-). Necitim se jako hrdina, vubec ne. Narozdil od tebe ti nevyhrozuju, ani te neurazim. To je dobre, ze uz na me nebudes reagovat. Me to stejne nedojme a akorat se tady ztrapnujes. Dobrou noc preji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde na to bereš goldy? :Smile_veryhappy: Posiláš vodku do WG? :Smile_teethhappy:

Vyšly mi trojnásobky u těch 3 strojů (když to spočítám tak je to 9 bitev po 4000-6000 XP + nahrál jsem asi 110 bitev během víkendu (80 000 XP) a těch 10000 XP konvertovaných z Lowika jsem měl za zbytek goldíků (dárek od kamaráda). Další honička za XP bude daleko pomalejší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyšly mi trojnásobky u těch 3 strojů (když to spočítám tak je to 9 bitev po 4000-6000 XP + nahrál jsem asi 110 bitev během víkendu (80 000 XP) a těch 10000 XP konvertovaných z Lowika jsem měl za zbytek goldíků (dárek od kamaráda). Další honička za XP bude daleko pomalejší.

 

Tak to si borec a máš můj RESPECT! Mě dělá problém za den udělat 15K expů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prvni analni alpinista prave dorazil. se svym nazorem je hotov jeste driv, nez mohl vubec precist muj komentar. na druhou stranu si nedelam iluze, ze by ho pochopil.

 

To bylo na mne? :Smile_veryhappy: Hele, mne tímhle nerozhodíš. Proč rovnou ještě nenapíšeš, že jsem "příliš hloupý na to, abych chápal Tvého génia" (sorry za to tykání, ale vykání se při nadávkách nepoužívá...).

A třeba jsem, a budu s tím muset žít až do smrti. :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svejku zkus prosit admina o IP adresu :Smile_honoring: Pak podle ní zjistíš všechno potřebné :Smile_veryhappy:

Zbytečné, už to skončilo..přesně tak jak končí tihle provokatéři. Stáhnou se vždy stylem, že on je ten vítěz. Ale co vyhrál? Dal sem tři provokativní topici, ztrapnil se a ještě dostane BAN.

Mám kámoše ve firmě. Už dříve mi potvrdil, že lze i zpětně IP adresu zjistit. Neví jak to dělá a je mi to jedno. Ale nechám si jí zítra zjistit, pak přes systém krásně najdou adresu. A až zase přijde provokovat, tak už nebudu ani odepisovat a přijedu za ním. Jednou jsem ho varoval, podruhé už to dělat nebudu.

Začínají mě tihle noname anonimní "lidé" unavovat. Nikdy jsem tu nikoho neurazil(pouze v obraně), nikdy tu nic špatnéo nepíšu. Jen jsem díky stats často blbům trnem v oku. že ty stats vůbec existují, bych měl pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omlouvam se pane glocku. je pravda, ze muj komentar byl malicko utocny. na druhou stranu nebyl vulgarni. zkratka jsem vyslovil svuj nazor, ktery se mozna ne kazdemu musi zamlouvat. vsichni si mohli udelat obrazek sami, jak dotycny reagoval.

Mám jednu poslední otázku ... Bylo tohle nutné? :Smile_amazed: (tj. není lepší se soustředit na obsah než na osobu mluvčího?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbytečné, už to skončilo..přesně tak jak končí tihle provokatéři. Stáhnou se vždy stylem, že on je ten vítěz. Ale co vyhrál? Dal sem tři provokativní topici, ztrapnil se a ještě dostane BAN.

Mám kámoše ve firmě. Už dříve mi potvrdil, že lze i zpětně IP adresu zjistit. Neví jak to dělá a je mi to jedno. Ale nechám si jí zítra zjistit, pak přes systém krásně najdou adresu. A až zase přijde provokovat, tak už nebudu ani odepisovat a přijedu za ním. Jednou jsem ho varoval, podruhé už to dělat nebudu.

 

Tak to taky dělám. Když si někdo hodně vyskakuje jako tady Lekarnik, tak jednoduse vytáhnu si IP a pak to jde samo :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tank mi asi vypršel gold bonus. Horko těžko něco trefím a tolikrát sundán dnes artynou na ránu jsem nebyl ani nepamatuju. Ten kamikadze mód útok mi začíná lézt taky celkem krkem. Než opotřebovávat klávesnici, tak je snad jednodušší 3xR. Odhlašovat se člověk na začátku údajně nemá. Všechny útoky lost a není divu. To, že jsou šance stejné může tvrdit jen hodně vyšinutý člověk a nebo ten co při své argumentaci použije "Když" a to asi i několikrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu jsem hrál Malinovku v módu útok asi 10x ... vždy v obraně. Včera a dnes jsem hrál Malinovku asi 7x ... vždy jsem útočil...by mne zajímalo, jakým způsobem mi v MM přidělují roli útočníka/obránce .... :Smile_sad:

 

P.S. 17 fajtů = 15 výher, 2 prohry (jednu s Lowikem, druhou s S35 H739). Ten S35 H739(f) má opravdu dobré losy - za 32 bitev (23 wins) tam byly T5 asi jen 4x ... jinak cca 60% bitev jsou s T4, zbytek T3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...