Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak po týdnu nehraní nadržený vlítnu na WOT....mno, líhnou se ti jantaři rychleji než by se zdálo.....zvláště kucíí s JS6 jsou k nakousnutí...jeden na ní měl pěkných 22% win ...což se zas tolik nelišilo od jeho celkových statů---k tomu jednoho podobného kolegu s JS7 a partička je hotová.

Kde se ten materiál bere? Ale jinak hry pěkný, dokonce is ARL V39 to šlo. Ale s láskou na něj vzpomínat nebudu. Ten odměr v kombinaci s dlouhým zaměřováním...z toho zešedivím.

Krásná byla poslední dnešní hra s objectem..8ks. Ale za zmíňku spíš stojí, že fr. artyna 6 třídy sundala Hanze v E50 na ránu...spotoval za skálou. Jenže ty mrchy jsou tak rychlý, že byla tam, kde ani nemohly být enemácký medka...tak rychlý jsou. No a one shot ....artyna 6 třídy, kdy dá plnou 9 třídu ani nekomentuju.

naštěstí to dopadlo dobře, páč bludimíra měla dobrou náladu a trefovala všechno. Jinak bych to nedal ani náhodou.

Jo kucíí tu utilitku na Er můžete odinstalovat. Vždyť vy musíte za celý večer vidět už jen rudě :Smile_Default: . Pěkný den..pěkný. Ale jen díky zprdle kliky. :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene, plnej jsem nebyl... dostal jsem jednu od Ferdy. ta mrcha mi dala tak za 1100 ale tomu furt říkám na ránu...

tam spíš bylo zarážející to, že jsem jim vyskautil komplet všechny co jeli na jednu stranu, kromě jednoho... tej artyny, to je tak rychlá ***, že už tam dávno byla a krásně mě vyškolila, ještě elegantně přes nemalou skálu

good job WG, good job

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo včera to nebylo zlý - nejdřív přetřelka mýho jgtigra s 5 tanky(IS3, E100, Foch, tiger, t32) kdy sem z 13 výstřelů 12x zasáhnul - ale jen 3x dal dmg - zbytek ding, bez dmg nebo pásy :Smile-angry: (ale alespoň sem měl odstřelovače - nebo spíš ostřelovače :Smile_teethhappy: ) a potom s E75kou s dělem z KTčka dodělat 10% Focha na 300 metrů v rychlosti 25 km za hodinu - APčkem a ještě zepředu :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám ten dojem, že se podle ratingu nedá řídit. Dnes jsem hrál jednu rotu a šance na výhru 95 %, přesto jsme prohráli.

 

Ono je to nějaké pojašené .. kupříkladu u nás v týmu byly dva zelení, dva žlutí a zbytek rudý .. u nich v týmu jeden hráč měl EFR 6020 ( byla to 5 tier bitva ) jinak všichni max 700 .. a my měli 5% šanci na výhru ... jenže jsme sundali toho über hráče a pak už nebylo o čem ;) Nějakým způsobem to špatně přepočítává, hlavně pokud se objevují ratingy v řádu několika tisíc, je to nesmysl a nějaká win chance nemá vypovídající hodnotu ..

 

Abych nebyl OT: Poslušně hlásím, že se mi chce brečet z mé E-50 téměř ve stocku, hlavně s tím dělem z P II se náramně bavím -.-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím kanáre, já už tu 120 projel dávno, ale 50B je určitě lepší než 120, má lepší pancíř, rychleji nabíjí a s přesností jsem neměl až tak velký problém, navíc zase tu děláš bordel, tohle nepatří do denního hlášení , ale do diskuze k 50B.

 

Omlouvám se, tohle jde na mě... já první reagoval na AMX50B a pak se to rozjelo :) teď už je to na správném místě....

 

Jinak abych nebyl OT, včera jsem stihl jen cca 6 bitev, 2xJagdpanter win/lost, 2xARL 6TD fr. 2xwin, 5tier arty fr win, KT win........pár krásných a kvalitních bitev :)

 

AMX 13 F3 AM - nechutné vozítko.....tigrovi z boku za 900, KV1S ze zadu za 700.......wtf, na takové rány jsem musel s gwpanterem čekat tejden, a tady klidně v jedný bitvě :)..........jsem zvědav jak je zkrouhnou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazorna ukauzka "premysleni" hracu - vcera moje posledni bitva mapa El halluf - mod - hralo se na jednu vlajku .

 

Nepratelske medka okamzite vyjela spotovat k vlajce a zacalo odpocitavani. Clovek by cekal, ze kdyz mame 3 medka ( 2x T 59 a E 50) z toho 2 v cete, ze by nabehli okamzite k vlajce, aby to tam osvitili a zastavili odpocitavani, ale kdepak hledali neexistujici artyny na druhe strane mapy, ja se svym pomalym a tezkopadnym E 75 jsem se tak tak vyhrabal na kopec a to uz nepritel mel 70-100, marne jsem psal, aby tam nekdo najel, takze nezbyvalo nic nez vzit vse do vlastnich ruk a udelat tzv kamikaze utok a jet vystrilet medka k zakladne. Nez jsem tam dojel tak me zbylo 40% hp nastesti jak jsme jiz psal ve hre nebyly artyny, takze jsem pomalu po jednom vsechny s pomoci TD vystilel a u enemaku se zacala pomalu sirit panika, jelikoz se mi podarilo znicit jejich top stroje take 2x E 75 posleze nasledovaly VIII tiery a porad me zbejvalo 40% hp.

Takze nakonec s nervama a 41 obdrzenych zasahu, jsme vyhrali 15 - 8, ale opravdu se musim pozastavit nad perfektni nespolupraci v tymu, kdy medka vubec nevedela co maji delat, mozna ze vedeli, ale kaslali na to. Jsem si jist, kdybych tam nenajel a enemaci meli artyny, tak je to zcela jiste prohra jak mraky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To samý se mi stalo na Stepi, kdy jsem s Tigerem jel k šutrům. Semnou jel Stug, T28, Leopard, ruská T34 a JZD4. Jenže Leoš spotl proti nám dva Tigery, T20 VK 3601 a dva Stugy. Všichni si nadělali do kalhot otočili se a zmizeli. Takže jsem tam zůstal sám. Taktika enemáků byla naštěstí pro mě "nejdu tam, on mě střelí" Takže jsem vyrubal oba Tigery a zbytek vzal packy na ramena. VKčko to nestihlo a dostalo taky za uši. Pak jsem jen zalezl a hlídal, aby s mý strany nikdo neprošel. Na druhé straně se bohužel nic nedělo a v 12 tancích z toho dvě IS a k tomu jedno JZD4 nebyli schopni provalit pár pětkových a čtyřkových medek plus to T20. Ten top jsem enemákům sundal já. Takže jsem si schytal nooba, campera, idiota a podobně. Musel jsem jet na enemáckou bázi, sundat artyny a udělat na enemáky bububu zezadu a poškádlit to T20. Naštěstí vnesl Tiger v zádech totální paniku do řad protívníka a byli postříleni. Zbylo mi 60HP a většina našeho teamu měla stovku. Oni si tam prostě udělali zákopovku a "na západní frontě klid" a čekali až jim to provalím. Takže totální nespolupráce a co jsem si neustřílel sám, to jsem neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EFR 6020? Co to? To není možný získat! Ať jsem dělal, co jsem dělal, nejvíc mám kolem 2700 a to s tím tankem mám jen pát bitev!

 

Jinak poslední dobou co si zapisuju bitvy zjišťuju, že mám relativně dost výher, asi v poměru 2:1. Na to jak si všichni stěžujou že to je děs... Možná jen já jsem moc dobrej :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazorna ukauzka "premysleni" hracu - vcera moje posledni bitva mapa El halluf - mod - hralo se na jednu vlajku .

 

Nepratelske medka okamzite vyjela spotovat k vlajce a zacalo odpocitavani. Clovek by cekal, ze kdyz mame 3 medka ( 2x T 59 a E 50) z toho 2 v cete, ze by nabehli okamzite k vlajce, aby to tam osvitili a zastavili odpocitavani, ale kdepak hledali neexistujici artyny na druhe strane mapy, ja se svym pomalym a tezkopadnym E 75 jsem se tak tak vyhrabal na kopec a to uz nepritel mel 70-100, marne jsem psal, aby tam nekdo najel, takze nezbyvalo nic nez vzit vse do vlastnich ruk a udelat tzv kamikaze utok a jet vystrilet medka k zakladne. Nez jsem tam dojel tak me zbylo 40% hp nastesti jak jsme jiz psal ve hre nebyly artyny, takze jsem pomalu po jednom vsechny s pomoci TD vystilel a u enemaku se zacala pomalu sirit panika, jelikoz se mi podarilo znicit jejich top stroje take 2x E 75 posleze nasledovaly VIII tiery a porad me zbejvalo 40% hp.

Takze nakonec s nervama a 41 obdrzenych zasahu, jsme vyhrali 15 - 8, ale opravdu se musim pozastavit nad perfektni nespolupraci v tymu, kdy medka vubec nevedela co maji delat, mozna ze vedeli, ale kaslali na to. Jsem si jist, kdybych tam nenajel a enemaci meli artyny, tak je to zcela jiste prohra jak mraky.

třeba tam nejeli pro nepřátelský artyny, ale jeli útočit na nepřátelský území, útoky v týlu jsou v encounter modu dost platný. navíc v encounteru se obsazování základny odpočítává mnohem pomalej, takže "okamžitý" přerušení není nutný. třeba ty medium tanky měly lepší nápad než ty, jen jste se vzájemně nepochopili. on si každej myslí, že medko = spoter, ale původní funkce medium tanku byla právě taková, že operoval hluboko nepřátelskýho pole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se začal odhlašovat z bitev...

 

Nástup prázdnin jen vystupňoval obecný pokles kvality hráčů.

 

Pokud se se dostanu do hry, kde mi XVM ukáže 25% na win a méně, jdu ven. Pokud vidím, že naše destíky a devíky jsou červené a nepřítele modré a více, jdu ven.

 

Fakt na to nemám nervy.

 

To se netýká bitev s Marderem, MS-1 a podobně, kde jsou nejvíce hráči začátečníci a jejich výkony tomu holt odpovídají.

Ale včera jsem zažil, že naše E-75 měla EFR 570 a win ratio 41%!!!

 

Prostě s těma lamkama hrát nebudu.

 

Nevím, jak se proti tomu jinak bránit a dát najevo nespokojenost s neskutečným úpadkem kvality hry jako takové. Módy to jen vystupňovaly.

 

Asi za to nesklidím obdiv, ale zkuste mne pochopit.

 

 

Případné námitky, že jsem sobec, atd, zcela odmítám, protože ta hra, kdy se odhlásím, je prohraná od začátku. Jen díky úrovni hráčů jako takových či hráčů s klíčovými vozidly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se začal odhlašovat z bitev...

 

Nástup prázdnin jen vystupňoval obecný pokles kvality hráčů.

 

Pokud se se dostanu do hry, kde mi XVM ukáže 25% na win a méně, jdu ven. Pokud vidím, že naše destíky a devíky jsou červené a nepřítele modré a více, jdu ven.

 

Fakt na to nemám nervy.

 

To se netýká bitev s Marderem, MS-1 a podobně, kde jsou nejvíce hráči začátečníci a jejich výkony tomu holt odpovídají.

Ale včera jsem zažil, že naše E-75 mělo EFR 570!!!

 

Prostě s těma lamkama hrát nebudu.

 

Nevím, jak se proti tomu jinak bránit a dát najevo nespokojenost s neskutečným úpadkem kvality hry jako takové. Módy to jen vystupňovaly.

no myslim že taková červená devítka nebo desítka bude furt platnější než hráč, co se odhlásí z bitvy. a s takovýmhle přístupem budeš za chvilku červenej taky, protože odhlašování ti staty fakt nezvýší. jo a taky jsem slyšel, že za tohle lidi dostávali ban (?), nejsem si tím jistej, ale souhlasím s tim.. za vedomý odhlašování bych lidi banoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se začal odhlašovat z bitev...

 

Případné námitky, že jsem sobec, atd, zcela odmítám, protože ta hra, kdy se odhlásím, je prohraná od začátku. Jen díky úrovni hráčů jako takových či hráčů s klíčovými vozidly.

no hlavně, že tě to baví :Smile_blinky: ovšem když si vzpomenu na Tvé kategorické úsudky o mém sobeckém scoutovaní je to, jak to říct . . . zvláštní :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Zoltar: Tvůj názor ti neberu, já se rozhodl a měnit jej nebudu.

 

Osobně si myslím, že píšeš nesmysl,protože hráč s E-75 jehož EFR je necelých 600, je zcela neužitečný a hra je těmito hráči prohraná předem.

 

Takže nemám strach že mé stats klesnou a pokud ano, tak je mi to v tomto případě buřt, za ten ušetřený čas, strávený v marném boji, mi to stojí. Asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Zoltar: Tvůj názor ti neberu, já se rozhodl a měnit jej nebudu.

 

Osobně si myslím, že píšeš nesmysl,protože hráč s E-75 jehož EFR je necelých 600, je zcela neužitečný a hra je těmito hráči prohraná předem.

 

Takže nemám strach že mé stats klesnou a pokud ano, tak je mi to v tomto případě buřt, za ten ušetřený čas, strávený v marném boji, mi to stojí. Asi tak.

já chápu, že vítezství v bitvě je hlavní priorita, a když člověk vidí jasnou převahu skillu na nepřátelský straně (tudíž šance na vítězství minimální), může to frustrovat. já se s tím setkávám od začátku co tuhle hru hraju. na druhou stranu je třeba si uvědomit, že vítezství/prohra nebo expy související s vítězstvím/prohrou nemají vliv na hráčův efficiency rating, takže i v předem prohraný bitvě může hráč předvést dobrej individuální výkon (sám za sebe) a svoje staty tak zlepšovat. krátce řečeno - i v prohraný bitvě si jde dobře zastřílet

 

jinak s odhlašováním nesouhlasím a nikdy souhlasit nebudu, je to ještě větší zlo než červení hráči v desítkách. kazíš tím hru dalším čtrnácti lidem z týmu. víc to rozepisovat nebudu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak s odhlašováním nesouhlasím a nikdy souhlasit nebudu, je to ještě větší zlo než červení hráči v desítkách. kazíš tím hru dalším čtrnácti lidem z týmu. víc to rozepisovat nebudu

Vidíš a já mám zcela opačný názor.

Já jen osobně doufám, že se to rozšíří více - protože takových znechucených musí být mraky.

 

Pak to třeba začne WG řešit. Mám na mysli třídění hráčů dle jejich výkonnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš a já mám zcela opačný názor.

Já jen osobně doufám, že se to rozšíří více - protože takových znechucených musí být mraky.

 

Pak to třeba začne WG řešit. Mám na mysli třídění hráčů dle jejich výkonnosti.

to se nikdy nestane, aby se hráči rozdělovali podle výkonosti, a ty to víš. eff rating nikdy nebyl žádným oficiálním výkonostním měřítkem, a všechny ostatní staty, jako global rating či win ratio, nemají dostatečnou vypovídající hodnotu o hráčově skillu, nebo jak ty píšeš o výkonosti. takže podle čeho bys je pak chtěl rozdělovat. nemluvě o tom, že tohle rozdělení by bylo dost krátkozraký ("utopie", jak napsali jiní), ale to je na delší povídaní.

 

možná bys měl začít u sebe a snažit se se ovlivnit šanci na vítězství vlastní cestou, tzn začít víc četovat a rotovat. z vlastní zkušenosti vím, že dobrá četa tří hráčů už dokáže šance dost ovlivnit (jedna pětina týmu, ač se to možná nezdá, dělá dost, zvlášť při dobře vybraný technice). a klanový roty, tam už je to kompletně ve vašich rukou.

 

ale držím palce při odhlašování :D schválně sleduj, jak se ti kvůli tomu bude měnit tvůj eff rating. možná se lidi po čase začnou odhlašovat kvůli tobě :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...