Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak zdeněk toto je sila. To si robíš kozy. Že mám právo vypnúť mám právo oslabiť tým keď sa mi niečo nepáči.

 

Pokud jsou nejvyšší tanky na úrovni (8. tieru a výše) s EFR kolem 700-800 a chance to win menší než 30, tak netušíš co píšeš. Protože ta hra je stejně prohraná.

Proč tím ztrácet čas. A důrazně tím dám najevo, že takovéto spoluhrýče mám v *íči.

 

Nemusí se to to líbit. Mně se zase nelíbí hrát s dementy.

 

 

Asi si přehlédl, že jsem napsal, že to nedělám a neudělal.

Ale fakt vážně zvažuji, že začnu. Den jako dnešek, řada proher s dementy, přijde tým s chance to win 14% a adios noob team. Proč ne, výsledek stejný a ušetřím 5-10 minut zhola zbytečné hry, kterou mohu věnovat další šanci. sice si nevydělám na opravu, ale což.

 

P.S: Nemám parťáka do čety, jezdím sám. Pepe to poslední dobou fláká (hru), takže si budu dělat co uznám za vhodné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi si stěžujou na prázdniny, že to zhoršilo hru a nadávají, že kvůli tomu prohrávají. Ty prázdniny jsou ale na obouch stranach, takže úroveň hry to asi může ovlivnit, ale těžko to může za to, že padne prohra x krát za sebou. To už je prostě blbá náhoda, která se děje i mimo prázdniny. Ale já dneska mam o 9 výher víc než proher, což při odehraných 27 hrach považuju za parádní. Podle toho, jak čtu různý stížnosti lecdes tady na fóru, jsem asi já ten prázdninovej, který to kazí těm dobrým, ale jeden tým prostě vyhraje :P

A co se týče toho efr, tak někde jsem tu čet něco o tom právu odcházet a ničit hru. Jako jo, asi se to nedá zakázat, rozdíl ale je ten, že odcházením se ta hra prostě ničí všem, kdežto ty červený hrajou podle svýho nejlepšího vědomí a svědomí, ničit se hru nesnaží, ale chtějí si zahrát. A takovým pak nezodpovědnej top tank odejde z bitvy eště před začátkem. Ano, to skutečně "prospěje" všem stranam. Já jsem taky červenej, zezačátku jsem to neuměl, ale snažil jsem se, učil, studoval témata na fóru, prostě snažim se bejt co nejlepší, i když prostě jsem červenej. Ale to je odraz všeho, ze začátků tam mam pár strojů, na kterých efr neni ani 100 a několik, na kterých je třeba 200 - 300. Ale v současnej garáži (6 míst) mam 4 mašiny s efr přes 1000, u T-43 v základu (mam ho 3. den) mam přes 1100 po 41 bitvach (a 26 vítězství), to snad neni tak špatný, ne? Ta červená neřekne, jak je kdo dobrej teď, ale jak byl kdo dobrej v průměru za celou dobu. A zrovna dneska jsem to zažil, že 2 top tanky v dobovým lesíku se afkli a nás tam nechali, dle jejich názoru asi na masakr, nakonec to ale byla tuhá bitva do posledního tanku, kde prostě ty dva chyběli. Oni zkazili hru, ne hráčí s červeným nápisem.

 

Tvůj názor má hlavu i patu.

 

Já neobviňuji ty hráče. Jezdí, jak je jim dáno.

Obviňuji WG, že tohle připustí. Když si půjdu zahrát šachy s velmistrem, budeme otráveni oba.

Když půjdu hrát tenis s Federerem, taky z toho budu mít kulový, já i on. Teda nejsem ve WoT na takové úrovni :Smile_blinky: , ale dávám to jen jako příklad, že Matrix mne nutí hrát v týmech s absolutně nevyváženou kvalitou hráčů.

 

Když už jsem na té sportovní úrovni, tak v golfu či v dostizích existuje něco, čemu se říká handicap. Jediným řešením, jak zamezit podobným třenicím je nutnost rozdělení hráčů do tříd, zavedením nějakého handicapu, co já vím.

Ale nemůžou proti sobě hrát hráči s E-100 s EFR 700 a T110, jehož EFR je 1700! Což je prostě dnes zcela běžné.

 

 

 

Před chvílí jsem s T40 roztřílel 6 tanků, včetně JgPanthera a KV-3. Dal jsem si je s TD 4. tieru! Ani mne to nebavilo proti takovým lamám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct, že ani šance na výhru 70 a výše procent není zárukou, že tomu tak bude i ve skutečnosti. Mnohokrát se my již stalo, že náš tým to stejně prohrál.

 

Tak tomu opravdu nevěřím.

 

Občas se tak stane. Občas.

I slepé kuře zrnko najde. Ale dělat z toho pravidlo, to fakt nezkoušej. Protože po dnešku skutečně na báchorky nemám náladu, při vší úctě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom malý detail, když už jsem tuto debatu rozproudil, mě ani tak nevadí, že mám celý tým červený, jedná se mi spíše o to, že tam je i hodnocení dle jednotlivých strojů v týmech, a tam když je míň něž 30 % šance, tak je to jasné. A dnes jsem na to měl fakt štěstí :-(. Ale zažil jsem i opačný extrém, dle hráčů jsme měli 98%, dle strojů 94 %. Chudáci druhá strana, ty si snad ani nevystřelili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Seoman01:

 

Přesně tak. XVM nelže.

Není to dogma, hrají to lidi a viděl jsem zalamit tým, který byl modrý a fialový a viděl zahrát perfekně červenáčky. Ale velmi, velmi zřídka. Oboje.

 

Pokud někdo má odjeto 10000 bitev a EFR 1600, win rate 56% a druhý hráč s tím samým počtem bitev 760/44, tak prostě ten druhý prohraje na stejné úrovni ve střetu obou 18 her ze 20ti.

A tu jednu výhru jednu hru, jen protože ten lepší hráč si nalosuje takového bulhara a bude mít tolik výstřelů s 0 dmg, že prostě nedá nic. Aby, jak tvrdí WG, hra byla hratelná a vyvážená :Smile-angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvůj názor má hlavu i patu.

.

 

Když už jsem na té sportovní úrovni, tak v golfu či v dostizích existuje něco, čemu se říká handicap. Jediným řešením, jak zamezit podobným třenicím je nutnost rozdělení hráčů do tříd, zavedením nějakého handicapu, co já vím.

Ale nemůžou proti sobě hrát hráči s E-100 s EFR 700 a T110, jehož EFR je 1700! Což je prostě dnes zcela běžné.

 

 

 

Presne tak . Rozdelenie sa žiada ako soľ. Niečo ako ATP rebríček , kde výhry body pridávaju, prehry uberajú a podľa toho sa ti otvárajú turnaje pre rozličnú úroveň skillu. ( podobny system bol aj v kartách MtG , v Starcrafte 1 )

 

Nič podobné však nebude, pretože paradoxne sú proti aj špičkový hráči :excl: Asi sa boja o úbytok Bolteroviek , Witmaniek a tak ..... :Smile_confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Švejka ... hele ... ustřílel jsem s S35 H739(f) AMX40 do věžičky ... a hned potom Pz III/IV. Doporučuji přečíst si ten nasr***ý komentář od majitele Pz III/IV. Kdo umí německy, ten se zasměje....

P.S. Ta kupole u PZ 3/4 mi svítila oranžově, ale proŠly vŠechny rány až na jednu.

http://mwreplays.com/replay/PLQJS1YOGLJ1/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Švejka ... hele ... ustřílel jsem s S35 H739(f) AMX40 do věžičky ... a hned potom Pz III/IV. Doporučuji přečíst si ten nasr***ý komentář od majitele Pz III/IV. Kdo umí německy, ten se zasměje....

P.S. Ta kupole u PZ 3/4 mi svítila oranžově, ale proŠly vŠechny rány až na jednu.

http://mwreplays.com...y/PLQJS1YOGLJ1/

To je pěkný výkon, páč jak AMX40 tak i PzIII/IV jsou pro S35 řádní dingači....a na jakou vzdálenost? Páč ta má na penetraci velký vliv. Jsem u tchána tak si nemůžu pustit záznam...jsem rád, že si pustím net...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pěkný výkon, páč jak AMX40 tak i PzIII/IV jsou pro S35 řádní dingači....a na jakou vzdálenost? Páč ta má na penetraci velký vliv. Jsem u tchána tak si nemůžu pustit záznam...jsem rád, že si pustím net...

nablízko ... max 50 m. AMX40 jsem střílel přes šutr, Pz3/4 přes vrak. Oběma jsem nejdřív sundal pásy a potom kulometem do šošolky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten šutr byl dobrý nápad. Amx40 má často s penetrací S35 problém. Do palice penetruje jen málo kdy a navíc nemusel mít top gun. Udělal jsi to dobře. A kam do palice jsi ho rval? Do spodku...do té mezery mezi palicí a tělem? Páč jinak dingá jako prase...

Ta bradavice na věži - velitelská kupole s guľometem. Mehehehééé :Smile_veryhappy: On už měl méně než 100% a možná i problém s nabíječem.... když jsem mu druhou ranou sundal velitele, tak mu zbyl jen řidič.... stará bolest fr. tanků - sejmi velitele a tank přestane střílet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšeš nesmysl, protože ty statistiky na 90% vycházejí. Proto jsou to statistiky.

 

Já jsem XVM dlouho odmítal, vyzkoušel a nechci jinak.

 

Jasně že je to deprimující, vidět, že hra je prohraná od začátku, ale pro mne osobně je to lepší, než se zbytečně nervovat během hry. takto vím, že je to marnost. Hraji co nejlépe, abych si vydělal na opravu a doufám, že příští složení týmu bude lepší.

 

P.S: Před chvílí jsem dal 222k expů s JgT, zítra to dorazím na 230k a končím s JgT na hodně dlouho :Smile_sad:

 

.Já tuhle utilitku měl asi 4 dny...než přišel patch 7.3. Pak jsem jí už neinstaloval. Naprosto se vytratila zábava...čéék byl naštvaný už před začátkem kola....ani jsem nehrál jak jsem měl, páč jsem pořád něco študoval a na hru samotnou se nesoutředil. pro tvůj klid ti doporučuji to vymazat.

Navíc teď o prázdninách ty procenta moc nevychází....máme vyhrát...puknem a obráceně. Kámoš je má a spíše ty infa od něj používáme jako vedlejší infa....páč stejně většina hráčů v té červené je. Navíc tyto barvy a ER jsou objektivní až na top třídách. Kdy má hráč několik tisíc bitev....sám výš, že když jedeš třeba 4-5 třídu, tak tam jsou logicky rudí snad všichni. Ale půlka přitom hraje dobře.... no je to tím, že každý hráč začíná s 0 ERf a barvou rudou jak Vinetůůůů. A než se přehoupne na žlutou tak je třeba už na 7 třídě...přitom to může být dobrý hráč už od začátku.

Vymaž to a budeš mít klid. Věř mi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, fakt na XVM nedám dopustit. Mne nepřesvědčíŠ. Hodně rychle jsem si na to zvykl.

 

Jasně, že to má smysl u hráčů,kteří mají něco odjeto, tam už to má opravdovou velkou vypovídající hodnotu. Prostě statistika, pokud je dat více jsou přesnějŠí, že.

Na druhou stranu, pokud vidíŠ četu KV-5 a oba mají 1000 bitev, EFR 520 a jsou to top tanky, tak víŠ, co můžeŠ čekat.

 

Mně to přináŠi klid, ne naopak. Vidím, proč tým nebo klíčoví jedinci hrají tak blbě. Teda klid, jasně že se u toho vztekám, ale vím proč. Takto jsem nechápal, když jsem viděl třeba četu tří E-100, vŠichni z jednoho klanu, čekal jsem s nadějí, že prorazí stranu, kam se vydali a v 5. minutě hry hořeli vŠichni.

 

A to že vím, proč se vztekám, je pro mne díky k XVM k nezaplacení. Fakt.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Jinak, dnes najeto 231 674 expů na JgPz E-100 a JgTigra nechci nějaký čas vidět. :Smile_glasses:

Doufám, že JgPz E-100 bude stát za to trápení se, pokud by to byl takový loserTD jako JgT, tak by mi asi jeblo... :Smile_veryhappy:

 

Začal jsem s Jagtigrem kvůli expení na desítkové TD jezdit 17. 6., to jsem měl s ním win rate 44/53. Dotáhl jsem to s ním 48/50, jednu chvíli jsem měl 48/49, ale včera se to podělalo. Prostě to s JgT lépe neumím, nebo je to mizerné TD, nebo mám smůlu na týmy nebo vŠechno dohromady :Smile_amazed:

 

Asi bych musel hrát v četě s Švejkem, Hanoujou, BiggPetem, Bobbym či jinými überborci, bych se s ním dostal na vytoužených 50/50.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samo, že to je tvoje věc. Jen vím, že to dělá u někoho( i u mne) více škody než užitku....KV5 a další stroje čéék odhadne sám. Zvláště u premium strojů jako je T34, KV5 je velká záruka nekvality. E100 když nepoužívá goldy a jede proti ní T110 či JS7, tak je to vždy problém. K tomu tu utilitku taky nepotřebuješ. Velice často se dají "kvality" hráče odhadnout pouze z nicku...čím více jsou "cool" nebo zase dětské či s datumem narození 98...2000...tak je odhad skoro 100%. albi2002, xxxBigbossxxx, pepicek02.....to mluví samo za sebe.

K tomu poměru winu u JT...... zvláště JT je velice odkázáno na pomoc týmu. A hlavně hraješ sám....to je zvláště v těchto třídách loterie....vlastně je to totálně o nervy. Já se přiznám, že bych to bez čety nehrál. S aktuální kvalitou hráčů na top tirech je hra bez čety velice úmorná a flustrující...kooperace s týmem nulová, páč většina neví co to vůbec spolupráce je.

Takže tě spíš obdivuju, že jsi tolik naexpil sám.... já mám na Objectu přes 90 000, ale až na mapu letiště, kterou zatím s Objectem vůbec neumím, se ty expi hrají moc pěkně.

Bez čety dám dvě tři hry a jdu níž. Třeba to jsou i winy, ale ta radost tam není....spíš spocené čelo, že se to nějak podařili vyhrát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Zdeněk: Dnes jsem si zkazil s JT win/lost z 55% na 53% ... prostě jsem nechtěl přestat ani po 6 prohrách v řadě, nakonec jsem vyhrál 2 bitvy a prohrál 9.... Když mi to s něčím ten den nejde, tak to nehraju ... dám 3 bitvy a pokud jsou imbecilní losy, kašlu i na násobky. Být tebou nekončím u 231K XP ... co když JpzE-100 bude stát 220K a "super-ýbr-mega-170mm-telegrafní-sloup lauf" bude na vyzkoumání za 60K XP? Nebuď měkkej, dej aspoň 260K....

.

Já mám aktuálně 310K XP, ale to jedu i na E-50M... jsem někde za polovinou trati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem dnes AMX50B a je to vlastně stejné, jako jeho předchůdce, akorát to má pár HPéček navíc. Poněkud mě udivuje, že dělo, ač stejné, přesto méně průbojné a asi i méně přesné. Kdybych na ten tank nepřešel vlastně přímo za pochodu a tím vlastně mi nemohlo z rukou a oka ještě odejít to, co jsem tam měl z jeho předchůdce, tak bych si mohl myslet, že je to jen můj blbý dojem. Takto to ale cítím naprosto u každého výstřelu. Ovšem, i přes tyto nedostatky a naprosto šílený public si sním dokážu dobře zvedat EFR. Co začaly ty prázdniny, tak je bývalý publicchaos změněn na nějaký podivný bordel z jiného světa, kde nefunguje ani to málo, které jsem měl naučené za celý rok hraní. Když jsem viděl, že máme šanci na výhru 60%, tak to byla téměř vždy výhra ale teď?! Jede jedna prohra za druhou a je uplně jedno co ukazuje statistika. Dnes jsem prohrál tolik bitev nad 60 i 70% co jindy trvá týden!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem viděl, že máme šanci na výhru 60%, tak to byla téměř vždy výhra ale teď?! Jede jedna prohra za druhou a je uplně jedno co ukazuje statistika. Dnes jsem prohrál tolik bitev nad 60 i 70% co jindy trvá týden!

 

Ja to pozorujem odkedy je nové XVM 2.4.1 . Asi viac prešpekulovaný vzorec , teda menej presný :Smile_confused:

Odkedy mam 2.4.1 tak rozsah od 38 - 62 % je úplná loteria.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera hrál hluboko do noci a jestli by úroveň hráčů byla lepší, to by se říci nedalo, problém je v HT tankách, sedí v tom mega iba lamky, co si myslí, že když mají armor a dobrej gun, že jim to nějak pomůže, ale jsou spíš přítěží pro tým... prohrávat do 3min 0:4, 0:5 a když se podívám, že se nechali vyndat topový tanky a mají 0 kills... všeobecně neví kam mají jezdit, neví kam střílet a nekryjí se před arty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně jsem chtěl Kanárovi poblahopřát k jeho AMX50B s tím, že doufám, že ho někde potkám a sejmu ... no ale dnes ráno jsem konečně dal AMX50B na Himmlu, takže do Tank Ace mi chybí už jen 5 tanků (3 TD, 2 SPG; vše žabožrouti). Ranní skóre 7:2, denní násobky splněny, 320K XP v kešeni.... Nevím čím to, ale večer mi připadá, že buď hraje víc lamek nebo víc skillerů ... po večerech prohrávám daleko častěji. :Smile_glasses:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to pozorujem odkedy je nové XVM 2.4.1 . Asi viac prešpekulovaný vzorec , teda menej presný :Smile_confused:

Odkedy mam 2.4.1 tak rozsah od 38 - 62 % je úplná loteria.

 

Neny Wahr ... já včera projel 4:15 bitvu, kde mi XVM napočítal win chance 85%. Navíc koukám, že např. 1 modrý tank zvedá win chance daleko razantněji než 3 zelení... vezmu Panzrjégra, T3-T5 bitva, všichni v týmu rudí jen já modrý ... naproti nám jsou 4 žlutí a i přesto je win chance 58% v náš prospěch - já jsem naspodu listu, žlutí enemáci nahoře. Já fakt neustřílím s tím flusátkem 3 KV-1....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak. Zase jsem to po pár dnech zapnul a:

Hrál jsem jen s T34. Výdělky bez PÚ:

 

56000,- výhra, hrubýho 72 000.

44000,- výhra hrubýho 56 000.

7000,- 1 výstřel --- nezadařilo se a prohra...jasně prohraný, byl jsem jediná osma, dvakrát od artiny celkem za 1400...

47000,- výhra hrubýho 57 000. Začaly se objevovat odražený průstřely.

25000,- výhra hrubýho 40 000. Další tank jako cedník bez dmg... začaly se objevovat devítky.

13000,- prohra...Začaly se objevovat devítky

 

------------ hodina hraní

 

6000,- artilerie ... spot a boom. Půlka osmiček, jinak devítky a desítky.

7000,- cinknutá věžička T110...odražený průraz IS-4 do boku. Moje dilema vyřešila artilerie.Půlka osmiček, jinak devítky a desítky.

 

Tak nevím no... čím dýl jsem hrál, tím víc jsem měl proražených odražených střel, horší losy... budu dělat dál, jsem zvědav, co mi z toho vyleze, Win/lost 50:50...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...